Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Vakegérke válasza gamek!ller (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hajaj, sokféle géppel melóztam. Krásznijkám is a listán van. Nem sikerült megbarátkoznom vele, mint ahogy a bulgár géppel sem. A "kis kemény" ezres csúcstávú gép meg egyenesen lidércnyomás volt számomra.

Volt egy Dimávag gép, amit senki sem szeretett. Mondhatnám sajnálatból kezdtem rajta dolgozni, mert szinte sugárzott belőle az elhagyatottság, szomorúság. Lomha volt, meg nehézkes, de egész jól elvoltunk.

A kedvencem az E400 volt, és ma is szeretettel gondolok rá. A szomszéd műhelyben van is kettő, és van rajtuk egy tiszta folt. Ott szoktam őket megsimogatni.
No, szóval amikor E400-ason melóztam, tréfálkoztunk a váltótársakkal. Extrém emelkedésű meneteket vágtunk, hiszen rengeteg beállítási lehetőség van rajta. Az átmérő sem volt szabvány, csak úgy per has alkottunk egy anyát, persze jó rövidet, és a kollága feladata volt, hogy megcsinálja bele az orsót, amely legalább 100mm hosszú. Jó játék volt.

Eán gépen tanultam. Azon még fogaskerék cserékkel állítottuk be a menetemelkedést. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.