Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolruf


wolruf
őstag

Ha megjelenik, megyek haverhoz és összevetem a Forza 3-al :)
A Prologue nekem nem tetszett, a véglegesre kíváncsi vagyok :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2) rocket


rocket
nagyúr

Nagyon gyengek ezek a kepek, eddig amiket mutogattak kepeket azok alapjan sokkal szebbnek tunt a jatek, de demobol itelve ugytunik, hogy azok csak PR kepek voltak, es a valosag igen messze all tole.
Az auto meg ugy ahogy elmegy, de a kornyezet, es a belso kamera allas nagyon gyenge, Need for Speed Shiftnek szebb a grafikaja.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#3) P00By válasza rocket (#2) üzenetére


P00By
nagyúr

Igazad van, ezek a képek csúnyábbak.

(#4) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Ez is olyan mint a Forza3. Külső visszajátszós nézetből sokkal szebbnek tűnik. Játék alatt meg nem szebb mint egy Grid. (bár az se csúnya)

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5) Viktor77 válasza rocket (#2) üzenetére


Viktor77
titán

És mégis, az összes pc-s autós játékot becserélném a GT sorozat bármelyik részére (Forzát még nem láttam, de valószínüleg arra is).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

eddig semmi új.

ha ilyen lesz eladom a PShármamat :W.

Aurea mediocritas

(#7) wolruf válasza AXisBOLD (#6) üzenetére


wolruf
őstag

Megértelek...

Ha lehetek őszinte, a Forza 3-ban picit csalódtam a Forza 2 után. Szép-szép, de számomra nem olyan jó, nem adott annyit, mint szerettem volna.

Utólag mégis most örülök, hogy Boxot vettem. Ennyit ,,nem érte volna meg'' várni a PS3-ra (GT5 miatt). Így már több, mint egy éve autózgatok a Forza 2-vel (most már 3-al is) :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8) Zsiba


Zsiba
senior tag

Ezek meg milyen képek??? Valami fotózott sz@r??? Tiszta szellemkép az egész, még sebességmérő is, a kép széle meg mintha be lenne égve...

''One Ring to rule them all...''

(#9) Def26 válasza Zsiba (#8) üzenetére


Def26
félisten

Ez az új RSX feature. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10) heihachi


heihachi
addikt

Száz százalékig biztos vagyok benne, hogy egy nagyobbacska LCD-n vagy monitoron, amin tűéles a kép, mozgás közben, amikor az autón cikáznak a fények, tükröződik a táj, a sebességtől kicsit elmosódik az aszfalt, mozog a kasztni jobbra balra előre hátra, stb, stb, akkor az nem így fog kinézni.
Mondjuk azt azért senki nem gondolhatta komolyan, hogy olyan lesz a játék konkrétan a játék közben, mint amilyen képeket eddig kaptunk, mert írtó nagy bullshit képek voltak, akárcsak a Forza képei annak idején.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11) heihachi válasza JoolsNOS (#4) üzenetére


heihachi
addikt

Prózai oka van. Próbálj meg megrajzolni egy felnit vagy egy egész autót 1280*720 pixelen illetve 128*72 pixelen. Gyanítom nem ugyanazt a minőséget fogod kapni, pusztán a éretbeli korlátozások miatt. Verseny közben az autó kicsi, kicsiben kell megrajzolni mindent rajta, így elvesznek a részletek. Fotó módban és viszajátszáskor néha a teljes képernyőt betölti a kocsi, akkor meg látszanak a részletek.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#12) T.Peter


T.Peter
őstag

(#13) AXisBOLD válasza wolruf (#7) üzenetére


AXisBOLD
addikt

na jó azért cinikus is voltam, biztos hogy nem adom el, lesz amilyen lesz. de elég valószínű hogy nem ilyen a végső verzió.

forza 3 nagyon szép lett, már a menüje is alázza a többi autós játékot. nekem tetszik ez a letisztultság és hogy az egész próbál a lehető legrealisztikusabb lenni.

de box-ot még akkor se vennék ha csalánnal csapkodnák a pöcsömet :).

Aurea mediocritas

(#14) fekeandras válasza Viktor77 (#5) üzenetére


fekeandras
őstag

Valahogy úgy. :K

(#15) heihachi válasza T.Peter (#12) üzenetére


heihachi
addikt

Még mindig seprőnyélre kötve "mozog" a kamera a kocsi mögött, ezt mikor növi már ki a sorozat? :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16) JoolsNOS válasza heihachi (#11) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Nem feltétlenül a méret a lényeg. Inkább az, hogy játék közben mindig ugyanazt látod nagyjából. Illetve visszajátszásból filmszerűbb az egész. És ezáltal van életszerűbb hatása.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#17) heihachi válasza JoolsNOS (#16) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem pont nem tetszik a visszajátszás a Forza3-ban. Annyira idegesen, kapkodóan mozognak a kocsik, hogy rossz nézni. A GT5-ben a visszajátszások sokkal élethűbbek legalábbis amik eddig fent voltak a neten ugye).

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) blazsey2


blazsey2
senior tag

Egy pálya két autó,elég soványka :(((.A grafikát meg majd csütörtökön majd lecsekkolom.

PSN ID:blazseydr

(#19) wolruf válasza T.Peter (#12) üzenetére


wolruf
őstag

Na ezek alapján a videók alapján is úgy tűnik, itt sem érezni a sebességet :( A Forza 2 után ugyanez volt a bajom a 3-al is és a GT5 Prologue-al :(
Valahogy az egész olyan lomhának tűnik... az első kanyarig, ahol is (mivel elméletileg gyorsan mész, ) úgy kicsúszol mint a villám. Minap játszottam a 2-vel, majd újra a 3-al és mintha belassult volna a világ.
Annó a korábbi GT-kben nem volt ilyen hatású az egész :(
Bocsi ha félig off (vagy teljesen? :D )

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#20) nike_ válasza T.Peter (#12) üzenetére


nike_
addikt

Külső nézetben nekem elég furának tűnik az autó... :F

(#21) bOtX


bOtX
aktív tag

Így hirtelen a Prologue is szebb volt :(

(#22) JoolsNOS válasza wolruf (#19) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Lehet csak élethűbb lett. A játékokban mindig ráraknak egy kis sebességet, mert az autó rezgéseinek hiányában kisebb a sebességérzet. Ezt olyan mint amikor egy audi a6al mész 200al az semminek tűnik, bezzeg a kis 88as fiestával a 160 már elég meredeknek érződik :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#23) wolruf válasza JoolsNOS (#22) üzenetére


wolruf
őstag

Nagyjából értem mire akarsz kilyukadni, csak mégsem ez az, amire gondolok :) Nagyon erősnek mondható autóm van (a játékban is szerepel egy variáns belőle :) ), de hiába indulok vele bárhony, ennyire csigának még az életben sosem tűnt, mint itt :)
Ültem már pár nagyobb autóban, egy bizonyos sebesség felett valóban lassúnak hat (ha tartod azt a sebességet), de ezek a kocsik sem olyanok voltak, hogy a startnál is már vánszorogva rajtoltak volna el (habár a sebességmérő gyorsan felszalad :D ). A Forza 2-ben ezt viszonylag jól megoldották (lehet az a kis plusz sebesség lett volna jó itt is), valahogy mindig az az érzésem, hogy mész-mész, majd a kanyarnál kicsúszol, mert kiderült hogy baromira gyors voltál :D Ha fékezel, akkor pedig kicsúszol, mert a hűde nagy sebesség miatt nem olyan jó a fékhatás :) Csak épp' ez nem érződik. Persze, mindent meg lehet szokni (már én is eléggé előre jutottam a karrier módban), de akkor is zavaró. Amíg nem egy vadállat autóval mész (most pl. nálam Scirocco r36 motorral, összkerékhajtás, mindenből a legnagyobb upgrade és kis finomhangolás), addig nem is igazán érződik, hogy gyors vagy. Az pedig hihetetlen, hogy még itt is kb. 200-nál kezd igazán úgy érződni, mintha lenne sebesség.
A belinkelt videók alapján (350z-k voltak?) azok is csak mennek-mennek, majd kicsúsznak a fenenagy sebességtől. Csak épp' ez nem látszik a játékban. Mindegy, megnézem PS3-on élőben, aztán majd akkor verdikt :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#24) heihachi


heihachi
addikt

Néztem HD videókat a cuccról, hát nem tudom :U Nem vagyok lenyűgözve. Ráadásul ezen a kihalt gagyi pályán 1 autóval meg egy szellemautóval nem képes tartani a 60 fps-t :F Ezen még sokat kell optimalizálni, nem csodálom, hogy késnek.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25) blazsey2


blazsey2
senior tag

Na kipróbáltam a demót elsőre ennyit sikerült elérnem [link].Amúgy semmivel sem szebb mint a prologue :O,remélem ezen a végleges verzióig javítanak.

PSN ID:blazseydr

(#27) nokia párti válasza rocket (#2) üzenetére


nokia párti
őstag

Persze szebb a shiftnek a grafikája hogyne.
Hátulról. :D

Egyébként meg nem tudom mit siránkozik mindenki, hogy nem jobb a grafika, mint a prologuben.
Ez amúgy várható volt...
Szerintem a grafikával már, azután nem is törődtek, amiután kész lesz a prologue.
Már csak megkelett csinálni azt az 1000 kocsit meg 80 pályát aszt kész.

[ Szerkesztve ]

(#28) nokia párti válasza nokia párti (#27) üzenetére


nokia párti
őstag

Bocsi, kész lett.

(#29) dezz


dezz
nagyúr

(#30) dezz válasza heihachi (#15) üzenetére


dezz
nagyúr

Szerintem ez így teljesen jó, hogy csak kicsit mozog hátul a kamera... (Persze a hozzád hasonlóan vélekedők számára lehetne másik mód is.)

(#31) nokia párti válasza dezz (#29) üzenetére


nokia párti
őstag

Akkor nem szóltam! :B

(#32) heihachi válasza dezz (#30) üzenetére


heihachi
addikt

Végülis mindegy a #29 miatt tárgytalan a dolog, ebből még akármi lehet.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.