Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Meg is fogjátok ti unni a kamionos képek nézegetését..:)
Az élménybeszámolóval egybekötötten jó lesz?:)

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) keIdor válasza gamerkiller (#1) üzenetére


keIdor
titán

Nem semmi mennyi blogod van már.:D Amúgy készül az enyém is, csak annyi kép lesz, hogy már nagyon nehéz a kódsorokban "tájékozódni"...:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) gamerkiller válasza keIdor (#2) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Blogom csak 1 van, ezek bejegyzések! :)

Várom a tiedet is :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) csimav válasza gamerkiller (#3) üzenetére


csimav
senior tag

Várom a képeket:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#5) gamerkiller válasza csimav (#4) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát hidd el én is..:D :K

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#6) Vakegérke válasza gamerkiller (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Élménybeszámoló szerintem jó fűszer a képekhez. Nyomasd csak, szeretjük az ilyesmit. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) cizoe


cizoe
őstag

Varom én is! Viszont most az előző topikban ajánlottak szerint töltsd fel őket! :)

(#8) puttputt


puttputt
őstag

Nekem is kész az első adag! (Mint írtam, a te ihletésedre :D )
Még lesz folytatás, remélhetőleg...
Kicsit más stílusú, amint ott megfogalmazódik; "retró"...
Nagyon kíváncsi vagyok a leendő képekre is! :K

cizoe: Köszönöm én is a tippeket, Picasa albumba lett rendezve, lényegesen gyorsabb és egyszerűbb volt nekem is..., s még képaláírást is sikerült odacsempészni.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9) gamerkiller válasza cizoe (#7) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Úgy lesz! :R

(#8) puttputt: megnézem! :R

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#10) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Tényleg jók a képek! :K

Korfu érdekel valakit? :B

Rip and tear

(#11) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Várom a következő adagot is... :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#12) gamerkiller válasza Zolaash (#10) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Baj nem lesz belőle hogy felrakod, még a végén mindenki felrajka a külföldi képeit! Jajj de szeretem őket :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#13) Zolaash válasza gamerkiller (#12) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Oké, megpróbálom hétvégén meghegeszteni. ;)

Rip and tear

(#14) gamerkiller válasza Zolaash (#13) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Úgy legyen!

~már hárman csinálnak az én példám miatt blogot.. jujj..:D Még a végén én leszek valaki a Ph!-n!~

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#15) puttputt válasza Zolaash (#10) üzenetére


puttputt
őstag

Ez őrület! Nekem is arról lesz! :C (Görögország címszó alatt lett "behirdetve".)
Mostanában rakom majd :)) Rakd te is! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.