Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gtamate2


gtamate2
veterán

Topic nyílj :R

*Sn0w

(#2) Freiherr


Freiherr
őstag

Én még rááldoztam volna néhány k-t egy komolyabb lapra és hűtőre,gindolva egy későbbi fejlesztésre K-s procira,de amúgy jó deal volt.

XXX

(#3) gtamate2 válasza Freiherr (#2) üzenetére


gtamate2
veterán

A lapnál a következő lépcsőfok olyan +10k lett volna, a hűtő pedig a procit most alapon nagyon hűvösen tartja. Idle 30-40 fok, max terhelés alatt, több óra után pedig 60 felé nem ment egyik mag sem. :N

*Sn0w

(#4) Buci21


Buci21
addikt

Udv a 2400 klubban :P nagyon jo kis proci, BCLK-val es szorzoval 3,9ig felrugdostam es betonstabil a cucc. En 31ert vettem csak a procit gyari hutovel de a tx3 felment ra szepen :D A lapom nekem is Z, kovetkezo beruhazasnak egy 2600k i7-en gondolkodom csak egx vagyon. 3770k melegszik es draga is, igy elvetve :C pedig Z68ban menne az is :D Nagy ur a penz sajna... ><

mennyi volt a lap? az alairasomban lathato gigan van VRM hutes es ujonnan 3 ev garival 17ert vettem. Ugyan nem UEFI, de az nekem am is csak csicsa...

[ Szerkesztve ]

(#5) gtamate2 válasza Buci21 (#4) üzenetére


gtamate2
veterán

:R BCLK-t szerintem nem fogom piszkálni, pár év múlva én is upgardelek majd i7-re, de az odébb van még azért. Addigra remélem mindenki kupakolja az Ivy-ét ;] 31k-ért az is jó vétel volt akkor gyári hűtővel :K

13.5k volt, ott van az összesítőben :K de a Gigáról nem hallok túl sok jót mostanában, nincs vele semmi gond?

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#6) Buci21 válasza gtamate2 (#5) üzenetére


Buci21
addikt

a 2600k azert szimpi mert i7 viszonylatban nem eszetlen draga, es a nyers ero mindent visz :P nem erosebb annyival a 3770k, ezt meg kupakolni sem kell :D

a lappal semmi gond, mintha beastak volna a foldbe es odabetonoztak volna :D
a BIOS rusnya kek piros feher , de sok a beallitas, stb... A post screen picit tobb ideig tart mint egy Z87 haswell lapnal, de AHCI vel egyutt osszekapja magat kb 8-10mp alatt, utana 12-13mp a windows boot, aztan jelszo es meg 3mp az asztal :D az ssd a kedvencem a tortenetbol, 26ert vettem 240es kingdpec markajut 1 ev garival :D
Sata 3 alatt kb hozza a egy 60as kingston v300 szintjet

[ Szerkesztve ]

(#7) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Ügyesen összelegózad. :K

A SATA kábelekkel mit csináltál, göndörítetted? :DDD

(#8) gtamate2 válasza Buci21 (#6) üzenetére


gtamate2
veterán

Ez igaz, de kíváncsi leszek mi lesz 1-2 év múlva, hogy hogyan változnak az árak :) Azzal az ssdvel jól jártál akkor, annyi pénzért ajándék.

Lomha 8V: :R Közel volt barátnőm hajgöndörítője ;]

*Sn0w

(#9) Buci21 válasza gtamate2 (#8) üzenetére


Buci21
addikt

én is kíváncsi leszek, előbb egy komolyabb VGA kéne :R aztán ha eljött a heterogén éra akkor valami APU

(#10) zolee5016


zolee5016
őstag

Tökéletesen korrekt..
mind a gép,mind az ára...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#11) Warpig


Warpig
aktív tag

Jó írás, grat!

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#12) gtamate2


gtamate2
veterán

Köszönöm :R

*Sn0w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.