Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #19708160


#19708160
törölt tag

Szép szám,de nem csodálkozom hisz nagyon jó telefon.

(#2) lmisi


lmisi
senior tag

Mennyi volt ilyenkor az előd S?

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szép teljesítmény. De nem sokára jön az iPhone 5 az majd megdönt minden eladási rekordot. ;]
Csak lenne "anyagból" a következő SGS már tenném is félre rá a pénzt.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) DeathAdder


DeathAdder
veterán

"A dél-koreai gyártó közleménye szerint az áprilisi premier óta több mint 10 millió példányban talált gazdára a Samsung i9000 Galaxy S II.."

Pontosan i9100.

(#5) maki12 válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


maki12
senior tag

lehet hogy mostmár ''talán'' végre nem lesz akkora dominenciálya az i cuccoknak ;]

HTC U11 & Nikon D5300

(#6) Depression válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


Depression
veterán

Nem túl valószínű. Mármint a rekorddöntés, a 10 millát tuti pár hét alatt letudják.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Másrészt ez a szám arra mer következtetni, hogy az "ekkora" kijelző mégsem annyira kritikus mint azt szinte mindenki elejétől fogva feltételezte, ugyanis a Samsung hazai pályán eladási rekordot döntött vele.
Ennyit arról ,hogy ez "túl nagy". Mégsem rettentette meg több, mint 10 milló embert, és még a lapátkezű amerikaiaknál nincs is forgalmazva a készülék, bár ott szerintem ilyen árszegmensben inkább az IPhone fog dominálni.

(#8) Robertoq válasza lmisi (#2) üzenetére


Robertoq
őstag

Én annyit olvastam, hogy az S1-nek 7 hónap kellett a 10 millióhoz.
:C

(#9) adrianv


adrianv
tag

Hoppá. Androidtól szeretettel egyenesen Dél-Koreából.

Sorry for party rocking!!!

(#10) joey04


joey04
titán

ugyan szerintem van jobb droidos gép meg pár jobb készülék, de valóban jó készülék. van ugyan hátszele, de szép számok

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Cyberpunk válasza joey04 (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát hardverileg nincs jobb. És jelenleg ez általánosan elmondható az okostelefonok egészére is.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Damage401 válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


Damage401
senior tag

Viszik mint a cukrot :). minden téren jó. Kicsit nagy az én ujjaimnak, no de nem lehet minden tökéletes

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#13) Robertoq válasza joey04 (#10) üzenetére


Robertoq
őstag

Pl? Milyen hátszél?

(#14) Dr.Anonymus válasza joey04 (#10) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Robertoq:
pl. ilyen hátszél ;)
[szerk.]

nagyon szép szám, gratulálok a Samsungnak
bár én személy szerint a Samsungtól már nem vennék telefont, ... volt egy két odab..os csalódásom... ;]

igazából nyilván az eladásokban óriásit nyom a latban, hogy a szolgáltatóknál nagyon futtatják
bemegyek egy T-Mobile-ba, a következő arány látni:
ki van téve kb. 3-4 SE telefon, 3-4 nokia, 1 motorola, 0 HTC, és vagy 10 Samsung, az S2-nek meg külön szinte már oltárt építettek..:DD

a fő móka egyébként az, hogy amikor múltkor beugrottam a t-be akkor láttam hogy ott volt egy 3 tagú ferdeszemű küldöttség, akiknek semmi más feladatuk nem volt, mint sem ellenőrizték a ki helyett készülékeket, megnézték azok állapotát, hogy be vannak -e kapcsolva, stb..
1 szó mint 100 azért utaztak el idáig (beszéltem velük, és magyarul nem tudtak) hogy ellenőrizzék, hogy kellően reprezentálva van-e a Samsung

és az eladások jó részt ezen múlnak
(a legtöbb ember nem fórumozik, tesztet olvas, hanem be megy a szolgáltatóhoz, ami ki van téve azt megnyomkodja, és abból választ)

[ Szerkesztve ]

(#15) keIdor


keIdor
titán

Nem csoda, hogy ilyen hamar 10 milliót eladtak belőle. Jó telefon, meg persze D-Koreában agyon van hypolva.

#11: Az önmagában tök mindegy, az első Galaxy S szaggatott rendesen és annó abban volt a legjobb...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Ádám16


Ádám16
addikt

szerintem a SGSII HD LTE jobban érdekelné a népet, esetleg az Omnia W, mint egy ilyen adat.. :o :R

(#18) lmisi


lmisi
senior tag

10 millió nem kevés, talán csak iTelfonokból adnak el többet.

(#20) fffeco


fffeco
tag

még egy ember kezében sem láttam s II-t, galaxy minit viszont már rengeteget

(#21) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Hát ha tévedek, javítsatok, de a hátszél nem igazán számít. A hypolás/reklám/letolni az emberek torkán benne van az árban....
Amúgy meg pazar telefon ;)
A terméket el kell adni...Ők meg eladják, mi meg megvesszük...

[ Szerkesztve ]

"Those who want respect, give respect"

(#23) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Nagyon szép, csak így tovább Samsung! Tudja valaki az indokát annak, hogy miért késik ilyen sokat az USA premier? Kihagyott ziccernek tűnik, hogyha a Samu bevárja az i5öt az S2 piacra dobásával...

(#27) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Szép eredmény, csak így tovább. :K

(#29) sippet válasza Real Ghoost (#23) üzenetére


sippet
senior tag

ez az infó már a hírben is helytelenül szerepel, a készülék megjelent az usa-ban is az egyik szolgáltatónál, és napokon/heteken belül jön mindenhol, a verizont leszámítva.

(#30) Remus389


Remus389
veterán

én arra lennék kiváncsi hogy a sima Galaxy S-ből hol tartanak, a 10 millió megvolt fél év alatt, de már lassan közelít a másfél évébe a sima galaxy s, van erről info? mert tudtommal még gyártják a simát is, legalábbis a galaxy s plust

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#33) feliks válasza DeathAdder (#7) üzenetére


feliks
senior tag

Attól hogy sokan megvették, még tarthatják túl nagynak. Én is megvettem, szerintem is túl nagy. De mit lehet tenni, ha egyszer ez jelenleg a LEGJOBB Androidos telefon..? Inkább vesz az ember picit túlméretezettet, és nagyonjót, mint kisebbet, ami nem olyan jó. Amik a top kategória teljesítményben (Sensation, SGS2, Optimus 2X) azok méretre egyformák kb, és hiába kisebb az Optimus 2x kijelzője, csak széltében kisebb, úgy sem sokkal.

Am. nem lep meg a hírben szereplő eredmény, iOS-párti voltam sokáig,(no persze nem fan, csak daily-use jellegű használatra azt tartottam leggördülékenyebben használhatónak, főleg a tempója miatt) mert az Andoid még SGS1-en sem mindig volt elég gyors és stabil, SGS2-n viszont nem találok olyat, ami ne lenne teljesen tökéletes (kivéve azt, hogy fémváznak és kicsit vastagabb háznak én jobban örültem volna, de ez nem elsődleges szempont)

[Be Happy]

(#36) Pete55555


Pete55555
addikt

"A mindössze 8,49 milliméter vastag, Samsung Exynos processzor köré épülő jövevény 4,3 hüvelykes, 480x800 képpontos Super AMOLED Plus kijelzőt, 1080p felbontású videók rögzítésére alkalmas 8 megapixeles fő és 2 megapixeles másodlagos kamerát, GPS, WLAN és Bluetooth 3.0+HS modult, digitális iránytűt, 1,2 GHz-es ARM Cortex-A9 processzort és ARM Mali-400 grafikus gyorsítót, 1 GB RAM-ot, 16 vagy 32 GB belső tárhelyet és 1650 mAh kapacitású akkumulátort kapott."
Ezt muszáj minden cikkbe beleírni, ráadásul pontosan ugyanolyan megfogalmazásban?
Én nem vagyok ujságíró, de legalább a felsorolás megfogalmazásán kicsit változtathatnátok, mert elég unalmas mindig azt olvasni, hogy "a xy jövevény ezt, meg ezt, meg..... kapott."
Pl.: A telefon rendelkezik a-GPS-el, 8mpixeles kamerával.....és FullHD kijelzővel. Vagy: A készülék a-GPS-el, 12mpixeles kamerával.....és 720p flbntású kijelzővel érkezik.
No offense :R

...Szeretem leracsniztatni...

(#38) Robertoq válasza Remus389 (#35) üzenetére


Robertoq
őstag

Amennyiben igazak az SGSII-ról szóló specik , akkor fémházas lesz és talán a series 9es laptopoknál alkalmazott duralumínium lesz az.

(#47) David75 válasza Remus389 (#46) üzenetére


David75
őstag

Ha ilyen borzasztó nehezen lehet kiadni fém telefont akkor a sokkal olcsóbb omnia7-nél hogy a francba sikerült megoldani?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#48) qpwoeiruty válasza joey04 (#10) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Valóban? Egy példát is mondatnál azért. Mert a piac elég nagy részét ismerem és nemhogy androidos telóból, de úgy egyáltalán semmilyen oprendszerű telóból nem jut eszembe olyan ami akár csak megközelítené.

(#49) kutkut válasza David75 (#47) üzenetére


kutkut
addikt

Úgy, hogy az SGS II-t (az android és a brutál hardvere miatt) el lehetett adni fém ház nélkül is. Majd a következőbe vagy az után, amikor már az is kell. :/

Meizu MX3 32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.