Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) wolruf válasza JoolsNOS (#22) üzenetére


wolruf
őstag

Nagyjából értem mire akarsz kilyukadni, csak mégsem ez az, amire gondolok :) Nagyon erősnek mondható autóm van (a játékban is szerepel egy variáns belőle :) ), de hiába indulok vele bárhony, ennyire csigának még az életben sosem tűnt, mint itt :)
Ültem már pár nagyobb autóban, egy bizonyos sebesség felett valóban lassúnak hat (ha tartod azt a sebességet), de ezek a kocsik sem olyanok voltak, hogy a startnál is már vánszorogva rajtoltak volna el (habár a sebességmérő gyorsan felszalad :D ). A Forza 2-ben ezt viszonylag jól megoldották (lehet az a kis plusz sebesség lett volna jó itt is), valahogy mindig az az érzésem, hogy mész-mész, majd a kanyarnál kicsúszol, mert kiderült hogy baromira gyors voltál :D Ha fékezel, akkor pedig kicsúszol, mert a hűde nagy sebesség miatt nem olyan jó a fékhatás :) Csak épp' ez nem érződik. Persze, mindent meg lehet szokni (már én is eléggé előre jutottam a karrier módban), de akkor is zavaró. Amíg nem egy vadállat autóval mész (most pl. nálam Scirocco r36 motorral, összkerékhajtás, mindenből a legnagyobb upgrade és kis finomhangolás), addig nem is igazán érződik, hogy gyors vagy. Az pedig hihetetlen, hogy még itt is kb. 200-nál kezd igazán úgy érződni, mintha lenne sebesség.
A belinkelt videók alapján (350z-k voltak?) azok is csak mennek-mennek, majd kicsúsznak a fenenagy sebességtől. Csak épp' ez nem látszik a játékban. Mindegy, megnézem PS3-on élőben, aztán majd akkor verdikt :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.