Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lecs@


Lecs@
addikt

Nem semmi..Mintha ingyen szórnák ! :(

512 GB

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Vegyétek csak! :(

Minden szavam magánvélemény!

(#3) Djuree válasza Lecs@ (#1) üzenetére


Djuree
félisten

külföldön ez nem sok pénz. 1-2 heti bér...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Tiszta Apple csinadratta. :D soha nem fizetnék enyit egy telefonért :(

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5) banhammer válasza ghiottone (#4) üzenetére


banhammer
veterán

Soha nem allnek sorba egy telefonert.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Birkák ;]

(#7) Djuree válasza ghiottone (#4) üzenetére


Djuree
félisten

ha havi 7-800k-t keresnél akkor se? :) mert akkor nem vágna földhöz. olyan nekik mintha te most vennél egy 50k-s telót...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sajna az első hibajavítás nem csinál fém keretet a műanyag helyett. és nem tünteti el a prémium árazást... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) tothmaxy182 válasza Djuree (#7) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Akkor se... Kb ugyanezt tudja egy olcsóbb telefon is, csak pulzusmérő nélkül. Az emberek 90%-ának bőven elég lenne egy 60-70ezres telefon csak az nem iPhone, meg nem Galaxy S....

Ez olyan elvi kérdés. Már sokat gondolkodtam raja, de pl szerintem ha én milliárdos lennék, akkor sem vennék Ferrarit, mert semmi szükségem rá. Szerintem akkor is elég lenne nekem valami Audi A4, VW Passat, vagy ilyesmi... Ugyanígy vagyok a telefonokkal is!

Minden szavam magánvélemény!

(#10) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Vicc ez a sorban állás :K mintha valami Űber nagy fìcsőr lenne benne.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) teasember válasza Fr0z3n (#6) üzenetére


teasember
csendes tag

... sry 2x ment

[ Szerkesztve ]

(#12) teasember válasza Fr0z3n (#6) üzenetére


teasember
csendes tag

Ssheeps... :D ;] ;]

(#13) DS39 válasza kbyte1024 (#10) üzenetére


DS39
nagyúr

ugyanez megy az új iPhone-ok árusításánál is. vannak akiknek azonnal kell.

(#14) iSonic válasza ghiottone (#4) üzenetére


iSonic
addikt

Én is ettől félek hogy ugyanoda fog torkollani mint az apple három nappal előtte kell sorbaállni egy műanyaggal burkolt alaplapért.. A Samsung is kezd átesni a ló túlsó oldalára.. azért ne akarjanak almák lenni amikor nem azok és pont ezért szeretem őket.

(#15) xperiasigi


xperiasigi
őstag

I5c volt ennyi :C egyebkent nem meglepo szerintem..egyre nagyob a sikere ahogy en latom..

Iphone 6s

(#16) Ati1979 válasza Fr0z3n (#6) üzenetére


Ati1979
veterán

Itt is lenne sor, ha lenne rá pénz... :)

Még ígyis lesz, hogy általában nincs. :D

(#17) Lecs@ válasza Djuree (#7) üzenetére


Lecs@
addikt

Nem az árazása miatt nem vennék, ha külföldön élnék akkor sem ! Ha 200 Euro lenne, akkor sem. :N

512 GB

(#18) myatarix válasza Graphics (#8) üzenetére


myatarix
csendes tag

+1 :C

The ultimate vintage computer collector :)

(#19) babkukta


babkukta
senior tag

A legnagyobb baj az, h a samu így is azt látja, h viszik. Pedig egyértelmű, h túlárazott. Ha ilyenek az emberek, és veszik amennyiért adják, nem is csoda ha 2-3 év múlva közel 300k lesz egy csúcsteló. Apple szindróma... 100at se ér, de ha viszik 250ért, miért ne? És igazuk van!!! A kínaiak azért adják sokkal olcsóbban, mert csak így veszik, az s5öt meg egy kis marketinggel bármennyiért eladják. Nem lesz jó ez az irány

Üdvözlettel, Tibi

(#20) Blyan


Blyan
félisten

HAHA, mikor jön az Apple reklám a birkákról? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Hagy vegyék, az ő dolguk. Minden elmúlik egyszer, Grundig, Blaupunkt, Fisher, Akai, Technics, Sanyo, Funai, csak hogy kisebb brandeket említsek fiatalkoromból amik manapság már gyakorlatilag az enyészeté lettek. :DDD

(#22) Blyan válasza iSonic (#14) üzenetére


Blyan
félisten

Vicces igazából, mert mióta feltörtek almák akarnak lenni, hiszen pont erről szól ez az egész. ;)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) h3lios


h3lios
addikt

Nálunk nekem kellett kirakni a demo telefont és hát nem vagyok elájulva tőle. A hátlap fogása egyébként tényleg kellemes, szóval főleg feketében fogyasztható, engem sokkal inkább zavar a gagyi rácsos előlap, illetve a megváltozott gomb kiosztás. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért kellett a beállításokat leszedni, amikor úgyis ott a HOME gomb. Semmi értelme a jelenleginek, akkor már inkább tértek volna át a virtuális gombokra...

Troll: ON
Jaaa, hogy akkor nem tudtak volna Apple-t másolni... ;]
Troll: OFF

B-tag: H3lios#2825

(#24) Fr0z3n válasza Ati1979 (#16) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Na ja, megy majd a sorban állás a szolgáltatóknál. Részletre, drága előfizuval :D Ez a galaxy fites reklám is egy vicc, főleg vodánál. Oda adják 1 ft-ért 20k előfizuval és kapsz "ajándék" fit-et.

Első S5 reklám, egy bari kiharap egy darabkát az almából :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) bok92


bok92
addikt

És az előd is 125 országban kezdett? :F

(#26) sanyijedi


sanyijedi
őstag

érdekes számomra.. bár mindent eltudnak adni, ha így vesszük nem annyira meglepő..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#27) Pöttön


Pöttön
őstag

Na most mi lesz velünk???
Dobhatjuk ki az ESnégyet... :))
Úgy nézem a sor hosszából hogy a beépített pulzus mérő meghozta a várt hatást.... :W

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#28) zsola_777


zsola_777
csendes tag

Nem tudom kinek mi a fontos! De a prémium telefon ott kezdődik mikor kézbe veszem és már érzem az anyaghasználatán hogy ez egy drága de minőségi telefon! Nah ezt egy samsung se tudja! Az apple igen! Androidosok közzül meg prémiumot csak a Htc ad! A samsung nem különb anyaghasználatra és már hardverre sem a "menő" kínai márkáktól! Kiegésziteném még azzal hogy volt egy pár telefonom de a samsung optimalizàlni se tud!

[ Szerkesztve ]

(#29) Ati1979 válasza Fr0z3n (#24) üzenetére


Ati1979
veterán

Ez lesz! :)
Hogy mehessen aztán a villogás, otthon meg az éhezés...

Aztán a 20k-s előfizut 2 hónapig se tudja majd fizetni. :N

(#30) Fr0z3n válasza Pöttön (#27) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Kell az a pulzusmérő. Tudd, hogy le kell nyugodnod mielőtt infarktust kapsz az árától :D

(#31) AS


AS
félisten

Sok irigykedő troll elöjöt a barlagbol. Mit is mondtak hogy nem lesz sikeres meg ilyenek. Érdekes modon minden tesztben csak dicsérik és ez nem véletlen mert jó lett. Már itthon is vannak vásárlok. Elég megnézni a teszt topikot.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Az emberek ennyire szarnak a dizájnra és az anyaghasználatra? :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#33) Sn00k válasza h3lios (#23) üzenetére


Sn00k
veterán

A gombok átprogramozhatók, nem ? Én úgy hallottam... :U

(#14) iSonic: Nincs ebbe semmi rossz véleményem szerint, a másik meg, hogy nem a gyártó tehet arról, ha az emberek mennek és már reggeltől sorban állnak egy új készülékért. Amúgy ez nekem is fura, de , hát van aki úgy gondolja neki azonnal szüksége van a termékre, ahogy meglehet vásárolni, mert lemarad valamiről , ha 3 nappal később jut hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#34) Lecs@ válasza sz.balazs.95 (#32) üzenetére


Lecs@
addikt

A név számít . Hisz a csapból is ez folyik. Jó a Samu reklámpolitikája. Semmi más ok nincs itt. :K

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#35) Peterson_


Peterson_
addikt

Nekem biztosan nem kellene, de meg tudom érteni.
Az első felhasználók elég pozitív tapasztalatokról számoltak be és a sajtó sem kaszálta el.
Naná, hogy viszik.
amúgy sem rossz telefon ez, attól hogy nem rengette meg a világot.
Egyik nagy modell sem hozott most akkora előrelépést.

Egyéként ettől a sorbanállósditól mindig rosszul voltam :U

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#36) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

idáig se volt sok hitem az emberiségben, most az a maradék kevés bizalmam is odalett.. :DDD

(#37) margithid


margithid
veterán

Az egészben az a szomorú, hogy itthon is venni fogják méghozzá 20000 Ft-os előfizuvel, mivel ugye függetlenre nincs pénz...
Van egy ismerősöm is, 80k-t keres, de xperia z1-e van, de már cserélni akarja ha jön a z2...
Közben volt olyan hogy hó végén én adtam neki kölcsön 2000 Ft-ot kajára...
Szörnyű ez a marketing bullshit ami ilyen hülyévé teszi az embereket, már bocsánat:(

(#38) Graphics válasza margithid (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ezért váltok két kártyára, és kínaira, na meg VoIP-ra... Kell a fenének a magas költség.. megoldom okosba..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) Próféta


Próféta
tag

Szerintem az áll érte sorba, aki már az első nap birtokolni akarja, mindegy milyen áron. Lásd. iphone, ps4, diablo3 stb.
Ezt a rajongást nyilván egy marketinggépezet, egy felépített image váltja ki. Ez nem a termékről szól, szóval szerintem kár összekapcsolni.

Azt, hogy a termék jó-e majd mindenki eldönti és az idő majd megmutatja. Az eddigi S-ek szerintem nem voltak szarok, nem voltak túlárazottak (fél évvel kiadás után ;] ). Persze az iphone jobb abban, a htc one ebben, a z2 meg amabban. De ettől még nem szar egyik S sem.

(#40) satz18


satz18
őstag

Ahoz képest, hogy az elődhöz képest kb csak a soc minimális ráncfelvarrása volt, a fél évvel korábbi konkurensekhez képest meg semmi, ehhez képest számomra ez az eredmény meglepő.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#41) Peterson_ válasza margithid (#37) üzenetére


Peterson_
addikt

Az ilyen embernek meg nem adnék kölcsön, ha barát, ha nem barát.
Aki ilyen szinten nem tud felelős döntéseket hozni, akkor az élet többi területén ugyan milyen.

Na de bocsi, ez nagyon off, csak ez a véleményem.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#42) Ati1979 válasza margithid (#37) üzenetére


Ati1979
veterán

Tényleg teljesen elhülyítik az embereket. :O

Ilyen fontos egy telefon? Van aki éhezik is miatta? :Y

(#43) margithid válasza Peterson_ (#41) üzenetére


margithid
veterán

Éhesen ott áll előtted lehet Te se tudnál nemet modnani...

Duliee

Én se telefonálok már, a telefon funkció sokadlagos ma már.
A legnagyobb baj az, hogy mobilnettel nem engedi használni a legtöbb szolgáltató a skypeot, vibert és társait. Legalábbis feltöltőkártyás konstrukciókkal.

Ati1979

Igen, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#44) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Nem semmi, hogy sikerült így felfuttatni magukat, én nem gondoltam volna, hogy ilyen keresett lesz az S5 :) A Samsung a koreai Apple :D

(#45) ghiottone válasza Djuree (#7) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem nem. :( A Motorolák mellett tettem le a voksomat, arra amire használom bőven elég - itt az S5-nél ki sem tudnám használni a telefon funkciót + nekem drabálisan nagy, 130 mm-nél nagyobb telefon nem játszik. Most is úgy vagyok vele, hogy elpasszolom a Moto G-t és az Atrix 2-met és átforgatom egy X-be - de itt is 100e a max., amit hajlandó vagyok fizetni ezért a telefonért, többet nem (nem jelentene gondot, de követem a kódexemet ;) ).

Amúgy pedig Magyarországon itt az egyik sznob faktor - sokan úgy is megveszik a drágább telcsiket, hogy havi 20-30 forintos előfizetéses konstrukciókat bevállalnak és azt nyomják 2 évig. A másik sznob faktor pedig ha egy bizonyos körben forogsz akkor nem teheted meg, hogy nem iPhone-al, vagy S4, S5-el szaladgálsz, mert kb. kinéznek a társaságból. - és sajna sok mindenkinek az számít, hogy a kinézete, cuccai alapján ítélik meg az embert - ez a jelenkori fogyasztói társadalom elcseszett filozófiája.

De röviden: akinek tetszik és megveszi az vegye, vigye, használja.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#46) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát a képet elnézve, nem csak az Apple vásárlókat lehet birkázni. :DDD Ez már valami, hogy sikerült szép fanatikus tábort magának kialakítani. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) Peterson_ válasza margithid (#43) üzenetére


Peterson_
addikt

Nézd, kegyetlen vagyok vagy nem, nekem volt hasonló ismerősöm.
Egyszer adtam neki, következő alkalommal szépen elbeszélgettem vele.
Ha mindig adsz neki, abból semmit nem tanul.
Pedig nem az a normális, hogy felesleges luxuscikkekre túlvállalja valaki magát, aztán meg nem jut pl:
Számlára, családra, ételre, bérletre, de bármire, hogy kölcsön kelljen ezért kérni.
Érted amit mondok?
Ez magas fokú butaságot( /felelőtlenséget) és önzést rejt magában.

Engem annak idején legalábbis így neveltek.
Vettem valami hülyeséget, amikor véletlenül egy hónapig kaptam kajapénzt a suliban.
"Jól van fiam, akkor edd az"
-És mennyire igazuk volt.
Hülye kis példa, de a lényeg benne van.
Csak érted, akkor én pl voltam 13 éves....gondolom Te meg egy felnőtt emberről beszélsz

Persze nem ismerem a történet mögött az embert és közöm sincs hozzá...de az én olvasatomban ez egy ilyen dolog.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#48) kolosanyi válasza margithid (#37) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ó jaj... :(

(#49) Ati1979 válasza margithid (#43) üzenetére


Ati1979
veterán

Éhesen ott áll előtted, 150k-s telefonnal a kezében.... Tragikomédia. :( :N

Én itthoni előfizetéshez nem is vennék telefont, mivel elég gyenge ajánlatok vannak.
Részletre venni az meg még viccnek is rossz.

(#47) Peterson_

+1
Ilyenre én sem adnék kölcsön.

Vállaljon felelősséget a döntéseiért.

[ Szerkesztve ]

(#50) vicze válasza Graphics (#38) üzenetére


vicze
félisten

Tehát 2 elő fizut + netet fizetsz és erre mondod, hogy kell a fenének a magas költség? :D
Valóban "okosban" oldod meg. :D

Aki meg sorba áll bármiért is, amit 1 kattintással megvehet neten, annak csak gratulálni tudok a szellemi képességeihez. iSheep-ek után üdvözlöm a S-Sheep-eket...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.