Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

ads

(#2) rt06 válasza gamek!ller (#1) üzenetére


rt06
veterán

amig a zebranal nem kezdesz el kiabalni, hogy "puhatestu gyalogosok, le az utrol", szerintem rendben elszel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#3) blokad válasza gamek!ller (#1) üzenetére


blokad
senior tag

Egy partyarctól ez az elvárható

(#4) gamek!ller válasza rt06 (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

XDDDDDDDDDDDDDD kész, besírtam XD

(#5) szumoo


szumoo
senior tag

Szerintem teljesen lényegtelen, hogy milyen póló lesz rajtad, úgy se azt fogják pontozni. :) Az meg, hogy bevállalsz egy ilyet, simán állat! :D

A nyúlon túl?

(#6) gamek!ller válasza szumoo (#5) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ezért vagyok én én.. :D

(#7) vans? válasza rt06 (#2) üzenetére


vans?
őstag

:C

hábm bábm

(#8) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

"Nagyon kemény vagy ma, Csoki."

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Fordítsd ki, keményebb leszel mint a kétnapos kutyaszr :DDD

(#10) #51736960


#51736960
törölt tag

úúú, nekem is volt ilyen "vicces pólós" időszakom, tök menőnek számítottam, meg a csajok is imádták :)
aztán olyan 14 éves koromra már kezdett ciki lenni, úgyhogy lassan leszoktam a dologról :))

(#11) gamek!ller válasza #51736960 (#10) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ennyi, en orokre gyerek leszek :) Aki mosoly nelkul eli le az eletet az inkabb egy elohalott. A vicc, es a mosoly az mindig kell:)

(#12) bubi92 válasza molnarpeter (#9) üzenetére


bubi92
őstag

sőt még egy fecskét is húzz a fejedre, akkor leszel igazán zorall

(#13) mephi666


mephi666
nagyúr

én anno az egyik legkeményebb tanárhoz levágott szárú gatyában, levágott ujjú pólóban, szimatszatyorral a vállamon mentem be ;] ...vizsga nélkül megvolt már a 2-esem (sokan nem mondhatták el ezt magukról) és beültem potyára az első sorban bosszantani a kinézetemmel ;] elég szemét volt az öreg, mert durván szadózott mindenkivel, akinek nem bírta a fejét... megérdemelte...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) maláj


maláj
őstag

szerintem nemigazán fogja érdekelni a biztost az, hogy milyen pólóban NEM akarod elütni a gyalogosokat ;]

(#15) Lauda


Lauda
félisten

Illik egy vizsgara normalisan feloltozni. Ez nem gaz lenne, hanem tiszteletlenseg.

(#16) Akos96 válasza rt06 (#2) üzenetére


Akos96
senior tag

Ezért jó a motoros forgalmi vizsga. ;]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#17) D1Rect válasza #51736960 (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Vannak "vicces" pólók amik simán elmennek partyba zakó alá. ;)

(#18) proci985 válasza mephi666 (#13) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

láttam már előadót "science. it works, bitches!" pólóban. na olyan még talán nekem is kéne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Egy "holokausztfóbiás vagyok" vagy a "főnököm egy osztrák festő" feliratú póló szerintem nagyobb szimpátiát keltene.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#20) rt06 válasza proci985 (#18) üzenetére


rt06
veterán

itt tudsz venni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#21) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Vedd fel fordítva a pólót Nadrág nem szükséges mellé. és mindenki dzsukelnek fog nézni. :DDD

(#22) sbazsi


sbazsi
veterán

a hatás fokozása érdekében legyen nálad egy üveg pia, meg egy csomag gumi.
átlátszó zacskóban ofkoz

(#23) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Lehet, h nem tetszett neki, megbuktam..... :(

(#24) Воланд válasza gamek!ller (#23) üzenetére


Воланд
titán

Persze, biztos nem az volt a probléma, hogy esetleg rosszul, nem szabályszerűen vezettél. ;]
Fogd a pólódra.....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) ABE válasza gamek!ller (#23) üzenetére


ABE
őstag

És a világ újra megmenekült, hála a Pindúr pandúroknak vizsgabiztosnak. :D Ne menj rá lelkileg, én a KRESZ-t buktam el anno, aztán mégis milyen kiváló sofőr lett belőlem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) ferensz válasza gamek!ller (#23) üzenetére


ferensz
senior tag

Egy igazi partiarc hogy bukhat meg? ;] :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#27) proci985 válasza rt06 (#20) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

köszi, ismerem az xkcdt/boltot:)

a talán nekem is kénet úgy értettem, hogy akár én is felveném. aztán lehet még rendelés is lesz belőle egyszer, ki tudja.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#28) Akos96 válasza gamek!ller (#23) üzenetére


Akos96
senior tag

Legközelebb sikerülni fog. :K
Mit rontottál?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#29) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

És tényleg a puhatestűeket nem vettem észre és átszáguldottam a zebrán 30-al. ABE: Pedig most valahogy nagyon a föld alatt vagyok..

[ Szerkesztve ]

(#30) j0k3r! válasza rt06 (#20) üzenetére


j0k3r!
senior tag

nem biztos, hogy mindenki ertekeli/erti a geek humort : )

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#31) Yeffy válasza ABE (#25) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
Ne problémázz, legközelebb meglesz az! Nekem se volt meg elsőre se a B, se a C forgalom...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32) sbazsi válasza gamek!ller (#29) üzenetére


sbazsi
veterán

Dont fosch!
Én rutinból buktam. Jó nagy hülyeség miatt... ;]

(#33) gamek!ller válasza Yeffy (#31) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Tuti aludnom kell rá még párat, mert most nagyon nincs kedvem hozzá.. sbazsi: Micsinátá?

[ Szerkesztve ]

(#34) ABE válasza gamek!ller (#29) üzenetére


ABE
őstag

Ahogy anno az oktatóm mondta: általában leginkább a szerencse kérdése, hogy a friss jogsis az első két gyakorló évben szenved-e balesetet. 30 órában nem lehet megtanítani a vezetést, mert az nem csak abból áll, hogy a pedálokat és a kormányt kezeled. Sok apróság, ami évek és sok-sok km után triviálissá válnak (rosszabb esetben még akkor sem), na azok kezdőként nem tűnnek fel, sokszor még akkor sem, ha van hozzá érzéked. Menni fog az, inkább ilyenkor tanuljon alázatot az ember a közlekedéssel szemben, mint később egy baleset után. Tényleg felesleges ezen rágnod magad, van lehetőséged javítani és bizonyítani. ;)

[ Szerkesztve ]

(#35) Yeffy válasza gamek!ller (#33) üzenetére


Yeffy
veterán

Persze, ez természetes... de ne aggóggyá', jólesszaz'! :DD
Abe: hatalmas nagy +1! :K

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#36) gamek!ller válasza ABE (#34) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Nekem az oktatóm azt mondta, hogy az a legnagyobb bajom, hogy sokat vezettem már mikor elmentem megcsinálni a jogsit. Úgy magyarázta, hogy tiszta vinyóra jobb írni mint egy megtelt-re. Miután kiszállt a vizsgabiztos azt mondta, hogy normális esetben ő sem állt volna meg, de ez most vizsga volt és meg kellett volna állnom. Úgy megyek mint a többiek az a legnagyobb bajom állítólag.

Tudod az a baj, hogy marhára nincs lehetőségem egyelőre. Ez a "kis" malőr 17.000 forintomba fog kerülni ami nekem rengetek figyelembe véve azt, hogy 1 forintot sem adtak a szüleim mert a saját fizetésemből akarom megcsinálni. Következő fizetésemből talán marad annyi, hogy tudjak 1szer próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#37) ABE válasza gamek!ller (#36) üzenetére


ABE
őstag

Értem én, nálam is hasonló volt, hogy "előtanulmányaim" miatt könnyű dolgom volt. :) De a vizsga meg egy olyan dolog, hogy 30 percig bizonyítanod kell, hogy tudod a papírformát is, még akkor is, ha a mindennapokban jobb vagy egy totál kezdőnél. Ezen tényleg nem szabad elkenődni, mert nem ez határozza meg, hogy mennyire vagy jó sofőr, hanem inkább a balesetmentesen levezetett km-ek száma. :) Ha meg nem most kapod meg a jogsit, akkor 1 hónap múlva, vagy 2 hónap múlva, kis plusz munkával. De az majd gyakorlatilag egy életre fog szólni, ahhoz képest nem olyan vész egy kis csúszás és plusz kiadás. ;)

[ Szerkesztve ]

(#38) gamek!ller válasza ABE (#37) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Teljesen egyet értek veled.. Sajnos hajlamos vagyok megfeledkezni arról, hogy most mindent be kell tartani. A legszomorúbb az egészben az, hogy az utolsó pár száz méteren történt ez amikor már azt hittem, hogy megvan. A másik meg, hogy előtte direkt vezettünk 1 órát úgy, hogy semmiért nem kellett szólnia, minden zsír volt.

(#39) sbazsi válasza gamek!ller (#33) üzenetére


sbazsi
veterán

régi ford orionnal tanultam, az volt az oktatónak.
előző nap beültem egy suzuki swift-be, gyakorolni. ez volt a hiba.
a fordban az 1-es úgy nézet ki, hogy vagy 8cm-t balra, még egy picit eltolva a jobb lábam, és akkor fel.
a suzukiban meg pár centi balra, és ott az egyes.
A vizsgán sikeresen betettem hármasba, majd a 3. lefulladást követően szépen megköszönték. én meg pislogtam, hogy mi a retek van.

(#40) ABE válasza gamek!ller (#38) üzenetére


ABE
őstag

Shit happens :)

(#41) gamek!ller válasza sbazsi (#39) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Az igen. Lehet kitéptem volna a váltókart a helyéről.

(#42) rt06 válasza sbazsi (#39) üzenetére


rt06
veterán

ez nem forgalom volt, igaz? mert ott egy lefulladas miatt nem kellene, hogy megvagjanak

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43) rt06 válasza j0k3r! (#30) üzenetére


rt06
veterán

es az olyan mit eszik?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#44) Winner_hun válasza rt06 (#42) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én rutinból buktam.
[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45) Winner_hun válasza gamek!ller (#38) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sajnos hajlamos vagyok megfeledkezni arról, hogy most mindent be kell tartani.

Ühm, ha megvan a papírod akkor már nem is kell mindent betartani?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46) rt06 válasza Winner_hun (#44) üzenetére


rt06
veterán

jahogyja

amugy azt ismeritek, hogy a szoke no ujsagolja a baratnojenek:
- kepzeld, ma voltam forgalombol vizsgazni
- es, meghuztak?
- meg. harman is, de megvan a jogsi...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#47) j0k3r! válasza rt06 (#43) üzenetére


j0k3r!
senior tag

szendvicset - na de eleg volt az offbol : )

some men just wanna watch the world burn...

(#48) gamek!ller válasza Winner_hun (#45) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem tudod nagyon jol hogy gondoltam....

(#49) Winner_hun válasza rt06 (#46) üzenetére


Winner_hun
félisten

Áhh, azt hittem azt mondja hogy

- Képzeld, megbuktam a forgalmi vizsgán.
- Miért, mit kellett csinálnod?
- Körforgalom előtt kint volt a 40-es tábla, 40-szer körbementem.
- Nem lehet hogy elszámoltad?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#50) Winner_hun válasza gamek!ller (#48) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pont azért írtam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.