Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) G. Dealer


G. Dealer
tag

Örülök a tesztnek!

Kár hogy a traveler 915 nem annyira kényelemes, pedig egy irodába egy jó designú notebook mellett látványos cucc. Én ergo 720at használok napi 8-10 órában és elég kényelmes kis állat. Egy elemmel 2 hónapig is simán elvan.

[ Szerkesztve ]

(#2) galyika


galyika
csendes tag

Nekem ilyen 915-öm van fél éve, szerintem nagyon jó, mondjuk 8 ezret én se adnék érte. Az apróhirdetések között találtam 3-ért :)
Pont az előttem szóló G.Dealer kollégától vettem! :R

[ Szerkesztve ]

ide most írjak valamit?

(#3) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A P330 nagyon bejön. Nem hosszú távú munkára való, de beülni vele egy kávézóba, vagy pár napos utazás során ideális lehet. Régóta keresek megfelelő csévélős egeret, ez megfogott :)

Egy hiba: "Formájuk alapján két csoportra szoktuk osztani a kisméretű egereket. Az elsőbe – számunkra kedvesebbe – "

[ Szerkesztve ]

(#4) G. Dealer válasza galyika (#2) üzenetére


G. Dealer
tag

a reklám helye :DDD

(#5) total90


total90
veterán

Én kb. 5 éve használom az asztali gépemnél a Genius NtScroll+MiniTraveller-t, ami szintén laptop egér. Nekem baromira bejön de már látom a cikkből az utódot :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) zetecR


zetecR
addikt

Én Logitech V450 Nanot használok irtó pici adóval (nem kell sohasem kihúzni) és két elemmel több mint egy évig bírja
Érdemes őt is megnézni, ha minőségről és designról beszélünk.

(#7) Skizz


Skizz
addikt

Volt nekem Genius Netscrollom, szerettem, de hamar meghalt. Szerintem olyan "semmilyenek" a Genius egerek. Már úgyértve, hogy semmiben sem emelkednek ki a vetélytársak közül, mégis elég drágán adják őket. Mindenesetre az "új" Ergo ránézésre jó cuccnak tűnik. De marad a G5. :)

(#8) velizare


velizare
nagyúr

wireless notis egerekbe én ma már építenék be lézerpointert. a 915ösben egész jól mutatna szvsz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#9) Solten


Solten
addikt

"antibakteriális felület".. na ez qrvajo... :U Traveler 915: volt anno birtokomban egy hasonlo formaju A4 tech, huzamosabb ideju hasznalatra rendkivul kenyelmetlen (kerdezze ki mendenki kezeloorvosat, gyogyszereszet... :) )

Saor Alba

(#10) GeniusHU válasza velizare (#8) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

ű

A Bluetooth verzióban (ami meg csak ezüst színben van) van laser pointer.
Kitalálták a gondolatod már... :K

némi termékinfó a pointeres verzióról

Csak ez nincs Magyarországon forgalomban.

[ Szerkesztve ]

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#11) Alchemist válasza GeniusHU (#10) üzenetére


Alchemist
addikt

Ez az - bosszantó, hogy elvesz egy USB portot az egér, amikor is a notiban BT is van...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#12) TheDragon007 válasza Alchemist (#11) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Nekem nem volt a notiban BT, ezért vettem egy körömnyi usbs bt adaptert meg egy radtech bt600at - jah ez szintén lézeres és köszöni, jól van ;) illetve, ha mivel így bt adapterem már lett a notiban, nemsokára megleptem magam egy bt sztereó fülessel is :B

mod: Nekem is tetszik az ergo 720 formája, de a kis laposak is bejönnek :U

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#13) GeniusHU válasza Alchemist (#11) üzenetére


GeniusHU
aktív tag

Ez a Navigator 900 BT-s és van a piacon itthon.

[ Szerkesztve ]

www.genius.hu - hivatalos tech support (Szerviz cím és nyitvatartás a genius.hu-n a kapcsolat résznél) Válaszok is csak munkaidőben...

(#14) kayman válasza GeniusHU (#13) üzenetére


kayman
senior tag

És van belőle vevővel összecsomagolt és anélküli verzió is. Kinek mi jön be...

HyperTransport az úr!

(#15) kariad


kariad
senior tag

Hát igen én sem bírnám ki hosszú távon egér nélkül....... :))

(#16) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Mintha délután "rágcsálók"-at olvastam volna :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#17) footy


footy
addikt

Ezeknek az egereknek tényleg van létjogosultsága?
Ez a méret számomra elég problémás pedig nincs az a lapát kezem, de mikor ekkora egereket kell használni inkább a touchpad.

Valahogy nem látom azt a helyzetet amikor nem férne el a notitáskába egy normál méretű egér. :(

(#18) zetecR válasza Solten (#9) üzenetére


zetecR
addikt

Az antibakteriális plasztikok általában triclosant tartalmaznak.
Annak gyártásakor ill. UV-fénnyel történő reakciójakor dioxin szabadul fel...
Tovább is van, mondjam még? :D

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Amikor megvettem az első notimat 2éve én is gondolkoztam egy kifejezetten notebook egérre, de hamar le is tettem róla, mert valahogy nem állt kézre egyiksem, pedig nincs nagy kezem nem értem miért...
Így inkább vettem egy normál méretű 'madzagos' Razert, ami azóta is hűséges szolga. :K
Persze aki a notit nem használja sokat, de utálja a tapipadot, annak lehet bőven jó egy notebook-egér is pl. netezni biztosan kényelmesebb, mint a tácspaddal.

(#20) Solten válasza zetecR (#18) üzenetére


Solten
addikt

Hat ez fantasztikus... :D

Saor Alba

(#21) Mans20


Mans20
addikt

Nekem van egy ergo 525 öm és nagy hulladék az egész,sokan írták már hogy nekik billegett,hát nekem is,úgy nyöszörög mint a nagyanyám,senkinek se ajánlom,meg szerintem a többit se,max a genius hangfalakat.

(#22) zetecR válasza Mans20 (#21) üzenetére


zetecR
addikt

Ez lett volna a reklám helye? :D

(#23) J03Y válasza Mans20 (#21) üzenetére


J03Y
tag

Ezt leszámítva azért sokat fejlődött a Genius. :K

(#24) velizare válasza GeniusHU (#10) üzenetére


velizare
nagyúr

egy pillanatig sem gondoltam, hogy újdonság lenne a lézerpointer notis egerekhez, a konkurencia ezeréves termékeiben is láttam már beépítve, csak feltűnt a hiánya. pláne, amikor pár hónapja ilyet kerestem...

de amit linkeltél a kifejezetten jól néz ki, esélyes egy rendelés külföldről. =)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#25) nyunyu válasza Mans20 (#21) üzenetére


nyunyu
félisten

senkinek se ajánlom,meg szerintem a többit se,max a genius hangfalakat.

Anyam Genius SP-E200 hangfalat minden hasznalat utan ki kell huzni a konnektorbol, mert hiaba kapcsolod ki, nem lehet aludni a tapjanak a bugasatol...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#26) G. Dealer válasza nyunyu (#25) üzenetére


G. Dealer
tag

A tápbúgás javítható betegség.

(#27) J03Y válasza nyunyu (#25) üzenetére


J03Y
tag

Ez nem csak a Genius hangfalakkal fordulhat elő. :N

(#28) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

A számítógéppel 2,4 GHz-es rádiójelekkel kommunikál, ami nagyobb hatótávolságot sejtet, mint az Ergo 720 27 MHz-es rendszere.
Ez miért van így?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#29) Jim Tonic válasza velizare (#8) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

MS Wireless Notebook Presenter Mouse 8000. Ráadásul BT-s, és a Pointeren kívül még sok okos dolog van benne. Szerintem a legjobb notiegér.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#30) Timyyy


Timyyy
őstag

Más szerint is rondák, vagy a hiba az én készülékemben van? :))

(#31) zetecR válasza G. Dealer (#26) üzenetére


zetecR
addikt

Mégpedig?

(#32) footy válasza Jim Tonic (#29) üzenetére


footy
addikt

Csak az nem ez az árkategória...

(#33) Jim Tonic válasza footy (#32) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Kétség kívül. Csak ott tényleg nincs panasza az embernek semmire.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#34) whiz válasza Timyyy (#30) üzenetére


whiz
aktív tag

Szerintem is ocsmányak. Legalábbis így képen. Notihoz pedig jó lenne valami okos kis egérke...

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#35) DeFranco válasza G. Dealer (#26) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mégpedig? nr.2

[ Szerkesztve ]

(#36) Virág et.


Virág et.
senior tag

Hát bennem az Ergo eléggé a Logitech egerek formáját idézi, a Traveller 915 meg a régi Mouseman Travellert...
Kicsit kreatívabbak is lehetnének :/

(#37) G. Dealer válasza DeFranco (#35) üzenetére


G. Dealer
tag

Van Genius hangfalad ami búg?

Milyen típus? Keresd meg a Genius.hu-t és ők orvosolni fogják.

(#38) G. Dealer válasza Virág et. (#36) üzenetére


G. Dealer
tag

Mivel az Ergo az emberi kézhez van, ha lesz más forma emberi kéz, akkor majd ahhoz lesz új forma :K

(#39) DeFranco válasza G. Dealer (#37) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nincs, de tervezek venni (főként azért, mert a hifi is búg, amire most van rákötve). Ha tudnám a megoldást, nőne a bizalom, és ez segítene a döntésben (hiszen pont ezt akarom kizárni). De ez már off topic erősen.

[ Szerkesztve ]

(#40) Virág et. válasza G. Dealer (#38) üzenetére


Virág et.
senior tag

Ezt ugye Te se gondolod komolyan? :)
Érdekes módon a Genius, A4tech,...stb. valahogy mindig a "nagyok" után pár hónappal után jön rá az ideális formára és színvilágra.

Mondjuk a nagyoknál meg az árképzés bicskanyitogató sokszor, szóval 1-1.

Szerk: bocs, korábban nem néztem meg az adataidat, így csak most vettem észre, hogy Veled felesleges beszélgetnem erről ;)

[ Szerkesztve ]

(#41) szuper-t


szuper-t
senior tag

jó egerecske de egy a4tech fx710 es alaknak jobban örülnék:)
az kényelmesebb:)

(#42) kayman válasza Virág et. (#40) üzenetére


kayman
senior tag

Betaláltad az arcot? :C

Ezek az egerek nem újak már, 1- éve már piacon vannak.
Az ergo 720 átneveződés után lett ezen a néven. Előtte Ergo 3000nek hívták, bár az optikai volt. De Ergo 3000ként már fut szerintem 3-4 éve a forma. Szóval azért ez sem mai forma.

HyperTransport az úr!

(#43) Virág et. válasza kayman (#42) üzenetére


Virág et.
senior tag

Tudom, hogy nem új a forma, valóban régen jelent meg vele a Logitech
:)

De nem akarok ezen lovagolni, inkább írjátok meg, hogy mi a tapasztalat ezekkel a Genius egerekkel.

[ Szerkesztve ]

(#44) Robixxx


Robixxx
csendes tag

Jó egerek! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.