Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] GTX 285

Hozzászólások

(#101) Fadam


Fadam
csendes tag

Jó neked. Bejött az élet. :DDD
Vár(juk)om a tesztet

(#102) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[egy kis 3d06 ;] ;] ]

Egyelőre bivalynak tünik. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#103) ProEvoFan válasza Beowulf_78 (#99) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

gratula!
akkor jöhet a teszt :B

(#104) Beowulf_78 válasza ProEvoFan (#103) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Odébb lesz az még...nem a teszt lesz az elsődleges dolgom. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#105) DigitXT válasza Beowulf_78 (#104) üzenetére


DigitXT
félisten

És hova tetted a 285-öt?:DDD

(#106) Beowulf_78 válasza DigitXT (#105) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Eladtam 90k-ért. ;) Nem járt rosszul vele a vevő. :K :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#107) KillHates


KillHates
nagyúr

Mi lesz a 295-ös BLOG címe? GTX295 az adu ász! :D :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#108) Beowulf_78 válasza KillHates (#107) üzenetére


Beowulf_78
addikt

GTX 295 az űber fasza! :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#109) KillHates válasza Beowulf_78 (#108) üzenetére


KillHates
nagyúr

Király!!! Csak f@sz@ így írd, nehogy buzeráljanak a modik!!! :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#110) Beowulf_78 válasza KillHates (#109) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Itt már csak nem fognak. Ez az én "játszóterem". :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#111) KillHates válasza Beowulf_78 (#110) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na ezért kaptam lebaxást a Házi Barkácsolós topicban.... :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#112) Beowulf_78 válasza KillHates (#111) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Max. kiengesztelem őket egy GTX295 teszttel... ;] :DDD :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#113) Nezz


Nezz
tag

Az elejéhez csak annyit, hogy a piac nemzetközi piacra készült, és hogy nézne már ki, hogy "Jééé ez egy olyan cucc mint a kettőnyócvanas, csak kevesebb benne a nanométer.." xD

(#114) Nezz válasza Beowulf_78 (#52) üzenetére


Nezz
tag

A kis csati az S/PDIF, hogy legyen hangja is a HDMI-nek. Én a mai napig nem tudtam működésre bírni a 9800GX2-vel.

(#115) KillHates válasza Nezz (#114) üzenetére


KillHates
nagyúr

Megnyugodhatsz; más sem :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#116) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Most próbáltam ki a Mirror's Edge-et... 1920x1200 Max.AA, és még amit lehetett mindent felhúztam full-ra. Így produkált 30-60fps-t a GTX295.
Van egy olyan sanda gyanúm hogy ez a driver még nem az igazi 295-höz. :U

Valaki mondhatna hozzávetőleges eredményt hogy ez most jó vagy rossz fps érték... :U
A játék nagyon tetszik! :C :C A zene qurva jó, és a hangulata is hibátlan. Az ugra-bugra tökéletes elsajátításához idő kell, de nagyon összerakták ezt a játékot! :K :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#117) Racecam válasza Beowulf_78 (#112) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Látom a hülyeség már megy, de az olvasás még nem az erősséged. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#118) Beowulf_78 válasza Racecam (#117) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Túl kicsi betükkel van a felső lécen...nincs benne a perifériámban. ;] :DDD
És nem csak nekem, mert Laraxior, Keldor és még sokan mások se tudták ezt a hírt. :F Gondolom azért annyira nem esett nehezedre belinkelni nekem...
Egyébként meg köszönöm az infót. :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#119) Racecam válasza Beowulf_78 (#118) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ugye nem azt akarod ezzel mondani, hogy linkeljem be mindenkinek egyenként oda, ahol éppen jár. :U Arról nem is beszélve, hogy a Logout-ot, ahol már Neked is címlapos, sőt kiemelt írásod van érdemes olvasgatni is. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#120) Beowulf_78 válasza Racecam (#119) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Olvasgatom a logout-ot is. De mindenre én se figyelhetek oda 100%-ban. Ahogy te se, és senki. :R Fő tevékenységem itt a fórumon az itteni topikokban való információ csere, és segítségnyújtás. ;) E mellett meg pénzt is kell keresnem, hogy legyen miből vennem 295-öt, mert ugye senki se szponzorál. :U Szóval az ideje mindenkinek véges. Ha esetleg marad időm a logout-ot olvasni megteszem, de nem tudok még arra is rendszeresen időt szakítani, mert akkor 24/7 a fórum előtt kellene ülnöm.

Ugye nem azt akarod ezzel mondani, hogy linkeljem be mindenkinek egyenként oda, ahol éppen jár

Nem. Nem ezt akartam mondani. Csak annyit hogy modker.-be betettem a kérdést amire meg is kaptam itt a választ tőled. :R Többektől kérdeztük már, mi lehet a gond, de senki se mondta hogy van egy cikk erről és olvassuk el. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#121) Beowulf_78 válasza Racecam (#119) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Azt elfelejtettem hozzátenni hogy egy moderátortól kérdeztem a miértjét az egyik topikban, és ő se tudta a választ. :U Szóval nem hinném hogy ezen információkat alapul véve nekem evidensnek kellene hogy legyen, az, hogy a logout-ban erről már készült írás. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#122) DigitXT válasza Beowulf_78 (#121) üzenetére


DigitXT
félisten

Ti most mi a fenéről beszélgettek?:F Nagyon misztikus.:DDD

(#123) janos666 válasza DigitXT (#122) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt hámoztam ki, hogy Beowulf reklamált a szerverkimaradások miatt, Racecam pedig itt válaszolt neki egy linkel a kapcsolódó hírhez...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#124) DigitXT válasza janos666 (#123) üzenetére


DigitXT
félisten

Én meg megtaláltam a barkácsolós témát, de ez nem hozta össze a
"szerverkimaradásokkal", mert azt meg nem lelem, de mindegy...:DDD

Szerk ON: hol lehet amúgy ilyen 285-ös karit venni? Vagy még kiskerben sehol?
Szerk2: bár valahol azt olvastam, hogy pl. melegebb a 280-nál, szóval lehet, hogy
inkább az ATI 5xxx-eket kell megvárnom?:D (X2-t max. vízhűtéssel szeretnék.:K)
Amúgy jó a 4850 is, csak sajnos nem bírja mindenhol azt a stabil 60 FPS-t...:(

[ Szerkesztve ]

(#125) Beowulf_78 válasza DigitXT (#124) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Melegek. Qurva melegek ezek az 55nm csippek. :U
Nem nagyon kapható még. Ami jön pár darab az országba, hamar elkapkodják még a nagykerekben, kiskereskedelmi szintre el se jut egyelőre.
GTX 285 nekem 100% ventifordulaton alapon Crysis alatt 90 fok volt (GPU). Tuningolva 93 fok. Pont abba a hibába estek mint Atiéknál. Ott is fűtenek az 55nm csippek.
Itt ez a 295...egyelőre Vista alatt használhatatlan mert xar a driver. Feltelepedik, de a Vista nem tudja betölteni...kód 43-as hiba. :U Nem egyedi probléma sajnos. :F

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#126) DigitXT válasza Beowulf_78 (#125) üzenetére


DigitXT
félisten

:R

(#127) janos666 válasza Beowulf_78 (#125) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mostanában az ATI x2-eseivel is code43-at játszik a Vista a legfrissebb driverekkel. (csak azokhoz van régebbi) Valahogy nem eszmél rá a Vista hogy mindkét GPU-hoz ugyan azt a drivert kell használni, és letiltja az egyiket.

Hát ja, 90 fok kicsit durva, de ha hibátlanul működik...? Lehet épp úgy itélték, hogy az 55nm-es chipek jobban bírják a hőt, ezért veszik lentebb a ventilátort.
Bár az durva, ha annyira alámennek a hűtésnek, hogy nem hagynak benne tartalékot, és 100%-on jár játék közben, nyáron akkor a 95-100 fokot is nyaldoshatja majd.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#128) Beowulf_78 válasza janos666 (#127) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Igen...ebben tökéletesen igazad van. A nyár az kérdéses. Simán lesznek az 55nm GPU-k 95-100 fok közelében. Főleg a 285. Elfogy a hűtése mert 100% se tudja 87-90 foknál lejjebb hűteni. Nyáron pedig...10-20% ventifordulat hiányozni fog neki. A 295 legalább 75% forog 90-92 foknál.
Állítólag nV-nél is van a 180.89 beta... azzal müxik Vista alatt is. Meglátjuk. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#129) biggamer


biggamer
veterán

Arctic-Cooling Accelero XTREME Now Compatible with Most GeForce GTX 200 Video Cards / ... GTX 285/ :

[link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#130) biggamer


biggamer
veterán

Accelero Xtreme GTX280 : [link]

4 verze GeForce GTX 285 od BFG : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#131) biggamer


biggamer
veterán

Engedélyezte a GTX 285 tesztek publikálását az NVIDIA : [link]
AnandTech
CPU3D
FiringSquad
Hardware Canucks
[H] Enthusiast
HEXUS
HotHardware
HT4U
PC Games Hardware
PC Perspective
t-break
The guru of 3D
The Tech Report
TweakTown
TweakTown OC
/ linkek a cikkben /

Accelero XTREME: már GTX200-hoz is : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#132) Beowulf_78 válasza biggamer (#131) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem értem nekik (Anandtech) hogy működhetett Vista X64 alatt a 181.20? :W
Kód 43 hibának ha valaki utána tudna nézni bárhol azt megköszönném. :R Illetve ha valaki esetleg meglelné a megoldást, annyival előbb készülne el az általam készített 295 teszt is! :K :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#133) biggamer válasza Beowulf_78 (#132) üzenetére


biggamer
veterán

Hááát az az igazság, hogy én ehhez láma vagyok, Ti vagytok a profik. :B

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#134) biggamer


biggamer
veterán

Asus ENGTX285 TOP Review / 1-15 / : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#135) DigitXT válasza Beowulf_78 (#125) üzenetére


DigitXT
félisten

Láttam a vizesboltban 100 alatt Giga 285-öt.:))
Az az érdekes, hogy 280-as meg van 100 felett...
Mondjuk egy "repülőgép hajtóművet" nem szívesen
tennék be a gépbe, most elég csöndes (játék alatt
is), de hát valamit valamiért: meggondolom...:R

(#136) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

XP 64bit SP2 alatt müxik a GTX 295 drivere! Simán felment a 181.22 beta, és be is tudja tölteni... :K :C
Sajnos Vista 32bit, és 64bit-re egyik driver se jó, mindegyik kód 43-hibával nem tölti be az illesztőprogramot. Ami nagyon furcsa volt, hogy Vista 32bit, 64bit alatt az nV drivere nem telepítette fel a PhysX drivert autómatikusan. Amikor XP 64bit alatt megláttam a PhysX telepítőt, már tudtam hogy ezen az OP rendszeren nem lesz gond. :K
Ameddig nincs megoldás ezt leszek kénytelen használni mivel 4GB rammal nem szívesen használnám a 32bit-et. A GTX295 teszt sajnos addig fog elhúzódni ameddig nem lesz jó driver Vista alá.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#137) DigitXT válasza Beowulf_78 (#136) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem is 4GiB ramom van, de nincs gond az 32 bites XP-vel.:)
XP64-en nem mennek a tesztek?:))

(#138) Beowulf_78 válasza DigitXT (#137) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Sztem menni fognak, de nincs DX10...szóval csak félsiker. :U
Jó a 32bit XP 4GB rammal ameddig nincs 1,8GB VRammal rendelkező VGA-d. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#139) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos hülye kérdés, de a 185-öst próbáltad?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#140) Beowulf_78 válasza janos666 (#139) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Elvileg ebben van leírva a megoldás, de nem tudok angolul. :F Tudsz segíteni? :R
[link]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#141) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Pár helyütt el van írva az 1920x1200, 1900x1200-nak.

Egyébként tesztelhettél volna egy Cod4 multiplayer, max fix fps-t. Elég sokan játszanak vele, és ott pl számít hogy mekkora fix fpst tudsz elérni. Más játékoknál hogy most 35 fps vagy 45, sztem irreleváns. Persze szvsz.:)

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#142) Beowulf_78 válasza SystemRoot (#141) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Először is. Nem elírás. A Crysis bench-ben nem lehet beálltani az 1920x1200-at csak az 1920x1080 vagy 1900x1200-at. Egyébként pedig a felbontás minden esetben látszik a screenshot-on. :U De ha a linkeket is megnézted volna... :U :B
A COD 4 pedig nincs meg eredetiben, ezért pedig nem fogom megvenni, hogy bekerüljön a tesztbe az MP eredmény. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#143) janos666 válasza Beowulf_78 (#140) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mikor geforce karit tettem radeon mellé alaposan átrágtam ezt a cikket is, de nem, ez nem megoldás.

A megoldás az, hogy ugyanaz a driver kell minden GPU-nak. Ez elvileg azonos márkánál megoldott, csak most történt valami (biztos MS javaslat, vagy játékfelylesztői igány ami rosszul sült el, mert mindkét cég egyszerre esett ebbe a hibába) és mindkét gyártó legújabb driverével előjön a code43, aminek nem szabadna azonos driverre futó GPU-k esetén.

Amit tehetsz - vársz jobb drivert (ugye próbáltad a 185-öst is, nem csak a 181.-est?), vagy felraksz egy windows 7 beta-t, mert ott nincs már értemezve a code43, mehet akárhány különböző driver is...

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#144) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[Még hogy az NV van Csődközeli állapotban...]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#145) Beowulf_78 válasza janos666 (#143) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Már írtam az NV-nek. Hát ennyire "kedves" levelet sztem ritkán kapnak. :U
Leírtam nekik ha nem oldják meg záros határidőn belül, visszaviszem gar.-ba a kártyát.
Nem lesz egyszerű válaszolni a kérdéseimre, ezt tükrözi az is, hogy éjjel küldtem el nekik, és még nem jött válasz, holott 24h alatt válaszolniuk kell. A fele még hátravan. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#146) SystemRoot válasza Beowulf_78 (#142) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jah így már más. De engem az zavart meg hogy pont megnéztem egy linket amin 1900x1200 volt írva és az 1920as volt asszem. na mindegy.

Cod4 ben nem muszáj felmenni szerverre hogy tesztelj. Elég lenne annyi hogy te magad elindítasz lan-ban egy pályát és eldobsz egy füstöt majd beleállsz és megnézed hogy menniy fpst csinál. Ehhez nem kell eredeti játék, és ilyen nemes célokra én felhatalmazlak hogy illegális codot használj.:D

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#147) Beowulf_78 válasza SystemRoot (#146) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Hát...nem terveztem a COD4 multit tesztelni. Egyrészt azért, mert ha már tesztelném akkor inkább a COD WAW-al, mivel ez az éppen aktuális epizód. Ne haragudj de ennyire egyedi kéréseket nem fogok tudni teljesíteni, mert ennyi erővel a COD2,COD3 és "Pokoli Szomszédok" játékot is betehetném a tesztbe, hogy hány FPS-t mutat amikor ráül az öreg a fingópárnára, mert Józska-Pista ezt szeretné viszontlátni a tesztben. :U
Nem is biztos hogy lesz teszt, ha ez a Vista probléma rövid időn belül nem oldódik meg.... :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#148) SystemRoot válasza Beowulf_78 (#147) üzenetére


SystemRoot
őstag

Jó én nem azt mondtam hogy teszteld le, csak hogy fontold meg, mivelhogy a CoD 4 a legnépszerűbb játékok listáján van. Cod5 egyelőre nem annyira népszerű. Sztem pedig a tesztekben az embereket mindig az érdekli hogy az általuk játszott game alatt hogy műxik.

Na, üdv!

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#149) Beowulf_78 válasza SystemRoot (#148) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Persze, ebben igazad van. De mivel nem vagyok hivatalos tesztelő, se hardvert, se pénzt nem kapok az írásaimért, ezért túl sok energiát nem szívesen tennék bele. Elsősorban azért mert az idő pénz, és ezt senki nem fizeti meg nekem. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#150) scope2007


scope2007
addikt

tetszetős írás!

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#151) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

"Nagyon Fontos! GTX 295 Code 43-as hiba megoldása Vista alatt:

Mivel GTX 295 kártyák esetében felmerült egy súlyos bug probléma Vista (X32,X64) alatt, ami csak bizonyos alaplapok használatával jön elő, (leginkább Asus lapoknál) mindenképpem megosztanám veletek a probléma megoldását, ami bár egyszerű, de magától senki se jönne rá, mindenki NVIDIA driver problémára gondolt, pedig nem!
A probléma annyi, hogy driver telepítés után, a Vista nem érzékeli mind a 2 GPU-t, csak az egyiket, ezért letiltja az eszközt ("code 43" az eszközhöz tartozó illesztőprogam nincs betöltve) hibára hivatkozva, tehát lesz az eszközkezelőnkben egy "ismeretlen eszköz", és lesz egy felkiáltójeles VGA ahol ugyan felismerte a GTX 295 egyik GPU-ját, csak éppen le is tiltotta, mivel a másikat nem érzékeli.
Ki kell törölni az eszközkezelőből az ismeretlen eszközt, majd a hardverváltozások keresése gomra kattintani. Az ismeretlen eszköz eltünik, és a VGA fül alatt ott lesz mind a 2 GPU! Így a Vista még 1x külön fel fogja tolni a drivert a 2. maghoz, ami igaz dupla idő, de megoldódik a code 43-as probléma, és újraindítást követően tökéletesen fog működni a driver, amit most már nyugodt szívvel kijelenthetek, hogy nem hardver hiba, inkább orvosolható inkompatibilitási hibának, ill. bug-nak mondanék ami egyes alaplapokkal jön csak elő. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#152) biggamer válasza Beowulf_78 (#151) üzenetére


biggamer
veterán

Ügyes vagy. :C :C :C

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#153) Beowulf_78 válasza biggamer (#152) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem én találtam ki... ;) Csak megtaláltam azon kevés emberek egyikét akik véletlenül rájöttek. :K :C

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#154) Dyno válasza Beowulf_78 (#153) üzenetére


Dyno
veterán

Szeretnék gratulálni!DE egy probléma van, nekem is kell egy ilyen kártya. :DDD

(#155) Beowulf_78 válasza Dyno (#154) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Várj vele még...nem biztos hogy jó ötlet 289-293ft EUR szintnél venni bármit is, nem hogy 100k körüli VGA-t. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#156) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[2009 legjobban várt játékai - 1. rész]
[2009 legjobban várt játékai - 2. rész]

Nem lesz rossz évünk! :K :C Egy biztos. Idénre még több mint sok lesz teljesítményben a GTX 295, a "húzónevek" alapján. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#157) Dyno válasza Beowulf_78 (#155) üzenetére


Dyno
veterán

Áááá, esetleg egy GTX260, majd ha kijön a keretből. :DDD

(#158) biggamer


biggamer
veterán

Inno3D GTX 285 Overclock tested : [link]
/ ha volt már akkor sorry /

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] GTX 285
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.