Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Tomy Yayo válasza anulu (#7) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nem értelmeztem félre, ezzel tisztában vagyok. De online versenyen nem tolódnak el az erőviszonyok? Úgy értem téged nem idegesítene, hogy hiába vagy jobb nála, Vérpistike egy pár perces mikrotranzakcióval megvett überbrutál mercivel lazán agyonver téged a hosszú órák alatt összespórolt tizedannyira sem jó kocsidban? Gyakorlatilag cheatkódokat árulnak pénzért...

De alapvetően nem is ez idegesít, hanem a mentalitás az egész mögött. Veszel egy játékot, aztán vedd meg még bele darabonként a legfontosabb elemeit. A való életbe átültetve ezt a példát (és maradjunk a kocsiknál), ez olyan, mintha vennél egy Mercedest teljes áron, de csak a padlólemezt kapnád meg négy kerékkel. Ezután vagy befizetsz adott összegeket, és megveszed egyenként az alkatrészeket, vagy addig tolod a két kezeddel a padlólemezt, míg össze nem gyűjtesz egy ülésre, hogy legalább Frédi és Béni módjára ülve, lábbal hajthasd...

@kispecek #9: hirtelen a Lord of War jutott eszembe, amikor lőnek a fegyverrel, de Nic Cage csak a pénzcsörgést hallja :) Kb. ide jutnak el pár év múlva a kiadók is. Remélem nem olvassák a hsz-emet :)

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.