Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ajándék GoW? Hát, az volt a legnehezebb, még láncfűrészes összecsapás sem volt, lőszerrel sem voltunk elhalmozva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Dafuq double

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) mephi666 válasza Mister_X (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

1.5éve szereztem be gow1+2-t, hogy pótoljam és én is így éreztem... főellennél szó szerint vért izzadtam még könnyű fokozaton is és már a sírás kerülgetett, mire sikerült :DDD ...ehhez képest a 2-3 még nehéz fokozaton is laza volt

ha idővel ezt jóárasítják, tuti vétel lesz nálam, mert időhiány miatt eladtam a trilógiát, viszont néha jó lenne vele szórakozni... az viszont fura lesz, hogy nem marcus+dom a 2 játszható főkarakter

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Jól néz ki! Elég sokat kihoztak a konzolból.

De azért jöhetne talán PC-re is.

Live poor, die ritch.

(#5) trufa12 válasza gyáliSanyi (#4) üzenetére


trufa12
addikt

Ilyenkor érzem úgy hogy vennék xboxot ,megint.
De ha vennék akkor tört gammákal tolnám és varázsát vesztené a dolog megint.így maradok a ps 3nál

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.