Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) gyuszaa válasza #57919488 (#94) üzenetére


gyuszaa
őstag

Én annak idején a Gta iv miatt vettem konzolt, mert akkoriban nem érte meg volna olyan tudású gépre fejleszteni. De már változott a kocka, most már a konzol az elavult és inkább várok.

(#102) Jakesz válasza gyuszaa (#101) üzenetére


Jakesz
őstag

Már a IV alatt is elavult volt a konzol, nem a semmiért történtek a nem ritka FPS dropok. Az V meg egy félig diavetítés lesz.

(#103) Jhonny06 válasza GALARDO (#100) üzenetére


Jhonny06
veterán

Reméljük valami gameplay-t is adnak, nem csak ezeket az agyoneffektezett jeleneteket, mert nem sok derül ki abból, hogy ott bringázik a csávó, meg teniszeznek a csajok. :)) Tapasztalataim szerint ezek benne se lesznek, csak hangulatkeltésre jók.

[ Szerkesztve ]

(#104) Jakesz válasza Jhonny06 (#103) üzenetére


Jakesz
őstag

A bringa biztos benne lesz, mivel ha más használja, akkor mi is használni fogjuk ;]

(#105) lowzor válasza #57919488 (#98) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem nincs olyan sok cheater. COD-ban 1000-szer több van. PB-s szeróra kell menni, ott a legtöbbet azonnal eltávolítja a PB. (Pár percenként kiírja, hogy XY Banned for Violation Aimbot) :D

(#106) #57919488 válasza lowzor (#105) üzenetére


#57919488
törölt tag

COD-ból csak a 4-et ismertem de az nagyon bejött, a pályák a fegyverek meg minden. Utána már csak a többiben a lehúzást láttam mikor haveroknál néztem és úgy döntöttem, hogy ennyi volt.
Áttértem pár MMO-ra de iszonyat időigényesek és nincs az, hogy belépek fél órára csinálni valamit. Mert ott csak fél óra átnézni az aukciósházat stb. és még a játékkal nem is foglalkozott az ember.

Ha meg nem multit nézünk akkor csak a sandbox kategória jön be, GTA-k de ami még jól sikerült az a Saints Row3. Annyira komolyan nem lehet venni mint egy GTA-t de sokszor vannak benne vicces helyzetek :)
Amúgy BF3-ban is a szabadság az ami sokat dob az egészen, multis lövölde de iszonyat nagy map-ok vannak benne, csak nem annyira jól kidolgozottak mint BC2-ben.

Amúgy ha az 5-ben minőségi multit adnak ki lehet megszorongat majd nagy pár címet is ilyen téren...majd meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#107) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Az iphone-nak álcázott telefon nem kellene oda :B

(#108) heihachi válasza lowzor (#92) üzenetére


heihachi
addikt

Ez nyilván ízlés kérdése, én pl először a 4-et toltam végig, majd miután az annyira megtetszett, hát belekezdtem a ViceCitybe is, ami nekem előtte kimaradt. Kb 3-4 órát öltem bele, a 4 után minden szempontból gyengének hatott számomra. Egyszerűen a gta4-ben ha sikerül magát az embernek beleélnie a főhős szerepébe akkor elképesztő hangulata van az egésznek, aminek számomra a VC a nyomába nem ért. Egyszer később még nekiugrottam mégegyszer, de akkor sem jutottam túl az első 2-3 órán.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#109) #57919488 válasza heihachi (#108) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez olyan, hogy anno szép jó volt de csak az emléke. Az évek megszépítik és kész :K

[ Szerkesztve ]

(#110) lowzor válasza heihachi (#108) üzenetére


lowzor
veterán

Mert megfertőzött a csili vilibb grafika és törés modell. Ha abban az időben toltad volna a Vice City-t, mikor megjelent, akkor most azt tartanád az etalonnak. Meg szvsz amúgy is jobb feeling-ű egy 80-as évekbeli Miami, mint egy 2008-as poros/ esős/ hideg New York.

[ Szerkesztve ]

(#111) #57919488 válasza lowzor (#110) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hát én a VC-t nem tudnám még egyszer a story miatt végigjátszani a 4 engine miatt de a SA-t simán.
Változó, hogy kinek mi jön be :)

[ Szerkesztve ]

(#112) heihachi válasza lowzor (#110) üzenetére


heihachi
addikt

Nem éppen, mert csili vili grafikáról xboxon nem beszélhetünk ennek a játéknak a kapcsán. Sokszor az autó előtt egy-két méterrel jelennek meg a tárgyak, a sétáló emberek, a háttérben a házak, és mindez meg kb 20 fps-el futott egy-két helyen (szerintem az xbox 360 topikban lehet is ezzel kapcsolatban pár hsz-t olvasni tőlem). A törésmodellre meg nem is emlékszem, hogy ilyen volt, bár lehet, hogy csak nem erre koncentráltam, mert alapvetően a vezetés nem volt a játékban a kedvencem (pl baromira utáltam az autóversenyes feladatokat), alapvetően gyök 2-vel mentem mindenhova, ha autózni kellett. Szóval engem nem ezek érdekeltek, hanem mint írtam, az, hogy volt az egésznek egy hangulata, ami könnyen bele tudtam élni magamat. Ha abba kellett hagyni a játékot, akkor az olyan volt, mintha az ember letesz éjszaka egy baromi érdekes és izgalmas könyvet, és másnap már alig várja hogy fojtathassa. Mert volt története, amiben a szereplők (a lényegesek legalábbis) ki voltak dolgozva, és a különböző bűnöző csoportok is magyon korrektül ki voltak dolgozva. Az egészre a szinkron és a zenék rátettek egy nagy lapáttal. Szóval alig várta az ember, hogy tolhassa tovább, de nem azért, mert hú de szépen törik egy kocsi, hanem azért, hogy végre kiderüljön, mi lett egyik másik karakterrel.

A 80-as évek Miamija nekem semmit nem jelent, egyszerűen nem tudom magam oda beleképzelni, ez sokkal könnyebb számomra a GTA4 világába, pusztán azért, mert közelebb áll a mostani általam ismert "világhoz".

Na mindegy, a lényeg, hogy amint írtam, ez csak ízlés kérdése, hogy melyik a jobb. Nyilván valamit nagyon eltaláltak a VC-ben, mert nagyon sokan esküdnek rá, de én ezt a valamit még nem találtam meg benne. Talán majd az Androidos verzióban :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#113) lowzor válasza heihachi (#112) üzenetére


lowzor
veterán

Igazad van, ez teljesen szubjektív. De szerintem a Rockstar is tudja, hogy a GTA fanok minimum 80%-ának a VC a kedvence, tehát nem értem miért nem arra adnak ki folytatást.

Az Androidos verzió engem kb hidegen hagy, mert annyira fos az irányítása ezeknek érintőn. Ezek nem arra valóak. A GTA 3, meg a Max Payne is megvan rá, de az elején abbahagytam mindkettőt, mert hánynom kellett az irányítástól.

(#114) heihachi válasza lowzor (#113) üzenetére


heihachi
addikt

Jó, de attól, hogy szar az irányítás, a hangulata még lehet olyan, hogy nem tudod letenni. Van pár ilyen játék :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#115) lowzor válasza heihachi (#114) üzenetére


lowzor
veterán

De nálam az megöli :D Plussz játszom inkább PSP-n a Vice City Stories-al, ha már nagyon GTA-zni akarok máshol, mint hogy érintőn szenvedjek.

(#116) Chapel válasza lowzor (#113) üzenetére


Chapel
addikt

" Rockstar is tudja, hogy a GTA fanok minimum 80%-ának a VC a kedvence, "

Az első résszel kezdtem, már az megfertőzött, hát még a 3,VC,SA,IV... én sosem gondoltam kiugróan jónak a VC-t, ha már Gta sandbox akkor már inkább SA ott volt repcsi, helikopter, vidék stb.
Szóval ez a 80% szerintem sok, de persze ez szubjektív vélemény. (VC és IV eredetiben van meg, képzeljétek a szép díszdobozos VC-t 299.-Huf -ért vettem tescóba :D

Androidra letöltöttem a 3.-at, hát tableten egy rakász sz@r az irányítás, a lövölde része meg totál felejtős, kín szenvedtem pár küldivel és uninstall. :U

Számomra mindegyik rész egyedi, éppen ez a jó benne. Várom az 5-öt és csak reménykedem hogy el megy a konfigomon majd normális graffal és(!!) lehetőleg bughalmaz mentesen. (Kicsit az 5 miatt is újítottam gépet, de ahogy nézem az pc-re még kb 1 év, így addig majd szerintem jöhet még egy :((( )

Asus 6870 1Gb DC
8gb ddr3
i5 3550

Ki milyen konfiggal várja az új részt?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#117) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

PC-re meg ősszel.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#118) TESCO-Zsömle válasza Cyberpunk (#117) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Karácsony. ;) ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#119) lowzor válasza Chapel (#116) üzenetére


lowzor
veterán

VGA-ból beújítasz egy 7870-et (vagy akár 7850-et) és nagyon faszán fog futni szerintem.

(#120) Jakesz válasza lowzor (#119) üzenetére


Jakesz
őstag

Akkor már inkább Nvidiát, mert a GTA azt szereti ;]

(#121) Cyberpunk válasza TESCO-Zsömle (#118) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja inkább reális.:D Jövőre meg is van az ajándék, persze jobb lenne húsvétra.;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#122) lowzor válasza Jakesz (#120) üzenetére


lowzor
veterán

De NV-ből most nincs olyan, ami értelmes vétel lenne. Most az Asus, vagy Sapphire 7870 a legjobb vétel a piacon szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#123) Jhonny06 válasza Cyberpunk (#117) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, még a hír előtt futottam bele a cdgalaxis-on és ott is ősz van írva. Mondjuk be is baszna, ha hirtelen kihoznák tavasszal, amikor még semmi infó nincs kb. a játékról pár screenshoton meg egy traileren kívül. A Crysis 3 is tavasszal jelenik meg és már ezer éve be van jelentve, stb. Sajnos a PC-seknek 100%, hogy nem lesz GTA-juk ősz előtt, erre pénzt tennék.

[ Szerkesztve ]

(#124) Chapel válasza lowzor (#119) üzenetére


Chapel
addikt

2 hónapja vettem jó áron, akkor ennyiért nem volt ellenfele (3 év gar. 38k-ért), esetleg az 560-as Nv jöhetett volna szóba, de végül e mellett döntöttem. Majd meglátjuk, ha amikor kijön és tényleg kell neki a több vga akkor gondolkozom a dolgon. ;)
Én is 2013 ősz/tél re saccolnám a pc-t.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#125) lowzor válasza Chapel (#124) üzenetére


lowzor
veterán

Én 6870-et cseréltem le 7850-re júniusban és tuninggal és az új driverrel 70-75%-al jobb, mint a 6870 :D Egy 7870 még 10-15%-al jobb lenne. Plussz a 2 giga vram tuti kell majd a GTA 5-nek.

(#126) gyuszaa válasza lowzor (#125) üzenetére


gyuszaa
őstag

Van erről a 75%-os különbségről valami teszteredmény?

(#127) lowzor válasza gyuszaa (#126) üzenetére


lowzor
veterán

Persze. A 7850/ 7870 topikban rengeteg :)

(#128) Jakesz válasza lowzor (#125) üzenetére


Jakesz
őstag

Én meg vagy Radeon 7950-et vagy egy GTX 670-et fogok venni a közeljövőben, pontosan a GTA V miatt elsősorban. És egy HD4850-ről történik a váltás :D

(#129) lowzor válasza Jakesz (#128) üzenetére


lowzor
veterán

A 7950 nem olyan jó vétel, mert nem jobb annyival a 7870-nél, mint amennyivel drágább. Mondom, hogy a 7850/ 7870 most a best buy.

(#130) Chapel válasza Jakesz (#128) üzenetére


Chapel
addikt

4850 vagy 3-4 évig teljesített a gépben, egy szavam nem lehet rá, még a mai gaméket is el-el vitte, arról váltottam most nem rég én is. ;)
Én Asus 6870 DC 1Gb-ra váltottam, lehet hogy most míg árábaneltudom adni, még a végén én is váltok egy 7950-re...filózom...

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#131) lowzor válasza Jakesz (#128) üzenetére


lowzor
veterán

A procid amúgy milyen? Mert ezek alá nem akármilyen kell már.
Az 1200-on lévő 7850-emet (kb 7950 szint) már nem tudja kihajtani néhány játékban az i5 2400-am. Tehát kell vennem nem sokára 1 2600K-t.

[ Szerkesztve ]

(#132) Jakesz válasza lowzor (#131) üzenetére


Jakesz
őstag

Komplett gépet fogok venni, előre láthatóan egy Core i5 3570-nel. Ami a VGA-kat illeti, megvárom az újszériások bejövetele előtti raktársöprést, aztán majd akkor fog eldőlni igazából, hogy melyik lesz a győztes. Talán még egy 7970 is bele fog férni a keretbe, ami jelenleg is annyiba kerül, mint a GTX 670 (98k)

(#133) lowzor válasza Jakesz (#132) üzenetére


lowzor
veterán

inkább K-s procit vegyél, ha multis játékokkal is játszol. Mert egy 3570 nem biztos, hogy kihajt 1 7970-et.

(#134) Jakesz válasza lowzor (#133) üzenetére


Jakesz
őstag

És ha nem kívánok tuningolni?

(#135) lowzor válasza Jakesz (#134) üzenetére


lowzor
veterán

Attól függ, hogy játszol-e multi játékokkal. Ha nem, akkor elég lesz ez a proci. De a 2400-al megtanultam, hogy hülyeség nem K-s procit venni, mert a K-s-ban bennevan még +30-40% erőtartalék. Tehát a jövő szempontjából is jobb.

(#136) Jakesz válasza lowzor (#135) üzenetére


Jakesz
őstag

Szoktam multizni. Én eddig azt hittem, hogy a K jelzés csak annyit jelent, hogy tuningolható, az alapteljesítmény pedig ugyanakkora mint a simáé.

(#137) kockaharcos válasza Jakesz (#136) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Ugyanakkora igen, de sajnos egy BF3 multihoz nem biztos,hogy elég alapon egy ilyen proci,legyen az K, vagy sima.

(#138) lowzor válasza Jakesz (#136) üzenetére


lowzor
veterán

Az alap teljesítménye ugyanakkora igen. Viszont lehet olyan helyzet a közeljövőben, hogy ez nem lesz elég. És akkor majd bosszankodni fogsz, hogy nem tuningolható. Főleg egy 7970-nél.

(#139) Jakesz válasza kockaharcos (#137) üzenetére


Jakesz
őstag

Jó VGA-val lazán megvan az 50-60 FPS ezzel a procival max grafikán, alapjáraton is.

[ Szerkesztve ]

(#140) lowzor válasza Jakesz (#139) üzenetére


lowzor
veterán

Single-ben lehet. De multiban egy 64 fős szerón, ahol sok dolgot kell egyszerre betöltenie a procinak már kétlem, hogy 99%-on kihajtná a VGA-t. Meg 50 alá is simán beeshet olyankor az FPS a proci miatt.
50FPS amúgy nem is elég. A nagyon minimum 55, ami már jó.

[ Szerkesztve ]

(#141) kockaharcos válasza Jakesz (#139) üzenetére


kockaharcos
senior tag

Single playerben 4,2GHz-en kihajtja a CF-et a 2600K általában, de BF3 multiban nem elég a 4,6GHz-sem, az esetek 50%-ban.

(#142) Jakesz válasza lowzor (#140) üzenetére


Jakesz
őstag

Ja, ez így más, hogy te 60 FPS-től nézed az élvezhetőséget. Én régimódi vagyok és nekem a játszhatóság már 30 FPS-től megvan, szóval 40-50 FPS nekem lazán elég (lenne). BF3 multiban nem is érdemes ultrra beállításokon játszani, bőven elég a high, amivel a 60 FPS is simán elérhető ezzel a konfiggal. A monitorom maximális felbontása is csak 1600x900, ami szintén plusz egy ok, amiért felesleges legyen nekem tuningolni. Mellesleg, amit nem kevés pluszba rá kéne áldoznom a többi hardverre, hogy tuningolható gép legyen (alaplap, hűtő, táp), abból az árból már ki is jönne egy alap Core i7, ami játékra szintén felesleges még egy jó ideig.

[ Szerkesztve ]

(#143) lowzor válasza Jakesz (#142) üzenetére


lowzor
veterán

50 alatti FPS szerintem neked sem tetszene multiban, mert úgy élvezhetetlen.
Amúgy alacsonyabb felbontáson még jobban számít a proci ereje, mert úgy nincs akkora dolga a VGA-nak, tehát még nagyobb limited lenne. És akkora felbontásra nem hogy egy 7970, de még egy 7850 is felesleges lenne. Ha nem tervezel a közeljövőben monitor cserét, akkor egy 7770 is elég neked.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.