Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Hoppá, nem is rossz ez a szín. Jól áll neki...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

már tudom mi hiányzott az életemből.. ;]
el is felejtettem a htc onet ahogy megláttam ezt :DDD

(#3) Robertoq


Robertoq
őstag

hanem hónapról hónapra újabb változatokkal rukkol elő
Ennek lehet hátránya is, ha valaki megvesz egy változatot és nemsokára jön egy új variáns ami jobban bejön, akár szín miatt, akár tudás (pl S4 Active) akkor lehet miatta "probléma"

(#4) Dr.Anonymus válasza Robertoq (#3) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

hát állítólag az új s800as procis galaxyS4 miatt megy is a hőbőrgés koreában

még negyedév se telt el és már cserélik a csúcs modellt

tavaly htc fórumokban egyesek odáig mentek hogy a "pofátalan" htc félévente ad ki jobb telefont, és így nem fognak htct venni jövőre hanem majd samsungot ami "legalább egy évig jó"

hát most jól belehúztak a galaxyS4el ;] :P

(#5) Robertoq válasza Dr.Anonymus (#4) üzenetére


Robertoq
őstag

Elnézve az összehasonlítást érthető. Bár csak ott érdekes ahol elérhető az LTE-A, idehaza pl nem lesz probléma belőle

(#6) Dr.Anonymus válasza Robertoq (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

jaja, elégedetlenek is sokan

itthon max az s600 s800 különbsége lesz problémás, már aki a benchmarkokat szereti, vagy 4k-s tv-re akar videót kiküldeni a mobiljáról :DDD , mert szerintem egyébként túl sok különbség átlag usereknek nem lesz

[ Szerkesztve ]

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez egy igazi "szilva " tepsi :)

kengyel

(#8) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

A szín szép, de a forma nagyon csúnya. A hasonló méretű Xperia Z Ultra klasszisokkal jobban néz ki. Tudom, sokak már unják olvasni (ők most forduljanak el! :D), de a Samsung lassan talán meg tudna fizetni egy dizájnert abból a pénzből, ami az utóbbi évek mobilértékesítéséből befolyt. :U

(#9) BenHans


BenHans
addikt

Én már csak az UV hatására színváltoztatós burkot "várom", vagy ugyanezt hőre reagálva... (Tokból már van ilyen.) :DDD

Ha valaki bemegy pl. a Vodába venni egy GS4-et, lassan ott fog tartani, hogy ha szeretné megnézni az összes változatot akkor nem 2percre tűnik el az ügyintéző, hanem fél órára és targoncával hozza... :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#10) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Miért van megfordítva a vissza meg a menu gomb? :F

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#11) Lei559


Lei559
tag

Ez a hír most biztosan bearanyozta a hatalmas kézzel megáldott Bajor birkózó nők napját. :DD

(#12) stvnppp válasza sutyesz96 (#10) üzenetére


stvnppp
senior tag

Simán tükrözték valamiért a képet. Így a vissza gomb inkább előre gomb lenne.

(#13) r4z


r4z
nagyúr

Nem rossz szín. A telefonomon soha nem akarnám látni, de amúgy nem rossz :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15) Traianus válasza sing1ep1ayer (#8) üzenetére


Traianus
tag

+1

(#16) Paul119


Paul119
addikt

Palinka szezonra keszulnek ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#17) danikollar


danikollar
őstag

Nem semmi szín! :))

(#18) vipnolf válasza mrlujoak (#1) üzenetére


vipnolf
aktív tag

nekem is tetszik. elegánsnak is nevezhető.
egy minimál kezelőfelülettel és szögletesebb dizájnnal ütne. dehát ne várjunk ennyit e neves gyártótól :D

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#19) kcsa


kcsa
veterán

Nekem teljesen bejön ez a szín. Ahogy öregszem, az egyre furcsább színek jönnek be :D

(#20) Prevent


Prevent
aktív tag

Barack, Szílva hupikék :DD Legyen csak inkább simán lila !

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#21) Picike8


Picike8
aktív tag

Disz iz dö bigining of ö bjutiful frencsip. Szamszung lávz pörpl. :))

Tényleg nagyon szééép!

(#22) zseko válasza Robertoq (#5) üzenetére


zseko
veterán

Tekintve hogy idehaza én még LTE-t se láttam és az ország jó részén nincs is, nem sok vizet zavar, nem is szólva arról hogy esetenként akár külön előfizetés is kell rá jó pénzért, mert miért ne.

Ez egyébként kissé pofátlanság a Samutól, nem azt mondom ne legyen fejlődés de akkor adja ki egyszerre mindet és mindenki vegyen olyat amilyet szeretne, de ez, így, hogy összevissza jön sz@rásig mindenfajta verzió... a végén emiatt fog pofára esni.

HR24.hu

(#23) Valentino K. válasza kengyel (#7) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Szilváslepény :D

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#24) Mateosz


Mateosz
aktív tag

egy újabb lefedetlen piaci rés - lefedve.

*** Be prepared! ***

(#25) Ati1979


Ati1979
veterán

Nagyon szép ez szín. Eléggé eltalálták. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.