Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) orion1025


orion1025
őstag

KAMELOT és Dtomka:

Elég sok matricát felhalmoztam, de végül csak egy fehér Fox logó került a fejcsőre, valahogy otrombán nézett ki "felmatricázva", na meg szeretem a letisztult dolgokat, ezért is lett ilyen :K

Döglött Róka:

Bunny, kiemelés hiánya? Ezeket mind-mind nagyon frankón, erőlködés nélkül meg lehet vele csinálni. Ha merevként szeretném használni, akkor csak egy kattintás, és merev villaként használható, de egy ilyen bringához dukál egy teleszkóp. A gördülékenységi ellenállásról meg annyit, hogy pont ezzel a gumival nem kell szenvedni. Egy street gumi jobban néz ki ugyan, de az a legnagyobb szívatás, mivel elég nagy felületen érintkezik a talajjal, tehát ezt az okfejtést sem értem. Azt sem értem, hogy miért is lenne magasan az eleje, illetve ebből mi kényelmetlenség adódna? Úgy látom, nem sok 24-es bringához volt közöd, illetve a hozzá fellelhető termékpaletta sem világos számodra. Nem a kerék kicsi, hanem a váz is arányosan csökken, mivel a váznak is van egy számozása. Tehát egy 26-os bringa ilyen formavilággal, ehhez képest egy tank, ami ráadásul nehezebb is...

De mint említettem, ez a saját igényeimhez lett igazítva, magammal pedig csak nem cseszek ki ;) A gyári teleszkóp mérettől eltérés az első tervek között szerepelt, de még a 26-os is kevés lett volna. így lett a 29. De még mindig minden a helyén van, köszöni szépen, a fejcső sem szakadt le, illetve teljesen jól lehet vele haladni, sőt, még kényelmes is a pozíció.

atike:

Köszönöm neked is!

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.