Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kratos csak nekem volt kicsit furcsa a videón? :DDD

Live-Die-Respawn

(#2) Akos96 válasza oriic (#1) üzenetére


Akos96
senior tag

Nincs olyan ember a világon, aki tökéletes Kratos lenne. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#3) Tnil


Tnil
tag

Jason Statham a tökéletes Kratos. :DD

(#4) Prof01


Prof01
veterán

Huhh, micsoda trailer! Nagyon tetszett! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) danikollar


danikollar
őstag

Már a múltkori rövidített változatnál is írtam, hogy zseniális, így egészben még inkább! :R

(#6) denverx-92


denverx-92
csendes tag

Vin Dizel xd

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#7) xmaas


xmaas
őstag

Nagyon jo kis trailer ebbol szeretnek latni egy ilyen jo minosegu egesz filmet szivem szerint

(#8) danikollar


danikollar
őstag

Egy szénné gyúrt Rock szerintem jó lenne.
Pl.:
Pain & Gain
Fast Five

(#9) oriic válasza Akos96 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valakiről pedig mintázták a karaktert. :DDD

Live-Die-Respawn

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Nem rossz trailer. Viszont a 300-ból nem csak ötletet merítettek :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) danikollar


danikollar
őstag

A videóban szereplő figura szerintem jó választás volt.

(#12) Akos96 válasza oriic (#9) üzenetére


Akos96
senior tag

Valakinek a fejét átmásolták és aláraktak egy kétméteres, kétajtós-szekrény félistent. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#13) oriic válasza Akos96 (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van itt pár lehetőség.

Live-Die-Respawn

(#14) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Frankó.
A zenét ismeri valaki?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#15) danikollar válasza oriic (#13) üzenetére


danikollar
őstag

Dominic Purcell még jól is van megcsinálva! :C

(#16) denverx-92 válasza oriic (#13) üzenetére


denverx-92
csendes tag

Egész jók. :DDD Kratosnak van ám egy egyedi arcszerkezete

Itt van a legoptimálisabb:

(Vagy csak ő kiáltotta ki magát annak :U

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#17) T.Peter válasza JoceeHunt (#14) üzenetére


T.Peter
őstag

Hanging On - Ellie Goulding

(#18) danikollar válasza denverx-92 (#16) üzenetére


danikollar
őstag

Komoly kép! :C

(#19) oriic válasza denverx-92 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez kész. :DDD

Live-Die-Respawn

(#20) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Hideg ráz tőle

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#21) ricshard444 válasza denverx-92 (#16) üzenetére


ricshard444
veterán

Épp akartam linkelni, ő lenne a tökéletes,csak nemtudni mennyire jók a színészi képességei és tuti gyúrnia kéne :DDD ( Tuti nem vállalnak valami Noname színészt a leendő filmhez, szóval őt ki is zárhatjuk :( )

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#22) denverx-92 válasza ricshard444 (#21) üzenetére


denverx-92
csendes tag

Nem tudom ki szereti /szerette a Dragon Ball-t. Én egy rajongó voltam. 2008-ban láttam híreket ,hogy mozifilm hűha de jó lesz. Egy nagy csalódás , és veszteséges is volt. CSŐD. Valami Noname rendező átlapozott 2-3 képregényt. Na pont ezt NEM szeretném látni a God Of War filmnél.(ha lesz). Minőségi filmet szeretnék , minőségi szereplőkkel igazi Kratos kinézettel. Nem baj ha nincs meg a kellő szinészi képesség majd betanitják( :DDD ). Csak ezt a filmet ne szúrják el. Mellékesen ha 20-30 igazi fanatikust kiemelnének a játékosok közül jobb filmet rendeznének mint egy bejáratott rendező... Ez a véleményem.

Amúgy nem tudom ki ez a csávó én is véletlen bukkantam rá a neten a realkratos.com-on(?). Oldalról 1:1 Kratos viszont szemből kicsit sem hasonlít rá. Nincs meg az a jellegzetes körtefeje mint kratosnak azzal a szélesedő álkapoccsal indul és keskenyedik felfelé. A másik a szinkronhang. Egy fekete férfi a szinkronhangja. Bár azt meg tudják oldani "In Hollywood". A görög istenek óvjanak meg minket a magyar szinkrontól. :W

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#23) ricshard444 válasza denverx-92 (#22) üzenetére


ricshard444
veterán

Inkább nagyobb kérdés mennyire tördekednek arra,hogy a játékbeli formára hasonlítson a színész. Vagy a CGI megold mindent :) Félek elrontják, pedig maga a játék is egy "film",kegyetlen jó ámbár mondhatni egyszerű. A hangulaton áll vagy bukik az egész ( persze az első osztályú CGI alap követelmény )
Várjuk, hátha nem b@sszák el

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#24) denverx-92 válasza ricshard444 (#23) üzenetére


denverx-92
csendes tag

Reménykedjünk :U

Adja az isten, hogy összejöjjön. Már 2008-ban mikor a 2-t kijátszottam azon gondolkoztam miért nincs film? :O

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#25) CocooN-z válasza denverx-92 (#22) üzenetére


CocooN-z
őstag

Már csak ebből a liveactionből is lejön hogy a Sony nem hagyná magára a GoW nevet. Szaros kezekre nem bízná.

szvsz

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#26) denverx-92 válasza CocooN-z (#25) üzenetére


denverx-92
csendes tag

Igen igazad van. Meg amúgyis játékot jobban megéri kiadni. Első nap több a bevétel mint egy filmnél két hét alatt. Amúgy ezt a 2 perces videót látva én ezt 3 óráig is elnézegetném. Ascension után amúgy várható még vajon GoW?

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#27) _Szasza_


_Szasza_
tag

Baromi jó a videó, bár nekem kicsit 300 feelingje van az elején :)

(#28) CocooN-z válasza denverx-92 (#26) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nem hiszem hogy spoilerezek ha azt mondom hogy lesz folytatás...Kérdés persze hogyan hova ki ellen (újra?)....jól kell lépni, ezért is lesz most "csak" Origin, hogy legyen több idő gondolkodniuk ezen.

Okos és szükséges lépés

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#29) denverx-92 válasza _Szasza_ (#27) üzenetére


denverx-92
csendes tag

300-God Of War Spárta-Spárta. Bárhogy készült volna ez a video hasonlítana a 300-hoz mindenképp :))

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#30) danikollar válasza CocooN-z (#28) üzenetére


danikollar
őstag

Az új generációs ps-re is biztos lesz Gof of War, csak tényleg kényes kérdés, hogy milyen sztorit lehet hozzá kitalálni még. Alaposan át kell gondolniuk a készítőknek, hogy hogyan tovább.

(#31) denverx-92 válasza danikollar (#30) üzenetére


denverx-92
csendes tag

Egy külföldi fórumon olvastam egy ötletet, hogy a 3 folytatásaként valamilyen csodával határos módon feléled és a jövőbe kerül a mai korba. Először jót röhögtem rajta de belegondoltam nem is rossz ötlet :)) Szívesen megnézném a hentes Kratost miközben szeletel egy plázában egy vonatot arrébdob és porig rombol egy fél fővárost.Fél katonasággal szembeszállna meg a yardal :DDD Igaz elveszítené egy picit az eddig felépített történetét de ha jóra sikerülne miért is ne? Csak egy jó sztori kéne hozzá a mai korban, Ami elég nehéz.

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#32) danikollar válasza denverx-92 (#31) üzenetére


danikollar
őstag

A mai korban semmiképp sem tudnám elképzelni. Olyat igen, hogy mondjuk az övétől későbbi korba kerülne, de mindenképpen valahol a múltban, ahol nincsenek modern fegyverek.

[ Szerkesztve ]

(#33) denverx-92 válasza danikollar (#32) üzenetére


denverx-92
csendes tag

Igaz lehet nézne Kratos Papa mikor egy rakétával megküldik :DD

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#34) icigecsi


icigecsi
csendes tag

Szerintem meg Dave Batista lehetne jo valasztas Kratos karakterehez, vagy egy animacios film is akar, mint a Beowulf volt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.