Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

azért az durva, hogy alig bő 1 hónappal a megjelenés előtt jön az első (kézikamerás) gameplay... anno a forza4-et vagy 3-4 hónappal a megjelenés előtt előrendeltem és akkor már volt egy rakat gameplay... felgyorsult a világ rendesen

ui: ez kb az első játék, ami miatt x1-et vennék, de ez nekem még nagyon kevés

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) bulikavagyok válasza mephi666 (#1) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem ez az első gameplay videó. Rengeteg ugyanilyen volt már két hónappal ezelőtt az E3-on.

[ Szerkesztve ]

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

FAKE!!! Ez valami élő cucc, és nem a játék :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) lmno válasza bulikavagyok (#2) üzenetére


lmno
őstag

Az a rengeteg kb. 1 db gameplay és 1 trailer volt.
Amúgy én személy szerint nem szeretem, hogy mindig lespoilereznek mindent 600 videóval meg képpel; oké, hogy ez nem egy sztoriorientált rpg, de akkor is jobban szeretem én felfedezni a dolgokat egy játékban.

(#5) bulikavagyok válasza lmno (#4) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Volt ott több is, csak a nagy része kamerás. :)

(#6) oriic válasza Sirandrish (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugye? :D Vérfanok már most oda vannak meg vissza, és nem is csodálom. Rohadt jól néz ki.

Live-Die-Respawn

(#7) Sirandrish válasza oriic (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a grafikára tuti nem lesz panasz az ziher :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) tDr1v3r válasza lmno (#4) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ne zavarjon hogy már a premier után egy nappal is votl több direct feed videó.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#9) XuChi


XuChi
addikt

Ha kijön majd a forza horizon 2 complete edition, akkor mellé csapom ezt is és egy évig tuti kirobbanthatatlan leszek a tv elől :D

[ Szerkesztve ]

(#10) krx21


krx21
nagyúr

Iszonyat... De ha nagyon kritikus akkarok lenni, akkor a pocsolyából felverődő víz látványától többet vártam... De majd meglátjul élőben... En ez a játék miatt vettem a boxot.... :K Egyenlőre hírben sincs hasonló autós game...

(#11) b. válasza krx21 (#10) üzenetére


b.
félisten

Szintén ezért vettem és eddig nem csalódtam. Csak rohadt lassan megy az idő :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.