Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Én annak örültem volna ha játékbeli pénzért igazit lehetne kapni.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#2) Graphics válasza atti_2010 (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na annak én is :D :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) atti_2010 válasza Graphics (#2) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Valahogy engem ez a verzió nem vert annyira a földhöz mivel többször is láttam ilyet. :DDD

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) Samus


Samus
addikt

Eh, hol vannak a régi szép idők, mikor a GTA3 és VC közben is csak beírtam pár karaktert játék közben, és minden azonnal meglett, amire szükségem volt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) Benito94 válasza Samus (#4) üzenetére


Benito94
tag

Ne téveszd össze a GTA5-öt a GTA Online-al. A sp-ben most is írhatsz be pár csalást. :D

(#6) TESCO-Zsömle válasza Benito94 (#5) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csalást? Csalás az, amikor kamionnal röpködsz és a gépfegyvered rakétákat lő... ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7) ibenny


ibenny
senior tag

Halna ki minél hamarabb már a mikrotranzakció fogalma is, a folyamatosan növekvő felhasználásával együtt..

(#8) Samus válasza Benito94 (#5) üzenetére


Samus
addikt

Jó, ezt benéztem, nem tudom miért a GTA 5 járt a fejem. Biztos mert mindenhonnan az folyik :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) Bingisz válasza ibenny (#7) üzenetére


Bingisz
addikt

Azért léteznek olyan játékok is, ahol nem minden játékos lehúzásáról szól a mikrotranzakciós modell...

Minden attól függ, hogy az mennyire pénzéhes a kiadó.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#10) ibenny válasza Bingisz (#9) üzenetére


ibenny
senior tag

Persze, ez teljesen igaz, csak egyre erősödő trendnek látni, különösen a mobilos játékoknál, ami csak részben kapcsolódik ide.

(#11) .tnm


.tnm
addikt

"Flisa card - Time to start paying."

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#12) آرش


آرش
újonc

Felesleges idejekorán temetni a dolgot, mert ezt jól is meg lehet oldani, hogy ne legyen igazi előnye annak akinek több pénze van a másiknál. Például skinekkel, egyedi autókkal és hasonlók.

(#13) janos1988


janos1988
addikt

Rá is vannak szorulva, hisz alig értékesítettek belőle...

Főleg akkor lesz ennek értelme, ha lehet majd ebben a virtuális világban kaszinózni :)

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#14) Sanchez638


Sanchez638
addikt

ezek aztán minden apró dologból pénzt akarnak :( Végén havi díjas lesz

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#15) .tnm válasza janos1988 (#13) üzenetére


.tnm
addikt

hát, tőzsde ugye a single-ben is van.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.