Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elmör


Elmör
senior tag

Remélem jön PC-re is, mert az első rész is bőven belefért nálam a TOP 10-be! :R :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2) Fáraó


Fáraó
őstag

Mihamarabbi PC-s megjelenést, ill. Mo-i multiplayer lehetőséget kér a nép.

Az első rész nagyon jó volt, tényleg igazi akciójáték, gondolkodás nélküli kikapcsolódás.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3) Zsoccc válasza Elmör (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Egyenlőre az a hivatalos álláspont, hogy nem lesz PC port. Legalábbis a közeljövőben biztos nem.

(#4) Invadrr_Zim válasza Elmör (#1) üzenetére


Invadrr_Zim
tag

Sajnos el kell, hogy Szomoritsalak, az epic bejelentette, hogy mivel az elso resz is bukas volt PC-n, nem fogak kiadni az elso reszt.

*Spoiler - a jatek vegen varjatok meg a credits lefutasat. meglepetesben lesz reszetek. ;]

(#5) paulka válasza Invadrr_Zim (#4) üzenetére


paulka
tag

Ez nem spoiler, és én is ajánlom. Akinek az első rész tetszett, az a másodikon összekakilja magát :DDD

Pyro reportin' MFhhh MFhhh

(#6) eddie17 válasza paulka (#5) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem már majdnem sikerült:D

(#7) Pupika válasza eddie17 (#6) üzenetére


Pupika
csendes tag

Jó kis játék, de az istenért nem az én stílusom, szal eladó lesz majd nemsokára... :D

(#8) eddie17 válasza Pupika (#7) üzenetére


eddie17
addikt

Én nem fogom eladni egy darabig az biztos. Még ott van az online coop, meg a többi online móka. Abban van még ütőerő a kampány után.

(#9) Elmör válasza Zsoccc (#3) üzenetére


Elmör
senior tag

Pedig jól tennék, mert máson nemigen fogok vele játszani. :DD
Szóval hajrá Epic, húzzátok ki a fejeteket a pénztárcátokból és csináljátok meg a játékot PC-re is! ;] :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#10) Jofi81 válasza Elmör (#9) üzenetére


Jofi81
őstag

Én is nagyon szeretnék PC-s verziót, az első rész nagyon bejött. :K Ráadásul nem is adták túl drágán.

(#11) infectedmann válasza Invadrr_Zim (#4) üzenetére


infectedmann
őstag

Hát akkor szomorodjanak meg.

(#12) Khaal


Khaal
őstag

Nem csoda, hogy bukás lett az első rész pc-n, a portolás nem sikerült valami fényesen. Nálam speciel nem lehet elindítani, pedig már négyszer kivártam a nem kevés időt amíg feltelepül, de sehogy se sikerült megcsinálni, hogy ne fagyjon ki egy percen belül.

(#13) X@b3e válasza Khaal (#12) üzenetére


X@b3e
addikt

Gondolom eredeti a játékod :U

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#14) Khaal válasza X@b3e (#13) üzenetére


Khaal
őstag

Miután nem sikerült elindítani, úgy gondoltam pénzkidobás lenne megvenni eredetiben, pedig terveztem...
Az a gond, hogy telepítés végén felrakatja az AMD processor drivert, de hiába van az installálva, minden későbbi indításnál is kiírja a hibaüzenetet. Próbáltam a játék lemezén lévő verziót is, az alaplap driverlemezén lévő verziót is, a netről is töltöttem le egyet, de mindegy mert a játék mindenképp dobja a hibaüzenetet és szépen ki is fagy, ha elindítom.

(#15) X@b3e válasza Khaal (#14) üzenetére


X@b3e
addikt

AMD cpu driver a c'n'q-hoz szoktt kelleni, nem tudom, játékhoz miért teszi. Ott vga és dX drivert szokott frissíteni. Orignál telepítés után leszed egy patchet, nekem speciel egyszer sem fagyott/lépett ki. Mondjuk nem AMD rendszerrel játszottam, de nem hinszem, hogy annál nem megoldott

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#16) Elmör válasza Khaal (#14) üzenetére


Elmör
senior tag

Ezért (is) kell venni Intelt! ;] :DDD
Én vagy 5 évig AMD-s voltam, aztán rájöttem, hogy cserélni kell sajna, pedig már X2 5600+-om volt, amikor még alig Phenom a kínálatban. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#17) X@b3e válasza Elmör (#16) üzenetére


X@b3e
addikt

Na jó, mondjuk ez úgy hülyeség, ahogy van..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#18) Khaal válasza X@b3e (#15) üzenetére


Khaal
őstag

Sajnos hanyagul dolgoztak a portoláskor, vagy csak magasról tettek az AMD-s rendszerek tulajaira. A kifagyásra elvileg a cpu driver a gyógyír (azért rakja fel a játék is installáláskor), nem tudom nálam miért nem hajlandó elfogadni. Próbáltam egyébként úgy is, hogy felraktam a patchet, de ugyanúgy kilép. Én még az SP3-ra gyanakodom, de még nem vettem a fáradságot, hogy újratelepítsem a gépet.
Egy játék miatt meg nem fogom lecserélni a gépem, főleg hogy minden más játékhoz jelen pillanatban bőven elég (ha elindulna akkor szerintem a Gowot is vinné maxon).

[ Szerkesztve ]

(#19) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Nem értem, hogy egy konzolra készült és optimailzált és arra tervezett (irányítás, ...) játékot miért akarnak olyan sokan PC-n játszani. De igaz ez az összes játékra : talán átírják, és ha bele esik a jól sikerült 5%-nyi rendes átiratba, akkor ott egy jó játék. A méregdrága PC-n. És talán a driver-ekkel sem lesz gond, meg mittomén mivel. Lehet persze, hogy én látom rosszul, és bután megvesuem a néhány tízezer forintos konzolt, hogy aztán évekig hiba nélkül játsszak a legújabb játékokkal.. :O :O :O :O :O

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.