Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ody42


ody42
senior tag

mintha csak magamat látnám vezetni :)

(#3) T.Peter


T.Peter
őstag

Nagyon kezdetleges ez a törés. Jobbra számítottam. Ha már tesznek bele, akkor legyen normális. Persze mindez pénz és idő függvénye. Mondjuk már így is elég régóta fejlesztik, gondolom nem akartak többet csúszni.

[ Szerkesztve ]

(#4) Kevinmaster


Kevinmaster
tag

Most azon kívül, hogy lóg az első lökhárító, mi is történt? :F

(#5) infectedmann


infectedmann
őstag

Hát ez eléggé szegényes törésmodell. Még a lökhárítót sem tudták leszakítani :D Pedig odacsapták egy párszor.

(#6) havast


havast
aktív tag

A gridbe mintha ez kicsit jobban meg lenne oldva...inkabb meg sem mutattam volna ezt a fejlesztok helyeben....

(#7) PuMbA válasza havast (#6) üzenetére


PuMbA
titán

Csakhogy a GRID egy arcade szar, ez meg szimulátor. Törésen kívül mindenben jobb a Gran Turismo,mint a GRID.

[ Szerkesztve ]

(#8) Gebriel


Gebriel
veterán

Ha nincs az a baj, ha van akkor az miért ilyen :U

(#9) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Tényleg kicsit érdekes.De legalább már van. :R

(#10) MmDorian


MmDorian
őstag

nem jó.

OK, hogy leválik az első lökhárító, de semmi több ? Nincsenek deformálódások, egyéb ? Nekem nem tetszik, bár nem is kell, hogy tetsszen, ps3...

(#11) stefi76 válasza PuMbA (#7) üzenetére


stefi76
tag

Hahaha...

Ja-ja, baromira arcade szar a GRID. És az isten A GT!!
Hát mind a négy részt végignyomtam, de inkább a GRID.

És mi ez a szar törés 2009-ben egy szuperszámítógépezermagosmegabrutál(!!) konzolon egy olyan proginál, amit i.e. kezdtek fejleszteni?
Ez igy röhej. Az a pattogás meg ajtónyitogatás. Ennyi? :S

Kb a legelső Colin törésmodellezését ha tudja.

De legalább lesz 1000 autó, juhé! Azokkal meg lehet majd ilyen ping-pong dodzsemet nyomatni.
Ezt próbáld meg a GRID-ben, ami szar arcade.

Szerintem Killzone2 sorsra jut a game, bár sajnálatos, mert nem ezt érdemli.

De azért üssétek az asztalt, hogy EZ GT!!!! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#12) heihachi válasza PuMbA (#7) üzenetére


heihachi
addikt

Az milyen szimulátor, ahol 150-el lepattansz a szalagkorlátról, és semmi baja a járgánynak, csak a lökhárító lejjebb kerül 2 pixellel. Tudod mi a szimulátor? Az rFactor. Több topikban ki lett tárgyalva, hogy ez nem szimulátor (ahogy a Forza sem az, mielőtt valaki azt hinné a PS3-at támadom).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#13) PuMbA válasza stefi76 (#11) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor mi van,ha csak olyan törést tud? 1995-ben már volt törés a Destruction Derby-ben,de pl. a 2001-ben Dreamcast-re készült Metropolis Street Racer-ben meg nincs. Ettől függetlenül nagyon jó játék a mai napig és játékélményben elveri a mostani autós játékokat.

heihachi: Tudom mi a szimulátor,játszottam GTR2-vel. Mondjuk akkor úgy,hogy fél-szimulátor. :C

[ Szerkesztve ]

(#14) Gordiann


Gordiann
őstag

Az egy dolog, hogy ez SZIMULÁTOR. De ezt inkább bele se rakták volna. Inkább elfogadom, hogy jó, nem törnek. Ennyi. :W :(( :W

(#15) PuMbA válasza PuMbA (#13) üzenetére


PuMbA
titán

Továbbá a GRID-ben meg lehet említeni a nagyon csaló AI-t,ami szerintem mindegyik autós játékon túltesz.

(#16) DeSanto válasza PuMbA (#7) üzenetére


DeSanto
őstag

Ez nagyon erős volt.
A GRID-nél hangulatosabb autóssal még nem találkoztam.
Ez a GT kb 5 évvel ezelőtt megállta volna a helyét de most már nem. :U

(#17) PuMbA válasza DeSanto (#16) üzenetére


PuMbA
titán

Inkább mondom akkor,hogy rossz,mert pl. az Undercovernél bőven jobb. Egy ideig élvezetes,de mikor az ellenfél kilök a pályáról és kapsz egy büntetést,míg ha te lököd ki az AI nem kap semmit,az már nagyon idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#18) stefi76 válasza PuMbA (#15) üzenetére


stefi76
tag

Hmmm...

Amíg ezt a cikket nem olvastam, ez fel sem merült bennem.
Extrémen is végignyomtam, semmi ilyesmi nem tűnt fel, még úgy sem, hogy figyeltem a dolgot.

Szóval ez is szubjektív dolog.

De sajnos ez akkor sem mentesíti ezt az amatőr törésmodellt amit a nagy szimulátorban eladni próbálnak nekünk.
Ez így csak a vicc kategóriájába teszi az egészet, és csak néhány szemellenzős emberkének fog bejönni.

Azért majd az eladási mennyiségre kíváncsi leszek.
Hajtott a vágy, hogy a régi részek után a GT5 miatt beruházzunk tesókkal egy PS3ra, de egyre inkább megy el az ember kedve, mert semmi többletet nem kapunk a mostani fellelhető autós gamekkel szemben.
Csak a nevet - jó-jó, tudom 1000(!) autó.. "ásít" - de mást nem nagyon.

Lassan amolyan parasztvakításba megy át a dolog, a szép(?) külső megmarad a régi köntösben és kész. Az újítás - "törésmodell" - meg nyögvenyelős. Semmilyen.

[ Szerkesztve ]

(#19) heihachi válasza DeSanto (#16) üzenetére


heihachi
addikt

Te honnan tudod a GT-s állításodat, játszottál már vele? :P

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#20) DeSanto válasza heihachi (#19) üzenetére


DeSanto
őstag

Igen, persze nem ezzel a résszel. :D
1-4-ig mindet kipróbáltam.
Talán a 3-al játszottunk legtöbbet osztott képernyőn de azzal is csak azért mert leltár volt és nem volt más. :D

PuMbA: Hibátlan játék úgysem fog létezni és az ízlések sem lesznek soha egyformák. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#21) noobsaibot


noobsaibot
tag

Na,ez elég félmegoldás lett!Ugyanaz a pattogás a falakrol,mint a legelsőn 98-ban,ps1-en!Látszik,hogy az engine alapjai ugyanazok.Ezen azért már túl léphetne a Polyphony 12 év alatt!Imádom a sorozatot,de 2009-ben az ütközésérzékelés alapvetően része a szimulációnak........ "ridge racer"életérzés fogott el :DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI8

(#22) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

Hát ez komolyan röhelyes. Mennyi ideig dolgoztak már ezen? Ennyi idő alatt szimulátor helyett összeraktak egy dodzsemjátékot. Nem játszottam az előző részekkel, de sztem ezzel se fogok! Azt hittem, hogy ez jó game lesz. Még az NFS-eknek is jobb a töréstesztje! :((

www.halivud.hu

(#23) Gebriel válasza stefi76 (#11) üzenetére


Gebriel
veterán

"De azért üssétek az asztalt, hogy EZ GT!!!!"
Be kell ülni a GT elé és elvinni a trófeákat, első helyet ;]

"Azokkal meg lehet majd ilyen ping-pong dodzsemet nyomatni."
Nem, nem itt nem kell faltól falig pattogni mint a GRID-be, mert ez nem erről szól. ;]
De ha ez eddig nem tűnt fel gondolom ezután sem fog :U

[ Szerkesztve ]

(#24) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

A törés (a jelenlegi formájában) tényleg nem nagy durranás, de legalább már nem érződik annyira a Prologue-féle ping-pong effektus. Még a gravitációra lennék kíváncsi, bár szerintem azt a trágya pattogást a grav hibás kalibrálása okozta. Szvsz a videó alapján jó irányba halad a fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#25) twollah


twollah
nagyúr

Ez eleg karcsu.
Barokkos tulzas toresnek nevezni azt ami a bemutatoban lathato.

(#26) dunc


dunc
nagyúr

Ahogy látom nem sikerül nekik rendes törésmodelt megalkotni,de ez nem is baj legyen ,meltó az elöző részekhez ,és hozza ugyanazt csak hd-be ,legyen szépen kidolgozva és nekem elég lesz az is,most nincs ps3-am de az árcsökkentés útán veszek egyet,és addigra talán lesz gt5.

(#27) PuMbA válasza DeSanto (#20) üzenetére


PuMbA
titán

Ja az nem,de egy ideje szerintem nincs "jó" autós játék szimulátor-arcade keverékkel.

[ Szerkesztve ]

(#28) Ser


Ser
tag

Ez a videó kihozza belőlem, hogy hozzá szóljak a fórumhoz..

Ezzel hogy mernek dicsekedni? Szerencsére, én xbox-on élek, de ha ezt meglátnám a Forza-ban, többet nem játszanék vele. Ez egy szimulátor, az oké, hogy nem tudják teljesen realisztikusan ábrázolni, de azt ne mondják már, hogy egy ilyen falpofozkodások után fent maradna az a lökös.. A deformációkról ne is beszéljünk..

(#29) asadasad22 válasza Ser (#28) üzenetére


asadasad22
őstag

szerencse is, hogy xboxon élsz.

(#30) havast válasza PuMbA (#7) üzenetére


havast
aktív tag

Forzarol kellene peldat venni...mar ha a grid 1 (arcade) nagy xar....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.