Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Hmm végre lesz egy játék, amibe belerakják a Dragon's breath ammot. Lehet volt már olyan, de én még nem küldtem, meg láttam lesz incendiary ammo! Oh yeah!:D Na meg persze jó volt látni, hogy a shotgun nem csak 2 méterről halálos egy lövésből, hanem tényleg közelebb van a valósághoz a sebzése.

[ Szerkesztve ]

(#2) imibogyo


imibogyo
veterán

Egyre jobban tetszik. :K

(#3) Fáraó


Fáraó
őstag

Ezek az ellenfelek vakok és süketek. Darálás az egész.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#4) capulet75


capulet75
addikt

Nagyon szép a játék, de kicsit olyan mint ha az ember egy predator lenne.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5) capulet75


capulet75
addikt

Multiban biztos nagy élmény lesz. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6) Gude


Gude
senior tag

NEm látok benne semmi extrát :(

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#7) KvPt


KvPt
tag

Ez mi, hogy lazán elszalad a mellette menő ellenfelek mellett, akik még csak rá se hederítenek??

(#8) imibogyo válasza KvPt (#7) üzenetére


imibogyo
veterán

Valószínűleg ez csak egy demo scene, amit a fegyverek miatt dobtak össze, vagyis azok bemutatásáért. Még az is el tudom képzelni, hogy simán notarget-tel ment. ;)

Az eddigi GR-ekben sem volt jellemző, hogy nem vettek volna észre, sokkal inkább az ellenkezője, hogy 6 km-ről kiszúrtak. Volt hogy még csak egy darab sünkakinak látszódhattam a hegyek között, de már kaptam a golyót, például AW-ben.

[ Szerkesztve ]

(#9) capulet75 válasza imibogyo (#8) üzenetére


capulet75
addikt

Jaja. Az elején azt se tudtam honnan öltek meg vagy tÍzszer, és az még csak az első pálya volt. :B

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.