Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) John Fowler


John Fowler
tag

Leszögezem, hogy ez az én nagyon szubjektív véleményem, senkit és semmit nem akarok megsérteni vele, talán csak öregszem.

TestDrive Unlimited
Játszottam vele, de tipikus mai játék: gyönyörű, jónak tűnik, de 0 fantázia, 0 realitás, pár poénos csapatás, meg pálmafában gyönyörködés után dögunalom, ment a kukába.

Spider-Man 3
Film alapjén nehéz jó játékot csinálni -a "3" a címben eleve nem túl bíztató.

Bioshock
Az év talán egyetlen jó játéka. A grafika szép és hihetetlenül gyors, a design átlagon felüli, a hangulat jó. Persze agyatlan öldöklés ez is, de legalább van hangulata, a hack-elés kifejezetten dob a játékon. Kár hogy a "questek" olyan szájbarágósak -konzolos örökség. Sajnos egy résznél állandóan fagy, drivercsere, és windows reinstall után is. Pech. A gyári patchek sem segítettek.

Medal of Honor: Airborne
Ezt nem néztem meg de kíváncsi vagyok rá.

Colin McRae Dirt
Ha a gépigény nem volna elég riasztó, elég csak az 3-as 4-es részek "realizmus"-ára gondolni, és máris elmegy tőle a kedvem.

CoD 4
Már a Battlefieldnél sem jött be ez a modern háborúsdi.

NFS: ProStreet
Ugyanazt írhatnám mint a CMR-re. Az utolsó valóban jó és innovatív NFS a Porsche2000 és a legelső rész volt. Ferrari edition mikor lesz? (vagy Lambo, BMW, Jaguar, akármi)

Gears of War
XBOX-on kipróbáltam, szintén percekre köt csak le. Az első "jajj de jó lopakodni", és "esik az eső a puskacsőre" élmény kiheverése után semmi motiváló nincs benne.

Crysis
Nevetni fogtok, bár csak a demoval játszottam, szerintem a komplexitásához mérten elég gyors. Szépnek szép, más téren is rendben van. Félek viszont, hogy csakúgy mint a Far Cry a kezdetek után ez is szürrealitásba megy át amikortól is nem sok kedvem lesz játszani vele...

Ennyi.
És hogy lássátok, nem csak fanyalogni tudok, győztest hirdetek: Az idei év legjobb játéka továbbra is a Jagged Alliance 2. Nem tévedés, nem elírás, a kettő. Még mindig jobban leköt mint bármi más. Kb hetedszerre is végigjátszva még mindig élvezem. Anno csak a Civilisation1-2 volt ilyen, az UFO, meg a MOHA1.

Szeretnék olyan játékokat, mint anno pl a Maffia, vagy a Hidden and Dangerous volt. Nem túl rövidek, nem túl könnyűek, és magával ragadtak a hangulatával.

Juteszembe: mégiscsak van egy "friss" játék, ami szintén lekötött 2 évre: a Guild Wars. Próbáljátok ki.

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.