Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Ez az x+1-dik konzolos cikk, amire csak azt tudom mondani, hogy aki konzolt vesz az megérdemli.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) anulu


anulu
félisten

"de ehhez gyaníthatóan sok-sok órányi versenyzésre és grindelésre lesz szüksége"

és? akinek van pénze, az fizessen, aki meg versenyezni akar, és látni, h mennyit pakolt bele 1-1 autóba, az meg élvezhesse hónapokig. részemről utóbbit választom. nem arról szól a GT, hogy indítás után a legdurvább autóban találod magad. ez nem NFS...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Petyyyyy válasza satz18 (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Nyilván kell a hit, hogy az ember konzolt vegyen, de ezt a listát mégis pofátlannak tartom. Csak egy kicsit, mert ahogy a cikkben is szerepel: versenyzéssel is meg lehet szerezni a verdákat, úgyhogy mindenki nyomja a pedált.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#4) mephi666 válasza satz18 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Ez az x+1-dik konzolos cikk" ahol beszól valaki azonnal, hogy "kollektíve szar a konzol" ;]

nem szar alapvetően a konzol és az ilyen játékok ellen lehet azzal tiltakozni, hogy nem veszi meg az ember azonnal... hanem max akkor, ha 1-2év múlva töredékéért kijön egy complete csomag, ami helyből tartalmaz mindent :K majd elgondolkoznak a készítők... forza3-4-horizon megvan (soha nem vettem dlc-t hozzá) és a forza5 húzott legjobban az x1 felé, de egyelőre nincs pénz rá... meg az x1+forza5 árából inkább veszek jövőre egy 18éves mitsubishi colt-ot és meglesz a vezetési élmény...

ui: szerencsére lehet találni 100számra jó játékot minden platformra, amik nem ilyen lehúzásra mennek

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Ebben az az igazán vérlázító, hogy ugyanakkor magáért a játékért is elkérnek egy csinos kis összeget... szégyen.

Régen talán úgy kellett külön megvenni a fegyvereket a Doomba, a kocsikat az NFS-be, a kütyüinket Batmannek, a képességeinket perzsia hercegének? Nem, mivel már fizettünk a játékért. Ha a kocsikat úgy kell összevásárolni, akkor gyakorlatilag a main menuért meg a pályákért fizettük ki a teljes árat? Akkor tegyék F2P-vé, mert ez már ugyanaz a mentalitás (akinek mély a zsebe az a legjobb kocsikkal lenyomja a kisembert), csak itt még az alapjáték is pénzes.

Lassan eljutunk oda, hogy töltényenként fizetünk egy FPS-ben... Csodálkoznak a warezon? Gusztustalan mivé lett néhány kiadó.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#6) anulu válasza Petyyyyy (#3) üzenetére


anulu
félisten

alapvetően a GT4-ben sem voltak sokkal olcsóbbak az autók, de a hatalmas különbség az előző részekhez képest, hogy itt a teljesített versenycsomagok után nem kapsz autót, amit mondjuk eladhatsz, és a pénzjutalmakat is visszavágták.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) anulu válasza Tomy Yayo (#5) üzenetére


anulu
félisten

szerintem rosszul értelmezted a cikket...
versenyzéssel is meg lehet szerezni az autókat. csak ehhez bele kell tolni sok-sok órát a játékba, és Vér Pistike ezt nem szeretné, viszont Red Bull 2014 prototype-ot igen 20milláért, úgyhogy fizessen. Autóversenyző Gézuka viszont imádja nyomni a pedált, így őt nem érdekli, ha 999999-nél átfordul a kocsi km mutatója, ő versenyzik, apránként összeszedi a lóvét, és megveszi a jobb járgányt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) NandoXXL válasza satz18 (#1) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Inkább gondold át mielőtt megszólalsz jó ez így neked-nekünk ;] Senkinek nem kell a mikrotranzakciót használni, ott a béta állapotú wot pc-én, egy vagyont lehet rá költeni (igaz alapból ingyenes, cserébe mindig belenyúlnak).

(#9) kispecek válasza Tomy Yayo (#5) üzenetére


kispecek
aktív tag

Lassan eljutunk oda, hogy töltényenként fizetünk egy FPS-ben...

Amúgy ez nem is rossz ötlet :D

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#10) Tomy Yayo válasza anulu (#7) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nem értelmeztem félre, ezzel tisztában vagyok. De online versenyen nem tolódnak el az erőviszonyok? Úgy értem téged nem idegesítene, hogy hiába vagy jobb nála, Vérpistike egy pár perces mikrotranzakcióval megvett überbrutál mercivel lazán agyonver téged a hosszú órák alatt összespórolt tizedannyira sem jó kocsidban? Gyakorlatilag cheatkódokat árulnak pénzért...

De alapvetően nem is ez idegesít, hanem a mentalitás az egész mögött. Veszel egy játékot, aztán vedd meg még bele darabonként a legfontosabb elemeit. A való életbe átültetve ezt a példát (és maradjunk a kocsiknál), ez olyan, mintha vennél egy Mercedest teljes áron, de csak a padlólemezt kapnád meg négy kerékkel. Ezután vagy befizetsz adott összegeket, és megveszed egyenként az alkatrészeket, vagy addig tolod a két kezeddel a padlólemezt, míg össze nem gyűjtesz egy ülésre, hogy legalább Frédi és Béni módjára ülve, lábbal hajthasd...

@kispecek #9: hirtelen a Lord of War jutott eszembe, amikor lőnek a fegyverrel, de Nic Cage csak a pénzcsörgést hallja :) Kb. ide jutnak el pár év múlva a kiadók is. Remélem nem olvassák a hsz-emet :)

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#11) Gebriel válasza Tomy Yayo (#10) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért erős túlzás már amit írsz.. :U

(#12) Jeanne d'Arc válasza kispecek (#9) üzenetére

Ne vonzd meg a gamer társadalomra a rosszat. :C :DD

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) anulu válasza Tomy Yayo (#10) üzenetére


anulu
félisten

már az 5-ben is úgy volt a multi, hogy performance point limit volt a versenyeken. a 20m autónak jóval magasabb ez, mint egy 3-as Golfnak, így nem is kerülhetnek össze.
amúgymeg részemről 1x multiztam az 5-ben, előtte GT1-4 nem is hiányzott. 6 meg majd kiderül, főleg, h mit hoz a day-0 nagy patch, amit beígértek.

szerencsére nem kötelező megvenni ezeket.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Anyám, mennyi kocsi! :Y Így elnézve a kínálat, fantasztikus!!! :R

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#15) satz18 válasza NandoXXL (#8) üzenetére


satz18
őstag

Viszont a 720p-ből mikrotranzakcióvan se tudsz 1080p-t csinálni. (ezt most nem erre a játékra mondom, hanem általánosságban, csak arra reagálva, hogy a semmire szidom a konzolokat).

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#16) JanR


JanR
addikt

Mindenki csak annyit fog fel, hogy fizetni kell érte.. Ezt a mondatot is elolvastátok?

" Persze aki nem rendelkezik felesleges vágott dohánnyal, az játékkal is megszerezheti őket, de ehhez gyaníthatóan sok-sok órányi versenyzésre és grindelésre lesz szüksége."

Semmi másról nem szól, hogy a Veér Istvánoknak is kedveskedjenek azzal, hogy egyből a legjobb autókkal játszhassanak. Semmi gond nincs ezzel. Aki a játékot magáért a játékért veszi meg, az úgy is szépen végig játssza a ranglétrát és szépen megszerzi az autókat. Egy előttem szólónak pedig igaza van abban, hogy ez nem egy NFS, hogy a 3. verseny után a legerősebb autóval mehetsz.

Ja és igen, megérdemlem, hogy konzolt veszek... :(((

[ Szerkesztve ]

(#17) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Részemről mindkét kiadó (Sony, M$) elmehet a bús fenébe!
És még az Activision-t szidjuk a CoD-ok miatt...

(#18) Elims válasza satz18 (#1) üzenetére


Elims
veterán

Én meg "erre" csak azt tudom mondani,hogy 100x jobb mint a billentyűzetre verni a répát.
'Hát hallgasd meg.... Fikamatyi.

Anulu ne haragudj,de idézlek:
"és? akinek van pénze, az fizessen, aki meg versenyezni akar, és látni, h mennyit pakolt bele 1-1 autóba, az meg élvezhesse hónapokig. részemről utóbbit választom. nem arról szól a GT, hogy indítás után a legdurvább autóban találod magad. ez nem NFS..."
Ez a komoly!! :-)
Így kellene mkinek gondolnia. 100%-ig igazad van.

(#19) g4mer válasza kispecek (#9) üzenetére


g4mer
senior tag

iphone-on az ingyenes brothers in arms-ban kell fizetni a töltényekért + fegyverekért :DDD

Sic Parvis Magna

(#20) anulu válasza Elims (#18) üzenetére


anulu
félisten

mondom ezt úgy, hogy a GT4-be közel 300e km-t raktam bele :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Már ide látom hogy a tehetősebb fanatikusok elvernek még 8-10K dollárt hogy mindenük meglegyen :D
Amúgy látom van itt 1-2K-s verdától megkezdve a keményebb 10-15K-sig minden..
A Forzánál már elmondtam a véleményemet ezzel kapcsolatban, itt már nem fogom.
Aki akarja és megteheti annak hajrá, aki meg nem...annak jó kocsikázást :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) Ghard


Ghard
őstag

Legalább nincs 82 dlc bejelentve a megjelenés előtt.
A GT5ben is van nem egy 20 millás autó, ezzel semmi baj nincs, ha nem vágták meg irreálisan a creditrendszert.
Engem nem zavar, ha ezért pénzt kérnek, legalább a ps4es fejlesztésre meglesz gyorsabban a tőke.
Akik nem online játszanak: akkor minek Turismostok egyáltalán? A gépet nem kihívás elverni, 4-5 hónap után nem sok értelme marad a single-nek. Én is már a GT2 óta játszom, azóta elég időt öltem a karrierbe.

(#23) anulu válasza Ghard (#22) üzenetére


anulu
félisten

nekem az endurance futamok jelentik a kihívást. azért egy 24h Nürburgringet "kis*ggelni" nem kicsit bajos :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) satz18 válasza Elims (#18) üzenetére


satz18
őstag

Évek óta xbox 360 kontrollerrel tolom, szóval ja egyetértek.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#25) JanR


JanR
addikt

Na most megnéztem a videót.. brutál mennyiségű autó lesz :Y
Jó lesz majd vele játszadozni :C

(#26) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Én ezzel a mikrotranakcióval akkor sem értek egyet.

Kb diablo 3 AH-ra kezd hasonlitani a dolog...

(#27) kona005 válasza satz18 (#1) üzenetére


kona005
senior tag

De PCre király lenne mi?

(#28) Sirandrish válasza WhiteWalker (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyi különbség azért van hogy a D3ban nem nyomod le az ellent, ha bevásárolsz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) Ghard válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Ghard
őstag

Mert itt aki fél óra körözés után fellép netre a frissen creditelt járgányokkal, könnyedén lever valakit, aki 300+ órát játszott előtte :U

:N

(#30) alevan válasza satz18 (#1) üzenetére


alevan
őstag

Nyugodtan szólj csak be, mert ami konzolon van, az jön PCre is. (Sőt, a Sim City-vel hamarabb megérkezett).

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#31) Sirandrish válasza Ghard (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ha az is 300órát játszott csak míg mondjuk 300óra alatt kiváltasz 3 komolyabb járgányt addig ő megveszi mindet kilóra?
Vagy ha más is fél óra után netre megy az alap verdával, aztán szembe találja magát a legdurvább cuccal?

Miért kellene ekkora szakadéknak lennie a fizetős és a "free" között? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Ghard válasza Sirandrish (#31) üzenetére


Ghard
őstag

Amíg csak 3 durva verda van, addig nem mész mindenhova. Ez a GT5ben is így volt.
Ha 1 autód van, neki meg 100, semmit nem jelent, mert kategórián belül te azzal az egyel is elverheted, ez nem rpg,hogy tatyóval mész a pályára,amiben epic meg legendary autók vannak és feltápolnak :)
Ahogy a diabloban, úgy itt sem biztos az előny ha vásárolsz.

(#33) #57919488


#57919488
törölt tag

Ez lesz a nagy Nextgen? Jobb nem valtani PS3/360-rol mert meg a vegen shadow off/on dolgokert is fizetni kell majd ... :(((

(#34) Ghard válasza #57919488 (#33) üzenetére


Ghard
őstag

Aham.
Ez nem nextgen. És váltani sem kell mert csak ps3ra jött ki.

(#35) Sirandrish válasza Ghard (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocsánat a nagy képért de ezen olyan jót vidultam hogy máshogy nem tudtam kifejezni magam :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) Elims válasza satz18 (#24) üzenetére


Elims
veterán

Akkor kicsit félreértettelek.. :-)

Lehet vkinek akármennyi kreditje ha nem tudja vinni a kocsit..
Ahogy Ghard is írja,lehet vkinek 100 autója,ha te az egy saját autóddal lenyomod abban a kategóriában.

(#37) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Én meg addig húztam-halasztottam az 5. rész beszerzését, hogy a végén bejelentették a 6. részt....utoljára a 2-vel játszottam PS1-en, úgyhogy ez már nagyon kellett. Szerintem még ebben a hónapban beszerzem, és sz@rok a mikrotranzakcióra, játszani veszem a játékot, és nem azért, hogy X ezer Ft-ért megvegyek egy autót, oszt' jól van. Aki ilyeneket csinál, annak én pénzért adnék egy 100%-os végigjátszást is. Fizess X $-t, kifizeted, ki jön a Congratulation felirat, és mehetsz, vehetsz másik játékot....

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.