Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atom87


atom87
aktív tag

A cím kicsit fura...

Kawasaki z1000

(#2) Samus válasza atom87 (#1) üzenetére


Samus
addikt

A bejegyzés pedig...kesze-kusza. Egyetértek viszont. Bár látom nem tapogattál még szifont, mert akkor azt dicsőítenéd (mondom ezt úgy, hogy köztudottam almaellenes vagyok). Sajnos a Nokia némileg lemaradt. A Symbian jó rendszer volt, de csak gombokkal, még az s60v3 idejében. De az S^3 nem lett akkora durranás, pedig a lehetőség adott volt. A dorid jött, látott, győzött. Elfut a kávédarálón is, cserébe olyan, mint egy fapados linux. Mindenre képes lenne, de alapból nagyon buta. Az ereje a Market, ha viszont az ember egyszer belejön, kismillió hasznos alkalmazást talál, ami segítségére lesz abban, amit el szeretne érni. Nekem már csak egyvalami hiányzik. Egy kis sáv, olyan, mint a gyári Google kereső widget, csak emlékeztetőként funkcionál, mint a Symbian készenléti részében a naptár sora. Egy 1x1-es widgetben kirakható noteszt találtam, szép, használható, de egy sávra vágynék...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) caizzz


caizzz
aktív tag

:DDD :DDD :DDD

marakujás kőbányai

(#4) ló úr


ló úr
őstag

BOOM HEADSHOT ;]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#5) keIdor


keIdor
titán

Érdekes írás... nem 2GHz-es telefonok jönnek, hanem 2 magosok. Marhára nem mindegy.
Jó telefon a Galaxy S, de sokkal gyorsabb és okosabb lesz ha főzelék romot teszel rá.:) Android 2.2.1 mellett.
Az iPhone4 pedig erre még rátesz egy lapáttal, mert sokkal szebb a kijelzője és az összeszerelés is fényévekkel minőségibb.

Mielőtt veszel valamit még a következőket próbáld ki:
-HTC Desire
-HTC Desire HD
-Motorola Milestone 2
-Motorola Defy
-HTC HD7
-LG Optimus 7
-Samsung Omnia 7
-Apple iPhone4

Hátha iOS, WP7 vagy másik Android jobban tetszik.

Ezeket meg mindenképp várd meg, már csak az árak miatt is:
-LG Optimus 2x (P990)
-LG Optimus Black (P970)
-Motorola Atrix
-Sony Ericcson Xperia Arc
-Samsung Galaxy S "2"

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

érdekes cím, még érdekesebb bejegyzés :DDD

amúgy android ftw :D :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) semetka


semetka
őstag

Azért ennyire ne fikázd, nekem is N8-om van és nem olyan amilyennek te leírod. Nem minden a hardver. Látszik az írásból h direkt az N8 fikázására készült. :((

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#8) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Na ja, nekem N8asom és N1om is van, de nem azért nem így néz ki a valóság. Az N8-as semmi gond nincs, ha az ember nem akar valami gyökeresen újat. Több programot is lehet vele futatni szép is.

A gond nem itt van. A gond a Nokiánál minden ami nem a telefon. A Ovi Suit a PCre, a webes sync Ovi Sync alatt és társai. Borzalmasan hiábasak.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#9) proScout válasza MichaelSD (#8) üzenetére


proScout
tag

Nem lejáratás ez a cikk hanem az igazság egy olyan ember szemével aki külső szemmel sima emberként nézi a mobilokat.

Kb 2008 ig messze a nokia volt a legjobb gyártó mert "minőségi" mobilokat adott ki

De ha minőség kell akkor most már az Apple uralja a piacot de nagyon (összeszerelés+ tudás IOS)

Ha "olcsóbban" kell mobil akkor pl samsung ad Okos telefont "fillérekért" és még jó pár gyártó is kivéve a nokiát.

A nokia már nem a régi jelenleg a jópofa 2000ft os zseblámpás mobil piacot tudja csak uralni ameddig nem változtat az üzletpolitikáján.

(#10) krisztian112


krisztian112
senior tag

Ebben a címben minden benne van. XD

Huawei P10 lite

(#11) k.


k.
őstag

Menstruálsz, vagy bajodvan, vagymi?

(#12) Mr.Csizmás válasza k. (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Dátum: 2011-01-20 15:18

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) k. válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


k.
őstag

Akkor én menstruálok ;]

(#14) danih


danih
addikt

Harmadik olvasásra jött le a cím, hát gratula.
On-topik: mindjárt megnyomkodok egy nokiát, kíváncsi vagyok, egyik kollegának a magánfonja ilyen.
Egyébként a Nokia - amíg a telefonok feature-phone-ok voltak, különösebb oprendszer nélkül - volt a non-plusz-ultra. Szerintem nem látták előre azt, mekkora teret nyernek a mobil OS-ek, biztosak voltak abban, hogy a minőségi összeszerelésre helyezve a fő hangsúlyt az megoldja a problémájukat. Nem jött be. Most mintha lett volna vmi erőlködés a microsoft-tal, nem tudom, lett-e belőle valami...
Kár érte, tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#15) Gery Skywalk


Gery Skywalk
csendes tag

Mostanra már elégedett, tapasztaltabb felhasznaloja vagyok az androidnak... A blogot azért írtam mert a nokiánál a csalódások tömkelegét tapasztaltam.. Igen a microsoft csak hoz a nokiának valamit, ámde nem véletlen fogja bedobni a törölközőt Komárom... Motorola defy volt galaxy után a választott, a galaxy-ra minden elismerésem, és a dualosok is elég gyorsak de praktikusabb volt a defy. Most már HTC felé kacsingatok. Akit megsértenék a nokiával elnézést, nem ez volt a célom, de a pöttöm linux hasít, nincs akadály előtte semmilyen programmal kapcsolatban.
Azonban a címet nem sértésnek szántam, hanem puszta tapasztalatnak, és most csak azt tudom mondani, az indulat a cikk kezdetekor jogos volt...

"The force be with U"

(#16) Gery Skywalk


Gery Skywalk
csendes tag

Sziasztok,

Nos jó régen léptem be és hát végigolvastam a saját írásomat is (meglepően)
Így hosszú idő után azt kell mondjam jó volt a megérzés.Nem említeném továbbiakban a Nokiát...

Azonban az iPhone-t igen. És hozzátenném, hogy nem régiben volt szerencsém iPhone6+-hoz (egye fene mindenki dicséri és elvan vele, ám nosza veszek én is egyet hisz már azért én se telepítem agyon programokkal az androidot) amit 4 nap után cseréltem is (mily meglepő) Samu S6-ra. Egyszerűen már égette a kezem a "fostalicska" Márpedig jó a telefon, jó a fogása, vékony, kezelhető. De akkor is az.

A konklúzió: Kinek a pap, Kiknek a papné...
Az iOS persze fasza telefon meg már minden jampinak az van. Céges telefonnak elfogadnám ha nincs más választás, de továbbra is azt kell mondjam, hogy aki rugalmasan akar egy kompakt lehetőségeket kínáló telefont a zsebében hordani az használjon Androidot...

Peace-Béke

"The force be with U"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.