Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MasterMark


MasterMark
titán

Hurrá. :R

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2) ldave válasza MasterMark (#1) üzenetére


ldave
félisten

Na, legalább 1 rajongónk már van :)

Amúgy előre is elnézést, de néha nagyon hallatszik ahogy a levegőt vettem, valami kis technikai baki mindig van.

A Slime draws near! Command?

(#3) Speeedfire válasza ldave (#2) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Így vetted a levegőt? ;]

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Haccójjon :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#2) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

15:12 Ez nem levegővétel, ez olyan, mintha épp leengednének egy buszkereket ;]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#6) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#5) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, mögöttem balra ült Oric, a mikrofonom meg bal oldalt van a fülesen, szóval az lehetett a gond, hogy amikor néztem hátrafelé, akkor közelebb került a mikrofon a számhoz. De hát ez van, a podcast-készítés egy technika sport, akadnak hibák :)

A Slime draws near! Command?

(#7) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#6) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Csak kérdezem: nem volna praktikusabb mondjuk egy asztalt körbeülni és úgy beszélgetni? Nekem ez tűnik kézenfekvőnek. De egy-két kulisszatitkot is megoszthatnál, hadd pörögjünk kicsit. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#8) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#7) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elvileg csak dave meg oric van BP-n (meg én, de ugye nem vagyok a stáblistán), a többiek máshol. Picit más akadálya is van ennek :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is és legutóbbi vendégünk Toturi is 300km-ra van BP-től..
Így sem egyszerű a hónap utolsó hetén olyan időpontot találni ami mindenkinek megfelel hátha még személyesen kellene összejönni :Y
Nem mellesleg még ha esetleg én is BP-i lennék, akkor a vendéglistánk elég keményen le lenne korlátozva a jövőben, amit azért nem szeretnénk mert sokan vannak tervben. :K
Arról nem is beszélve hogy pl most is szegény Oricnak még adás után másfél(?) óra volt az út hazafelé..pedig elég későn végeztünk..

Technikai problémánk következő adástól ha minden igaz nem lesz.
Csak most sok volt a kavar, mert Oricnak nem volt nete meg a TS hangerőket sem állítottuk be ETC..bár szerintem még mindig ez a legjobb rész technikailag :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) MasterMark


MasterMark
titán

Na meghallgattam. Azért jól leoltottátok a Wii U-t. :DDD Jó volt, tetszett a podcast.

Mondjuk nem tudom miért van így mindenki ennyire oda a GTA-ért. :N

Switch Tax

(#11) ldave válasza MasterMark (#10) üzenetére


ldave
félisten

Igen? Én nem érzem annyira negatívnak a Wii U-s részt.

A Slime draws near! Command?

(#12) trufa12


trufa12
addikt

A nintendoval az a gond, a hw nem sokkal jobb az előző gennél, és hát ps4, xb 1 , hát eléggé inkább azt fognak ezután vásárolni az emberek ..:S

A szép és jó zelda kellene már :)

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#13) Dr.F.E.R.I. válasza trufa12 (#12) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A két új izomgép erősebb lesz nála, ez nyilvánvaló, de a Wii-nél így is sokszorosan erősebb, saját magukhoz képest nagyot léptek előre. Megkockáztatom nagyobbat, mint a másik két gyártó a jelenlegi generációhoz képest, mert korukhoz képest már ezek is erős hardvert kaptak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14) Mister_X válasza trufa12 (#12) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A hardware sosem volt kiemelkedő egyetlen N hardverben sem (SNES - gyengébb volt a MegaDrive-nál, N64 - két évvel később jött ki, naná hogy picit erősebb volt, GameCube - "mindent egybe" chip, olcsósított hardver, igaz, gyengének azért nem lehetett nevezni, Wii - evidens), mégis fent van a cég. Kit érdekel a hardver, a szoftver a lényeg.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) trufa12


trufa12
addikt

Akkor a nintendot nem hasonlítjuk máshoz értem :)
De a zeldat akkor is kidobhatnák . és szerintem az eladásokkal rögtön nem lenne probléma .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#16) Mister_X válasza trufa12 (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mario kell az embereknek, nem Zelda.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) MasterMark válasza ldave (#11) üzenetére


MasterMark
titán

Nem is negatívan, csak poénosan. Akku hátizsák... :DDD

Switch Tax

(#18) HuMarc


HuMarc
addikt

Mobilról (WP8) hogy tudom letölteni? A linket megnyitja, le is játssza, de én le szeretném tölteni.

(#19) Mister_X válasza HuMarc (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem sehogy (szintén WP8).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) oriic válasza HuMarc (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs külön menüpont hogy le tudd tölteni?

[link]

Esetleg streamelni a fájlt valamelyik lejtászóval?

Live-Die-Respawn

(#21) MasterMark válasza oriic (#20) üzenetére


MasterMark
titán

Streameli a beépített zenelejátszó. Letölteni nem lehet WP-n.

Switch Tax

(#22) oriic válasza MasterMark (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kitömöríteni tudtok WP-n? Ha igen akkor itt a tömörített fájl.

[link]

Ha a jövőben is lesz ilyen probléma akkor kitalálunk rá valamit, max minden epizódot belinkelek tömörített formátumban is.

Live-Die-Respawn

(#23) ldave


ldave
félisten

Csak van valami podcast app WP8-ra is, amivel mondjuk iTunes feed-ekre fel lehet iratkozni. Még az én 0 app-os Nokia N9-emre is van megoldás :)

A Slime draws near! Command?

(#24) MasterMark válasza oriic (#22) üzenetére


MasterMark
titán

WP7-en rar-t nem ismeri. De egyébként ez nem probléma, streamelve így is jó.

ldave: Az meg a másik iTunes-re biztos van valami. (Vagy nem. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#25) oriic válasza MasterMark (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mást nem tudok tényleg. Max az marad hogy pc-re leszeditek és átrakjátok a telefonra.

Live-Die-Respawn

(#26) MasterMark válasza oriic (#25) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy szoktam, ha nem itthon hallgatom meg. Netről letölteni amúgy sem lehet semmit, szóval okés ez így.

Switch Tax

(#27) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#22) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Miért kell egyáltalán rar-ba tenni? Ha csak azért a mínusz két megáért, amit egy mp3-ból le tud csípni, szerintem felesleges. Vagy más oka van?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#28) MasterMark válasza Dr.F.E.R.I. (#27) üzenetére


MasterMark
titán

Ha nincs kábé ötmillió hsz. itt előtted arról, hogy WP-re nem lehet letölteni, akkor egy se.

Switch Tax

(#29) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbálok megoldást találni a Windows Phone tulajok számára, mert nem tudják letölteni, csak streamelni a fájlt.

Live-Die-Respawn

(#30) Dr.F.E.R.I. válasza oriic (#29) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Kezdem érteni a dolgot, csak nehezen tudtam a szituációt magam elé képzelni. Erre egy olyasmi megoldás lenne jó, mint mikor e-mailben mellékletként küldenek valamit, és azt le lehetne a kliens programból menteni. Csak ez meg elég nehézkes módszer, ha sok emberről van szó.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#31) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom egyébként hogy a WP miért ilyen. Más böngészővel nem tudjátok kipróbálni srácok? Hátha az nem streameli hanem letölti.

Live-Die-Respawn

(#32) ldave


ldave
félisten

Itt az iTunes feed linkje:
http://gamepod.hu/dl/cnt/2013-04/97147/gamepod.xml

Ezt bármilyen podcast programnak tudnia kéne kezelnie, pl így hirtelen ezt találtam, amit dícsérnek: Carboncast. De aki járatos WP8 ügyben talán tud jobb app-ot a célra.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#33) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Már ahogy kezdődik jót érzek :D Sokáig volt ez a csengőhangom. WP ügyben próbálok én is kialálni vmit (WP8 telefonom van)

(#34) HuMarc válasza ldave (#32) üzenetére


HuMarc
addikt

Ehhez az apphoz valamilyen érthetetlen okból NFC igényeltetik, az 520-ban meg nincs :( Remélem, valahogy meg lehet oldani gép nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#35) oriic válasza ng0ofy (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha kitaláltok valamit szóljatok, és a jövőben betesszük a stream meg a direkt letöltés mellé.

Live-Die-Respawn

(#36) HuMarc válasza oriic (#35) üzenetére


HuMarc
addikt

Na, még géppel sem volt egyszerű menet, mert nem tudtam, hogy melyik mappa van kapcsolatban a zenelejátszóval. Kicsit meglepett, hogy az Attachments mappa az. :F Na mindegy, most már rajta van a mobilon, lejátszható állapotban, szóval minden rendben. De ettol fuggetlenul keresem tovabb a megoldast, hogy gep nelkul is megoldhato legyen a dolog. Csak nem szeretnem erre pazarolni a mobilnetem, wifim meg nem nagyon van.

(#37) oriic válasza MasterMark (#24) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mit ismer? Zip? lha? Mas nem marad, felteszem olyan formatumban hogy ki tudjatok a telon tomoriteni.

Live-Die-Respawn

(#38) MasterMark válasza oriic (#37) üzenetére


MasterMark
titán

Nem valószínű hogy ez így menni fog, de egy WP-s Gamepodcast alkalmazást nyugodtan írhattok.

Switch Tax

(#39) Mister_X válasza MasterMark (#38) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na ja :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#40) oriic válasza MasterMark (#38) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyeb ohaj sohaj? :-)

Live-Die-Respawn

(#41) Mister_X válasza oriic (#40) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Boroskóla meg fullhádémonitor!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42) oriic válasza Mister_X (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Ok ertem, akkor en most lelepek. Viszlat, es koszi a halakat.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.