Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) komloskaroly


komloskaroly
tag

Ez nagyon drága kezdés ennyit nem ér egy kijelző
a többi meg galaxy2 szintjén mozog

G3 D852

(#2) David75


David75
őstag

Számomra ez a telefon egy teszt a piacra nézve. Ha sikeres lesz mint az sgs 1/2 akkor egy ekkora kijelző nagyon sok embernek még belefér és lehet ezen a vonalon haladni, ha bukás vagy nem fogy belőle túl sok akkor viszont rá kell jönni hogy telefonba ekkora kijelző nem kell. Szerintem van olyan értelmes a samsung vezetése hogy a piaci igényeket tesztelnek vele. A felbontás növelés pedig kifejezetten indokolt volt ekkora mérethez. A 285 ppi azért elég jó érték.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#3) Robertoq válasza David75 (#2) üzenetére


Robertoq
őstag

+1

(#4) keIdor válasza David75 (#2) üzenetére


keIdor
titán

Egyetértek, viszont mivel már túlzásnak tartom ezt a méretet remélem elbukják, így a gyártók végre talán más irányba kezdenek pénzt pumpálni és fejleszteni. A HTC is nagyon rossz irányba tart a 4.7-es kijelzőivel.

Ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat nem csak nekem nagy a kijelző már, másoknak is.
Tudom lerágott csont, de inkább az aksikra mennének rá, abból szerintem sokkal inkább megindulna a bevétel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) Pantal


Pantal
senior tag

208ezer Ft! :Y Mit ettek ezek?

(#6) tjb007


tjb007
nagyúr

Tegnap még e hónapról volt szó de lényegében semmin sem változtat, nem sok ember van aki a körmét rágja már izgalmában amiatt, hogy mikor tudja megvásárolni eme csodálatos alkotást.

(#5) Pantal

Inkább ittak, rizsbort, abból is többet a kelleténél.

[ Szerkesztve ]

(#7) Solten


Solten
addikt

Saccperkabe ennyi volt a GS2 kezdoara is, nem veszes.

Saor Alba

(#8) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Egyetértek a korábban szólóval, ez egy teszt lesz. Szerintem bukni fog.

(#9) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Dellnek is volt egy 5"-os gépezete ami már ugyancsak egy nagy tepsi volt...

(#10) Agro


Agro
senior tag

részemről én nagyon várom. Tablet helyett akarok egy hasonlót a 7col nekem túl nagy ahhoz amire én használnám a 4 col meg (lehet kövezni) kicsi. A felbontás, meg pont jó. Ez még elég "kicsi" ahhoz, hogy a zsebemben is elférjen akár.

Bár egy windowsos megoldásnak jobban örülnék.

(#11) b4zsi-


b4zsi-
őstag

jó nagy zsebed van... :)

(#12) madstunt válasza keIdor (#4) üzenetére


madstunt
addikt

ritkan nezek fel mostanaban forumra de ezert a boduletes hulyesegert megerte

b4zsi- válasz gomb a barátod

[ Szerkesztve ]

(#13) Agro válasza b4zsi- (#11) üzenetére


Agro
senior tag

teljes kihasználtságú lesz a bal zsebem az tuti :D

mekkora lehet ez a telefon/mini tablet? 150*90*10?

most 119*60,4*14,2 van a zsebembe + a tok és egy zöld metolos Eve Slim cigi még simán elfér melette (kipróbáltam). És inkább a vastagság ami zavaró mint a szélesség. Mondjuk az tény, hogy egyáltalán nem hordok szűk farmert, azzal már nagyobb gondok lennének. De bővebb kényelmes nadrágban teljesen jó. Télen meg lehet kabát belső zsebében hordani és központi fűtésnek tökéletes. Netezek vele 20 percet és utána nem fagyok meg a buszmegállóban. 7colhoz már minimum kell egy Fila táska ehhez hálisten még nem

(#14) AxBattler


AxBattler
félisten

Inkább a ZTE Skate jönne már...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) kutkut


kutkut
addikt

Nem úgy volt, hogy olcsóbb lesz, mint az S2? :/ Amúgy, szerintem bukni fog... Már az S2 is határeset a maga 4.3"-jával ~150k-ért. Az meg a másik, hogy 120-140k-ért már kapsz egy 9.7-10.1"-os tabletet... + Remélhetőleg jönnek kisebb méretű, de ugyanilyen felbontású kijelzők telefonokba, akkor végképp bukik szvsz. A 7"-os taboknak is le fog menni az áruk, ugye Kindle Fire... Szerintem már nem fér be a piacra. :(

Meizu MX3 32GB

(#16) Lilifee


Lilifee
tag

...biztos egy állat vagyok, de nekem kellene. A mérettel nem lenne gondom, volt/van 3.5", 4", 4.2" és 4.3" kijelzős telefonom is, valamint 7"-os és 10"-os tabletem is, de a telefonban még 4.3" a kényelmes netezéshez kicsi volt (kajli kezem van biztos), a tabok meg már nagyok ahhoz h kényelmesen magammal vigyem. Szerintem ez a méret teljesen elfogadható még, persze bután néz ki mikor az ember a füléhez rakja, de a telefonjaimat eddig is 85% nyomkodásra (net, e-mail, sms, stb..) használtam, és csak 15% telefonálásra...

(#17) anubys1984


anubys1984
aktív tag

A jelenlegi Samsung kínálatból ez számomra a legvonzóbb darab. Csak miért ilyen irreálisan drága? :(

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#18) David75 válasza madstunt (#12) üzenetére


David75
őstag

Mi itt a bődületes hülyeség? :F

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#19) keIdor válasza David75 (#18) üzenetére


keIdor
titán

Erre én is kíváncsi lennék. Mert eddig ez csak trollkodás.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) NogeOne


NogeOne
tag

Túl nagy, és drága. :Y

(#21) David75 válasza keIdor (#19) üzenetére


David75
őstag

Jó az igaz hogy alapvetően én egy eszme futtatást írtam le hogy én hogy látom a piacot. Persze ez cáfolható valahol biztos de ennyire nem hinném hogy baromság lenne.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#22) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Ennyiért már érdemesebb egy tabot venni...

(#23) madstunt válasza David75 (#18) üzenetére


madstunt
addikt

ertelmezzuk egyutt a hozzaszolast:
"remélem elbukják, így a gyártók végre talán más irányba kezdenek pénzt pumpálni és fejleszteni"
= Szeretnem ha az embereknek semmikeppen se legyen mas igenye mint nekem es igy bukjon akar dollarmilliokat a Samsung hogy aztan csak olyasmit gyartson amire nekem van igenyem"
(Ez kb olyan mintha aztmondanam,remelem az emberek nem fognak milka fehercsokit venni hogy a milka ne gyartson tobbe feher csokit vagy azt tartalmazo dolgokat es nagyobb kapacitassal fog alpesi tejcsokit gyartani amit viszont szeretek...)
Mareszt, az hogy a samoled kijelzoinek fejlesztesebe ennyi penzt ol a samsung, kesobb mashol is fogja tudni kamatoztatni, mert egyre inkabb ki tudjak tolni a technologia meretkorlatait, stb... ajanlom a cso levetelet a szem elol

Akksi teren nem lesz rossz a 2400MAh-akksival.
Erdemes olvasgatni hireket a PH! lapcsoportnal tobb hirrel szolgalo oldalakon is igy latnad, hogy fejlesztes megy az akksik teren, csak sokkal lassabban, mivel a jelenlegi technologianak is vannak hatarai, igy mas utan kell nezni.

Ha ez a 2 hsz-em trollkodasnak szamit akkor ugylatszik tenyleg lent lehet a trollok atlagos szinvonala

BTW szerintem a Dell Streak nem a merete miatt bukott meg hanem sok mas okbol. Nem tudtak eldonteni hova pőozicionaljak. A kiadaskor meg tablet iranyba volt aztan a froyoval meg az eclairrel okostelefonok fele. Nem eleg eros egy ilyen formabonto keszulek sikerrevitelehez a marka csengese az okostelefon es/vagy tabletpiacon, emellett szoftveresen is elegge elmaradott volt (1.6-al jott mikor mar a froyo a kuszobon toporzekolt, arra varva, hogy bejelentsek), hardveresen sem volt 100 szazalekos, es meg draga is volt....
Ennek sokkal nagyobb sikere lehet, kulfoldon tuti 200 ezer alatt fog kezdeni, a Samsung azert mara mar eleg komoly nev, a hardverre sem lehet panasz

[ Szerkesztve ]

(#24) David75 válasza madstunt (#23) üzenetére


David75
őstag

Jó én egyáltalán nem így írtam, ha elolvasod tudnád. Az akksi fejlesztések míg nincsenek a kezembe addig nem érintenek. Alapvetően sok dolgot írsz de nekem a tizedéhez sincs közöm ha olvastad mit írtam akkor tudod.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#25) keIdor válasza madstunt (#23) üzenetére


keIdor
titán

Így hogy kifejtetted máris jobb... 2400MAh most is lehetne ha nem a vékony házra koncentrálnának, főleg a Samsung. Persze tudom, biztos van, akinek minden ezred mm számít.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) Iomega


Iomega
őstag

Jó kis készülék, csak az a hátlap ne lenne olyan csúnya. :Y
Az ára úgy is megy majd le, indulásnál, nyilván magasabb az ár.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#27) madstunt válasza David75 (#24) üzenetére


madstunt
addikt

te kerdezted eloszor mire ertettem a boduletes hulyeseget, hat neked valaszoltam mivel a rendszer nem tamogatja, hogy egyszerre tobb hsz-re valaszoljak, igy fogtam az elso kerdest

(#28) David75 válasza madstunt (#27) üzenetére


David75
őstag

Rendben semmi gond de amúgy a hülyeség és az elfogultság között van ám különbség. De mint írtam egyet értek hogy több féle igényt kielégítő kijelző méret kell a piacra.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#29) próbakocka


próbakocka
senior tag

kezdem úgyérezni, hogy végre eljön az én időm, és végrevalahára a lapáttenyerű, kolbászújjú jóembereknek is lesz használható méretű telefonja.

nemcsak kis koreai hostesslánykák vannak a világon pöppet mancsocskákkal, a nexus S a maga 4.0-es kijelzőjével marhára bőven elfér a ball tenyeremben, pedig azért valójában nincsen az átlagosnál sokkal nagyobb kezem. (190centi/100kiló vagyok kb. ami azért még nem a debellaság)

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#30) SutiAdi


SutiAdi
tag

Kíváncsi leszek, ezt mikor tiltattja be az Apple...

(#31) Agro válasza próbakocka (#29) üzenetére


Agro
senior tag

Nekem kicsi kezem van mégis akarok egy ilyet.

De akár úgy is meglehet közelíteni a kérdést, hogy ez egy telefon a nagy tenyerüeknek, de tablet a kis tenyerüeknek.

(#32) Iomega válasza Agro (#31) üzenetére


Iomega
őstag

Egyszerűen úgy is felfogható, tenyér méret ide, vagy oda, hogy egy mini tab, amivel, ha éppen szükséges, akkor még telefonhívást is lehet kezdeményezni. Nem mindenki szokott sokat telefonálni. Azoknak ez teljesen jó, mint ahogy nekem is. Övtáskába belefér, így még a szállítás sem probléma.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#33) nonolada1


nonolada1
senior tag

Majd a piac úgyis eldönti mi a létjogosultsága ennek a készüléknek,mindenestre technikai tudását figyelembe véve panasz nem lehet rá.Úgyis csak azon emberek foglakkoznak majd vele,akik eleve nagy tepsit keresnek.Sok készüléknél az a gond,hogy vagy ez,vagy az hiányzik belőle,vagy gyenge a kijelző,szóval hol ebbe,hol abba bele lehet kötni,nos ebbe belekötni nem nagyon lehet,mindent belepakoltak,ami szep szájnak ingere:)
Szívesen tesztelgetném:)

(#34) zsoltti


zsoltti
senior tag

Ha 100 alá kerül, már futok is egy ilyenért :) :K

(#35) madstunt válasza Iomega (#32) üzenetére


madstunt
addikt

N900 mellett fullosan megszoktam a ketkezes hasznalatot, emellett keveset telefonalok... ha egyszer emberi ara lesz en tuti ramegyek

(#36) nonolada1


nonolada1
senior tag

Most néztem a gsm online tesztjét a Samsung Galaxy wifi 5.0-ról.Ehhez képest a Note tök jó,mert telefonálni is lehet vele,mivel abba a tabletbe nem raktak gsm modult,tehát telózni nem lehet vele és emiatt értelemszerűen mobilnet sem kérhető hozzá,csak wi-fi-vel tudsz netezni,szóval szerintem emiatt a Note sokkal használhatóbb akkor már minden tekintetben.Szerintem jól összerakták és tényleg minden benne van.Akinek kell vmmi komplex masina,az jól jár vele.

(#37) Lilifee válasza komloskaroly (#1) üzenetére


Lilifee
tag

Eldar Murtazin (mobile-review) beszélgetett Samsungos arcokkal az IFA-n, és azt az infót kapta hogy árban az S2 alá lesz pozícionálva! :))

"...Its price must be between Galaxy S and Galaxy S2. I asked the question again, but the answer was clear. Note will be cheaper than S2..."

Infó és további képek itt.

(#38) zsoltti válasza Lilifee (#37) üzenetére


zsoltti
senior tag

Váuu, hát remélem is hogy ilyen olcsó lesz :D

(#39) bsanya


bsanya
aktív tag

Én is nagy tenyérrel rendelkezem.... :)
Most akarok váltani N8-ról, ki is néztem a SGSII, de észrevettem a Note-t :)
Már volt HTC HD2-m, így tudom a 4,3" nem olyan nagy, az viszont kérdéses, az 5,3" mekkora lesz a kezemben, ha "beleférő" tuti megveszem, persze remélem lejjebb megy még az ára....
Eddigi telefonjaimat mind övre fűzhető tokban hordtam + BT headset-t használtam, így a mérete telefonálás közben biztos nem zavarna, ha viszont dolgoznom kell vele, akár excel/word, akár internet, az az 5,3" nagyon jól jöhet :D

Xiaomi Mi 11i

(#40) madstunt válasza bsanya (#39) üzenetére


madstunt
addikt

ha így áll a téma, akkor vehetnél P1000-et vagy 7.0 Plust is

(#41) bsanya válasza madstunt (#40) üzenetére


bsanya
aktív tag

Azért nem szeretnék egy "netbook"-al az övemen mászkálni :-DDD
Az 5.3" számomra a még elfogadható méret mobilnál, persze ha lesz alkalmam kézbe venni, majd utána pontosítom ezen véleményem ;-)

Xiaomi Mi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.