Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Sok a találgatás és a reménykedés, illetve a felröppent tévinfók, de sajnos az a helyzet, hogy amíg hivatalosan nem jelentik be addig nem érdemes reménykedni. Az idei E3-on sem jelentették be, szóval ezek után részemről nem fűzök hozzá sok reményt, pedig bizakodtam a megjelenésben magam is.

gottagofast

(#2) Typhoon47 válasza msgt.fubar (#1) üzenetére


Typhoon47
őstag

Meg fog jelenni, ne aggódj. Csak nem tudjuk mikor, és ez rossz.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#3) zeroo93


zeroo93
tag

Ne légy pesszimista, az E3 már ratyi azért jelentették be egy ... DS-re, ami számora egy jelentéktelen konzol. Biztos piros szőnyegen fog bevonulni egy GTA 4 PC-s dobozba öltözött rockstarros hogy bejelentse a játékot xD

A wise man does not need advice and a fool won't take it. Tel: +3630/8560390

(#4) cizoe válasza zeroo93 (#3) üzenetére


cizoe
őstag

DS -re nem jön GTA4, csak egy GTA: Chinatown Wars nevű hulladék.

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mióta újdonság, hogy lesz PC-s verzió? :F

***

(#6) msgt.fubar válasza Typhoon47 (#2) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Az a büdös nagy helyzet, hogy ha megjelenne valaha is, akkor már bejelentette volna a R*, de nem tette - pedig volt rá elég alkalmas, és ideje is. Továbbá nem halnak bele, ha nem portolják át PC-re, hiszen jól fogy X360-on és PS3-on is, és PC-n akkora méreteket öltött a warez, hogy egyszerűen nem éri meg a belefektetett pénzt, időt és energiát. És erre nem csak ők jöttek rá. Én továbbra is szívemből remélem a megjelenést, de kár is hiú ábrándokat kergetni.

gottagofast

(#7) Gambit


Gambit
őstag

Helyesírás, ember! :O

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#8) zeroo93


zeroo93
tag

Akkor mér van kinnt egy tekintélyes magazin címlapján? Szerintem ők nem hiú ábrándozásból tették ki oda a GTA-t. De az igaz hogy a warez miatt nemnagyon éri meg, de gondolj bele a gta sanandreast mai napig veszik és nem csak te vagy a földön és valaki bele halna, mondjuk egy amcsi fan.. Tudjuk ők mienek.

A wise man does not need advice and a fool won't take it. Tel: +3630/8560390

(#9) Typhoon47 válasza msgt.fubar (#6) üzenetére


Typhoon47
őstag

Jaj, jaj, jaj. Kár ilyen dolgokon vitatkozni. De nincs igazad. Befogja jelenteni...

"Education is important but big biceps are importanter"

(#10) Typhoon47 válasza zeroo93 (#8) üzenetére


Typhoon47
őstag

Pontosan. akkora gta kultusz van usaban, hogy jaj. Ilyen ziccert nem fog kihagyni a R*.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#11) Stiky válasza msgt.fubar (#6) üzenetére


Stiky
senior tag

Akkor biztos csak nép etetésnek közölte le a lap, hogy ittvan a küszöbön a pc-s bejelntés, mert nem fogy az újság...

A Rockstar meg valszeg azért halasztja a dolgot, mert ha megfülelik a pc-s verziót akkor már nemfog annyi emberke nekiesni a DLC -knek. Amikért ugye kemény pénzeket kaptak.

A warezról meg annyit, hogy ugyanúgy beszerezhetők a másolt játékok box -ra is meg ps3 ra is... :o

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#12) Trub


Trub
tag

Bocs, nem egészen ide tartozik, de melyik zene megy ebben a trailerben?
Ez csak 1 remix, de nemtudjátok az eredeti szám címét, vagy hogy hol szerepelt még ?

(#13) cizoe válasza Trub (#12) üzenetére


cizoe
őstag

Requiem For a Dream valamelyik theme song, és asszemtán Pendulum remix lehet, vagy didzséHype. :D

[ Szerkesztve ]

(#14) Madárpók válasza Stiky (#11) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Beszerezhetőnek beszerezhetőek, de tudtommal mindkettőnél módosítani kell a konzolt, ami ugyebár garivesztős,(ez különösen akkor gáz ha netán a boxba szétmegy a gpu lába és megjelenne az a bizonyos 3 piros) míg PCn csak leszedsz egy cracket a netről és már helyben is vagy.

(#15) Trub válasza cizoe (#13) üzenetére


Trub
tag

uhh... ezer köszönet :D már nagyon régen keresem ezt a számot

(#16) Typhoon47 válasza Madárpók (#14) üzenetére


Typhoon47
őstag

Sokan beválallják. A sok hülye... ;]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#17) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

sokmindent nem tudtok még :)

gottagofast

(#18) Stiky válasza Madárpók (#14) üzenetére


Stiky
senior tag

Egyértelmű hogy ugrik a gari, de tényleg sokakat nem izgat. Ismerős is vígan játszik a megbabrált x360 -ával.

De azmár az ő fájdalma lesz, ha kaputt lesz a cuccnak. :))

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#19) Silenzio válasza msgt.fubar (#6) üzenetére


Silenzio
addikt

Csinálod itt a fesztivált...

Egy ekkora múltú és ilyen szerteágazó sorozatnál az lenne a hír, ha NEM jönne ki többé PC-re, és ezt a szomorú hírt már biztos közölte volna a Rockstar sajtófőnöke. Senki soha sehol nem mondta, hogy nem lesz több GTA PC-re. A GTA PC-n is szép eladásokat produkál, azt hiszem... A San Andreas már jóval szebb és játszhatóbb volt mint a konzolos verziók. Ennyit megér a PC-port.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#20) Typhoon47 válasza Silenzio (#19) üzenetére


Typhoon47
őstag

Köszönöm.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#21) msgt.fubar válasza Silenzio (#19) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Nem szokás bejelenteni ha nem jelenik meg egy játék. És biztosan szép eladásokat produkál PC-n, viszont konzolon fantasztikusat :) Ne érts félre, én is PC-s voltam, vagyok (bár nem biztos hogy még sokáig az is leszek), és nagyon sokáig reménykedtem, sőt mitöbb epekedtem egy PC-s portért, de önáltatás az egész. :(

gottagofast

(#22) Gebriel válasza zeroo93 (#8) üzenetére


Gebriel
veterán

Melyik újságra címlapjára gondolsz?Ami Malaysiában jelent meg? ;]

#11-re PS3-ra nincs warez :U :o

#19 "A San Andreas már jóval szebb és játszhatóbb volt mint a konzolos verziók. Ennyit megér a PC-port"
Az lehet csak azóta jött egy Xbox360 és egy PS3 :P ;]

[ Szerkesztve ]

(#23) Gebriel


Gebriel
veterán

Lejárt az időm.. :B

#14-re" míg PCn csak leszedsz egy cracket a netről és már helyben is vagy."
Csodálkoztok és sírtok,hogy nincs GTA IV pc-n.Talán ezért :U

(#24) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintem a PC-s verzió már régen készen van. Csak előbb a konzolos társadalmat fejték meg tisztességesen. Nem hinném hogy egy RG nek nagymutatvány lett volna egyszerre kiadni. Csakhát a pénz beszél. PS3on kénytelen megvenni az ember eredetiben boxon is illik, igaz ott van warez de mostmár az sem nagyon műkszik ahogy hallom. PCre lesz warez biztosan, de szerintem épp ezért késleltetik, hogy minnél több pénz jöjjön be a konzolos mutatványból, hogy ne legyen akkora bukta a PCs verzió...Lehet hogy marhaság amit írtam de én így látom.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#25) trassher válasza msgt.fubar (#6) üzenetére


trassher
addikt

Tutira kijön pc-re és el is árulom neked hogy miért nem jelentették be eddig. Minnél tovább várnak annál nagyobb lesz az érdeklődés pc-s téren. Ez üzlet. Az meg marhaság hogy így meg úgy warez. Konzolon is megy a warez szóval nem kell itt attól félni hogy nem nyereséges a pc részleg. "Szopatják" még egy keveset a pc-s társadalmat, aztán mikor feltöltötték a boltok készleteit bejelentik hogy lesz pc-s verzió ráadásul pár napon belül kapható lesz. A sok amcsi hülyegyerek örömében a seggét a földhözveri majd és beáll a sorba a bolt előtt mert neki most azonnal kell a játék.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#26) munky válasza trassher (#25) üzenetére


munky
őstag

"Szopatják" még egy keveset a pc-s társadalmat, aztán mikor feltöltötték a boltok készleteit bejelentik hogy lesz pc-s verzió ráadásul pár napon belül kapható lesz.

aha... :DDD Ez vicces volt. :C

Reménykedni, imádkozni, várni lehet én is azt teszem de ettől még nem fogják kiadni.

Amíg nincs HIVATALOS bejelentés semmi sem biztos. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#27) trassher válasza munky (#26) üzenetére


trassher
addikt

Lehet vicces de célravezető. Szerinted mennyibe van átportolni és mennyi hasznot hoz még akkor is ha megy a warez? Amíg nincs tört verzió addig megfogják venni. Lehet 2 nap után fenn lesz minden warez oldalon de a 2 nap alatt bőven kaszálnak vele. Nem fogják sajnálni a kiesett összeget mert konzolon már szépen befutott.

Redmi Note 7

(#28) Gebriel válasza trassher (#25) üzenetére


Gebriel
veterán

Tutira kijön pc-re és el is árulom neked hogy miért nem jelentették be eddig. Minnél tovább várnak annál nagyobb lesz az érdeklődés pc-s téren
Érdekes gondolat menet...

Mennyi most egy komoly VGA kártya pc-hez?

Szerk: Tévedek ha azt mondom,hogy a SA 1év után jött ki a pc-re, a PS2 megjelenése után ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) Peat;) válasza trassher (#25) üzenetére


Peat;)
veterán

Ez az üzlet hogy hátráltatják a pc-s verziót mikor azon is jól fogyna? :D Hát persze, inkább költenek kétszer marketing tevékenységre, inkább eltolják a (szerinted) hasonlóan jelentős bevételeket, inkább addig fizetik az alkalmazottakat mivel pc-nél a patch kötelező kategória, ez mostanában úgyis trendi, hiszen nem küzdenek likviditási problémákkal a fejlesztőcégek pl egy 3 éves projektnél....áááá :D direkt később kell nekik a pénz, amit a felhasználásig (ugyebár jó pár millió dollárról van szó) egyébként be tudnának fektetni és plusz hozamhoz juthatnának, de neeem, ez "üzlet" minél tovább meghagyni a fogyasztónál a pénzt és fizetni a kiadó/fejlesztő állandó többletköltségeit addig :D
Nem szivatlak, de úgy gondolom nem vagy gazdasági vezető egyik kiadónál sem és életedben nem hasonlítottad össze 1-1 komolyabb multiplatform cím bevételeit. (én egyszer véletlenül botlottam bele cod4-es adatokba, keresd meg, újdonság lesz)

Pc-sek, ne várjátok a gta4-et ennyire! Olvassátok el a játékosok véleményét a programról, lehet hogy az offline és online tesztelők az egekbe magasztalták a játékot, de hihetetlen mértékben letértek az eddigi gta útról! A grafika szép, de a játékmenet borzalom, minden eddigi gta részben sokkal ötletesebb küldetések és történet alkották a játékot, míg a gta4-ben sajnos nagyon egyhangú lett a dolog.

(#30) Gebriel válasza Peat;) (#29) üzenetére


Gebriel
veterán

A grafika szép, de a játékmenet borzalom, minden eddigi gta részben sokkal ötletesebb küldetések és történet alkották a játékot, míg a gta4-ben sajnos nagyon egyhangú lett a dolog
Nem is tudom... :U
Az biztos az on-line rész nagyon ott van :C :K

(#31) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Gyerekek hagyuk má ezt a PC-re sok a warezolás nem éri emg nekik stb..
enyni erővel akor semmiylen játék nem jellenne meg.. ez pedig nem igy van... ha annyira nemérné meg a pc-s játékok akkor már rég nelne a pc-kre játék erről ennyit.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#32) trassher válasza Peat;) (#29) üzenetére


trassher
addikt

Tény hogy nem vagyok :DD , ráadásul nem is igazán várom a játékot de akárkivel merek fogadni hogy lesz ps-c verzió. Usa-ben elég nagy kultusza van a sorozatnak, nem fogják játék nélkül hagyni őket.

Kiskokó: Mindíg a warezzal jönnek :D . Amíg vannak profi e-sportolók addig lesz pc és pc-s játékipar is. Ha nem lennének játékok akkor nem lennének újabb hardware-ek és fordítva.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#33) Viktor77 válasza Kiskokó (#31) üzenetére


Viktor77
titán

Ne hagyjuk. Csak azért éri (érné) meg nekik kiadni, mert mindössze átportolják valamelyik konzolos verziót. Ha nulláról kéne felépíteni a pc-s verziót is, akkor nem jelenne meg soha (lehet így sem fog).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34) Viktor77 válasza Peat;) (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, én is ezt olvasom mindenhol. Nagyon tetszik mindenkinek, de nagyon kevesen játszották végig ténylegesen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#35) Peat;) válasza trassher (#32) üzenetére


Peat;)
veterán

Ezzel a hsz-ással egyetértek teljesen. :) csak az előző szúrta a szemem, nem tudhatjuk milyen a stratégiájuk, de az hogy kész van erős kijelentés, egy konzolra azért könnyebb összedobni valamit a fix paraméterek miatt. Na de ott is elcseszték, x360-on és ps3-n is elég gáz a játék sebessége. Ezt leoptimalizálni hogy elmenjen az átlagpcn....lehet az átlag emelkedésére várnak :) és tényleg kész van, de akkor jó ideig várhatnak hogy ez így elfusson egy átlagpcn.

(#36) msgt.fubar válasza trassher (#27) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

remélem te is átérzed mennyire komikus az amit irsz :)

gottagofast

(#37) trassher válasza Peat;) (#35) üzenetére


trassher
addikt

Így van. Azért adnak ki szebb és gépigényesebb játékokat mert a hardware gyártóknak is meg kell élni. Nem véletlenül pc-n és nem konzolon játszanak a világversenyeken. :)

BiG G3ry: persze, majd utánad. Hiába megy a vergődés. PC-re is kiadják. Szerinted nem fog jobban menni az nV-nek és az Ati-nak ha a júzer gta4-et akar játszani de kevés a vga-ja?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#38) Kiskokó válasza Viktor77 (#33) üzenetére


Kiskokó
veterán

na hát igen.
de mivel konzol verzió szinte minden játékból van.. igyebből is igy nekik is megéri. IGY
ez tény és való hogyamugy már necces lenne

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Kíváncsi vagyok hogy fog futni a gépemen. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#40) msgt.fubar válasza trassher (#37) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

:DDD fél év múlva olvasd vissza amit irtál, tényleg jó. te komolyan elhiszed amit irsz? mármint hogy majd azok megveszik pc-re akik nem birják kivárni a tört verziót, ami elmondásod szerint 2 nap, és majd abból a 2 napi bevételből gazdagszik meg a R*? most meg idekevered a két vga-óriást, hogy majd ők meghajtják a kérdést pár(száz) milkával? ehhez még ők is kevesek, és úgyis lesz más játék ami miatt a birka tömeg megveszi az aktuális 4850-et :K egészen addig nem fog változni ez a helyzet, amig a 12-24 éves tömegek (főként, de sokan mások is) le nem állnak a warezzel, és a kiadók megint érdemesnek látják ezt a halkdokló játékplatformot fejlesztésre. nem az hogy xbox exclusive, meg ha egyáltalán jön akkor is fél-1-2 év csúszással. de úgyis tudjuk, hogy ez lehetetetlen. tehát igazad van: hiába megy a vergődés.

gottagofast

(#41) gtamate2 válasza trassher (#25) üzenetére


gtamate2
veterán

Mr.Grincs és trassher véleményeteket osztom!
Szerintem is lesz gta 4 és ugyan így gondolom ahogy ti!Tehát köszi hogy megfogalmaztátok nem kell leírnom :P :P :P

Szopassad R* a népet de egyszer ha kiadjátok mi ott leszünk ;] ;] ;]

*Sn0w

(#42) marcias


marcias
őstag

Ha ismered/ismernéd a Blizzard játékokat, cseppet sem lepődnél meg azon, hogy vmit nem kötnek az orrodra :D Ugyanakkor, ha mégsem jelenne meg PC-re... amit őszintén szólva csodálok, és nem értek avval egyet, hogy nem érné meg kiadni... szóval, pont a nagy címek távolmaradása fogja összeomlasztani a PC játék témát, és nem a warez.

Steam: marcias88

(#43) marcias válasza msgt.fubar (#40) üzenetére


marcias
őstag

Én úgy gondolom, a jelenlegi játékpiaci helyzet egy rövid intervallum csak. A warez komolyan probléma, de azért nem annyira, ahogy előadod. Jelenlegi formájában is számos játék van, amit érdekes módon kiadnak csak PC-re, és jó haszonnal. Vannak játákok, ahol nem lehet, vagy nem érdekes warezolni. A JÓ játékok PC-n is jól fogynak (Call of Duty 4, Sims, Diablo, Starcraft, sorolhatnám). Általában a szarult sikerült játékoknál jön elő a fekete bárány, a WAREZ. És akkor az mmo-król még nem is beszéltünk, ahol eleve nem érdemes warezolni. Ha pedig hosszú távon folytatódik a jelenlegi tendencia, akkor a konzol sem marad már sokáig szűz föld a warezolóknak. Közeledhet az óra, amikor a PS3 esetén is elharapódzik. Főleg akkor, ha azok az arcok, akik eddig a PC-n warezoltak, a játékkínálat hiányzában átmennek konzolra, de fizetni ott sem akarnak. Illegális live szerverek, akármi megoldható. Ne értsd félre, nem ezt akarom. De úgy látom nagyon beleéled magad, hogy a konzol megmenti a kiadókat a wareztól. Ideig óráig esetleg. Szóval sztem itt lesz rövidesen megoldás a warez ellen, de az, hogy eddig nem történt áttörés, számomra inkább azt bizonyítja, hogy ez egy felfújt probléma, habár nem jelentéktelen, eddig nem idézett elő átfogó iparági összefogást.

Steam: marcias88

(#44) msgt.fubar válasza marcias (#43) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Nem én adom így elő, hanem a játékipar tényleg jelentős figurái nyilatkozzák-írják-mondják ezt egymástól függetlenül, de egyre többször. A warez megfojtja a pc-s játéktársadalmat - amit az isten az egyik kezével ad, azt a másikkal elveszi. Hosszú-hosszú évek óta virágzik a warez, de ennek mára elérkezett a hátulütője. És igazad van, a jó játékoknak mindig is lesz keletjük pc-n is, de azokat is lewarezolják nagyon csúnyán. ugyanúgy a cod4-et is, a wow-ot is, sőt a sc2 és a dio3 sem lesz kivétel. Az egy teljesen más tészta, hogy sokan meg is veszik majd, de rengetegen nem, és mégis játszani fognak vele. Ez az áldatlan állapot nem sokáig mehet így, így vagy úgy, de vége lesz.

Pedzegették, hogy elhagyják a játékkiadókat a buliból, és az elkészült játékokat egyenesen a fejlesztőtől lehetne megvenni - bankkártyával kifizeted, letöltöd legálisan, játszol és örülsz neki. De kérdés mi marad így a játékból? Egy nagy kupac bithalmaz, ami tartalmazza azt is, hogy a tied? És hol maradnak a gyönyörű díszdobozok, és gyűjtői kiadások? Vannak még kérdések ebben a témában, rengeteg, de járható útnak tűnik. Olcsóbbak lennének a játékok, sokkal, és mégis jobban keresnének vele a fejlesztők, sokkal. A másik lehetőség - a rosszabbik -, hogy a fejlesztők megunják a szélmalomharcot a világméretű warez scene-nel, és bemutatnak nekik. És ez nem utópia, most is bemutattak nekünk. Hol a GTA4-ünk? Az a GTA, ami a PC-n futott fel és lett világhírű? Hát nem PC-n, az biztos. Ez a szomorú valóság, de mint sokszor mondtam: a remény hal meg utoljára, így hát reménykedjünk, hogy jobbra fordulnak a dolgok, ami nem lehetetlen, hiszen kis túlzással innen már csak felfele vezet út.

gottagofast

(#45) e=mc² válasza Mr.Grincs (#24) üzenetére


e=mc²
őstag

Ha reg keszen lenne akkor mar reg jatszanal vele, mert ezer szazalek hogy kiszivarogtattak volna...

Ambulimax Provider

(#46) RapUGround


RapUGround
tag

Olvasva a fórum elejét, arra gondoltam, hogy akkor lesz megjelenés PC-re: Szerintem akkor amikor meglesz az a profit amit nagyjából amit ki akartak hozni belőle és csak utána PC.
Számítógépre az a baj hogy sokan virágboltossal játszanak.
Amúgy meg ez is olyan játék lesz majd, hogy multiplayer-es lesz feltéve hogy akarsz így játszani. Ha igen akkor úgy is megfogod venni eredetibe, hogy játszhass ígényes lagg mentes szerón, ha egyáltalán lesz tört szerver. Semmi képpen nem fog elmaradni a PC-re, mert mindig is volt, lesz most is. Amúgy meg nem rég jelent meg konzolra. Hol van az egy év?
Annyi idő kell(!) a pc megjelenésig a konzoloshoz megjelenéshez képest. :W

(#47) Typhoon47 válasza msgt.fubar (#44) üzenetére


Typhoon47
őstag

nah egy megint egy világvége aktivista. ne kanyarodj szerintem el ennyire a témától(már csak azért ne, mert találgatásokba kapaszkodsz)
olvasd el ezt a hsz.-ed fél év múlva, amikor már mindenki legalább 2x kitolta a GTAIV-et pc-n

"Education is important but big biceps are importanter"

(#48) RapUGround válasza msgt.fubar (#44) üzenetére


RapUGround
tag

Értem amit mondasz eggyet értek vele de ezt nem tudod jól:
"Hol a GTA4-ünk? Az a GTA, ami a PC-n futott fel és lett világhírű? Hát nem PC-n, az biztos."
Mert a GTA mindig is konzolos játék volt ráadásul PSX-en indult.
Volt PC-re is, de a konzol volt mindig az első. Ez a GTA-nél mindig így volt.
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

(#49) marcias válasza msgt.fubar (#44) üzenetére


marcias
őstag

Sztem két út van. Illetve három. Az egyik, hogy olcsón kiadni a játékokat. Létezik az a szint, ahol az emberek 90%-a azt mondja: "Ennyiért inkább megveszem, és akkor eredeti." A másik, hogy rákényszeríteni az emberekre, hogy vegyék meg. Ez nem túl tisztességes (lásd a világméretű torrent- ellenes kampányt, annak ellenére, hogy a torrent a warezon kívül még nagyon sok mindenre jó lenne, ergo feláldoznak egy remek technológiát), de hosszú távon hatásos lehet. A harmadik, és nekem leginkább tetsző dolog, hogy olyan szolgáltatásokat nyújtsanak a játékkal, a játék mellé, ami, ha warezolt verzió, nem elérhető. Ebbe sok minden belefér. Díszdoboztól az ajándék poszterig, a speciális online extráktól kezdve a dedikált szerverekről letölthető patchekig. De ide tartozhatnak az olyan szolgáltatások, mint a blizzard által okosan kitalát battle.net, ami színvonalas online szórakozást ígér (a nem acc.-os játékait ezentúl erre alapozzák, sc2, dio3). Szóval van elegáns út. Innentől kezdve a warez felér egy próba verzióval, kipróbálhatod, és ha tetszik vedd meg. A magam részéről evvel énis így vagyok. Ha tetszik a játék, és nyújt vmi extrát az eredeti változat, megveszem boltban.

Steam: marcias88

(#50) Typhoon47 válasza RapUGround (#46) üzenetére


Typhoon47
őstag

Igen. 1 év tényleg kell általában. De ezt Big Gery kolléga, nem képes felfogni :(

"Education is important but big biceps are importanter"

(#51) Typhoon47 válasza msgt.fubar (#44) üzenetére


Typhoon47
őstag

omg. aszittem nem nyomtam meg a gombot, aztán látom rákommenteltetek egy perc alatt :DDD , aszittem még mindig ott tartok. :B . sry.

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#52) Ősember


Ősember
őstag

"tt szögezném le, hogy a Rockstarnak ez egy üzleti stratégiája, miszerint addig éjhezteti a népet míg annak az fog a legjobban esni, gondolom erre még a warezolok is másképp fognak válaszolni, (miért is???) gondolom többen fognak inkább fizetős mód mellett dönteni,(és ezt meg megint miért???) ezáltal is pirospontot adva a készítőknek."
miva? :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#53) joey04 válasza msgt.fubar (#1) üzenetére


joey04
titán

Ugyan...az nem kérdés hogy jön pcre?milyen tájékozatlan az aki ezt megkérdőjelezi??remélem csak viccből próbálod hergelni a népet mert ha nem akkor nálad bajok vannak!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#54) Gebriel válasza marcias (#43) üzenetére


Gebriel
veterán

Közeledhet az óra, amikor a PS3 esetén is elharapódzik. Főleg akkor, ha azok az arcok, akik eddig a PC-n warezoltak, a játékkínálat hiányzában átmennek konzolra, de fizetni ott sem akarnak. Illegális live szerverek, akármi megoldható. Ne értsd félre, nem ezt akarom. De úgy látom nagyon beleéled magad, hogy a konzol megmenti a kiadókat a wareztól.
Szerintem nézz utána,hogy mit tud a PS3 mielőtt ilyen kijelentéseket teszel, és hol áll a warez.SEHOL!!!
Ha mégis sikerül jön egy update és máris megint lenullázott mindent.
Vagy a kövekező játékok, amik kijönnek nem indulnak el tört gépen.MS a boxal a szokásos móndon oldja meg,új konfig.
2 éve töretlen a SONY rendszere.Aminek lehet örülni vagy sírni.
És igen a konzol megmenti a kiadót a wareztól. Ha nem is teljesen, de nagyrészt igen.

(#55) marcias válasza Gebriel (#54) üzenetére


marcias
őstag

Hát akkor hogy is van ez? Adott egy rendszer, ami feltörhetetlen 2 éve, és remekül állnak az eladások, ha minden igaz. Mégis a PS3-ra kerülnek a legtöbbe a játékok. Máshol meg a warezra fogják, hogy az alacsonyabb eladások miatt kénytelenek drágábban adni a játékokat. Miért kerül újonnan 15-18 ezerbe egy PS3-as cím?

[ Szerkesztve ]

Steam: marcias88

(#56) sucre válasza marcias (#43) üzenetére


sucre
csendes tag

Nem tudom mibol gondolod hogy ha feltornek a PS3-at egybol mindenki atmenne Warezba... Szerintem boxon se eri meg a warezolas mert akkor feladod a netes jatekot ami szerintem az egyik legfontosabb. Inkabb jatszok 5-6 jatekkal evente mint hogy warezolva ne jatszak. A tort szerverekkel meg inkabb nem torodok mert semmi ertelme olyan nagy pinggel jatszani, lasd box-on vagy PC-n mondjuk a WoWot... En tuti nem Warezolnek akkor se ha feltornek a PS3at, bar lehet mas mashogy gondolja. Es akkor a garancia ugrast meg nem is mondtam.

(#57) msgt.fubar válasza Typhoon47 (#50) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

annyi a különbség, hogy a gta:sa-t mikor bejelentették, akkor előre megmondták mikor jön a pc-s verzió, most pedig senki egy árva szót nem szólt róla, csak annyian akaják, hogy már kész tényként vizionálják. pedig amíg a rockstaros figurák nem mondanak hivatalosan semmit addig továbbra is úgy néz ki a dolog ahogy most áll. namost ha ezt valaki képtelen felfogni, akkor azzal nem tudok vitatkozni, hiszen mindig ugyanazokkal jöttök elő, és az érvekre nem is regáltok. részemről a téma befejezve, várjuk a bejelentést. :)

szerk: és félreértés ne essék, én mekka felé borulnék hárommillió-kétszázhuszonhétezer-ötszázharminckilencszer ha végre lenne valami kézzel fogható bizonyíték arra hogy jön pc-re, és még mindig reménykedek gyengébb pillanataimban :DDD

[ Szerkesztve ]

gottagofast

(#58) joey04 válasza msgt.fubar (#57) üzenetére


joey04
titán

Pedig nyugodtan kezelheted tényként.ez nem kérdés.főleg nem vágyakozás kérdése.ez nyílt titok.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) munky válasza joey04 (#58) üzenetére


munky
őstag

aham...

Semmilyen hivatalos forrásból nem érkezett információ a PC-s porttal kapcsolatban. Na ez a TÉNY.

Én remélem lesz de hivatalos bejelentésig csak az a biztos, hogy nincs PC-n GTA IV.

GC-ön talán megtörik a csend. Én ebben reménykedem.

(#60) msgt.fubar válasza joey04 (#58) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

bizonyítékot mutass nekem, hogy miért is lenne ez nyílt titok. azért mert a gamestar azt mondta? paff neki. vagy mert egy malajziai játékmagazin állítólagos borítójára rávésték? ezek semmit sem jelentenek, sok már a félrebeszélés.

gottagofast

(#61) joey04 válasza munky (#59) üzenetére


joey04
titán

Oké akkor tessék jól meglepődni és fellélegezni amikor "hivatalosan" is bejelentik! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#62) msgt.fubar válasza joey04 (#61) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

úgy lesz :K sőt amint bejelentik megy a preorder, csak jelentsék már be!

gottagofast

(#63) Telefunen


Telefunen
őstag

Ha a rockstar-nal elhivatott "művészek" dolgoznak, akkor megcsinálják PC-re, mert nem tudnak beletörődni abba hogy a művük nem tündökölhet teljes fényében (egyszerűen kevés a konzolok grafikus képessége ehhez..) -ha nem, akkor meg nem is érdekel a játékuk:)

[ Szerkesztve ]

(#64) joey04 válasza Telefunen (#63) üzenetére


joey04
titán

Engem alapból nem érint meg az a játék ami csak konzolra jön.a gta4 is csak azért mert 100% a pc-s verzió.ha consol only lenne nem is vágyódnék utána számomra a konzolos játék értékelhetetlen,játszhatatlan.mondjuk egy jó ideje pc-n sem érdekelnek csak nagyon kevés de konzol még annyira se.rémálmomban se jöjjön elő!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#65) Gebriel válasza marcias (#55) üzenetére


Gebriel
veterán

Mégis a PS3-ra kerülnek a legtöbbe a játékok
Újra idézném magam...."Szerintem nézz utána,hogy mit tud a PS3 mielőtt ilyen kijelentéseket teszel" Maga a gépen nagyon sokat bukik,bukot a Sony..
Miért kerül újonnan 15-18 ezerbe egy PS3-as cím?
Mert rossz helyen nézed :D :DDD Ha jól körül nézel akkor van az csak 13e

[ Szerkesztve ]

(#66) copin


copin
őstag

Készül a következő rész:

;]

(#67) zeroo93


zeroo93
tag

Azóta a magazin pórul járt... Most jön a hideg zuhany időközben felkerült az ESRB.org oldalára ez Igaz ez kb 2-3 óráig díszeleghetett és aztán törölték.. Valamiért nagyon titkolózik a rockstar games.

A wise man does not need advice and a fool won't take it. Tel: +3630/8560390

(#68) WieznerI


WieznerI
csendes tag

Számomra sosem volt kérdés (bár valóban nem jelentették be hivatalosan), hogy el fog készülni PC-re. Szerintem azért jó a stratégia, mert mindenki így csak azt kérdezi, hogy egyáltalán elkészül-e, ahelyett, hogy a részletekről faggatnák őket. :)

[ Szerkesztve ]

Ha elakadsz egy játékban: http://www.jatekleirasok.extra.hu

(#69) gtamate2 válasza copin (#66) üzenetére


gtamate2
veterán

ez pedig a jövőhéten kerül a boltokba ;)

*Sn0w

(#70) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

érdekes...

gottagofast

(#71) west válasza ollie (#5) üzenetére


west
őstag

konkretan kb1hete.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#72) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Én még anno úgy tudtam, hogy pc re nem fog megjelnni, ezért is akartam/akarok ps3 at venni, hogy tudjak játszani a gta4el, de nem csak amiatt venném meg. De már foggalmam sincs kinek higgyek.... :Y :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#73) slein válasza Mr.Grincs (#72) üzenetére


slein
tag

én a pc-re szavazok.

érdekes viszont, hogy eddig ahány oldalt néztem eddig mindegyik más időpontot adott meg megjelenési dátumként, kíváncsi leszek melyik trafál bele.

de ne kezdjük el a konzol vs pc vitát

[ Szerkesztve ]

(#74) Mr.Grincs válasza slein (#73) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Én is pcre szavaznék, ott azért egyszerűbb a kezelés szerintem. Meg szabadon programozható minden mozdulat. Az egér irányítás meg szerintem verhetetlen. De a konzolt sem vetem meg (PS3).

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#75) G4bi89 válasza msgt.fubar (#40) üzenetére


G4bi89
senior tag

Azért te is sok marhaságot hordasz össze :D
Haldokló játékplatform hát nézd már meg a WOW-ot :D és utána mond,hogy haldoklik.(utálom a WOW-ot mielőtt vki azt mondaná,hogy WOW mániákus vagyok)
SC,Diablo,CS, ezekkel 5-10év után is játszik a nép még e-sports versenyeken is.Konzolon mikor játszól 5év múlva egy játékkal? (mondjuk PS2-ön) hát nem sokszor.
Mellesleg warez ide vagy oda azért a nagy nevű játékokat mindig megérte kiadni és nyereséggel zártak.
-----
Amit meg írtál,hogy bankártyával kifizeti az ember és letölti az mér baj? Engem nem nagyon izgat a dísz dobozolás stb.. (persze 1-2film,játék kivétel)
Max kifizeted,letöltöd majd kiíród és nyomtatsz borítót kész és a szép csomagolás :)
Persze nem olyan mint most,de számomra a játék és a film a lényeg nem pedig a körítés.Szép borító szar játék és akkor jól jártam?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#76) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Szerintem valószínűleg ki fog jönni PC-re, a korábbi részeket is késve adták ki:

GTA3:......................PS2: 2001. október 22. PC: 2002. május 20.
Vice City:.................PS2: 2002. október 27. PC: 2003. május 12.
San andreas:............PS2: 2004. október 26. PC: 2005.június 7.
GTA4:......................PS3: 2008. április 29. PC: ?????

[ Szerkesztve ]

(#77) Mr.Grincs válasza Red_Bull (#76) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Remélem tényleg itt lesz októberben, ahogy egyse pletykák írják. Ha nem akkor konzol.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#78) Red_Bull válasza Mr.Grincs (#77) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Lehet októberre nem, de a korábbi részeknél ha kiszámolod 7-8 hónap után adták ki a PC-s verziót, ha a GTA4-nél is ennyi akkor az pont karácsony :D úgyhogy szerintem kijön :D

(#79) slein


slein
tag

igazából én már csak azért hiszek a pc verzióban, mert az R* semmit nem mond róla, pedig ha tőből cáfolná azzal csak a cég járna jól.

[ Szerkesztve ]

(#80) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Várom nagyon, még ha karácsonykor jön ki akkor is jó csak jöjjön. De a gépkövetelmény vajon mi lesz?
Valamelyik külföldi oldalon írta egy forma, hogy : "If it were to come out for PC imagine the req specs to be:
3gbs ram
9800 nvidia
2.50ghz DUAL core
ETC... "

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#81) zeroo93


zeroo93
tag

A rockstar games jól optimalizál nem lesz gond. És hát belőni xboxra épp úgy belőtték, pc-re sem viccből késikk.. Mert jön.. És a lényeg, hogy lesz ien blur effekt ha minden igaz ami optimalizáció szempontjából lesz fennt magas távlatokban, hogy ne kelljen 8magos proci :)

A wise man does not need advice and a fool won't take it. Tel: +3630/8560390

(#82) slein válasza zeroo93 (#81) üzenetére


slein
tag

azért megjegyezném, hogy sokkal könnyebb pc-re játékot barkácsolni, mint konzolra. (ezért is késtek több hónapot a konzolos verziók)

"pc-re sem viccből késikk.. Mert jön."

ezt hol olvastad? persze mindjárt holnap, amúgy is ha lesz pc-re akkor az tuti nem fog "késni".

oké értem én, hogy vannak jelek, de azért nem kéne biztosra menni. :)

[ Szerkesztve ]

(#83) trassher válasza slein (#82) üzenetére


trassher
addikt

Célhardware-re nehezebb játékot csinálni mint pc-re? Ez nekem új :)

Redmi Note 7

(#84) zeroo93


zeroo93
tag

Mi késik?? Te miről beszélsz?? :D Menj zöldségesnek

jóval később jön ki mint x360ra és ps-re

A wise man does not need advice and a fool won't take it. Tel: +3630/8560390

(#85) slein válasza trassher (#83) üzenetére


slein
tag

bár mily meglepő, minden játékot pc-n fejlesztenek, csak utána optimalizálják konzolra ami spec plusz idő, energia ilyesmik.

(#86) slein válasza zeroo93 (#84) üzenetére


slein
tag

Mi késik?? Te miről beszélsz??

először is nem késik, hanem késtek és a konzolos verziók.

nem tudom hallottál már-e arról, hogy az eredeti megjelenési dátum 2007.10.15 na már most ezt elhalasztották 2008.4.29-re, természetesen konzolos verziókról beszélek.

egyébként már nem azért de te mondtad, hogy késik a pc verzió. ott fan feketén szürkén.

(#87) trassher válasza slein (#85) üzenetére


trassher
addikt

Ezek szerint amiket leírtál minden konzolos játéknak van pc-s változata? Akkor a gta4 is már megvan csak nem adják ki :D . Egyre vicesebb. Amúgy konzolra nem hiszem hogy nagy meló valamit megírni mert tudják milyen hardware-re kell jól futtatható progit írni.

Redmi Note 7

(#88) slein válasza trassher (#87) üzenetére


slein
tag

nem én nem azt mondtam, hogy minden konzolos játéknak van pc verziója, hanem azt, hogy minden konzolos játékot pc-n fejlesztenek. van különbség.

vicc nélkül, teljes elismerésem ha neked sikerül konzolon összebarkácsolni egy játékot. nyugodtan próbáld meg, majd szólj, hogy sikerült-e.

"Amúgy konzolra nem hiszem hogy nagy meló valamit megírni"

tuti igazad van, biztos ezért késett a megjelenés több mint fél évet. még ők is azt nyilatkozták, hogy egyszerűen nem lettek kész a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#89) trassher válasza slein (#88) üzenetére


trassher
addikt

Akármit is írsz beláthatod hogy konzolra jóval könnyebb játékot csinálni úgy hogy szépen fusson mint pc-re. Mert ugye nem csak azoknak gyártanak játékot akiknél 4 magos proci és quad sli lapul a gépben hanem azoknak is akik jóval gyengébb gépen játszanának. Egy adott konzoltípusban pedig adott cucc van aminek ismerik a határait, képességeit.

Redmi Note 7

(#90) dabadab válasza slein (#85) üzenetére


dabadab
titán

"minden játékot pc-n fejlesztenek, csak utána optimalizálják konzolra"

Ez konkretan nem igaz. Az, hogy PC-n irjak a kodot, meg ott fut a cross compiler, az egy dolog, viszont ettol meg az elkeszult kod nem fog futni PC-n, csak az adott konzolon.

DRM is theft

(#91) dabadab válasza trassher (#83) üzenetére


dabadab
titán

"Célhardware-re nehezebb játékot csinálni mint pc-re?"

Az attol fugg. A Sony cuccok sohasem arrol voltak hiresek, hogy tulzottan fejlesztobaratok lennenek, a Cell eseteben meg vegkepp nem lehet azzal gyanusitani oket, hogy meg akartak volna felelni barmifele programozoi igenynek :)

DRM is theft

(#92) slein válasza trassher (#89) üzenetére


slein
tag

most már értem mire célzol, amúgy én a technikai részére gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#93) slein válasza dabadab (#90) üzenetére


slein
tag

én is pont ugyan ezt magyarázom.

(#94) akosxyz


akosxyz
senior tag

Ha meg is jelenik akkor sem lesz olyan jó mint konzolon :( Meg nem tudom mennyire éri meg nekik hogy pc-re is kidobják,mert konzolon azért megveszik eredetibe,de pc-n egy emebr megveszi és 100 másik lemásolja róla :(

[ Szerkesztve ]

(#95) Telefunen válasza akosxyz (#94) üzenetére


Telefunen
őstag

Konzolon alig megy 30 fps-t, mérsékelt grafikai részletességgel, felbontással.. A megfelelő vason egészen biztosan jobb lesz mint konzolon.

(#96) G4bi89


G4bi89
senior tag

Hölgyeim és uraim, a nap híre! Sok találgatás és "majdnem bejelentés" után a Rockstar végre előállt a farbával!

Volt itt már hibásan kitett (és gyorsan el is távolított) ESRB értékelés, PC Gamer magazin címlap, a Rockstar állítólagos csőbe húzása kamu e-mailekkel... de hivatalos bejelentés eddig még nem érkezett. Eddig! Most végre megkaptuk a hírt, hogy bizony jön a játék. Ráadásul még idén, egészen pontosan november 18-án Amerikában, 21-én Európában. A multiplayer módot kibővítik csak a mi kedvünkért, és Sam Houser kijelentette, hogy a játék már gyönyörűen fut és élvezetesen játszható PC-n, szóval nem fogunk benne csalódni.

Forrás: Gamestar

Na aki azt állította,hogy nem jön ki PC-re az bebukta :DDD

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#97) msgt.fubar válasza G4bi89 (#96) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Bizony jön, lehet örülni :) Én konkrétan örülök, mint majom a farkának :DDD Már ezért megérte megvenni a 4850-et, biz'isten.

gottagofast

(#98) joey04 válasza joey04 (#61) üzenetére


joey04
titán

na lehet megdöbbenni jeeee. :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#99) Wajk válasza akosxyz (#94) üzenetére


Wajk
addikt

ennyire azért ne becsüld fel a vásárlói arányt... :U

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.