Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó nézegetést! Van még ha érdekel!

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) brownus válasza gamerkiller (#1) üzenetére


brownus
veterán

jöhetnek, én szeretek szép tájképeket megnézni, de jobb lenne ha a flickr-re tennéd fel, vagy a picasara... nekünk lenne egyszerűbb:)

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Imádom! Nekem is bejön :D Egyszer én is ki szeretnék jutni Svájcba.
Tudom h nem könnyű a kamionosok élete, nekem is van pár ismerősöm, de azért ezt irigylem. Ennyi országba eljutni, ennyi szép tájat látni... Van aki egész élete során nem látja a felét se:)

(#4) puttputt


puttputt
őstag

Nagyszerű képek! Nagyon szeretem a tájképeket mind nézegetni, mind készíteni!
Az angliaiak különösen érdekelnek, mert ott - is - jártam... jó lenne kicsit nosztalgiázni :U

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#5) gamerkiller válasza puttputt (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mindenkinek eleget fogok tenni! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) Badman 4ever válasza gamerkiller (#5) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mindennek megvan a maga szépsége. A kamionozásnak úgylátszik ez az egyik, szép képek, nagyobba egy-kettő háttérképnek is elmenne. :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#7) talmida


talmida
Közösségépítő

Nagyon szeretem a szep kepeket en is, minden mennyisegben johet! Majd mindet megnezem, ha raerek. :C Bocs, hogy nem hasznalok ekezetet, masik geprol irok, kodolgatni sincs idom.

IN GOD WE TRUST!

(#8) McKane válasza gamerkiller (#1) üzenetére


McKane
senior tag

ÓÓÓ te mázlista!

Ilyen helyekre eljutni :O
Ha van még kép,rakjál fel, nembánom ha nagyméretűek.. :DDD

Tényleg szépek a képek, grat. :C
Van benned tehetség ;)

Üdvözlettel: McKane

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jöhet minden, csak ne ebbe az írásba illeszd be. Csinálj egy sorozatot.
Szibéria is jöhet, meg Peru, Skandinávia, minden.

Jó volt a képeket nézegetni, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Nem kamionból, csak sima kocsiból:
[link]
[link]
[link]
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) talmida válasza kraftxld (#10) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nagyon szépek ezek a képek is! :R Elmentettem párat ;) Új-Zéland fortyogó büdös tavai tisztára olyanok, mint a Yellowstone Parkbeliek! Ott is pont ilyeneket láttunk, és a szagok is hasonlóak lehettek. A kisebbik fiam letért az útról (akkor 7 éves volt kb) és beszakadt alatta a föld egy kicsit. Nagyon megijedt ő is meg mi is. Tényleg ott néhol papírvékony a talaj. :Y Nagyon veszélyes, mert sok tó ráadásul forráspont közeli hőmérsékletű. Egyből lefőne a hús arról, aki beleesne. :K

IN GOD WE TRUST!

(#12) tibi666 válasza kraftxld (#10) üzenetére


tibi666
senior tag

ott is mindenki a rossz oldalon közlekedik? :DDD

(#13) talmida válasza tibi666 (#12) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Mint Angliában :K

IN GOD WE TRUST!

(#14) puttputt válasza talmida (#13) üzenetére


puttputt
őstag

Kedvenceim:

Svájc/2 és 3; Olaszo./4; Spanyolo.*Portugália/15.

Várom az Angol fotókat! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nagyon jó képek:))

(#16) puttputt


puttputt
őstag

England? :Y :F :D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#17) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Köszönöm mindenkinek!

Putt putt! Pillanat :) Amúgy apám tegnap indult el vissza! :U

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) puttputt válasza gamerkiller (#17) üzenetére


puttputt
őstag

OK, láttam, írtam is a "megfelelő" topikba. Jó utat neki!

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.