Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Pala válasza merkucyo (#12) üzenetére


Pala
veterán

"Aki arra a 2,5 napra nem képes egy kicsit kikapcsolni és behúzni a kéziféket azt vagy nem szeretik, vagy ő nem szeret senkit, de lehet még saját magával sincs megbékélve."

Ez a mondat lenyegeben feltetelezi, hogy az embernek az ev mas napjain nincs modja a kikapcsolodasra. Holott ez nem igaz. Arrol is lehetne vitazni, hogy kinek mit jelent a "kezifek behuzasa", illetve arrol is, hogy mindenkinek szuksege van-e ra olyan formaban, ahogy a te gondolatvilagodban a karacsonynak mukodnie kellene. Konkret peldat tudok mondani ismerosi korbol, aki egyszeruen imad porogni, a munkajaban is es a szabadidejeben is. Neki pl. az a kikapcsolodas, hogy elmegy vadvizi evezesre.

[ Szerkesztve ]

(#52) orion1025 válasza Pala (#51) üzenetére


orion1025
őstag

Pontosan erre szerettem volna kitérni, mert én sem tudok leállni a napi ritmusommal. Hétvégén is aktívan ténykedek, pénzt keresek, stb., így ezen becses ünnepek alkalmával sem tudom lelőni magam. Mire netán megszokná az ember a nyugisabb napokat, már kezdheti is a szokásos éves életét, olyan ez, mint a korán kelés. Vasárnap már kicsit többet tudna aludni az ember, de jön a hétfő...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.