Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Akcióból nem lesz hiány ahogy látom...és ahogy meglovagolja a gázpalackot..az valami zseniális :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Paul119


Paul119
addikt

Jobban tűnik mint a 2 így első látásra:D na majd ha akciós lesz a steamon kipróbálom:D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#3) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet be kellene próbálnom az első két részt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elsőt ne..az ultragagyi szerintem..
A kettőn viszont én is elgondolkodtam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Paul119 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Paul119
addikt

Végig toltam nekem nem jött be kicsit prototype fílingű számomra , ideig óráig el van vele az ember aztán hamar el is felejti :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6) Sirandrish válasza Paul119 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Biztos mert a 2ben még nem lehet gázpalackon lovagolni ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Paul119 válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Paul119
addikt

ott a pont :D ott még csak a hookal vagy mi a haraggal lehet az ellensegek arcába repiteni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8) Sirandrish válasza Paul119 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor persze hogy nem kötött le...totál érthető :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) Assimilator válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Assimilator
őstag

A ketto szerintem eleg jo. Nagyon jol lehet mokazni vele. Foleg mivel multi mod is van hozza.
3 meg mar regen wishlisten van .:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.