Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

SGSem cserelnem Xperia Arcra ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) plus44


plus44
veterán

Én mindkét készüléknél érzek egy erős 10-15k-s túlárazást, ennek fejében még nem olyan jó vétel, de csökkenve nagyon megéri majd szerintem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) Cyrin válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


Cyrin
addikt

hát ehhez az avatarodhoz nem is választhatnál stílusosabban. :D

a wildfire s a vodánál is megjelent ma és olcsóbb is.

(#4) Rém


Rém
tag

Elsőként dobták piacra, várható volt a túlárazás. Mondjuk tavaly még a csúcsmodellek húzosabbak voltak.

(#5) Davidoff91 válasza plus44 (#2) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Túlárazás? Javasolom gyors megtekintésre drága szolgáltatóm, a Telenor oldalát. Ameddig azt nem láttad, addig nem ismered ezt a fogalmat...:U

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) plus44 válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


plus44
veterán

Nem a szolgáltatók közötti árverseny érdekel. Nekem a telefon ár/érték aránya a fontos, amin érzem atz a 10-15k felesleget. Ennyi...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

"Olcsóbb készülékek:
HTC Desire HD"
;]

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#8) Lamasd0


Lamasd0
csendes tag

djuice-nál vajon lesz wildfire s?

[ Szerkesztve ]

Nexus S i9023 4.0.3 "A vok és a vagyok között a különbség az agy"

(#9) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Remélem, hogy az SGS2 hatására esni fog az SGS ára. :)

(#10) frenetik


frenetik
tag

na jó, de kb. egy hete van a galaxy s2 a t-mobile-nál. :D

(#11) Rusi válasza frenetik (#10) üzenetére


Rusi
senior tag

Csak előrendelhető volt, akárcsak a Wildfire S, de most már árlistában van, tehát boltokban megvásárolható.

Mobilaréna (2010-2017)

(#12) daveee85 válasza Rusi (#11) üzenetére


daveee85
csendes tag

Csak szeretnénk megvásárolni a boltokban. Az SGS2 csak az árlistában van benne, a boltokban hiába keresitek, azt mondják csak jövő héten kapnak belőle.

(#13) janos68 válasza plus44 (#6) üzenetére


janos68
aktív tag

Van az 25-30 is. Bár igaz, hogy nem olyan elképesztően pofátlanul drágák, mint a tavalyi modellek, csak szimplán pofátlanul. :)

(#14) daveee85 válasza janos68 (#13) üzenetére


daveee85
csendes tag

Ha az ember bevállal hűségnyilatkozatot a díjcsomagra is, akkor rögtön esik az ár 15-20 ezer forintot. Így az SGS2 már 100 alá kerül, az már nem olyan rossz.

(#15) dedike válasza daveee85 (#14) üzenetére


dedike
addikt

Sőt! Ha ezt a MédiaMánia XL.-re teszed, a Galaxy S II már 24990,- forintért a tied!
Tuti jó vétel... ;] :)

Jó szerencsét!

(#16) daveee85 válasza dedike (#15) üzenetére


daveee85
csendes tag

Az már nem feltétlenül, mert ritka akinek kell a 16000 Ftos havidíjú csomag. :)

(#17) RaveForce


RaveForce
veterán

Xperia arc <3
remélem minél előbb megkaparintom, kérdés, h érdemes-e várni pár hetet esetleg egy hónapot, kezdeti árzuhanás miatt :F

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) Depression válasza RaveForce (#17) üzenetére


Depression
veterán

Láttál már árzuhanást egy hónap alatt szolgáltatóknál? Vagy bármikor, ha nem kifutó modell?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) dedike válasza Depression (#18) üzenetére


dedike
addikt

SonyEricsson modelleknél és a T-nél volt már rá példa! Ha nem is árzuhanás, de egy 5-10 ezres csökkenés... talán... :)

Jó szerencsét!

(#20) bobace


bobace
őstag

Hú végre Arc. Megérkezett, hihetetlen. :C

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Perpiull konkrétan 0 Ftba kerül az X8 illetve az X10 mini pro is Média Mánia M csomagban.

Tehát abszolute várható volt a csökkenés, a készleteket el kell adni a következő generáció előtt... A franc sem bánja :) :D

(#22) majkel válasza talpalavalo (#21) üzenetére


majkel
tag

Kiszámítható lépés volt ez. Más gyártók készülékeivel is meglépik az ilyen drasztikus csökkentést ha jön az újabb generáció.

Akinek nincs szüksége az újabbra, mert az igényeit kielégíti az előző generáció az meg csapjon le, mert vélhetően ezek az utolsó készletek. Mondjuk nekem drága lenne az M-es csomag, de a kisebb csomagokban is durván lement az áruk.

(#23) talpalavalo válasza majkel (#22) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Drágának nekem is drága a havi 8 ezres számla, de mivel most XS csomagban vagyok és így is túllépem a telefonálással a limetet, most is kifizetem havonta azt a 8 ezret sőt van hogy 9-et is ,ami nagyon nem jó, de nem tudok mit tenni, akkor meg miért is ne fizetnék elő egy nagyobb csomagra amihez ha meg ingyen adnak telót is.... Jah és mivel ez a 8 ez lebeszélhető akkor már nem is olyan vészes...

(#24) majkel válasza talpalavalo (#23) üzenetére


majkel
tag

Amúgy ja, ez legalább annyiban jó húzás a T-től, hogy külföldön bevett szokás, hogy ha egy combosabb előfizut kötsz akkor ingyen adnak hozzá egy jobbféle közép- vagy felsőkategóriás telefont. Nem úgy mint a Vodánál vagy a Telenornál ahol kiszúrják a szemed az ingyentelefonos választékból valami ótvar Alcatellel...

Van még mit javítani persze a hazai viszonylatokon, de ez már legalább egy lépés abba az irányba, hogy a mobilkommunikáció olyanná válhasson, mint nyugaton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.