Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Én most játszom az első részt PS4-en de a harcoknál leirtak nagy része ott is meg van már. Stasis field-del ott is lehet dobni tárgyakat a Nevikhez csak nem jelzi külön. Ugyanúgy vannak speciális támadások illetve kivégzések is. A challenge-eket ott sem szeretem különösebben, a mellék- és főküldikkel töltöm az időt. A világ és a játékmenet viszont igazi kuriózum. Ennyi kreatívításra ebben a stílusban szerintem a POP SOT óta nem volt példa.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) szilasz007


szilasz007
aktív tag

En mar egy jo ideje vartam a folytatast. Nagy kedvencem ez a jatek.
Kulon Brexites moka, hogy full retailbe olcsobb az angol PSN-n, mint itthon korongon :p
(50 GBP ! 17500 HUF vs 18900-21000 HUF)

Eees ez nem az a jatek amit el fogok adni :p

Tegnap hajnalba betettem letoltesre, reggel beleneztem, az szomoruan elsirtam magam, hogy, mint felelosseg teljes felnot, mehetek dolgozni es o neki, estig kell ra varnom.

Viszont amit lattam, az ugyanolyan csodas, mint az elso resz. :)
:))

[ Szerkesztve ]

(#3) Shepard


Shepard
tag

Most biztosan rosszmájúnak fogok tűnni, de nem értek maradéktalanul egyet a cikk írójával.

Az első résznek tényleg voltak hiányosságai Vita-n (a nagy testvérhez mérten) kinézetben és irányításban is. Sokkal kevésbé volt részletes a külcsín, kevesebb járókelő volt az utcákon, de... az egyes városrészek ugyanígy fel lettek építve és egyáltalán nem volt kicsinek mondható a játéktér sem, a hangulat is teljesen rendben volt. A marokkonzol nem teljesített rosszul. Visszatérve az irányításra, a második rész demo verzióját letöltve ugyanazokkal az irányításbeli gyermekbetegségekkel lehet találkozni (kamera beragadás, túl lassú és nehézkes kameramozgás, nehéz célozhatóság a harcban), mint az első részben.

A második rész grafikailag, effektekben részletességben és a három új harci módban (Hold, Lunar, Jupiter) bővült az előzőhöz képest. A harc végi kombók Raven-el, a kivégző támadások és ezen kívül minden más is megtalálható volt az első részben is (az átvezető képregények még stílusosan mozgathatóak is voltak jobbra-balra). Szóval öntsünk tiszta vizet a pohárba, a folytatás és az előző rész is azért került PS4-re, hogy nagyobb felhasználóbázisnak el lehessen passzolni s többet csilingeljen a kassza. (ami szerintem nem volt szép húzás a Sony részéről, a hányattatott sorsú Vita-t tekintve)

(#4) Luck Dragon

Köszönöm szépen a tesztet. Nekem nagyon tetszik .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) svedike


svedike
újonc

Örülök neki, hogy ilyen jól sikerült a játék. Év első felében JRPG, meg japán játék maratont fogok majd tartani ps4-en, úgyhogy biztosan bekerül ez is a kalapba majd ha lesz rá időm.

(#6) kovsol válasza Shepard (#3) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem azzal nincs baj ha kiadják PS4 -re a játék, a gond inkább az, hogy PS Vita verzió nem készült a második részből!
Azt meg nem kell az első rész rovására írni, hogy csúnyább volt egy olyan készüléken aminél most egy alsó kategóriás mobil is erősebb. Ráadásul akkor még csak PS3 volt asztali vonalon is.

Szerintem egyébként az első rész is szép. Épp tegnap telepítettem fel újra a Vitára, és újra nekiállok. Ha végeztem vele utána megpróbálok egy példányt beszerezni a második részből is.

May the Force be with you!

(#7) szilasz007 válasza kovsol (#6) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Ezzel egyet ertek.
Kisse butitva, siman kiadhatnak Vitara is.

Nekem eddig a 2. reszbe egy aprosag zavar, az pedig a pop in. Az elso reszben siman lehetett latni eleg jo tavbol, hogy hol vannak gemek a levegoben. Itt meg latod az epuletet tisztan, az majdhogynem oda kell menned, hogy lassad van-e ott valami gyujteni valo. Ez a betakaritast megneheziti egy kicsit :p

Viszont maga a jatek, hozza azt, amit az elso tudott. Az online resz meg kulon extra. Kincs vadaszat, versenges, kep kuldes.. aranyos aprosag, ami hozzatesz. A rengeteg mellek tevekenyseg egy brutalis timesinket varazsolt belole :)

(#8) Shepard válasza kovsol (#6) üzenetére


Shepard
tag

Teljesen egyet értek, nyugodtan kihozhatták volna butítva Vita-ra. Tuti vétel lett volna részemről butítva is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.