Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chiller


Chiller
őstag

Ez biza nagyon tetszik!
Egyre inkább minőségi cuccokat gyárt a GigaByte, és ez jó! :C

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A játék zavartalanságát biztosítja a Windows gomb kikapcsolhatósága.--> Na ez egy hasznos funkció. Nem egyszer kaptam már headshot-ot , mert megnyomtam a fránya Windows gombot.
Kár, hogy az árról még nincs infó.

#1: miért, eddig nem gyártott minőségi cuccokat a Gigabyte? :U

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#3) Yaye


Yaye
őstag

Egy gamer billentyűzetre minek Windows gomb?
Ergonómiailag nem tűnik gamerebbnek mint bármilyen más billentyűzet, ugyanúgy egy gépelésre megalkotott tasztatúrán kell keresgélni a fogást, mint azokon.

(#4) Integra


Integra
titán

ez mitől gamer klavi?
ez egy marketing agyszülemény és design center klavi

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) nyunyu válasza Retekegér (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

A játék zavartalanságát biztosítja a Windows gomb kikapcsolhatósága.

Nagy kaland, Microsoft IntelliType mar idotlen idok ota ki tudja kapcsolni a bal win gombot.
(jobb meg nincs az Ergo4000-emen.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6) Hebry


Hebry
senior tag

Hát elég messze ál egy gamer bill.-től. Talán a belbecs miatt hívják annak, de minek.
Amúgy meg szerintem még csúnya is.
A funkcióbillentyű fletti sor kifejezetten torz... :DDD

(#7) Flashback válasza nyunyu (#5) üzenetére


Flashback
addikt

Ilyenen lehet gépelni?

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#8) nyunyu válasza Flashback (#7) üzenetére


nyunyu
félisten

Hosszu tavon sokkal jobb, mint egy hagyomanyos billzet.
Nekem az elodje volt, annak tokugyanez volt a kiosztasa, csak meg muanyag csuklotamasza volt.

MS Ergo4000 viszont fenyevekkel jobb konstrukcio.
Kiosztasra is (annak rendes van...), kivitelre is kenyelmesebb.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) nyunyu


nyunyu
félisten

Aha, kozben lecserelted a Logitech Cordless Desktop Comfort Lasert a kedvenc Natural Ergonomic Keyboard 4000-emre.
Negativ dolesszoget biztosito elotetet viszont nem hasznalom, borfotelben olbetett billzettel fetrengve nincs ra szukseg.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) Balinov válasza Flashback (#7) üzenetére


Balinov
félisten

mint az álom! Elődjét volt szerencsém pár 10 oldalnyi jegyzet begépelésének folytán kipróbálni,hát valami eszméletlen jó és nem kaptam inhüvelygyulladást.10 ujjas gépírással persze.Aki szvsz simán több ujjal pötyög,az nem érzékeli az MS bill. előnyeit

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11) simonzé válasza Flashback (#7) üzenetére


simonzé
addikt

Ezen még talán lehet.
Én akkor veszek majd ilyet, ha a gombokat véletlenszerűen helyezik el, + mást szitáznak rá, mint amilyen betüt képvisel. Ha ez eljön akkor már csak a csuklótámaszra helyezett 10*4cm-es Shutdown/Sleep/Hibernate gombok hiányoznak, és kész a tökéletes bill.

I don't fit in. I fit out.

(#12) nyunyu válasza Balinov (#10) üzenetére


nyunyu
félisten

Aki szvsz simán több ujjal pötyög,az nem érzékeli az MS bill. előnyeit

Na ja, aki 2 ujjal ugy gepel, mint a sas. (neha-neha lecsap :DDD ), annak inkabb idegesito, hogy keresni kell, melyik gomb melyik terfelen van. :))

(Bakker, de szar ez az irodai Chicony KB9810, faj a csuklom negyedora forumozastol :O )

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#13) Ste válasza simonzé (#11) üzenetére


Ste
addikt

:C

gamer géphez gémer bill, de abba meg minek hangkeltő csipp? (a gépben már van gémer hangkari)

(#14) nyunyu válasza Ste (#13) üzenetére


nyunyu
félisten

gamer géphez gémer bill, de abba meg minek hangkeltő csipp?

Biztos beallithato, melyik 100 evvel ezelotti mechanikus irogep hangjat emulalja. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#15) gabx76


gabx76
senior tag

Engem inkább az zavar, hogy a funkcióbillentyűket miért oda fel rakták?! Jobban kézre állna, ha pl. baloldalt sorakoznának.

(#16) Integra válasza Flashback (#7) üzenetére


Integra
titán

aki tud 10 ujjal vakon gépelni, annak ez a létező legjobb klavi.
alternatíva sincsen ami labdába tudna rúgni mellette.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) X@b3e


X@b3e
addikt

Ezen egy extra gomb sincs, gamer titulusa ellenére sem. Az eltárolható profiloknak szvsz nincs értelme, ki jár máshova játszani úgy, hogy a billentyűt viszi? Én biztos nem.
Hangügyileg akinek meg van egy komolyabb kártyája, az nem a C-Median fog játszani.
De kinézetre egyébként nem rossz.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#18) Ste válasza nyunyu (#14) üzenetére


Ste
addikt

a hangkeltő csipp csak a hozzá csatlakoztatott mikrofonos-fülessel működik
lévén a billen magán nincs hangszóró

(#19) mindfreak


mindfreak
őstag

Gagyi termék, jó marketinggel. :DD

(#20) sTERNI


sTERNI
senior tag

Az igazi counter strike-os kioperált bal windows billentyűről ismeszik meg :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#21) Yutani válasza mindfreak (#19) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez az! Te tudod ezt jól, és megmondtad a frankót! :C

#tarcsad

(#22) orbano válasza Yutani (#21) üzenetére


orbano
félisten

pedig igaza van valamelyest... azért ez igencsak gyér cucc...

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) edipqe


edipqe
senior tag

sztem azok a nari funkciógombok egy alap leosztásu játékhoz, nagyon fönt vannak. Mert alap bil. kiosztásnál az Fek még éppen elérhetőek, de ami azok fölött van, egy FPs hez felejtős!

Fogásváltás nélkül nem érhetőek el. Tehát a tenyered és a csuklód közti áthidaló résznek, a kényelmes fix helyéről fel kell emelkednie. CSökken a response time od.
Ha a billi két (főleg a j.) oldalára helyezve viszont a kisujj simán elérné őket ha azt függőlegesen max 2 sorba rendezik.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#24) #97544192


#97544192
törölt tag

Ez mind szép és jó, de jobbat veszek a Tescoban 500 Forintért :U
Full alap billentyűzet...
Viszont a Windows gomb kikapcsolása tényleg nem rossz. :R

(#25) mindfreak válasza Yutani (#21) üzenetére


mindfreak
őstag

Hasonlítsd össze bármelyik Logitech, Razer billentyüzettel. Ha szerinted ez üti azt a szintet, akkor te is az ilyen termékek vásárlóközönségébe tartozol... :))

(#26) Yutani válasza mindfreak (#25) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem kéne ilyen sznobul hozzáállni. Vannak ennél gyengébb termékek is, ezt én középkategóriásnak mondanám. Nem kell egyből legagyizni azt, ami nem csúcskategóriás.

Marha nagy divat ez manapság. :U

#tarcsad

(#27) shteer válasza Flashback (#7) üzenetére


shteer
titán

lehet, ha megtanulsz rajta ;)

..szerintem jónak tűnik

(#28) mindfreak válasza Yutani (#26) üzenetére


mindfreak
őstag

Megtehetem. Én vagyok aki használja a terméket. Én vagyok, aki fizet a termékért. Ez már csak egy ilyen dolog...

(#29) Yutani válasza mindfreak (#28) üzenetére


Yutani
nagyúr

Jól van, tedd csak. Tedd azt, amit jónak látsz.

#tarcsad

(#30) RexpecT


RexpecT
addikt

Windows gombot egy registry fájllal is ki lehet kapcsolni....

(#31) DuplaZso válasza RexpecT (#30) üzenetére


DuplaZso
aktív tag

Ám vérpistike, aki aszerint "választ" (meglátja/meghallja és kell neki) hardvert, hogy szerepel-e előtte a gémer jelző, erről nem hogy életében nem is hallott, de nem is fog sosem. Viszont jól rá tudják mostmár sózni például gigáék is ezzel a billentyűzettel a drága szutykot.

(#32) Vitus válasza RexpecT (#30) üzenetére


Vitus
őstag

Én csavarhúzóval kipattintottam és szemétbe dobtam. :DDD

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#33) Noi88


Noi88
tag

Ha nem lesz 15K+++ akkor lehet be is nevezek egyre. Bár őszintén szólva erre nem sok esélyt látok... :(((

(#34) LonGleY


LonGleY
veterán

Azt tényleg nem értem, hogy miért kell rárakni, vagy ha már rárakják, akkor minek zavaró helyre pakolni a Win gombokat. De a letiltása akármilyen 1K-s progival vagy akár egy egyszerű reg fájllal kikapcsolható a Win-ből, minek ez a hűhó?

Amíg nem néz ki stabilnak, csökkentenek a méreteken, és nem kap gombvilágítást, addig én nem tartom számon a "gamer" billentyűzetek közt.

[ Szerkesztve ]

(#35) Allien válasza LonGleY (#34) üzenetére


Allien
veterán

Mondjuk, engem nem zavart eddig a win gombocska. Eddig egyszer se kavart be. :D Ja, hogy mé nem? MERT GAMMER billentyűzetem van (Zboard). :DDD Mérete átlagos, gombvilágitás kezdőknek jó, mint az lcd (már, ha játékokról van szó, mert oda tök felesleges). Ugyanis, a világitó/kijelző cuccok csak max díszek, egy multis játékban ha lenézel a képernyőröl, halott vagy. ;)
Anno, nem is olyan régen nem 1 totyikban jeleztem, hogy ezek a billentyűzetek MESSZE vannak a gammer billentyűzettől (se ergonómia, és ugye, mint a 100 éves írógép), mint pl a logitech lcd-s kütyüi. Aztán meg még engem hülyéztek le. :D Izlések és pofonok. Akinek ez kell, vegye. Amúgy, az a rész jó benne, hogy a belső membe tárolhatóak cuccok, és telepités nélkül is előcsalhatóak. :C
A többi része markettying. :(

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#36) X@b3e válasza Allien (#35) üzenetére


X@b3e
addikt

Apa kezdőődik....
Maradj akkor a Zboardodnál, jó is az, de a Logitech lcd- s billentyűzeteit inkább ne keverjük ide. Előbb próbáld ki...

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#37) Allien válasza X@b3e (#36) üzenetére


Allien
veterán

De, nekem speciel NEM fog újat nyújtani (amilyen gammákra én használnám). Az, hogy lcd-s, mondjuk pár okosságra jó lehet (akár számomra is), csak éppen nem online játéknál. Másrészt, ergonómiailag nulla, kb, mint bármely hagyományos bill, mert a gombok ugyan úgy vannak elrendezve. Számomra itt elbukott, sorry. :B
De, az is tény, hogy kb olyan, mintha egerekről vitatkoznánk. Nekem a Razer Diamondback tökéletes választás, más meg kb egy percig se bírná. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#38) d.janos


d.janos
csendes tag

Nagyon jol nez ki es hagyomanyos elrendezesu (+usb-s), csak magyar kiosztasu nem lesz belole tuti.
Windows gomb kikapcsolasa? Arra mar regota letezik program is, pl. Pitaschio. (tucatnyi mas hasznos dolgot is tud meg a mellett)

(#39) orbano válasza Allien (#37) üzenetére


orbano
félisten

nem lehet mindenki olyan kifinomult, mint Te :K :C

A vér nem válik VAZZE!™

(#40) Allien válasza orbano (#39) üzenetére


Allien
veterán

Köszi, az óvatos, fínom megfogalmazásért. :DDD
Nem biztos, hogy igazam van, ettől függetlenül, csak a saját szemszögemből nézve. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#41) mindfreak


mindfreak
őstag

Újabb képek jelentek meg róla, és minél többet látom annál puritánabbnak tünik nekem ez a bill. A régi alap IBM billentyüzetekre emlékeztet még a gimiből, csak fekete és felül van rajta + pár gomb, ja és persze ráírták, hogy 4 Gamers.. lol :DD

[ Szerkesztve ]

(#42) orbano válasza mindfreak (#41) üzenetére


orbano
félisten

ez tényleg lol. beleraktak egy 30 forintos IC-t is azért, ezt ne feledjük! sőt, felbéreltek egy programozót, aki egy délután alatt beleírta a profilkezelést :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#43) edipqe válasza mindfreak (#41) üzenetére


edipqe
senior tag

bocsánatot kérek a kifejezésért, de erre a képre, és a hasonlóságra nincs jobb szó:
bazzzdmeg! :Y

[OFF]és van pofájuk eladni, mint tyű de nagy gamer billit, amit MI a nagy és ámúgy tiszteletreméltó Gigab. csináltunk.

Nagyon durva, tényleg tökre ugyan olyan. :R [/OFF]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#44) tommje


tommje
tag

Gigabyte Gaming 4 ever :) állat

" Nem szeretem ha privát üzenetre nem válaszolnak "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.