Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ez a hónap számomra gyenge felhozatal, pont mint a múlthavi.

(#2) interstate76


interstate76
addikt

Én viszont nagyon szeretem a kalandjátékokat, így kifejezetten jónak értékelem a kínálatot! Azt hiszem, újra nekifutok a Monkey Island-nek! :K :C

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

A Murdered egy nagyon jó játék. Örülök, hogy jön.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#4) okibots válasza noPublicFG (#3) üzenetére


okibots
aktív tag

Én még 360-on elkezdtem, de aztán valami másik játék miatt érdektelenségbe fulladt. Talán majd most nekiugrok még egyszer.. :)

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#5) Vincent_


Vincent_
aktív tag

Ezeket steam-en (PC-re) már rég megvettem fillérekért. Semmi exkluzív cím... Elég gyér ez az ajánlat most...

Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

(#6) Pety52 válasza rdt89 (#1) üzenetére


Pety52
újonc

Ha ez nem jön be nektek a gladiátoros játékok kifejezetten élvezetes játékoknak számítanak.

(#7) rdt89 válasza Pety52 (#6) üzenetére


rdt89
addikt

A Ryse Son of Rome, nagy kedvenc is nálam

(#8) hitvanyalak válasza rdt89 (#7) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Imádtam!
Jöhetne egy új.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#9) wolruf válasza interstate76 (#2) üzenetére


wolruf
őstag

Életemben először végigjátszottam :) Jó vót na :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10) interstate76 válasza wolruf (#9) üzenetére


interstate76
addikt

:C

Királyság ez a játék!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.