Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Szafter válasza #57919488 (#49) üzenetére


Szafter
tag

A másodikról tervezem, de ha nem sikerül, akkor vadászok egy panel házat. ;]

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#52) Stauffenberg válasza Bjørgersson (#26) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na nézzük én mire emlékszem a GTA PC-s portok történelmében. Ezek mind az alap verziók, patchek nélkül, amikre bizony heteket, hónapokat kellett várni:

GTA3: Szerette elhagyni a mentéseket, Windows XP Home Edition alatt a menükben eltűntek a feliratok és kilépkedős gondok is voltak. Elég hamar kiadták a patchet erre, de akkor még sokkal gyérebb volt az internet ellátottság, többnyire játék újságok CD mellékletén terjedtek az ilyenek.

GTA: Vice City: Igen komoly grafikai hibákat produkált a játék GeForce VGA-val, de csak bizonyos típusokkal (pont az alsó és közép kategóriás elterjedtebb darabokkal). Nem driveres hiba volt. Hónapokig kellett várni a patchre. Ezen kívül DirectX gondok is voltak, ugyanis a játék néha meghülyült ha nem a régi DirectX verziót használtad (ekkor már volt DX9, de a játék jobban szerette ha DX8.1 van a rendszeren). Voltak olyan gondok is, hogy ha egy missziót nem a játék logikája szerint csináltál akkor leállt minden és nem tudtál tovább menni. Ennek ellenére ez egy viszonylag jól sikerült port volt.

GTA: San Andreas: Ekkoriban kezdtek terjedni a 64 bites processzorok. Na ezekkel (főleg AMD-vel) igen sokáig nem tudott kibékülni és a kékhaláltól kezdve a random bezárogatásig minden volt. A gondot nem a Rockstar orvosolta, hanem az AMD, mely kiadott egy tool-t, amivel a 32 bites módot szimuláltad. Persze idővel befutott a Rockstar által kiadott patch is. Illetve itt is voltak olyan gondok, hogy egy misszió lefagyott és nem tudtál tovább jutni.

GTA IV: Igen komoly teljesítmény gondokkal küzdött, tele volt grafikai hibákkal és igen komoly fejvakarásra kényszerítette mindkét nagy VGA gyártót, hogy ők alkalmazkodjanak a drivereikkel egy technikailag labilis valamihez. A legutoljára kiadott patchre elérte azt a szintet ami már játszható és a beállítások közé is beépült sok új opció amivel finomhangolhatsz.

Ezen kívül mindegyikre jellemző volt, hogy igen érdekes (sokszor vicces, néhol nevetséges, helyenként meg kifejezetten idegesítő) grafikai hibák egész tonnájával voltak tele. Ezek közül az egyik legérdekesebb hiba abból eredt, hogy a konzolok korlátozott memóriája miatt a motort úgy írták meg, hogy csak bizonyos számú grafikai elemet (autók, épületek, textúrák) tudjon megjeleníteni. Ennek az lett az eredménye, hogy néha a túl szűkös memória sávszélességnek köszönhetően bizonyos grafikai elemek nem jelentek meg időben. Mindannyian kenődtünk már fel láthatatlan épületre, mely csak a baleset után jelent meg. Ezt az összes rész esetén leszarták javítani a PC-s verzióban, ahol nem vették figyelembe, hogy nem 512MB RAM-ra kell optimalizálni, hanem képes legyen a motor rendesen skálázódni.

-----------

(#49) K_mester: De és akkor mi van? Imádom ezt az űberkonzervatív PC-s hozzáállást, hogy a PC+billentyűzet+egér mindenek felett áll. Nekem volt több konzolom is, játszom PC-n is. Nem értem mi a baj azzal, ha valaki egy GTA IV-et az Xboxon megszokott módon játszik PC-n is... biztos megtörtem valamilyen szentséget és majd lesújt rám a PC totemistene. Pont arra panaszkodik a legtöbb ember, hogy szar volt a GTA IV PC-s irányítása egérrel meg billentyűzettel... de ha valaki azt javasolja, hogy dugjátok be az Xbox kontrollert és játsszatok azzal, akkor az menjen el a búsba...

[ Szerkesztve ]

(#53) Bjørgersson válasza Stauffenberg (#52) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy néz ki szerencsés vagyok és ezekből kimaradtam. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54) Chapel


Chapel
addikt

Pc-s vagyok (látom ezt most lassan előre fel kell tüntetni ;] )
4.-et előrendeltem+gépet újítottam miatta. Nem futott rendesen...közel sem. Ja és hetekig játszhatatlan volt...

Ennek ellenére most újítottam gépet (nem az V. miatt, de részben azért is.) bízván hogy a Max Payne 3 engine kerül alá és akkor szépen menni fog...erre persze megint szívatják a pc-t, csúszik stb...

Konfigom:
Asus P8H67M-Pro
Kingmax 1333Mhz 8Gb Ddr3
Asus 6870 1Gb DC
Intel i5 3550

Még ezen SEM fut rendesen maxon a gyári eredeti, lefrissített Gta 4...ez azért nem semmi valljuk be ;] Crysis 2 dx11 Ultra+HD texture pack, midnen maxon 45 fps:DDD

Összefoglalva: imádom a Gta-t, életem része, eszméletlen időt toltam velük, nekem ha 1 game akkor Gta így megfogom venni az V. is ha egyszer lesz Pc-re... szerintem példamutató a helytállásom (vagy hülye vok)
:P

kovy29: Szerintem is sokkal jobban hangzik ;)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#55) Bjørgersson válasza Chapel (#54) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Legyen inkább példamutató, akkor már ketten leszünk. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#56) #57919488 válasza Stauffenberg (#52) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azt írtad, hogy kontrollerrel pont olyan mint Xboxon. Erre írtam, hogy pont nem olyan mint PC-n egérrel.

Érted mi a különbség vagy csak a saját konzolos beidegződésedet akarod erőltetni?
Annyit elárulok, hogy tudom milyen a GTA4-et PC-n kontrollerrel játszani és van egy kis különbség, meg egerek között is ha már itt tartunk ;)

[ Szerkesztve ]

(#57) kockaharcos válasza Bjørgersson (#55) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Vagy 3-an :D

(#58) Jakesz válasza Stauffenberg (#52) üzenetére


Jakesz
őstag

Nincs azzal semmi baj, hogy valaki kontrollerrel játszik. A baj akkor kezdődik, ha bemeséli, hogy kontrollerrel igenis jobban irányítható a játék...

(#59) TESCO-Zsömle válasza Jakesz (#58) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ami azt illeti ez sem teljesen helyt álló, mert egy konzolport, ami szarul van (vagy sehogy) optimalizálva PC-s irányításra, igenis lehet jobb gamepaddal, mint egérrel. Lásd GTA 4, vagy talán még ennél is jobb példa a Prototype.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60) Stauffenberg válasza Jakesz (#58) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akkor te még nem próbáltad vele. Én Xboxon nagyon szerettem és a PC-s irányítással sem volt bajom, de szerintem több élvezet volt az autóvezetésben, meg minden egyébben kontrollerrel. A helikopter például irányíthatatlan billentyűzetről, de kontrollerrel nagyon jókat lehetett mókázni vele. De a motorozás is király volt, mert az analóg karokkal finoman tudtad az egykerekezést vagy a levegőben pörgést irányítani. Arra gondoltam lövöldözéshez majd egeret ragadok, de igazából nem volt rá szükségem, mert erős PC hiányában évekig inkább konzolon játszottam és megszoktam a kontrolleres célzást (tévhitekkel ellentétben nem kell ahhoz auto aim).

Azt meg nem mondtam, hogy jobb kontrollerrel, hanem nekem volt vele kényelmesebb. A többiek nyavajogtak rá, hogy milyen szar volt a PC-s irányítás én meg egy javaslatot tettem a kiküszöbölésre.

Az ilyen "egérrel jobban lehet célozni" meg "egérrel jobban lehet rárántani headshotra" és hasonlók egy GTA esetében irrelevánsak, pedig hallottam már ilyet. Tudom mi a különbség, mert PC-n játszok néhány multis FPS-t (Battlefield 3, Red Orchestra, Day of Defeat, stb) és persze azokat nem lehetne jól PC-n kontrollerrel nyomni, de egy GTA ilyen szempontból baromira piskóta.

(#56) K_mester: Nincs itt konzolos beidegződés. Mindig is PC-vel játszottam, de volt mellette konzolom is. Illetve az utóbbi 2 évben már az sincs, csak PC. Nálam ez nem elköteleződés vagy fanboykodás kérdése. Egy csomó játék van amihez tökéletesen jó egy konzol, de van amihez PC kell (pl: komolyabb FPS cucc, RTS, igazi szimulátor, stb). Szerintem a GTA IV nagyon jó volt konzolon, én szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#61) #57919488 válasza Stauffenberg (#60) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na igen, FPS-ben érzékenyebb egérrel jobb multizni de olyan játékban ahol vezetni is lehet ott tényleg jobb a kontroller. Nekem mondjuk az egér jobban bejött a lövöldözések miatt és inkább alkalmazkodtam a bill-re vezetésnél.

Ha az egeret annyira könnyen fel tudtam volna adni akkor a GTA4 startnál már vettem volna egy konzolt. Az 5-nél már nem fogok ilyesmin gondolkodni ha késik a PC-s verzió...

szerk:
Sőt, 5-nél már egy komplett gép újítást kell mérlegelnem...a fenébe, kezdődik előröl :((

[ Szerkesztve ]

(#62) Stauffenberg válasza #57919488 (#61) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ez már nem GTA, szóval off.

Amikor egy konzol megkapható egy közepes VGA vagy CPU áráért, akkor én azt mondom, hogy senki elé nincs áthidalhatatlan akadály gördítve, hogy a PC mellett konzolt is tartson. Konzolra is vannak nagyon remek játékok amik vagy ott jobbak, vagy nem is léteznek PC-n, illetve ez fordítva is igaz.

(#63) Jakesz válasza Stauffenberg (#60) üzenetére


Jakesz
őstag

De próbáltam. Júliusban adtam el az Xboxomat, főleg az irányítás miatt. Azt aláírom, hogy a járművek irányítása jobb, bár a vezetés közbeni nézelődésnél már jobb az egér a gyorsaság miatt. A gyors és pontos célzásra itt is nagy szükség van, még ha nem is annyira, mint egy BF-ben. Amikor több ellenféllel kerülsz tűzharcba, sokszor a HP-dba vagy az életbe kerül, amikor végre sikerül az analóg karral rátalálnod a kívánt célpontra és azt ne mondja nekem senki, hogy ez mindig olyan simán megy. De a legdurvább kontrolleres rémálom az maga a vezetés közbeni lövöldözés. Persze, ezekre a célzásrásegítés nélkül gondolok. Annak a fennálló lehetősége is mutatja, hogy a kontroller nem éppen célzásbarát. Ha meg nem használod, akkor sokszor kerülsz kellemetlen helyzetbe.
Másik ok meg, amiért megutáltam a kontrollert, az technikai jellegű. Néhány hónap aktív használat után az analóg karok elkezdenek szépen beragadni...

(#62):
Csakhogy az új konzolgeneráció megjelenése előtt egy lépésnyire felesleges megvenni egy konzolt mindössze 1 játék miatt, amely ráadásul úgyis jönni fog PC-re.

[ Szerkesztve ]

(#64) Stauffenberg válasza Jakesz (#63) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ki beszélt egyetlen játékról? Én játékokról beszéltem amik nem jönnek PC-re, vagy konzolon jobb szórakozást nyújtanak. Azt mindenki eldöntheti, hogy a GTA-t ő melyik platformon szereti jobban. De ezer más játék van ezek kívül.

(#65) icons válasza TESCO-Zsömle (#30) üzenetére


icons
addikt

Senki sem beszélt egyéni lustaságról. Egyszerűen több idő megfordulni és elkezdeni arra futni, mint megnyomi a hátrát. Erről nem érdemes vitát nyitni, ez tény. (egyébként amit írtál, az nem mindegyik fegyverre igaz, csak némelyikre, de 5 perc megszokni, nem ez fog tönkretenni egy játékot :) )

(#34) kovy29
Biztos azért, mert a Crysis 2 egy lineáris FPS, ahol szerintem negyedannyit sem kell számolnia a processzornak, mint mondjuk egy GTA IV-ben...
Mármint úgy érted,hogy a videokártyának. Merthogy a processzor nem igazán kérdés manapság.
A másik: teljesen lényegtelen, hogy milyen játékról van szó, a GTA4 rosszul van optimalizálva. Pont, mint a Crysis 1 volt. Akár sport, akár FPS, RPG mindegy, milyen játékról beszélünk, az egyiknél sem megengedhető, hogy alap grafikán egy közepes teljesítményű gépen lagoljon! (ha elkészítesz egy játékot, a lényeg a végén az kell, hogy legyen, ne lagoljon, nem mondhatod azt, hogy ááá, úgyis nagy a város, sok mindent tehetsz, akkor nem árt neki, ha egy picit laggol! xy konfigon)

(#66) Jakesz válasza Stauffenberg (#64) üzenetére


Jakesz
őstag

Úgy láttam és látom, hogy konkrétan az irányítást taglaltuk fentebb és nem az általános PC-s vagy konzolos játékélményt. Bár nem emeltem ki a hozzászólásomban, de szerintem érzékelni lehetett, hogy ezt az álláspontot minden egyes játéknál tartom, ahol sokat kell célozni. Játszottam én még GeoW 2-t, MW3-at, Half-Life 2-t, Just Cause 2-t is Xboxon, mindegyikben lassú és pontatlan volt a kontrolleres irányítás. Autós, verekedős és sportjátékokban jobb egyedül a kontroller.

(#67) demyen


demyen
tag

végre. a semminél ez már több hir. pc-re igy lehet jövő karácsony elött kijön.

(#68) heihachi


heihachi
addikt

Kb az egyetlen játék amit az elmúlt 2 évben úgy igazán várok.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#69) Bjørgersson válasza icons (#65) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért egy mobilprocesszort összeereszteni egy GTA IV-el, ne csodálkozz ha lagzik rajta.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#70) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Nagyon örülök, bár annak nem, hogy csak nézegetni fogom youtube-on egy ideig.

(#71) lapartman válasza 3RROR (#17) üzenetére


lapartman
tag

Hát sajnos igen :(. Valaki minden évben képes megvenni azt a szutykot, de a sok elvakult rajongó nem veszi észre, hogy 2007 óta ugyan azt a fos FPS-t játsszák, amikor régen az egyik legjobb játék volt. A 4 jó volt, de a többi 4-nél újabb...

[ Szerkesztve ]

(#72) lowzor


lowzor
veterán

Hát ez kiváló...Ha minden jól megy, 1 év múlva játszhatok vele PC-n is :W

[ Szerkesztve ]

(#74) lowzor válasza fatallerror (#73) üzenetére


lowzor
veterán

De a kérdezgetőket sem értem...Eddig minden GTA-val úgy volt, hogy először konzol, rá 8 hónapra PC. Ez valami üzleti fogás lehet, mert 5 év szöszölés után nem igaz, hogy nem lehet kiadni rögtön PC-re is...

(#75) fatallerror válasza lowzor (#74) üzenetére


fatallerror
addikt

azért a bejelentésben mondhatták volna h mondjuk kb nyáron követi a konzolost a pc verzió. mert akkor nem lenne ez a spam áradat mert tudnák h jó oké tutira jön pc-re is de így lehet h nem lesz és vmit üzleteltek a konzolgyártókkal h megdobják még utoljára a konzoleladásokat de szerintem a pc-sek közül aki eddig nem vett az most meg pláne nem fog venni úgy h nyakunkon a köv gen....
max payne 3nél se morogtak annyit a csúszás miatt. a másik meg h kb az a motor lesz ez alatt is tehát pláne érthetetlen ez a döntés, biztos h üzleti oka van

don't tell me what i can't do!

(#76) lowzor válasza fatallerror (#75) üzenetére


lowzor
veterán

Én pl számítottam rá (sőt biztos voltam benne), hogy 8 hónapot késni fog a PC verzió, mert ez már papírforma a GTA-knál.
Nekem van konzolom, de nem fogom rá megvenni, inkább megvárom a PC-s verziót, mert szvsz PC-n más dimenzió a grafika és az irányítás is. Max Youtube videókon fogom nézni, de ennyi. Haveroknál sem fogom kipróbálni.
Szerintem amúgy piszok sokan vesznek a GTA miatt konzolt. Meg PC alkatrészeket is, mikor arra megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#77) fatallerror válasza lowzor (#76) üzenetére


fatallerror
addikt

egyébként igazad van. így volt a 4-nél is most rákerestem h szó sem volt a pc-s verzióról a kezdetekben csak a konzolost jelentették be és több hónappal később pc-re plusz még pár hónap míg megjelent.
igaz, 1 optimalizálatlan cuccos lett az eredmény, de a lényeg h így volt korábban is szóval tutkó itt sem kell aggódni meg csak azt írja h jelenleg nincs mit mondaniuk a pc-sről

don't tell me what i can't do!

(#78) lowzor válasza fatallerror (#77) üzenetére


lowzor
veterán

Ez már a 3-tól kezdve így van.

(#79) fatallerror válasza lowzor (#78) üzenetére


fatallerror
addikt

akkor még kölök voltam és a megjelenésekkel törődtem, a bejelentésekkel nem :D

don't tell me what i can't do!

(#80) icons válasza Bjørgersson (#69) üzenetére


icons
addikt

Jó, akkor kezdjük újra!
"Mármint úgy érted,hogy a videokártyának. Merthogy a processzor nem igazán kérdés manapság."

Tehát: a proci nem kérdés manapság. A videokártyával van a probléma. Olvass utána egy picit, elég sok jó és érdekes cikk van a témában. A processzoromat 50%ban se használja ki egyik mai játék sem, a gond a textúrák kirajzolásával van, amiért a videokártya felel.

Maradjunk a laggol szónál lagzik helyett :)
Megint csak azt tudom javasolni, hogy olvass utána egy picit a GTA4 optimalizálásának. Vannak vele problémák :) (az asztali gépemen is erőteljesen akad, pedig abban sincsen rossz videokártya (minden más játékot simán visz). A probléma nem az én konfigommal és az elvárásaimmal van, hanem az optimalizációval! Példa1, példa2. Nem egyszer találkozol ezekben a fórumokban is olyanokkal, akik leírják, hogy elég gyengéden van optimalizálva a GTA4, ami nem is csoda,hisz egy konzolportról van szó... Your argument is invalid :)

(#81) Ł-IceRocK-Ł válasza Bjørgersson (#53) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csatlakoznék. Nálam nem voltak ilyen gondok vele.

GTA 5: na ehhez mi kell? EVGA alaplap amelyk két intel corei7 procit fogad, a leggyorsabb 256 GB os SSD, 32 GB RAM, plusz 4 db 7970 hogy fusson low-grafikán. Vicces lesz.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#82) lowzor válasza Ł-IceRocK-Ł (#81) üzenetére


lowzor
veterán

Ez a GTA 4-hez kell :D

(#83) Ł-IceRocK-Ł válasza lowzor (#82) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Az 5. mitől lesz jobban megírva? szerintem semmivel.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#84) lowzor válasza Ł-IceRocK-Ł (#83) üzenetére


lowzor
veterán

Csak lesz annyi eszük, hogy normálisabban optimalizálják, ha tanultak a 4 körüli botrányból. Bár kitudja. De remélem, hogy így lesz.

(#85) Jhonny06 válasza kockaharcos (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

??? A GTA IV egyetlen gyenge pontja az optimalizálás volt, amúgy közel hibátlan játék, főleg a Gay Tony-s DLC-vel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#86) Ł-IceRocK-Ł válasza lowzor (#84) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Már sokszor reménykedtünk ilyenekben hogy "csak lesz annyi eszük", de aztán hiába.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#87) gyuszaa válasza Jhonny06 (#85) üzenetére


gyuszaa
őstag

Mindenhol lehúzzák, közben csak az optimalizálás volt rossz.
Az előző gta-k voltak egy rakás bughalmaz, nem a 4.

(#88) Jakesz válasza Ł-IceRocK-Ł (#83) üzenetére


Jakesz
őstag

Attól, hogy a Rockstarnak nem az a részlege fogja végezni a portolást, mint anno. Ugyanis azt a csapatot felszámolták.

(#89) lowzor válasza gyuszaa (#87) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem az optimalizálástól eltekintve sem volt egy nagy durranás a 4. A leggyengébben sikeredett rész eddig az összes közül. Remélem, hogy a Vice City-nek és az SA-nak legalább a nyomába fog kerülni az 5.

(#90) Ł-IceRocK-Ł válasza Jakesz (#88) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Akkor talán még van remény, de először jelenjen meg pc-re is. Vagy arra nem is fog, mert a hibák jobban előjönnek mint pl konzolon. Lásd skálázódás.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#91) gyuszaa válasza lowzor (#89) üzenetére


gyuszaa
őstag

Hát nem tudom, engem lenyűgözött. Nagyon el vannak találva a karakterek és a szinkronhangok.
A nemzetiségek, az írek temperamentuma, oroszok, olaszok és még sorolhatnám.
Ahogy jobban megismered a karaktereket, hogy viselkednek bizonyos események után.. akár csak egy film lenne.
Különböző ranglétrán milyen stílusú emberek vannak, nagyon szépen be van mutatva.

Én gta fanatikus vagyok, és nem hasonlíthatom őket össze mert külön mindegyiknek meg van a hangulata.
Kötelező vétel lesz.

[ Szerkesztve ]

(#92) lowzor válasza gyuszaa (#91) üzenetére


lowzor
veterán

Én is GTA fanatikus vagyok. Az összes megvan eredetiben és kivannak állítva a szobámban :D Viszont a 4-nek a feelingje valahogy nem fogott meg. Egyszerűen fél óra játék után valahogy unalmassá válik az egész. Meg maga a város sem jön be annyira. A küldetések sem sikerültek olyan jól, mint az előzőekben. A Vice City-ben mondjuk még ma is órákig eltudok autózgatni úgy, hogy hallgatom benne a jó kis 80-as évekbeli zenéket. A 4-ből általában kilépek fél óra után.

(#93) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Nekem a környezet is tetszik, meg minden. :))
Gta 3 is nagyon jó, más hangulata van mint a VC-nek valóban de nem teszem egy lapra őket.
Mindegyik más miatt marad meg szép emléknek.

(#94) #57919488 válasza lowzor (#92) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mindegyik részben egyszer végigjátszottam a story-t is de inkább a szabadság miatt fogott meg mindig is a GTA-k világa amiben a 4-el hihetetlen sokat tudtam ökörködni az engine-nek hála. Ha egy időben jöttek volna ki megegyező engine-el akkor egyértelműen nem a 4. rész lesz a legjobb de attól még jó.

Nincs még egy olyan név a játékok terén ami miatt konzolt vennék de 4.-nél megbántam, hogy nem vettem az 5.-nél meg majd kiderül a hírek alapján. Egy 100, ha egyszer lesz konzolom akkor az a GTA:V miatt :P

(#95) lowzor válasza #57919488 (#94) üzenetére


lowzor
veterán

Én a többi részben még többet tudtam ökörködni, hiába nem volt hiper-szuper törési modell, stb.
Amúgy én biztos nem játszanám ki konzolon fostos grafikával és irányítással, de te tudod. De számomra érthetetlen, hogy valaki azért vesz egy zsák pénzért konzolt, hogy 8 hónappal előbb GTA 5-özhessen (vagy max használtan 20-25k-ér erre a célra apróról egy 360-at, aztán eladod, miután meguntad a játékot).

(#96) #57919488 válasza lowzor (#95) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nézd meg a konfigom és rájössz, hogy GTA4-et nem jobb grafikán játszottam mint konzolon hanem örültem a 40 körüli FPS-nek is mint állat low graf-on :DDD
GTA4 volt az miatt vártam a gépfejlesztéssel de menet közben úgy döntöttem, hogy ezért bizony nem veszek új vasat. Ennek ellenére nagyon élveztem és még multiban is meglepően szórakoztató volt.

Amúgy régen óraszámban én is többet játszottam mert még újdonság volt az amit nyújtottak a story-n kívül. Mondjuk Mafia1 story-nál eddig jobbat még nem láttam de ma meg már ritkaság egy jó kis story, állandóan csak a grafika majmolása megy mert azt gondolom jobban el tudják adni a hype reklámokkal.

(#97) lowzor válasza #57919488 (#96) üzenetére


lowzor
veterán

Évekig én csak low-medium grafikán tudtam tolni, míg össze nem hoztam ezt a gépet. De még ezen is laggol teljesen fullon hála a fasza optimalizálásnak :D Sok helyen 50-60%-on malmozik a proci és a VGA is. Ne is kezdj neki a gépfejlesztésnek, mert majd nem tudsz leállni. Most megint cserélni akarom a procim, mert limites BF3-ban :D

[ Szerkesztve ]

(#98) #57919488 válasza lowzor (#97) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na hát igen, BF3 a másik ami miatt megérné még PC-t cserélnem és akkor a GTA:V is "talán" le lenne tudva.
Mondjuk hamar el is megy a kedvem néha a sok cheater miatt de azok nélkül egy nagyon király game lenne a BF3.

(#99) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Kiváncsi vagyok, hogy mi újat tudnak mutatni majd sandbox témában. :)

halahala

(#100) GALARDO


GALARDO
addikt

GTA V - Jön a második trailer, két poszter a Game Informer-től!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.