Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Anulu79 válasza Wiz Khalifa (#7946) üzenetére


Anulu79
addikt

Ja, hogy sticky volt. Így már értem a robbanás fajtáját. :)

(#7952) Wiz Khalifa válasza Ideg (#7950) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem sem volt az. Csak ő szerinte volt az.

Smoke some weed nigga!

(#7953) bluuzia


bluuzia
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 51.

Szavazok:

KovacsK85 - 2p
limparka - 1p
Reaper0084 - 1p

Lehetne, hogy a közeljövőben mellőzzük hix19980517 crew tagunk meghívását a találkozóról?
Komolyan felhúzott a robbantásával, amivel minimum 4 embert megölt. Nagyon meg kellett válogatnom, miket írok a csetre.
Meg lett beszélve, hogy amíg autó-mustra és vonulás van, nincs robbantás. Aztán a lelépők után már lehet baromkodni. Aki kíváncsi rá, úgy is ott marad.
Nekem barát-listás, de nem vagyok óvodás, hogy letöröljem, mivel eddig sem sokat kellett vele lennem egy sessionben, ezután sem leszek. Abszolút nem hiányozik.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#7954) Plata


Plata
félisten

PHHU Autó Szépségverseny 51.

Szavazok:

limparka - 2p
Bluuzia - 1p
Saabe60 - 1p

(#7955) Gawamatsu válasza bluuzia (#7953) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Nem válogattad meg mit írtál.
Erősen túlreagáltátok.
PlataC mikor állat akkor az nem baj? Vagy amikor Saabe hotknife-ja lett robbantva vagy az 51 ből másik 40 tali szét lett robbantva?
Ez sem volt különb a többinél, csak abban, hogy ronda Lambo implementációk és a csodaszép Nightshade-em robbant.

[ Szerkesztve ]

(#7956) Plata válasza Gawamatsu (#7955) üzenetére


Plata
félisten

Bocs de mikor voltam én állat? :F
Öszvisz egyszer gyújtottam fel Ucil-t.
De azt már túltárgyaltuk.
Max annyiban szoktam állat lenni hogy leugrom az égből a talira,vagy ejtőernyővel vagy kocsival,de kárt akkor sem okoztam másban.
Max magamban.De az mért zavar ha én esem pofára?
Arról meg nem tehetek ha az én járgányomat verik vagy robbantják fel.
Volt már tali ahol az én járművemet robbantották fel,de nem én.

[ Szerkesztve ]

(#7957) bluuzia válasza Gawamatsu (#7955) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Hidd el, megválogattam.

Túlreagáltam?
Tényleg?
Rohantam haza a melóból, hogy ott legyek a találkozón. Kb. 20 perce ment, amikor beléptem.
Fps-ben nézegettem a kocsikat, hogy majd jól letudjam adni a voksomat, erre felrobbanok pár másik emberrel együtt.
Erre hix reakciója: "ez milyen f@sza lesz a videóban".
Érted, nem azt mondja, hogy bocs (amit egyébként egyszer sem mondott az eset után!!!), hanem még röhög is, hogy milyen menő, mert fel is vette. Nem csoda, hogy elgurult a gyógyszerem.
De biztos Én vagyok túlkoros az ilyen "tréfákhoz" - bár általában benne vagyok az ökörködésben is.

Egyszer már bevágtam a hisztit emiatt és mondtam, hogy találkozókra sem fogok járni.
Egy darabig be is tartottam, de mivel úgy vettem észre elmúlt a kretén-veszély, visszaszoktam.
Ha ráérek ezentúl is elmegyek, mert remélem az ilyen alakok kilesznek paterolva onnan.

Amúgy nem értem miért kell minden alkalommal nekiesni Saabe kocsijának. Most is azzal kezdődött, hogy püfölték + valaki benzinnel öntette körbe.

Plata meg nem állat, hanem ügyetlen. Csak a szája jár és annyira szeretne viccelődni, hogy elcseszi. Számomra megbocsájtható, mivel az első mondatában elnézést kér.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#7958) Wiz Khalifa válasza bluuzia (#7957) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Saabe már akkor fent se volt mikor a kocsiját ütötte valaki. A benzint én locsolgattam de nem gyújtottam fel.

Volt a nagy káosz végénél hogy locsoltam egy kis benzint a kocsim mögé hogy a kerekkemmel begyújtsam de azt is kindig valaki begyújtotta egy lövéssel.

Érdekes egy este volt.

(#7955) Gawamatsu:
Amúgy nem csak bluu akadt ki hanem elég sokan. Akkor mindenki túlreagálta? :U

Amúgy szerintem felesleges ennyit rágódni a dolgon. Nem volt szép dolog, legközelebb nem kell behívni. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#7959) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Lehet, hogy nem volt túl szép amiket írtam - kicsit szégyenlem is magam miatta - , de az esettel sajnos lerántott magához a mélybe.
.. és tényleg kár róla beszélni, mert még mindjárt Én kérek bocsánatot. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#7960) Kiskokó válasza Gawamatsu (#7955) üzenetére


Kiskokó
veterán

Most is az én autóm volt az első ami lelépés után robbantva lett.. gondolom nem véletlen... Valamiért mindig az én autóm az első amit elkezdenek basztatni..

Hix amúgy tud vislekedni a múltkori talin is ott volt sőt ő csinálta a videót.
Nem a videózás miatt akart most robbantgatni?
Vagy nem tudom mi volt mert én akkor már elmentem.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7961) Plata válasza Kiskokó (#7960) üzenetére


Plata
félisten

Nem volt róla szó hogy lesz robbantás,az volt hogy végig mennek a kocsik előtt és levideózzák vagy mi.
Aztán valakinek a kocsiját felrobbantották az enyém mellett,ezért arrébb álltam vele majd vissza de ekkor láttam valaki stickyt dob a kocsimra,de nem láttam ki,a repülőm felé mentem el mert egy rendőr begőzölt és csesztette,ezen röhögtem egy jót mentem vissza és berobbantak a kocsik.Csak annyit láttam hogy hozzám vágódik egy kocsi és kinyiffanok.Pedig nem voltam a közelben még is telibe nyomott egy roncs.Utána tele lett a hely rendőrökkel.
Minden héten meg szoktam ígérni hogy tankkal megyek és szét robbantom,de még sosem tettem.
Úgy látszik be kéne tartanom,mert akkor legalább állat lennék végre. :P
Vagy aki nem rám szavaz azt lelövöm. :DDD :P

(#7958) Wiz Khalifa
Én láttam hogy valaki puskával gyújtotta be a rajzod,de meg nem mondom ki volt mert nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#7962) Kiskokó válasza bluuzia (#7957) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na más is észreveszi hogy minidig én vagyok a szenvedő alany.
Mint írtam, gondoltam hogy Hix a videó miatt csinálta.
Ezzel nem is lenne baj, csak az ilyen féle akciókat kilehet tolni akkora mikor legalább 40-50 perce megy már a tali és nem rögtön fél óra múlva odavágni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7963) Gawamatsu válasza Kiskokó (#7962) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Simán lehetett volna jó tali is, ha...
- van előre helyszín,
- a qrva repülőket és heliket otthonhagyjátok, vagy elkülditek. Nem lehet tőlük közlekedni, meg nem repülőshow.
- nem az a program, hogy ráugrálás a kocsikra és T.J.Hooker csúszás a motorházon

Minek kell ütni más kocsiját, még ha a sajátod vered szét okés.
Minek kell faszul közlekedni, nekimenve másnak. Az a Vacca is hogy meg lett nyomorítva.
Nem néz ki jól a képeken, videókon.

(#7964) Plata válasza Gawamatsu (#7963) üzenetére


Plata
félisten

Na ezt a helis dolgot nem értem,ez elég marhaság.
A találkozó egy nagy parkolóban volt,amikor odamentem már ott állt legalább három négy heli.
De nem volt velük gondom mert messze voltak,mivel nagyon nagy parkolóban voltunk ahova lazán befértem.
Ha Titan-t viszed be a parkolóba az is elfért volna még kétszer az autók mellett.
Nem kis parkoló volt ahova nem fér semmi ha nem oltári nagy amibe nekem nem volt gondom behajtásnál hogy az út mellett helikopterek és Avengerek állnak.
Mert gondolom az Avenger-el volt gondod,csak hogy én nem azzal mentem,hanem kocsival,még hozzá rohadt messziről.
Meg még mindig nem értem miért is szoktam én állat lenni a találkozókon?
Soha nem szoktam rajta sem lövöldözni,sem rombolni.Sőt a múltkori találkozón is pont az én kocsimat verték szét egyből megérkezés után.De akkor is csak fogtam és elvittem onnan.
Tény hogy minden találkozó előtt szoktam viccelni hogy majd jövök tankkal és szétrobbantom,meg néha poénból mondom hogy jövök a tankkal,de szerintem még sosem csináltam meg,ez csak a szokásos poén.

(#7965) Gawamatsu válasza Plata (#7964) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Mind1, látom magas.

(#7966) ucli válasza Plata (#7964) üzenetére


ucli
senior tag

Ez nem feltétlen rád irányult.
Amúgy szerintem is túlreagáljátok egy kicsit. Hányszor volt már olyan, hogy valaki véletlen fölrobbantja a konvojt? Mégsem lett belőle semmi sem, mindenki lehívta a kocsiját és ment a tali tovább.

(#7967) Plata válasza ucli (#7966) üzenetére


Plata
félisten

Engem ott sem nagyon izgatott a dolog.
Csak kár hogy rövid volt a tali.
De akkor sem tudom miért vagyok állat.
Egyébként.
Tali után másik sessionban akkora rombolást műveltem LongJohn Ph-s taggal hogy csak na,szétlőttünk félmillió rendőrt meg amit csak láttunk. :DDD
Nem emlékszem LongJohn teljes nevére. :B
Pedig vagy egy félórát romboltunk együtt. :DDD
Volt ám ereszd el a hajamat.
Igazán ki tomboltuk magunkat. :D
Nem sűrűn szoktam ilyet csinálni,vagy még akkor sem,de most elvoltunk mint a befőtt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#7968) szTotyy válasza Plata (#7967) üzenetére


szTotyy
őstag

Plata fogadd el, ne kérdezd többször: egy igazi vérszomjas vadállat vagy! Egy kib..tt fenevad! Ha látom ingame, hogy felém sétálsz Los Santos utcáin, átmegyek az utca túloldalra, mert félek tőled! :DDD

Amúgy meg mindenki próbáljon meg a találkozókon normálisan viselkedni, ennyi! Kell egy kis önuralom!

(#7969) Kiskokó válasza szTotyy (#7968) üzenetére


Kiskokó
veterán

Totty az aláhúzott részhez annyit fűznék, hogy nem az önuralommal van a baj. Nagyon régóta figyelem amúgy a talik alakulását és amúgy apróságokkal gyorsan ellehetne ütni az időt, csak sokszor a hely nem alkalmas például. Nem az önuralommal van a baj, az van mindenkinek. Én azt figyeltem meg hogy egyszerűen a többség nem tud megmaradni a picsáján, nyugodtan 15 percig. Onnantól indul be a torzulás meg a hokiskodás majd 25perc múlva már megy is a káosz.
Egy nyugis kezdő 30-35 perc kéne. Csak unatkozonak a drágák ha 10-15 percig nem csinálnak semmit és akkor jön a 3-4 ember oda vissza csuszkál az autókon miközben nézném hogy mire szavazzak a miközben persze a másik unatkozó elcsap kocsival a parkolóban való jampiskodás közben... stb amivel nincs baj néha én is csinálom...(és én tudok vezetni nem ütök el mást :P )ha mondjuk volt már egy rendes 30 perc nyugiban, fotózgatva stb. De ez már az első 5 perctöl így megy.
Szerintem legyen több apró "feladat" tali közben, pl törekedjünk valami formációs fotózáshoz vagy egyen ruhás vagy valami. De sok mindent lehetne csinálni csak nincs aki levezesse ezt aztán szétszéled mindenki.
Ha gondoljátok én megpróbálhatom majd hogy BOSS leszek és majd azt csináltok amit mondok! :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7970) Plata válasza Kiskokó (#7969) üzenetére


Plata
félisten

A következő tali legyen Survivor tali,aki túléli hogy odaérek az nyer. :DDD

(#7971) szTotyy válasza Kiskokó (#7969) üzenetére


szTotyy
őstag

Önuralom annak kell, aki csak birkamód megy az első eldurranó fegyver után és ő is lövöldözni kezd ahelyett, hogy nyugton maradna.

Igen, ezek a kis apró feladatok már korábban előjöttek, említetted már. Ebben valóban lehet a megoldás kulcsa. A figyelemzavaros gyerekeket is folyton le kell kötni valamivel. Ez egész hasonló. ;] Mint egy csoport rossz gyerek. :DDD Szóval az ilyen kis mini feladatokat abszolút támogatom.

[ Szerkesztve ]

(#7972) Kiskokó válasza szTotyy (#7971) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem én mondtam.... de köszönöm hogy leírtad :DDD
Itt az összes ember orvosi eset... :P :D majd meggyógyítom őket! Neo és Blu megtalálja a lelki egyensúlyt majd

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7973) Heller2 válasza Kiskokó (#7972) üzenetére


Heller2
aktív tag

Szerezz be a találkozókra egy menüt, aki rossz azt "freeze" :P

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#7974) Kiskokó válasza Heller2 (#7973) üzenetére


Kiskokó
veterán

nem rossz ötlet, én nem szoktam szóval majd szólok valamelyikőtöknek :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7975) Reaper válasza Kiskokó (#7969) üzenetére


Reaper
őstag

Hát nem tudom, nekem valahogy pont elég volt az eddigi alkalmakkor, hogy felmentem egy magas helyre, és onnan bámultam a történéseket, én tuti nem öltöznék be. Nekem a felvonulásosdi, meg a hegymászás tetszett a gyülekező után. De lehetne tényleg egy olyan program listát csinálni, mint a való életben a nagyobb találkozókon.
Mittomén :
érkezés 19:50-21:00 ig.
21:00- 23:00 drift/slalom, gumifüst, pörgés forgás. Mondjuk egy placc, ahova fel tud menni 1-2 egyén "szórakozni" pár percet, aztán a következők. Éjszaka, az autók lámpájával megvilágítva elég jó ez.
Ugyanez jó volt a gyorsulásiban is, a reptéren, amikor a kifutó két oldalára álltunk be és ott ment a buli.
23:00-tól akkor vonulás gyorsulási versenyre / vagy ha már olyan helyen vagyunk, akkor hajrá napkeltéig.
Napkelte után autók esetleges javítása, mosása, felsorakozás, és szépségversenyre, formációba parkolás.
Mondjuk az egészet meg lehetne zárni egy nem hivatalos szépségverseny eredményhirdetéssel, stb.

Most nem azt mondom, hogy mindig így kéne, mert azért mindig újat kitalálni tuti nem lenne egyszerű, csak valami rendszert elég lenne bele. De olyat, hogy ha én tényleg csak leraknám a parkolóba a vasat, és nézném mi van, akkor az is beleférjen. Legyen kijelölt "játszótér". Ilyenek.

Ja és még valami, a parkolóban külön legyen egy rész, ahol csak az "on" autók állnak, minden más meg jól elkülönítve. Szerintem ez kicsit jobbá tenné az összképet.

[ Szerkesztve ]

(#7976) freeknight


freeknight
őstag

PHHU Autó Szépségverseny 51.

Szavazok:

Brutality_McSico - 2p az éjszakai kép miatt te lettél a 2 pontos ikertorony :DDD
Brutality_Syd - 1p
Reaper0084 - 1p

(#7977) freeknight válasza Reaper (#7975) üzenetére


freeknight
őstag

Nekem 15-20 perc bőőőőven elég egy taliból, nemhogy még órákat szobrozzak ott, pláne, hogy hétfő reggel meló :D

Szerintem 5 eprc alatt mindenki le tudja csekkolni a kocsikat. Én is szoktam unni, hogy ott álldogálunk fél órát, a semmiért, pedig nem vagyok egy 8 éves hiperaktív vérpistike, aki nem tud megülni a s*ggén. Jobban örülnék valami össznépi deathmatchnek, versenynek, vagy akármilyen más játékmódnak robbantgatás helyett, de elfogadom, hogy a nagy többség nem.

(#7978) Reaper válasza freeknight (#7977) üzenetére


Reaper
őstag

Ja, kicsit összekevertem az időket, mert a 8 óra IRL, csak valamiért mindig pont szürkületkor kezdődünk :)
A lebontást már játékidő szerint gondoltam, ottani napkeltével. Lehet aludnom kéne :DDD

(#7979) Heller2 válasza Kiskokó (#7974) üzenetére


Heller2
aktív tag

:D
Lassan jövök már vissza, eddig így is egy használt Suzuki árát elköltöttem a gépre, ha kiderül biztos elválik az asszony... ;)
Húúú ,, rendelek még valamit....

[ Szerkesztve ]

GTA V Online: Lepke77 vagy valami hasonló(k)

(#7980) ucli válasza Reaper (#7975) üzenetére


ucli
senior tag

érkezés 19:50-21:00 ig
Aki nem ér oda fél 9-ig, az inkább ne is jöjjön, igaz nem hagyna ki sokat.
Általában 8 után 10 perccel mindenki ott szokott lenni (néhány későtől eltekintünk).

A gumik égetését, csúszkálást, szlalomot rövid időn belül megunná a nép, nemhogyazt, hogy két órán keresztül dekkoljon ott az ember csak azt figyelve, hogy kinek milyen a füstje vagy milyen ügyesen tud két kocsi között elmenni.

(#7981) Triathlete


Triathlete
senior tag

Megértem azokat, akiket zavar a robbantás és az is, hogy miután Saabe lelépett elkezdték "büntetni" a kocsiját. De szerintem ennyi beleférhet, nem kell ezt ennyire komolyan venni. Mások számára az sem túl szórakoztató, hogy áll a kocsi mellett fél órát, mindenki le**opta már egymást, hogy milyen szép a másik kotlikja, közben a szószátyárok fossák teli a csetet a fárasztó mondandójukkal (kinek nem inge ne vegye fel). Ebben sem látom érdemileg több tartalmat mint amikor valaki egy kanna benzinnel, feltüzeli a hangulatot. Persze ha a többségnek erre van igénye elfogadom és tartom magam hozzá ha legközelebb talira megyek. Számomra mindkét út megfelel, de nem fogok megsértődni ha valaki legközelebb teliaknázza a pareszba vezető utat. Röhögünk egy jót, kijátszotta magát mindenki, megvolt a poén azt nem lesz erőltetve, hogy több legyen kihozva belőle mint ami ebben van.

(bocs ha összeszedetlen, de szeretem a bort csak nem bírom) :)

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#7982) Reaper válasza ucli (#7980) üzenetére


Reaper
őstag

Mint előbb is írtam, kicsit kemény volt a hétfő, kevés az alvás, így a 8 órási érkezést valós időben gondoltam, de a hajnalig tartó lebontást azt már játékidő szerint. Emellett egyik program se lenne kötelező, ha kell, akkor lehet egy dühöngő is, ahol mindenki összeverheti egymást messzebb az autóktól stb.
De látom nem nagyon van ilyesmire igény, úgyhogy befogom.

(#7983) ucli válasza Reaper (#7982) üzenetére


ucli
senior tag

Bocs, itt is hétfő van. :B

Ezt a hülyülős dolgot már többször felvetettem, igaz más köntösben, de akkor is le lettem hurrogva / sz*rva (hülyülés címszó alatt tömegbunyóra gondolok, ami egyszer meg is valósult, de át is ment háborúba).

(#7984) Kiskokó válasza Triathlete (#7981) üzenetére


Kiskokó
veterán

Pedig néha jókat lehet dumálni ha többen vagyunk, emg néha az analfaságok is viccesek :D
De végül is megértem ha valakinek ez nem tettszik, nem vagyunk egyformák.

Na majd meglátjuk, azért 3-4 alkalmanként mindig sikerül egy jobb féle tali ami tovább élteti azt a kis lángot.
Sokminden közre játszik, kik vannak ott, milyen kedvük van és kinek mihez.
Ha ezek jól összejönnek akkor jó a móka.
én is néha benne lennék DM vagy TDM be akár vagy jobb féle adversarykat is lehetne nyomni.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7985) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

tegnap nem ertem haza idoben a melobol, pedig meg akartam mutatni, milyen a kocsi igazi szine, napfenyben

ilyen :

(#7986) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Azt ne felejtsétek el, hogy nem kötelező eljönni a szépségversenyre (ráadásul nem is a nevezett kocsival) és bármikor le is lehet lépni!
Szerintem ha valaki eljön, tartsa be azt a szabályt, amit közösen alkottak azok, akiket érdekel is a dolog.

Amúgy visszakerestem hozzászólásokban és egyszer már megválasztottuk Hegyipapát moderátornak, valamint van egy "órarendünk" is (igaz még nyári időszámításban).

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#7987) ucli válasza bluuzia (#7986) üzenetére


ucli
senior tag

Az a 20-30 perc le is ment nyugisan.

„megválasztottuk Hegyipapát moderátornak” Ez szép és jó, de fölöslegesen ”moderátor”, hogyha nincs is ott.

(#7988) Ideg


Ideg
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 51.

Szavazok:

Bluuzia - 2p
Reaper0084 - 1p
KovacsK85 - 1p

(#7989) Kiskokó válasza bluuzia (#7986) üzenetére


Kiskokó
veterán

"Moderátorokat tiszteltben tartjuk, és egymás kocsiját is !!"

51 rendbeli panasszal élnék a tisztelt bíróság felé. :DDD
Mint monderátor szenvedő kocsival :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7990) ucli válasza Kiskokó (#7989) üzenetére


ucli
senior tag

Ejtem a vádakat. ;]

(#7991) bluuzia válasza Kiskokó (#7989) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nagyon jót mosolyogtam. :D
Amúgy az Óvodás rész a legjobb. :DD :))

Szerk.: Elolvastam megint, még jobb. :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#7992) -secret- válasza Wiz Khalifa (#7935) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mondom benézek ebbe a topikba és még szóba is kerültem nem is olyan rég. :D

(#7993) Wiz Khalifa válasza -secret- (#7992) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jah. :DDD

Hova lett a jó fekás fejed? :)

Smoke some weed nigga!

(#7994) -secret- válasza Wiz Khalifa (#7993) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Már rég lecseréltem, már lassan másfél éve. :)

Látnom kellett a Csillagok között c. filmet és egyből jött az ösztönzés a váltásra. :)

(#7995) Kiskokó válasza ucli (#7990) üzenetére


Kiskokó
veterán

O J ügyvédje van velem úgy beszéljé XD :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7996) Wiz Khalifa válasza -secret- (#7994) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Értem. Amúgy akkor nagyon jó volt az a kép. :)

Smoke some weed nigga!

(#7997) pokers


pokers
senior tag

Én csak egyet nem értek, és ezzel én lezártnak tekintem a szépségversenyes dolgot.

Anno épp azért lett invite only-ba áttéve a találkozó, hogy NYUGODTAN lehessen egymás autóját élőben megnézni, esetleg NYUGODT vonulás KONVOJBA a-ból b-be.
Ehhez képest most megint ott tartunk, hogy MINDIG van egy-két olyan ember, aki nem fér a bőrébe, és elkezdi a rendbontást.
Kérdem én, mi a f@sznak kell egyáltalán elővenni egy ilyen találkozón a sticky-t, meg egyéb fegyvert, amivel kiváltható a balhé?
Annyi tuti jó találkozókat lehet találni yt-on, ahol akár egy órán át se hal meg senki, nem robbant fel autókat, mégis jót ökörködnek.
Én, meg szerintem itt többünk is ilyen talikra szeretne járni, nem olyanra ahol egy-két vérpisti seggébe lóf@sz van és nem tud NYUGODTAN viselkedni.

(#7998) Kiskokó válasza pokers (#7997) üzenetére


Kiskokó
veterán

Drasztikus lépést kell hozni :D Találkozón mindenkinek passzívnak kell lennie :DD :DD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#7999) Gawamatsu válasza Kiskokó (#7998) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Vagy mindenki privát session-ban mutatja az járművet, magának.

(#8000) Plata válasza Gawamatsu (#7999) üzenetére


Plata
félisten

Engem az érdekel a héten vajon milyen taliga lesz a verseny jármű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.