Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Bocs, de ezt le kellett írnom.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) dew28


dew28
aktív tag

ezt mind emiatt a mondat miatt? "Szeretlek, és nem akarlak elveszíteni" :(

[ Szerkesztve ]

(#3) Thunderzolee

....pppppffffffff........ majdnem elsírtam magam...

Én azért felvettem volna azt a telefont, kíváncsi vagyok, vajon mit akart mondani.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) Ice!? válasza Thunderzolee (#3) üzenetére


Ice!?
őstag

Én is felvettem volna, de ilyen állapotban az ember nem tud úgy gondolkozni, mint alaphelyzetben.:F

Mindenesetre ezt rágjátok még egyszer át gamerkiller.

[ Szerkesztve ]

(#5) gamerkiller válasza dew28 (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem. Beszélgettünk egymásról, hogy mi miért történik, mi változott meg.
(#3) Thunderzolee: Tudod abban a helyzetben nem érdekelt semmi.. Haza akartam jutni, és nem is akartam hallani felőle.. Biztos keresett azóta is, ki van kapcsolva a telefonom. Mindenesetre örülök hogy "átment" az írás.
(#4) Ice!?: Hazudnék azt mondanám nem rajtam múlik, mert valamilyen szinten rajtam is múlik, múlt. 3-4 napja volt valami feszültség köztünk, ami nem tudom mi volt.. Mindenre ugrott, mindenért kaptam a lebaszást.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) Ice!? válasza gamerkiller (#5) üzenetére


Ice!?
őstag

A legutóbbi bnőmnél az utolsó hét nálunk is úgy zajlott, hogy alig beszélgettünk, alig voltunk együtt. A nők kiszámíthatatlanok. Természetesen kivételek akadnak, és azt hozzátenném, hogy a legjobb barátom lány. De ez már más téma.
Ha "igazán szeret", akkor visszamegy hozzád.

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy írásodban már beszéltél erről a lányról. Nem találom, bizonyára törölted szerzeményed.
Mintha valami olyasmit írtál volna róla, hogy egyetlen sráccal sem tud dűlőre jutni.

Nézem ahogy vergődsz, és csóválom a fejem. Muszáj beleadni szíved-lelked?

Mondok én valamit.
Bizonyára nem Te vagy az első, és nem Te vagy az utolsó, akit ez a lányka megmalmozott, meg fog malmozni.
Kaptál pár gyönyörű percet, órát, napot. Jó volt? Bizonyára igen. Próbálj meg örülni neki, mást úgysem tehetsz. Ne sirasd a lehetőséget, hanem örülj annak, hogy részed lehetett valamiben, amit sokan meg sem tapasztalnak életükben.

Néha elgondolkodom.
Isten miért úgy cselekszik, ahogy teszi? Miért rejt vonzó külső mögé fűrészport?

Ébresztő!
Mindened megvan, fiatal vagy. Ami történt, megtörtént, csak egy kaland volt, értékeld ennek megfelelően.
Másként fogalmazok.
Megérdemli ez a lányka, hogy szenvedj miatta? Ugye nem? Akkor ébresztő!

Ami pedig azt illeti, egyre szebben, plasztikusabban fogalmazod meg írásaidat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Az szép. Nem akarom még kést is megforgatni benned de azért az durva hogy utána meg ölelkeztek. Aztán meg bocsánatot kér. Érthetetlen ez számomra. :((
Meg mi az hogy utána ölelkeztek. Nincs valakibe annyi hogy ne okozzon még több fájdalmat. Az ilyen annyira. Wáhh. Az ilyen lányokon mindig csak felbaszom az agyam.

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#9) gamerkiller válasza Vakegérke (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szeretem, szerettem tiszta szívemből, és parancsszóra nem tudom elfeledni. Próbálom, nem megy. Egyenlőre nem. Tudom miről beszélsz, igen, töröltem az írást még régebben, mert az is egy ilyen állapotban írtam mint most. Tanulhattam volna belőle, hasonló szituáció volt mint most. Nem tanultam, kellett nekem.

Hmm. Nagy kérdés, sokat tudnék róla írni. Megérte e? Nem tudom. Furcsa válasz, de tényleg nem. Emlékszel? Éjszaka csillagának hívtam. Akkor úgy gondoltam megérte, most úgy gondolom nem. Nem éri meg a 2 gyönyörű hónap a még 1 hónapnyi szenvedést. Szenvedek. Minden nap eszembe jut, minden nap látom magam előtt. El kellene felejteni, ki kellene törölni a telefonomból, meg kéne változtatni a háttérképet. Nem, nem megy.

Mindent úgy csinálnék e ahogy csináltam? Ezt sem tudom. Vele lettem volna akkor éjszaka, hisz gyönyörű volt, felejthetetlen. Nem is akarom elfelejteni.

Megérdemli e hogy szenvedjek miatta? Olyas valamivel ajándékozott meg, amit nem tudott eddig senki adni. Soha, semmikor nem mondtam olyan hogy ennek ne legyen vége, nem volt olyan pillanat az életemben. Egészen addig az éjszakáig. Akkor azt mondtam, ne legyen reggel.

Mellesleg: Kaptam sms-t. Nem titok, megosztom. Ez a reakció a reggeli sms-emre.:
"Tudom, és sajnálom. Ilyen vagyok ha iszom, és fáradt vagyok, plusz még gyógyszer is volt bennem. Amúgy rájöttem. A pasik mind disznók, és amit ti csináltok egy nővel, a nő miért nem csinálhatja meg veletek?"

Válaszoltam: "Mert nem érdemeltem meg."

(#8) mraco: Tudod, így kezdődött a mi kapcsolatunk is. DVD-ztünk, ugyan ott, ugyan azon a helyen ahol most elváltunk. Elindítottuk a filmet, és megkért hogy simogassam a hátát, mert ő csak úgy tud filmet nézni. Sodródtam az eseményekkel.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) Xirtam


Xirtam
veterán

"Elhangzott az, amit a legnehezebb kimondani egy férfi számára. - Szeretlek, és nem akarlak elveszíteni."

Ezt nemértem. Sőt sose értettem a filmekben is mindig a pasi mondja ki utoljára.De ez szerintem rohadtúl nem így van. Én szeretem mondani mert jönn magától. Igaz eddig csak a mostani páromnak mondtam és ő is nekem. Na mind1 , fiúk lányok ez egy érzés amit éreztettni kell de néha jó mondani is ne legyetek már csirák! ;)

gamerkiller sajnálom...

(#11) Vakegérke válasza gamerkiller (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A pasik mind disznók, és amit ti csináltok egy nővel, a nő miért nem csinálhatja meg veletek?"
Innen fúj a szél, barátom. Még most sem világos a helyzet?

Durvábban fogalmazok, vess meg érte.
Te is csak egy disznó vagy, akin bosszút áll az, akit Te bálványozol. Talán még élvezi is.

Most mondd, megéri a szenvedést?
Gyönyörű a burok, de ha kibontod, csak megvetést találsz. Kell ez neked?

Ébresztő!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) gamerkiller válasza Vakegérke (#11) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Világos, értem, mégsem könnyű elfogadni. Hogy élvezné is talán? Azt azért nem hiszem. Próbálom elfelejteni, próbálok nem foglalkozni vele, de nehéz. Rettentő nehéz.
Mondtam: Nem, nem éri meg.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) Drenadar válasza gamerkiller (#12) üzenetére


Drenadar
veterán

Lehet csak hisztis időszaka van/volt. Te voltál ott, ill. te ismered. Akármilyen nehéz, nem szabad erőltetni ez ilyen jellegű dolgokat.

(#14) gamerkiller válasza Drenadar (#13) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mármint hogy érted hogy erőltetni? Ne foglalkozzak vele, majd megoldódik?

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) Drenadar válasza gamerkiller (#14) üzenetére


Drenadar
veterán

Nagyon elcsépelt már, de jah. mutasd azt a csaj felé hogy jó lezártad és nem érdekel... aztán figyeld a reakcióit. csak próbáld jól eljátszani.

(#16) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Egy rövid monológot még előadtam volna szép szerényen nekik, aztán mehettek volna a picsába.

(#17) dzsambo válasza Drenadar (#15) üzenetére


dzsambo
tag

Én ezzel nem értek egyet, azzal nem lesz előbbre, hogy vár hátha.

Amit Vakegérke mond azzal teljesen egyetértek, próbáld meg elfelejteni és cseréld le a háttérképed.

Szerk. Amúgy közhely, de szerintem igaz: részeg ember mindig igazat mond és a valódi énjét adja. És a sráccal is elbeszélgetnék, hogy ez mire volt jó :(

[ Szerkesztve ]

(#18) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Én úgy vélem, hogy ezt nem nagyon kell már erőltetni. Kérdés az, hogy megér-e neked ennyit ez a lány/nő?

Nem az utolsó csalódásod volt, az is biztos. Fel a fejjel. :K

(#19) Takemoto válasza Drenadar (#15) üzenetére


Takemoto
tag

Ez a módszer nem biztos, hogy olyan jó! Ezzel valószínű csak azt fogod elérni, hogy magadban a dolgot nem tudod lezárni, görgeted magad előtt, míg a volt kedvesed elmegy bulizni, pasizni/csajozni, stb... és így, hogy látod milyen jól megvan nélküled csak magadban fogsz még egy tőrt megforgatni!

gamerkiller sajnálom, elég komoly módom ejtettek pofára :( . Ha jól értem, akkor csak 2 hónapja voltatok együtt. Nem hosszú idő, de épp elég, hogy megszeress valakit. A legjobb, amit ilyenkor lehet tenni, hogy továbblépsz. Van még elég nő kicsiny hazánkban és nem is akármilyenek. ;)

(Nah meg az az sms... )

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#20) gamerkiller válasza Peter Kiss (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Gondolkoztam rajta, nem lett volna értelme.. Eléggé megüthette így is, legalábbis én megütöttem ezzel az 1 mondattal magamat.

(#17) dzsambo: Ez nem Ő volt, nem magát adta. Mindenesetre holnap találkozunk, majd beszámolok..

(#18) juliabrilke: Azt hogy én ennyire szeressek valakit, ki kell érdemelni. Nálam nem megy egyik pillanatról a másikra.

(#19) Takemoto: Hát igen, sok hal van a vízben, de nem mindegyik éhes..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) keIdor válasza Snowy_owl (#8) üzenetére


keIdor
titán

Az XXI. században ez egyre gyakoribb. Hűség? Azmiaz? Nem mintha én az lennék, de én legalább nem titkolom, hogy gyakran megyek a vesszőm után...

gamerkiller: Uh, azt nem mondtad, hogy ennyire kibuktál.:( Igazából mint már említettem régebben egy hasonló esetnél, egy kimozdulás az, ami segítene. Kamionozás, távollét. (tudom nem megoldható) Ha most október lenne, és mennénk a Fest-re, akkor vinnélek magammal, az segítene... (idén 99%, hogy megyünk)
Addig is azt tanácsolom, hogy kösd le magad valamivel. Én is voltam már halál szerelmes, de nálunk a távolság volt az akadály. (csaj külföldön él) Játék, haverokkal kocsikázás, bármi... ha nem gondolsz rá el fogod felejteni, csak hetek kérdése. Bár ez lehet emberfüggő.
Nálam 1000-ből 1 csaj, akivel el tudnám magam képzelni hosszú távon. Ne véletlen, hogy a 20-22 alatti csajok nem érdekelnek egyáltalán, max csak arra kell. Éretlen tyúk mind.

#9: Jajj az az SMS, nem kommentálom... A nők is ugyanarra képesek, mint a férfiak, de olyan büszkék, hogy egyik se ismeri be. :F Ilyen ha iszik, ezen felröhögtem. :U
A csajnak igazából egy jó nagy pofára esés hiányzik.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) dzsambo válasza gamerkiller (#20) üzenetére


dzsambo
tag

Ha te mondod elhiszem, de részegen sem kellene mást ölelgetnie szerintem, illetve, ha tudja, hogy hülyeséget csinál ha iszik akkor miért iszik annyit? Bár az ilyen helyzetbe nehezen tudom beleképzelni magam, nem vagyok az a nagy társasági ember.

Ja és a jó csalira sok hal rákap.

Ti vagytok a képen?

Keldor papa: Szerintem a hűség igen is fontos egy párkapcsolatban és lehet a 21. században is hűséges lenni. Mondom ezt 24 évesen egy 9 éves kapcsolatban.
Viszont abban igazad van, hogy 20 alatt a mai csajok komolytalanok, de azért vannak kivételek.

[ Szerkesztve ]

(#23) keIdor válasza dzsambo (#22) üzenetére


keIdor
titán

Létezik persze, ezt nem vitatom. De ritkább...
Kivételek mindig vannak. :K Van egy 45 éves ismerősöm, az se hallott még a hűségről, szóval ez emberfüggő, nem kor. :D
20-22 alatti csajokat a hisztizés, éretlenség miatt kerülöm főleg... nem hiányzik ez nekem...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#24) Peter Kiss válasza gamerkiller (#20) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Abban a helyzetben tuti tudtam volna valami olyat mondani, amivel kibillentem a lelki egyensúlyából, de úgy, hogy hetek múlva sem tér vissza. :(((

(#25) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Holnap eskü válaszolni, reagálni fogok mindenkinek aki írt, de most nem akarok belemenni megint. Athlon64+: Taníts. Mit mondtál volna? (#22) dzsambo : Igen, mi vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) dzsambo válasza keIdor (#23) üzenetére


dzsambo
tag

Elhiszem, de szerintem nem éppen követendő példa és így nehéz családot alapítani egyszer.

(#27) keIdor válasza dzsambo (#26) üzenetére


keIdor
titán

Arra még ráérünk.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28) Drenadar válasza Takemoto (#19) üzenetére


Drenadar
veterán

Mindannyian mások vagyunk, főleg a nők.
Azért mondtam azt, amit mondtam, mert lehet az a csaj is úgy működik, ha látja hogy nem rajong érte egy pasi már akkor az érdekes lesz számára, mondván miért nem... Sok csajnál beválik, illetve sok csaj nem szereti ha tapadnak rá.
De mint mondtam mindenki más és más, illetve nem értek veled egyet... ezalatt lehet, hogy megismer más csajt, és könnyebb lezárni a dolgokat. Én próbálok sokkal egyszerűbben látni a dolgokat... ha nem kellünk valakinek, akkor miben reménykedünk? Miért kellene bárkire is ráerőszakolni magunkat? Kell a továbblépés, nem szabad megrekedni a múltban, a zsákutcákban meg még annyira se. Egyetértetek?

"nem feltétlen az a jó, amire az ember vágyik és azt hiszi számára az lenne a legjobb..."

(#29) Peter Kiss válasza gamerkiller (#25) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Oké, első lecke: Ismerd az ellenfelet! ;]
Na, nálam ez már elbukik, de egyébként a harci kártyámra különleges képességnek tényleg az van írva, hogy bárkit (fenti feltétel) ügyesen el tudok küldeni a francba bármikor (sokat gyakorolom).

De emellett azt gondolom, nem maradtál le semmiről. Ha ezt így bírta csak lekezelni, akkor sok más problémája is lehet, talán az SMS-ből jobban látszik. A közhely is igaz, a részeg ember valóban magát adja. Keldor papának is igaza van, ezek a kis fiatalok értetlen tyúkok, szóval szerintem teljesen jól jártál, ha még olvasod ezt, bonts pezsgőt!
Ja, a legjobb az egészben, hogy a másik kiscsákó tényleg csak lyukra játszik, majd megtudja. :K

(#30) Takemoto válasza Drenadar (#28) üzenetére


Takemoto
tag

Miért gyötörje magát? Ha talál másik csajt, addig tartsa éledben a reményt hátha? Felesleges! Továbblép és hagyja az egészet a francba, mert nem ér ennél többet a dolog, főként, mivel az illető hölgy megmutatta a valódi énjét.

gamerkiller a helyedben inkább a huszonévesek közül válogatnék, mert ott már komolyabbak a csajok, valószínű kiélték magukat és kevésbé jellemző a barátnők irányítása...

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#31) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ugyan ma nem beszéltem vele, de azért mégis tudok mit mondani.
Felhívtam reggel hogy találkozzunk e akkor a délutáni buszon, eredménytelenül. Nem tud jönni, "hosszú" napja van (sokáig kell maradnia).

- Megvárjalak? -Nem kell, lehet haza sem megyek. -Ez jó kifogás.. Ismerem.. - Tudod mit? Akkor lődd le magad.. bip bip bip bip bip.. (letette)

Hmm. Mindenki gondolhatja milyen jól esett.. Vasegér: Nem, nem éri, nem érdemli meg. Legközelebb akkor beszélünk, ha ő keres.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#32) mephi666 válasza gamerkiller (#31) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem is sz@rd le nagyívben... az ilyen nő nem érdemli meg, amit éreztél/érzel iránta... amit tett, az alapján azt érdemelné, hogy jól megalázzák... :( nem szabad busz után futni, majd jön másik... csak az a kérdés, hogy mikor... mocskosul sokat szívtam nőkkel, én már csak tudom :B és most 26éves fejjel érzem azt, hogy megtaláltam, akit egész életemben kerestem... te sem vagy még elkésve semmivel... foglald le magad és csináld, amit szeretsz... aztán úgyis jön másik lány, aki talán meg is érdemelné az ilyen szintű érzelmeket...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) Vakegérke válasza gamerkiller (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól van. De tartsd is magad elhatározásodhoz.
Képletesen értsd: minél látványosabban rogysz előtte térdre, minél sírósabban könyörögsz, annál kiszolgáltatottabb leszel.
Fordíts neki hátat, oszt csókolom. Ha pedig beszélni akar Veled, ne örülj neki, hanem engedd meg neki kegyesen, hogy rabolja az idődet. Egy percig se érezhesse, hogy nyeregben van.
Sajnos ez is játék, méghozzá kegyetlen. Valaki biztos sérül, általában a tiszta lelkületű. A számító, mások érzelmeivel játszó ha kap is sebet, megrázza magát, és új alanyt keres, akin megtorolhat minden addigi sérelmet.
Maradj ki belőle, barátom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) juliabrilke válasza gamerkiller (#31) üzenetére


juliabrilke
addikt

Mint láthatod te is, nagyon töri magát a hölgy, hogy találkozzatok.

Amikor én akartam találkozni a párommal, akkor nem számított az, hogy milyen sokáig voltam bent. Meg lehetett mindent oldani és nem kifogásokat keresni.

(#35) gamerkiller válasza Vakegérke (#33) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Egyenlőre megy. Annyi mindent tudnék mondani neki, de nem mondom, mert mind úgy jönne ki hogy teperek utána. Úgy gondolom, nem fog keresni jó sokáig, nem érdeklem egyenlőre. Aztán majd rájön. Egy két nap, és már kívánni is fogom hogy találjon magának egy olyan pasit aki fejre ejti, megmutatja neki hogy ezt nem csak ő tudja. Én nem voltam képes megtenni, nem is akartam hogy ez legyen, de ezt le is írtam. Hátteremet megváltoztattam, nevét átírtam a telefonban. Nehéz volt, nem akartam megnyomni a nyugtáz gombot. Megnyomatták velem. Velem voltak ma egész nap, segítettek az oszt. társaim. Hülyén hangzik, de szeretem az osztályomat. Egész nap köztük lennék, egyszerűen hihetetlen jól ki jövünk. Elkanyarodtam. Elnézést.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#36) Vakegérke válasza gamerkiller (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó úton jársz, ne térj le róla. Segítséged is van, úgymint osztálytársaid, és persze a PH! közössége.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) gamerkiller válasza Vakegérke (#36) üzenetére


gamerkiller
senior tag

"Köszönöm hogy mellettem és velem van sok jó ember. Remélem hogy viszonozni tudom nekik én is ezerszer."

Megint depressziós lettem.

Hihetetlen nehéz.. :O Mindig beütnek a képek.. :O

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#38) dzsambo


dzsambo
tag

Az első lépések a legnehezebbek, de segítséggel könnyebb átvészelni.
Csak így tovább.

(#39) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Igazából bele fogok őrülni hogy egyedül vagyok.. Itthon van Anyu, a bátyám, mégsem beszéltem velük 2 mondatnál többet körülbelül 1 hete. Nincs is kedvem hozzá, mégis úgy érzem jó lenne ha itt ülne mellettem valaki.. Zenébe menekülök megint, és ez nem jó.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#40) dzsambo


dzsambo
tag

Az nem jó. Jobban tennéd ha megpróbálnál kicsit kimozdulni és beszélgetnél valakivel.
A lényeg, hogy kimozdulj és társaságba menjél. Tapsztalat, jobban jársz vele (tapasztalat)

(#41) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

A képet kivettem, nem kérdeztem meg felrakhatom e.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.