Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soni84


Soni84
tag

akkor már inkább a call centeres cikk :F

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Amíg nem jutottam el a processzorig azon a véleményen voltam, hogy ez talán megér 50.000 forintot a rezisztív kijelző ellenére, utána a véleményem egyből megváltozott.

(Az MSM7225 -ben meg Adreno sosem volt és (szerencsére) már nem is lesz.)

[ Szerkesztve ]

(#3) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Az értékelő táblázatnál a Voda 858 Smart van. ;)

Xperia mini pro 4.0.4

(#4) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ennyi pénzért többet várnék.
Pedig már reménykedtem, hogy van egy jelölt, mivel 50E plafonnal kellene korrekt tudású 2 simes fon. Nem baj, várunk.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

"nem hiányzik a Bluetooth (2.1 A2DP), illetve WLAN sem." :U

(#6) $lim*$hady


$lim*$hady
csendes tag

Nem szép és nem is tűnik túl nagy slágermobilnak..de attól még lehet h valakinek bejön:/

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#7) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szerintem ronda, első ránézésre már azt hitem qwerty-s erről a forma terv-ről, de nem. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) tomsics


tomsics
senior tag

Rondának annyira nem ronda,de ilyen kis procit beletenni :W
Azt nem értem ha már ők az úttörők az android-2 sim táborban akkor miért nem lehet egy tisztességes erőművet is belerakni??Miért kell mindíg valamin elcsúszni amitől az egész egy nagy kalap sz*r

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#9) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Elsőnek azért nem rossz készülékecske! :R

(#10) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

ZTE Blade jobban megeri. :)) :DD :))

(#11) JanFe


JanFe
aktív tag

Kicsit gyenge a proci maskepp elmegy :)

"There is nothing permanent except change"

(#12) rep3at


rep3at
őstag

Nem értem hogy minek erőltetni ezt a processzort, az X8 hardverével pedig még egész sikeres is lenne. A forma amúgy tetszik, kicsit olyan HTCs.

Forward thinking. كرر

(#13) cefre00


cefre00
tag

Csak a két SIM miatt egy forintot nem adnék érte...:S
Inkább az Alcatel OT-990...ezerszer inkább! :DDD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#14) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Mennyiről indult anno a ZTE Blade? Az is valami 50k volt az elején, de akkor is többet tud, leszámítva a dual SIM dolgot. Viszont egy telót úgy tervezni, hogy két kártyát kezeljen, max 5$, szvsz ez így nagyon harmatos.

CPU adatai és a képernyőméret után feladtam az olvasást, nem nekem szól. :D

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#15) Davidoff91 válasza zsoltyyy (#10) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

+1:D:D
Inkább ez a cikk, mint a Telenor ügyfélszolgálata. Azt elkezdtem olvasni és rögtön megindult a vérnyomásom felfelé, de majd ha jön vissza az a cikk ott kifejtem...

On: Én azt vártam, hogy olyan lesz, mintha a Wildfire S-t felturbóznánk 2 simesre, hát sajnos csalódnom kellett.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#16) mkRoland


mkRoland
senior tag

Bog!
A Voda845-öt is Te tesztelted, annál papíron mindenben jobb (és ott még a vodás SIM-kártyáddal is gond volt). Na és szubjektív véleményed szerint?
Várok még a piac telítődésére, nem fogom elkapkodni, de jó ötletnek tartom a DualSIM-es andoroidot!

A ZTE Blade ár/tudásban még nagyon-nagyon sokáig etalon lesz, de ez a bevezető ár egy DualSIM-es droid esetében igen is korrekt, csak kár, hogy nem kapott egy már említett multi-touchos kapacitívot, kicsivel nagyobb procit, meg a LED mellé egy AF-es kamerát. De első fecskének okésabb, mint a C1-00.

[ Szerkesztve ]

(#17) balazs17 válasza mkRoland (#16) üzenetére


balazs17
csendes tag

Már telefonból is lesz gigabyte látom az emberek nagyon unatkoznak :D

(#18) tjb007 válasza balazs17 (#17) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kb. 6 éve jent meg az első Gigabyte mobiltelefon.

(#19) mkRoland


mkRoland
senior tag

balazs17: Ha van egy bizonyos körökben jól csengő nevű céged, Te is meglovagolnád a slágertermékek piacát a lehetséges haszon reményében!
Pár éve kinek mondott bármit is a HTC, ZTE, Huawei, Commtiva név? A GB-t legalább hazánkban is ismerik. Igenis, jöjjön mindenki az Android piacra, tegye próbára szerencséjét, nem érzem, hogy MI, potenciális vevők buknánk ezen...

tjb007: Nofene, ez újdonság. Mit meg nem tud az ember egy piacvezető lapcsalád fórumján...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#20) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem volna rossz ez a cucc ha tényleg picit erősebb procit raktak volna bele.Kifejezetten jó dolog hogy végre elkezdik a dual simes dolgot észrevenni a gyártók jómagam is használok egy készüléket.Köszönöm a tesztet.Hogy a blade mindig előkerül.....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#21) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na ezt nagyon vártam. Bátyámnak szülinapjára kerestem nem rég 2 simes okoskát, de inkább megvárom az utódot. Az elvileg jobb lesz. Csak jönne már az is... :)

(#22) manoarc


manoarc
senior tag

Az unikumot Én árulom ;]

{。^◕‿◕^。}

(#23) mkRoland válasza kolosanyi (#21) üzenetére


mkRoland
senior tag

Hűűű... Szeretnék ilyen öcsikét, aki venne nekem szülinapomra DualSIM-es androidot...
Várós az utód, reméljük az majd beéri a Blade-et mindenben!

manoarc: eszméletlenül pofás a telefon, amit árulsz, utánaolvasgattam, valóban egyedi, jópofa dolgokat tettek bele Motoroláék, kívánom, hogy jó áron sikerüljön eladni és a leendő tulaja is legyen maximálisan elégedett vele!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#24) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Amilyen rég bejelentették már ezt a telefont ahhoz képest elég nagy csalódás...

(#25) Rhino666


Rhino666
őstag

Nem értem minek erőlteti a Gigabyte azt ami nem megy. Eddig szánalmas a felhozatal. Maradjanak az alaplapoknál, ha már megszűnt az összes normális gyártó rajtuk kívül... :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#26) tommjee


tommjee
senior tag

Rezisztív TFT -.-''''

(#27) amanoba


amanoba
őstag

Ez a telefon elso probalkozasnak is gyenge szerintem...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#28) kerelo válasza amanoba (#27) üzenetére


kerelo
senior tag

hát igen,szerintem ebbe fölösleges volt belenyúlni a gigabyte-nak.Főleg ezen az áron

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#29) O_L_I


O_L_I
őstag

Pont a minap nézegettem a Csigabájt telefonjait (magyar lapon csak egy van az amcsin viszont egy zsák)
Sajnos a specifikációk átböngészése után nálan is a felejtő halmazba került a teló.

(#30) opr


opr
veterán

Hát, ez egy elég elfuserált valami sajnos.
Mondjuk egy desire/desire hd szintű telefonnak nagyon tudnék örülni kétkártyás konfigurációban, de ez az eddigiek alapján elég valószínűtlen :(
Nem értem én ezt az egész kétkártyás bizniszt. Valahogy minden gyártónál azt látom, hogy kétkártyás = gagyi, nagyon ekvés kivételtől eltekintve. Ez miért van? Valami hozzáértő/bennfentes megsúghatná, nagyon kíváncsi vagyok a dologra.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

csúnya eléggé. meg sokallom az árát is.

(#33) fricz19


fricz19
őstag

nagyon ronda :)
hogy adhatnak ki ilyet gigáéknál?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#34) Napfénysüti

Szerintem még bőven drága úgy összességében. :U

Més que un club!

(#35) nbg


nbg
senior tag

"(ki az aki stylust visz magával akkor, ha a készülékben ezt nem tudja elrejteni?)"

Aki megszokta, mert Omniarol valt eppen... ;]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#36) rep3at válasza nbg (#35) üzenetére


rep3at
őstag

Ez jogos, bár nekem is volt és én inkább ujjal használtam.

Forward thinking. كرر

(#37) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hmm, ebbe a mobilba ennyiért már tényleg kevéske az a proci...
Nagyon.

Minimum illett volna egy MSM7227-es... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) janes74


janes74
senior tag

Ez egy szánalmas szar! :((

(#39) prolad


prolad
őstag

Elég nagy csalódás ez a telefon rezisztív kijelző(azt hittem már lassan leállnak a gyártásával) a proci és hogy nincs AF hát... kár ezért a telefonért mert a 2 sim meg a formája tetszik. :((

Amúgy az MSM7225 volt a HTC hero-ban is?

(#40) kolosanyi válasza mrlujoak (#37) üzenetére


kolosanyi
veterán

Majd az utódban. :)

De miért fikázza mindenki a rezisztívet? Tényleg ennyire szarnak tartjátok, és én vagyok csak olyan hülye, hogy semmi bajom vele (sőt)? Főleg egy Stantum paneles gépnek örülnék, mint maki a farkának...

[ Szerkesztve ]

(#41) Pikkolo^^ válasza tomsics (#8) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Egyáltalán nem úttörők az Android 2 sim táborban :)

(#42) zsoltyyy válasza prolad (#39) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Szerintem nem.

Európában MSM 7200A 528 MHz
USA-ban MSM 7600A 528 MHz

(#43) mrlujoak válasza kolosanyi (#40) üzenetére


mrlujoak
veterán

Én szeretem a rezisztív kijelzőt is.
Sőt.
Idegbajt kapok, amikor a kapacitív kijelzőről csak egy szöszt akarok lepöckölni, és máris valami olyat léptem a telefonomon, amit nem akartam volna... :)
De ez már az én gondom.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#44) zsoltyyy válasza mrlujoak (#43) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Eleinte és is így voltam vele, de szvsz meg lehet szokni. :)
Viszont kicsi kijelzőre inkább rezisztív.

[ Szerkesztve ]

(#45) Samus


Samus
addikt

Elég korrektül néz ki, kicsit olyan strapafon kinézete van (szélesek a kávák). Csak tudnám, mi alapján kreálják a neveket...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#46) Probber


Probber
őstag

Hát nem egy szépség és még hardveresen is eléggé gyatra, a két SIM-es kezelés pedig ennyire nem dobhatná meg az árát hiába unkium. Videót miért nem kaptunk? :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#47) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Kellemes gépnek tűnik és ami még fontosabb valódi alternatíva a két kártyás telók piacon:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#48) kolosanyi válasza mrlujoak (#43) üzenetére


kolosanyi
veterán

+ még hozzájön, ha izzad a kezed, nedves az idő (párás, szemerkél az eső stb), akkor a használhatóság jelentősen leredukálódik. Meg pontosabb is a rezisztív, ráadásul bármilyen tárgyat használva bűvészkedhetsz rajta. Na, de ezt mind tudjuk...

Bakker lassan ez lesz a vesszőparipám, mindenhol erről fogok vitatkozni... :D Mondom, az igazi a Stantum rezisztív multitouch panelje lenne. Na egy olyan cucc, megspékelve mondjuk az N8 kamerájával, fém házzal, Exynos SoC bele, full qwerty, 4.3-as Sony Mobile Bravia kijelző és... bilibe lóg a kezem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49) Rhino666 válasza nbg (#35) üzenetére


Rhino666
őstag

Omnián se használtam soha, de szerencsére nem is használtam sokáig azt a borzadályt. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#50) zsoltyyy válasza Rhino666 (#49) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

En akkoriban orultem volna egy olyan "borzadalynak". :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.