Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57) frescho válasza aginor (#36) üzenetére


frescho
addikt

Pár hétig most biztos nem lesz rá időm, de érdekel a dolog. Sajnos mire az is megjelenne nem tudom mennyi értelme lenne az egésznek :(

dhstyle: Kipróbáltam és nekem nem mutat brutális különbséget AMD kártyáknak hoz sokat.

wednesday: Játék függő. Ebben a kettőben elég az i3, de BF multihoz nem.

BeZol: Hangra optimalizált, gyengébb hűtésű mATX házba 2011-et építeni az álmoskönyvek szerint nem szerencsés. Mivel mostanában már kevesebbet fut játék, mint mondjuk ESXi. Disk elérésre és memóriára van kigyúrva a gép, de ez a tesztben nem látszódik. Mondhatnám, hogy kinőttem a játékból, de az igazság az, hogy sziplán nincs rá időm, azért meg nem fogok monitort cserélni, hogy ne használjam ki. A 1060 is azért lett, mert a 760 már átlépte azt a pontot, amikor már szaggatott volt vele a játék. Majd ha lesz igazán tuti 3D talán ismét upgradelek pár év múlva...

kenwood: Volt olcsóbban is. pl: [link]

[link]

Az árkülönbség az olcsó 980-ak és az első 1060-ak között nem volt sok. Szerencsésebb lenne talán átírni, hogy lélektanilag nem volt különbség közöttük. Szerencsére viszonylag elfogadható időn belül 100k alá csúszott a 1060.

https://frescho.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.