Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) ledgeri válasza Gawamatsu (#19300) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az már jó, hogy ha meg sem nézem a linket, már kb beugrik miről is van szó! :C :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19302) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 181.
Téma: Solomon Richard's movie vehicles

SC: Hegyipapa-Hun
Fim : ?????

Egy régi fimből vettem ötletet, 1985-ös akciófilmből, a címe találós kérdés.Lássuk ki az aki régi filmeket is látott még, illetve Vhs-en nézte anno ezt. Szabi, Sztotyy ti tudom hogy tudjátok. Sajna egy kocsiról van kép, tetszik vagy nem ez van, de megpróbáltam. Üldözős részhez kéne másik kocsi de olyan nincs a jakéban. Ez a kocsi se stimmel sajna, körbe alulra fekete csíkot képzeljetek el, meg az oldalárra felíratott : "HELLDRIVERS AUTO CIRCUS" Erre kocsira még egy nyamvadt livery sincs, semmi, ennyit lehet kihozni belőle.

(#19303) Gawamatsu válasza hegyipapa (#19302) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

A nagy bugyirablás?

(#19304) CactuS válasza hegyipapa (#19302) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rázós futam (Shaker run). Tényleg régi cucc. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19305) hegyipapa válasza CactuS (#19304) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Tudja, és tudja :C :C

(#19306) ledgeri válasza hegyipapa (#19302) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kiírásnak megfelelnek a képek: egyik autó, egyik tied, maximum 3kép egy járműről, mind a két járműről legyen kép (még egy elfért volna ;] ).
Ha a már megtalált cím után találsz egy videó linket, és beszúratod modival, vagy na, külön nevezés kieges hsz-be beírod, akkor fullos lesz!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19307) hegyipapa válasza ledgeri (#19306) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Erre fogadni mertem volna :D

(#19308) CactuS válasza hegyipapa (#19305) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Naná, gyerekkorom egyik legjobb v8 hangját adta az a film, imádtam. :))

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19309) hegyipapa válasza CactuS (#19308) üzenetére


hegyipapa
senior tag

"Milyen kocsi mászik mögöttünk ?
Azt hiszem egy capri, de nem vagyok benne biztos.
Lássuk mit tud" :)
Ez nekem nagyon megmaradt. 18 éves lennék, és most nézném lehet azt mondanám gagyi, de akkor nagyon jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#19310) ledgeri válasza hegyipapa (#19307) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ezt nem tudom mire írtad...

De megnéztem a linkelted végét és meglepődtem, hogy ennyit elbír egy huey! Meg hogy a film Új-Zélandi.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19311) Kiskokó válasza hegyipapa (#19309) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem ez a film pont nem volt meg, nem láttam ebből az időkből filmet még.

"18 éves lennék, és most nézném lehet azt mondanám gagyi, de akkor nagyon jó volt."

Igen ezzel a felismeréssel én is sokszor találkozom ,erről de sokat lehetne beszélgetni egy jó Whisky meg egy szivar mellett. :DDD (Szotyi te pláne érteni fogod, tudod a régi telókon infrán küldött SZÍNES!! képek a telón meg a hangok :U :DDD )

Teljesen más volt úgy megélni a dolgokat, amik mindig az akkori kornak a technikai vagy bármilyen más egyéb dolog felső szintje volt. Akkor nem volt más (bármiből nem csak film) és azt szerette, imádta mindenki akármilyen rossz is volt a távolból visszatekintve, mert a tény maga, hogy ami volt, egyáltalán volt!
Most meg nézz szét... a TV már ósdi, sztrímin' szolgáltatóból meg van egy tucat legalább. Mindenhol "amatőr" "színészek" stb. Túl túl nyitott lett már ez a világ. Egyszerűen nem kell ennyi tartalom...de hát ez már jobb nem lesz. :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19312) ledgeri válasza Kiskokó (#19311) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Naa, azért én is 3310-en Snake-eztem, jó??? (Meg space invader...)
Meg vágyakozva nézem, hogy megéri-e kb 13k-ért a pop-port-os bluetooth bigyusz a 3220-amra, mikor mások meg a sonyerricsonjukra meg kamrát kaptak/raktak....(bár legutóbbi középső elött volt, de na!)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19313) bluuzia


bluuzia
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 181.
Téma: Solomon Richard's movie vehicles

SC: Bluuzia
Fim : Back to the Future

Nem gondoltam, hogy nevezni fogok, de jött egy ihlet. Tetszett a kihívás főleg, hogy nehezen "tudtam" (khm) egyedül "leutánozni" jelenetet.
Igazából sok üldözést nem mutatok be a képeken, de talán visszaadja a hangulatot.
Az lett volna a cél. :)

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#19314) Kiskokó válasza ledgeri (#19312) üzenetére


Kiskokó
veterán

Félre érted lehet, arra gondoltam, hogy az annó telefonon sz..rrá küldött hülye hangok meg képek sem viccesek és minőségiek egyáltalán már a mai szemmel nézve. De hát akkor az volt... nem volt akkor se vicces vagy jó , de mivel egy vadi új dolog volt színes telefonokon küldözgetni dolgokat, tökmind1 mi volt az menő volt!!

Nekem az első Telóm egy Nokia 5210 volt, az első színes és MÁR kamerás 640x480-as kamerával amit imádtam Nokia 6230!! Mai napig megvan!
De legjobban a hagyományos telefonokból (gyűjtöttem is stb) a Nokia 8800 Sorozatot imádtam. Volt rengeteg Siroccom, eredeti Arany is, Arte-m is. Sajnálom is hogy eladtam mindent.
Meg hát PC-s játékok... mi gagyi volt már az összes(nagyrészük) , de mégis mi menő volt bármi. Mert VOLT!
Warcraft 1- 2, Stunt, Street Rod stb

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19315) hegyipapa válasza bluuzia (#19313) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Blu ha a részleteket nézzük, akkor az már egy külön pont, hogy te karakter ruházatával is foglalkoztál, és pöcsöltél vele.

(#19316) ledgeri válasza bluuzia (#19313) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ejj... sokmindent kéne újranéznem, szinkron nélkül, adott színész iránti tisztelet végett!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19317) Plata válasza Kiskokó (#19314) üzenetére


Plata
félisten

Én nem emlékszem az első telefonomra,úgy rémlik valami fekete.Későbbi években a Nokia telóim voltak,de nekem a kedvencem a 3410 volt,az aranyos kis készülék volt,volt hozzá többféle külső is,meg volt olyan nokia készülékem is ami olyan fura fordított teló volt,de arra nem emlékszem mi volt a tipusa.Csak volt rajta billentyűzet,meg ha jól rémlik valamikor régen még ingyenes volt a mobilon a net és korlátlan,csak nem net volt a neve hanem wap vagy mi a szár,később lett fizetős.Nekem valahol megvan még a vagy 20 éves club nokia kártyám is,olyan volt mint egy bankkártya,Nokia szervízben vagy boltban lehetett vele vásárolni,valahonnan a francos finnországbú kűdték ha jól rémlik.Bár ez utóbbi nem fix,de valami külföldi országbú gyütt.

[ Szerkesztve ]

(#19318) szTotyy válasza hegyipapa (#19302) üzenetére


szTotyy
őstag

Áá, most néztem csak rá a topikra. Imádtam ezt a filmet, rongyosra néztem a vhs-en!! Talán régebben mintha be is linkeltem volna a filmről valamit.
:C :C :C

(#19319) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ledgerinek képek :
Brioso 300 Widebody

Hátul van a motor akkor :


Elöl van a motor akkor :


Azt hogy a motor elöl, vagy hátul van, azt te választod ki amikor a benny-nél tuningolod.
Hátsó kerekes marad mind2 esetben, tök8 igazából értelme nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#19320) Wiz Khalifa válasza hegyipapa (#19319) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ez eddig is benne volt így? :DD

Hogy elől motor, hátul motor opció? :F

Én sose láttam még.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#19321) ledgeri válasza Wiz Khalifa (#19320) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ez a widebody sajátja.

https://prohardver.hu/tag/hegyipapa.html Köszi, de mi akarna az lenni, takaró, bugyolált pótkerék?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19322) hegyipapa válasza ledgeri (#19321) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jó kérdés passz, bármi akármi :D Szerszámos, tank lefedve, a grafikust kéne megkérdezni mire gondolhatott. De azt nem tudod variálni, az ennyit tud fixen.

(#19323) Wiz Khalifa válasza ledgeri (#19321) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az oké csak hogy mióta van ez a widebody.

Most csináltam én is egyet, ez beteg. :DD

Smoke some weed nigga!

(#19324) ledgeri válasza Wiz Khalifa (#19323) üzenetére


ledgeri
nagyúr

MAI, update... lesz még 2 féle (widebody, és nem brioso...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#19325) Wiz Khalifa válasza ledgeri (#19324) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Fasza. :C

Smoke some weed nigga!

(#19326) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Amcsi garázs :


[ Szerkesztve ]

(#19327) szTotyy válasza hegyipapa (#19326) üzenetére


szTotyy
őstag

Ez az új 'Camaro' nem néz ki rosszul.

(#19328) Kiskokó válasza szTotyy (#19327) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na fiamm!! Lesz nevezés Ledgeri örömére vagy elengedtük ?;] :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19329) szTotyy válasza Kiskokó (#19328) üzenetére


szTotyy
őstag

Első a család!!! ...aztán oké.. :DDD

Jöhet a filmes cucc, a többiek nevezésétől a kedvem is megjött hozzá.
Bár én a Vanishing Pointból a fehér Challengerrel akartam volna nevezni. Da ha van ötlet a közös filmezésre az jobb lenne!

[ Szerkesztve ]

(#19330) Gawamatsu válasza szTotyy (#19327) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

És tuning nélkül is megy keresztbe száraz úton kanyarba.

(#19331) Kiskokó válasza szTotyy (#19329) üzenetére


Kiskokó
veterán

Teeeeeeeee vagy a család, tedd ki akkor amoda!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19332) szTotyy válasza Kiskokó (#19331) üzenetére


szTotyy
őstag

Elfelejtettem tegnap este. :B

(#19333) Wiz Khalifa válasza szTotyy (#19332) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Cavinton. De rohadt gyorsan mielőtt mást is elfelejtesz. :D

Smoke some weed nigga!

(#19334) szTotyy válasza Wiz Khalifa (#19333) üzenetére


szTotyy
őstag

Elfelejtettem, hogy mit felejtettem el! :(

[ Szerkesztve ]

(#19335) Wiz Khalifa válasza szTotyy (#19334) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem megetted Plata-t azért lettél ilyen. Meg Plata egy ideje el van tűnve (szerencsére). :C

Smoke some weed nigga!

(#19336) szTotyy válasza Wiz Khalifa (#19335) üzenetére


szTotyy
őstag

Basszus, elplatázódtam! :O

"Meg Plata egy ideje el van tűnve" - visszagörgettem, ezen az oldalon még csak egy hozzászólása van! :Y
-De nincs nagy baja, másik topikban jár a szája. :))

[ Szerkesztve ]

(#19337) Plata válasza szTotyy (#19336) üzenetére


Plata
félisten

Elvagyok tiltva a kávétól. :D
Plusz folyton béna verdákrú folyik az eszmecsere ;]

[ Szerkesztve ]

(#19338) Wiz Khalifa válasza szTotyy (#19336) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor mindent is értek. :DD

Smoke some weed nigga!

(#19339) homerhamm válasza Plata (#19337) üzenetére


homerhamm
addikt

Te nem a kávétól vagy ilyen! :P Mesélj azokról a tablettákról amin smileyk voltak. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19340) szTotyy


szTotyy
őstag

Van ez a Grand RP nevezetű angol; félig RP, de inkább MMO-RPG jellegű szerver. Hasonló mint maga az online GTA, csak repülő motorok, meg csudafegyverek nélkül és igazi real-life kocsikkal. Alap angol tudással el lehet boldogulni, nagyon nem is kell egymáshoz szólni.
Ezen a szerveren megalapítottuk a PHHU családot Szabival és Daemonnal (itt a fórumon dknight).
Akinek van kedve innen a csapatból, csatlakozhat hozzánk. Viszont a discord elengedhetetlen, hogy tudjunk egymással kommunikálni.
A kis család és a családi verdáink, valamint a család főhadiszállása, egy kis kecó:

NAA, ezt felejtettem el, de bevettem a cavintont.

[ Szerkesztve ]

(#19341) Wiz Khalifa válasza homerhamm (#19339) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ő nem a mosolygós smiley-s bogyókat veszi be azért ilyen. Neki ez van a bogyókon: 🤨

Smoke some weed nigga!

(#19342) Plata válasza homerhamm (#19339) üzenetére


Plata
félisten

Nézd nem tudom hogy téged mivel etetnek abban a diliházban amiről folyton mesélsz. :D
De gondolom valamiféle dilibogyó lehet amitől jobb a kedved. ;)
Sajnálom.
Szerencsére nekem még sosem volt szükségem ilyen vidítószerekre.
Eddig mindössze kétféle dolgot használtam életemben ami függőséget okoz,ez a kávé és a cigi.Cigi is szimpla bolti bagó volt,nem valami zanzásított izé,de a cigiről leszoktam több mint harminc éve,ami vicces volt,főleg hogy azóta a cigi szagát sem bírom.
Kávéról sosem tudok le szokni mert szeretem.Bár nem szabadna inni,de akkor is kell na.
És akár hiszed akár nem,engem a kávé feldob.
Ami azt illeti smiley-s tablettát sem láttam még.
Szerintem már nem is fogok.
Aki meg ilyesmivel él azt csak szánni tudom.

#19341Wiz Khalifa
És ilyen bogyó tényleg van vagy csak kitaláltad? :D
Egyébként ma ettem bogyót,de fekete volt és vacak az íze,bár egyesek szerint ez a szőlő finom,szerintem viszont vacak vót.Bár a leve az jó,főleg kólával. :D

[ Szerkesztve ]

(#19343) Kiskokó válasza Plata (#19342) üzenetére


Kiskokó
veterán

Félre értés ne essék, illetve újat sem árulok el. De annnnnnnnnyiraaa látszik az írásodon, hogy legalább 100+ éves vagy :DDD :DDD :DDD

bocsibocsi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19344) Plata válasza Kiskokó (#19343) üzenetére


Plata
félisten

Köszi. :P
Ui:Miért nincs itt spoiler gomb?

(#19345) Kiskokó válasza Plata (#19344) üzenetére


Kiskokó
veterán

gyere játszani velünk PHHU familybe!!!

:P :P :P :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19346) homerhamm válasza Kiskokó (#19343) üzenetére


homerhamm
addikt

Tessék, eddig hiányoltátok, most leírta a fél életét. ;] ;] ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19347) Plata válasza Kiskokó (#19345) üzenetére


Plata
félisten

Az a baj hogy rp szerõn csupa béna verda van. ;]
A GTA kitalált verdák jobbak.
Plusz itt az ősz.
Most kiszámíthatatlan mikor érek rá.
Nem tudok fix időben felmenni mert fix nem tudom mikor érek haza.
Egyébként szöveges rp-vel gondom szokott lenni.
Például mikor paraszt törpét játszottam rp szerón bannt kaptam. :D

(#19348) Plata válasza homerhamm (#19346) üzenetére


Plata
félisten

Kapaszkodj,rohadtul elfáradtam a sok gyaloglástól és megettem két kiló barackot,ettől cukor kómám van amitől még mobilon is szófosásom van. :D
Egy hétre elegem van a gyalogtúrából. ;]
Úgyhogy most írni fogok mint a fene.

[ Szerkesztve ]

(#19349) szTotyy válasza Plata (#19348) üzenetére


szTotyy
őstag

ÓÓ jajj! :DDD
Mi, péhások vagyunk a családod boldogságának az elszenvedői.
Te becukrozol-bekávézol, és a család helyett ránk zúdítod saját magad. Mi olvassuk az agymenésed, addig az asszony odahaza nyugton van. :DDD De nem baj én bevállalom a családod épségéért, elolvasom amiket írogatsz. :DDD

(#19350) CactuS válasza szTotyy (#19340) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sabee tolja a swifttel a bömbi mellett? ;] :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.