Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) yagami01


yagami01
aktív tag

Nekem is tetszik. Viszont jobban is meglehetett volna szerkeszteni a videót... egyenként a jelenetek megállják a helyüket, de egybe lehetett volna jobb is. Ami tetszett/semleges volt a videóban és eddig nem tudtam róla:
- Verseny előtti visszaszámlálás.
- Végre újra füst a verseny indultakor. ( Én ilyeneknek is tudok örülni. :) )
- Nitrózás kivitelezése.
- Alul olvashatod, mennyi rendőr van rád tapadva.
- Talán több alkatrész lesz a legtöbb esetben.
- Több nitrópalack.
- A térképen sokszor rengeteg lehetőséget látni. Ez jó. Jó lenne ha tartalmas lenne és mellett a tartalmak jók is lennének.

Ami kevésbé tetszik:
- A garázs túl színes.
- Sose szerettem a csapatos cuccokat.
- Kevesebb remény van légbeömlőre. ( Nem értem miért nem lehet megcsinálni... nem egy nagy feladat lemodellezni őket. ) De persze még lehet.
- Az a 3 motorháztető nagyon kevés.

Amit még hozzátennék, hogy számolásaim szerint 127 autó lesz a játékban ( + kocsi DLC ). Autólista:
[link]

És még egy ilyet bemásolok az oldalról, hátha valakit érdekel:

And, for the first time in a Need for Speed game, you can swap engines to boost nearly every car in the game to the highest rating. By swapping engines, you can transform your battered, beloved, low-rated ride into a high-powered, road-owning filthy beast of a machine.

In Need for Speed Heat, the sound of your car’s exhaust changes based on your engine and exhaust system. And, for the first time in a Need for Speed game, you can customize your exhaust system to create a truly unique and memorable sound.

Többen megjegyezték valamint, hogy az irányítás nem igen változott (nem feltétlen itt, de...). Nekik talán hasznos az alábbi:

Illetve... lőttem egy képet a trailerből, szerintem nem néz ki rosszul. :)

Remélhetőleg holnap okosabbak leszünk, amikor is kipróbálhatják mások és több képet kapunk a tuningről és gameplay-ről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.