Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

A Beyond Divinity-t megvettem és vagy 3-3,5 percet játszottam is vele...

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2) HunChaos válasza D1Rect (#1) üzenetére


HunChaos
aktív tag

nekem is megvan azért én kicsit többet toltam:)
nekem csak a magyarosítás hiányzik,azért nem toltam végig,mint az első részt amelyiket többször is:)ahhoz képest milyen jó sorozat,nem lett valami híres...

(#3) Gothmog


Gothmog
aktív tag

Beyond Divinity nem nyerte el a tetszésemet, de a Divine Divinity jóféle játék volt a maga idejében (bár elég bugos maradt az utolsó patch után is). A DD ritka ügyesen keverte a diabloid hack&slash-t a BG-s vonalú "normálisabb" rpg-kel (csak persze party nélkül), és jókora adag humor volt benne.

Ami rossz volt benne, azok az unalmas földalatti labirintusok voltak (ráadásul rögtön a játék elején volt egy nagyobb), meg a legutolsó terület baromi egysíkú lett (bár az fejlesztési idő hiányában). De ezt leszámítva tényleg jó játék volt! Azt hiszem, hogy több helyen az "év meglepetésjátéka" is lett, amúgy megérdemelten.

Néhány éve le is fordítottam magyarra (Magyarítások portálon fent van), ha ennyi önreklámot megengedhetek magamnak :D

Endure. In enduring, grow strong.

(#4) ollie válasza D1Rect (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A folytatás tényleg nem nagy szám, de az első rész nagyon baba.

***

(#5) Crytek


Crytek
veterán

Most kezdtem el vele játszani.

Ebben lehet majd olyan skillt fejleszteni hogy regenerálodjon az életerő? Mert pár orkonként halok megfele. Az elején a házakból felvettem minden heal potit de az kevés. A szemétláda gyógyítok meg annak ellenére hogy segítek pénzért akarnak gyógyítani lol.
Rettentő hamar "elhasználodnak" a fegyverek erre van valami megoldás?

Csak én vagyok vagy vagy tényleg csak 1 katona van az elején a kettő helyett?

Ugye mondja a gyíkarc nincs csak 1 gyógykövet,de két "haldokló" katona van és ha az egyikre pazaroljuk meghal a másik. Nos a tükörrel a pocsolyánál duplikáljuk a gyógyító követ odaadjuk a gyíkembernél lévő katonának egyből felélénkül... De hol a másik van egyáltalán?

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.