Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Ha financiális problémák vannak, akkor nem kérdés a feltett kérdés: menjen olyan céghez, ami meg tudja csinálni.

Ha választani kell, akkor én inkább az Interplay-re szavaznék, mert bár a BEth alapban jó játékokat csinál, az F3 meg nekem is a szívem csücske, de kőkemény árkád-rpg irányba mennek el vele. Én jobban örülnék egy komolyabb cRPG-nek.

Mindettől függetlenül nem lehet az ilyen dolgokat örökké húzni. Most van egy Fallout-láz (sajnos nem annyira erőteljes, mint amennyire a kifejezésből sejteni lehetne), amit a DLC-kkel meg a V13 híreivel életben tudnak tartani addig, amíg kijön a Fallout 4 (amire azt mondta a Beth, hogy ugye mindenképpen jön). Viszont más nem tartja el ezt a cuccot, szóval eléggé igyekezni kell.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Akkor megerősítették hogy tényleg Fallout online a V13 kódnév alatt futó projekt. Személy szerint nekem tök mind1 kik csinálják, csak jó legyen. :)

(#3) Gregorius válasza Morden24 (#1) üzenetére


Gregorius
őstag

Ha választani kell, akkor én inkább az Interplay-re szavaznék, mert bár a BEth alapban jó játékokat csinál, az F3 meg nekem is a szívem csücske, de kőkemény árkád-rpg irányba mennek el vele
Ezzel csak az a baj, hogy a dizájnerpápák már rég leléptek az Interplaytől. A többségük már az Obsidian táborát gyarapítja.

(#4) Morden24 válasza Gregorius (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jó, de náluk több esélyt látok az eredeti elképzelés szerinti megvalósításra (főleg, hogy tőlük erre számítana a közönség), a Beth-et meg ismerjük. Persze nem MMO-tekintetben, de kutyából nem lesz szalonna.

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Wolverine válasza D1Rect (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Korántsem. A szerződés úgy szólt, hogy x időn belül az Interplaynek kell prezentálnia egy MMO-t, ellenkező esetben annak a jogai is a Bethesdához kerülnek. Az Interplay azóta egy projektet jelentett be, a V13-at... de sehol sem állították, hogy ez Fallout lenne.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) D1Rect válasza Wolverine (#5) üzenetére


D1Rect
félisten

Dede :K :
"Tehát, hogy mi lesz a sorsa a Project V13-nak, még erősen kétséges"

(#7) Wolverine válasza D1Rect (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Az még mindig spekuláció, hogy a Project V13 lenne a Fallout MMO; de az biztos, hogy a Bethesda megpróbálja megszerezni ezt a jogot is az Interplaytől.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) D1Rect válasza Wolverine (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem úgy jön le, hogy biztos. :DDD

(#9) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Talán konkrétan sehol nincs kijelentve, hogy a Project: V13 a Fallout MMO lenne, ahogy Wolverine is mondja csak spekuláció, de valljuk be minden jel arra utal, hogy egy játékról van szó.

(#10) .Oldman.


.Oldman.
tag

Interplay - Black Isle MMO-t akarunk! :)
A beth hozza össze a régi team-et, és ne egy Stalker-Oblivion-t kalapáljon össze...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.