Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

A mély már megvan, egy SAL XB10.

[ Szerkesztve ]

(#2) Samus


Samus
addikt

Autóhifi - Melyiket szeressem?

Itt vannak az okosok. Valószínű valamiféle Alpine cuccot fognak ajánlani.

Nekem JVC KD-R412 van. Ennek van egy újabb verziója, ami kicsit szebb, ugyanazzal a tudással. Kielégíti a szükségleteidet. 22 k körül kapható.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) jookomak


jookomak
őstag

Van autóhifis topik: [link]

(#4) Sandrew válasza jookomak (#3) üzenetére


Sandrew
őstag

winner2 :DDD

(#5) szőröscica


szőröscica
addikt

Pioneereket tudom ajánlani, több ismerősömnek is van. De előbb szövet szőnyeget vegyél! :DDD

(#6) yooccoo válasza gamek!ller (#1) üzenetére


yooccoo
aktív tag

meg is vetted?

(#7) gamek!ller válasza yooccoo (#6) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Még nem, csak félre van rakatva. Miért?

(#8) Samus válasza gamek!ller (#7) üzenetére


Samus
addikt

Végülis ki lett a kiszemelt?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) yooccoo válasza gamek!ller (#7) üzenetére


yooccoo
aktív tag

inkább gyűjts még egy kis lóvét mellé, szerintem ;)

(#10) Psychonaut válasza Samus (#8) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem csak a melyet kerdezte.

Temahoz: en biztosan a gyari fejegyseget hagynam (vagy azt szereznek), ezek a "bolti" fejegysegek annyira nem illenek bele egyik auto belterebe sem...mintha direkt ilyen rondara terveznek oket, komolyan.

Ja, es a gyari fejegyseg melle egy FM transmitter - en ilyet hasznalok (tud mp3-mat jatszani USB-rol, SD kartyarol, illetve telefonrol is, ha audio kabellel osszekotod).

(#11) Samus válasza Psychonaut (#10) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem pedig vannak szép darabok. Én például azért vettem zöld világításút, hogy passzoljon a műszerfalhoz (este minden zöldben világít). Próbáltam transmitter-t is, de sokkal halkabb volt, mély nulla, néha még sercegett is, és eszméletlen szar volt, kezelhetetlen, lassú (számváltás). Persze nem teszkós gagyit kellett volna venni. Egy barátnőm öccsének Soundfly van, az nagyon szépen szól, csak kétszer annyi volt, mint amennyiért én vettem...

Nekem például az említett R412-es van, abszolút nem ronda, szerintem szép tervezés. Az utód, a 422 még szebbre sikerült.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) Psychonaut válasza Samus (#11) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az enyem kifejezetten jol szol kartyarol es USB-rol, telefonrol tenyleg rossz. Sercegni nem serceg, jobb, mint a radioadok. Ja, es a szamvaltas is gyors, pont, mint egy normalis MP3 lejatszon. Szoval kifejezetten jo darab. 3-4000 korul volt az ara Vateran.

A lejatszo meg nekem nagyon "teszkos" feelingu, el nem tudom kepzelni, hogy barmilyen muszerfaldizajnhoz passzoljon. De persze izlesek es pofonok. (azt viszont nem vitatom, hogy minden bizonnyal jol szol)

(#13) dízelracer


dízelracer
senior tag

TV-Elektronika szaküzlet Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 42. /ez van relatív közel hozzád/

Kenwood KDC-4051UG

CD / MP3 / WMA / AAC
24bit DAC
RDS Tuner
4X50W MOSFET
Előlapi AUX bemenet
Előlapi USB bemenet
1 RCA kimenet
Kormánytávvezérlő előkészítés
Zöld gombmegvilágítás
SYSTEM-QEX
Beépített LP filter
13 szegmensű kijelző

23.990 forint

Azt a SAL-t felejtsd el. Filléres kínai tucathangszóró egy gagyi csőben.

(#14) eddie17


eddie17
addikt

Haverom most vett Pioneer DEH-4300UB-t. Jó gép, árban is belefér.

(#15) gamek!ller válasza dízelracer (#13) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Minden nap elmegyek a bolt elott, ezt meg fogom nezni. Koszonom!:) A melyre mit ajanlotok? Arra csak 20k korul van es jo lenne ha aktiv lenne h ne kelljen erolkodo.

(#16) Samus válasza gamek!ller (#15) üzenetére


Samus
addikt

Pár hónapja láttam MediaMarkt-ban Blaupunkt szettet, egy mélyláda (persze hangoskodóval), és 2 csatornás erősítő (ami pont elég a ládához hídba kötve), olyan 25k körül volt. 250W volt ráírva, tehát olyan 50/max. 70W RMS (bár a mélynél már többet mond a maximum teljesítmény, mivel gondolom úgyis puffogós zenéhez veszed, nem Mozartot fogsz hallgatni rajta, hogy figyeld hogy szólal meg a nagybőgő és az üstdob). Ezzel nem azt mondom, hogy itt kell venni, de szettben olcsóbb. Ha a linkelt topikban kérdezősködsz, kapsz ajánlatot, csak tedd hozzá (aláhúzva), hogy ennyiért, és nem többért. Hajlamosak nagyon elszállni néha a kollégák (bár tény, hogy tudják miről beszélnek).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#17) gamek!ller válasza Samus (#16) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Igazából ezt a hídba kötést nem igazán értem. Egy kapcsolási rajzot vagy valami fényképet tudsz adni?

(#18) Samus válasza gamek!ller (#17) üzenetére


Samus
addikt

A hidalást kicsit elírtam, mert ahhoz két erősítő kell. Viszont ha olyan erősítőt veszel, ami 2/1 csatornás, akkor használható a két csatorna hídban a mélyládához (leírás lesz róla a termék dobozában, illetve magán az erősítőn is felszokták tüntetni). Léteznek monoblock erősítők is, ezek egy csatornásak, kifejezetten mélyhez.

Tényleg javaslom az említett topik felkeresését, tudnak segíteni, én is oda mentem, mikor fejegységet akartam venni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) dízelracer válasza gamek!ller (#15) üzenetére


dízelracer
senior tag

Szívesen bár hangminőségre nem tudom milyen lehet.

(#20) dízelracer


dízelracer
senior tag

Sub-ot is lehet hajtani fejegységgel, íme.

(#21) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Fm transmittert ne használj, mert még az fm rádió minőségétől is messze van az átvitt hang. Egyébként 10e alatt is vannak fejegységek cd lejátszó nélkül, usb meg sd kártyával. Végül is ki hallgat ma már cd-t? :)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#22) gamek!ller válasza Victoryus (#21) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én.. :)

(#23) dízelracer válasza gamek!ller (#22) üzenetére


dízelracer
senior tag

Azt az aláírást b.meg. Sírok ... :O :DDD

(#24) Victoryus válasza gamek!ller (#22) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Kocsiban én is, mert sajnos nincs rajta usb, de egyébként csak mp3-at, meg on/off line rádiókat.Vettem fm transmittert, mondom majd a Blade-del milyen jó lesz. Hát, nagyon pocsék minőségben viszi át a hangot.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#25) Samus válasza Victoryus (#21) üzenetére


Samus
addikt

Én azét távol tartanám magam a 10k alatti fejegységektől. Szerintem megéri költeni többet egy fejre, mert az egy alap lesz, arra lehet építkezni.

Ha pedig nincs más lehetőség, akkor léteznek olyan "transmitterek" is, amiket a gyári rádió és az antennakábel közé kell toldani, és kvázi AUX-ként működnek. Annyiban jobb, hogy nincs zavaró zaj, mert közvetlenül a kábelre megy a jel, viszont bontani kell az autót, így ennyiből egy olcsó fejet is be lehet rakni, mert ha azt nézzük, a semminél az is jobb. De itt a kolléga szán is rá zsetont, így az említett Kenwood, az általan használt JVC, egy magasabb kategóriás JVC vagy Pioneer is választás lehet, sőt, 30ért van alap Alpine is.

Emellé vesz 5k-ért egy 8 gigás Verbatim Store 'n Go "pendrive"-ot, ami annyira kicsi, hogy épp csak kilóg az USB aljzatból, de bőven fér rá muzsika, így nem éktelenkedik egy méteres cucc bedugva a portba, és nem félő, hogy véletlen kirúgja valaki a térdével (ha a középkonzol függőleges közepénél, vagy az alatt van a fej helye).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.