Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) LadyLorien


LadyLorien
tag

Büszke vagyok a páromra!
Mostanában a rajzaimra is, na meg arra, hogy végre sikerült beszereznem egy új fényképezőgépet. :B

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#52) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Nem vagyok büszke semmire, ami velem esett meg, vagy amilyen képességeim és tulajdonaim vannak, annál objektívebben kezelem a dolgokat.

De büszke vagyok a páratlan nemzeti kultúránkra, a drámai történelmünkre, az ősök küzdelmes életére. Én is csak ezekből építkezem, a jövőm is csak ebben van - mi másra lehetnék a legbüszkébb, ha nem ezekre?

[ Szerkesztve ]

(#53) baluka26 válasza Crystalheart (#52) üzenetére


baluka26
veterán

:)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#54) Picike8


Picike8
aktív tag

Büszke vagyok arra, hogy 2011-ben különdíjas lettem a Pest Megyei Versmondó versenyen.

(#55) localhost


localhost
Közösségépítő

Büszke vagyok rá, hogy a gyermekeim már többre vitték az életben, mint ameddig apukájuk eljutott.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#56) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Büszke vagyok arra, hogy érettebb vagyok a korombelieknél. És ez egy kicsit elszomorít.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.