Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Green Phone...mert hat gyorsan lebomlo muanyagbol van, na :)
s4 mini meg a szoc. alkalmazasok miatt kapott dijat...ezt nem is ertem.

(#2) oceanrush


oceanrush
senior tag

Grat nekik. :C

(#3) iSonic


iSonic
addikt

Na az nem rossz GRATULA :K (viszont elő a popcornt hamarosan indul a show ;] )

(#4) Márkosz


Márkosz
tag

Grat a Samunak! :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#5) otto14


otto14
senior tag

A Sony-t se felejtsük ki, Ő is 5öt kapott:
-Xperia Tablet Z (Tablet)

-Sony Bravia KDL-55W905A (European TV)

-Sony Cyber-shot DSX-HX50/HX50V ( Compact Camera)

-Sony Alpha SLT-A99 (Advanced Camera)

-Sony STR-DA5800ES (HT Receiver)

asd

(#6) Danny750 válasza otto14 (#5) üzenetére


Danny750
őstag

Tv-t szokásosab behúztàk :D
Nálunk ha tv , akkor csak Sony!!
Nagy gratula a Samsung/Sony kettősnek az 5-5 elismerésért!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Szép munka volt :)

kengyel

(#8) Švejk


Švejk
őstag

Valószínűleg az S4-nek annyi köze van a zöldséghez, hogy fa hatású! a doboza.
Persze a készülékben egy gramm nem szintetikus anyag sincs, pláne nem fa, mondjuk az S4-ek fa nélkül is képesek a leégésre.

(#9) Paul119 válasza Švejk (#8) üzenetére


Paul119
addikt

mar vartam az elso ovodas irigykedo commentet :D Gratu sony/ samu :R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) Danny750 válasza Švejk (#8) üzenetére


Danny750
őstag

Utàngyàrtott akksikkal nem nehéz....+az apple sem vétlen az ügyben :D
Csodàlom itt még senkinek nem gyulladt ki vagy robbant fel az S3a vagy S4e....

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#11) iSonic válasza Paul119 (#9) üzenetére


iSonic
addikt

ezért írtam a popcornozást! :D

[ Szerkesztve ]

(#12) Paul119 válasza iSonic (#11) üzenetére


Paul119
addikt

keszulok en is vele :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13) alevan


alevan
őstag

A Nokia nincs a listán? Peddig azt gondoltam, hogy a Lumia 1020-al felkerül... :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) Béééla válasza Paul119 (#9) üzenetére


Béééla
őstag

Csak kár hogy nagyjából igaza van :U
Szerintem egy telefon (meg bármi) annál zöldebb, mennél később kell a benne levő veszélyes hulladékot elkezdeni kezelni. Egyesek ezt élettartamnak hívják ;]
A nagyon veszélyes anyagokat meg már úgyse tartalmazhatják.

A legzöldebb funkció meg az lehetne, hogy az IQ negatív egyének kezében el sem indulna, hogy azt a sok magot és teljesítményt ne pazarolják szar zenék meg intellektuell-FB-üzenetek írására.

Bélabá

(#15) Bilux


Bilux
veterán

HTC One meg az év telefonja EISA díjat nyerte! Jóhogy megírták... biztos nem fizetett cikk volt :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...hát fiúk (MA csapat) ilyenkor azért jogosan kapjátok a "fizetett" cikket olvashattunk kritikát, mert bizony a Samsungon kívül mást nem említetek. MEGINT.

Csak úgy halkan én is megsúgom, a Sony is 5 díjat zsebelt be, csakúgy, mint a Samsung, és MA-s vonzata is van a díjnak, mégpedig a Tablet Z esetében, tehát nem tudjátok azt válaszolni, hogy de a Sony "csak" olyan kategóriákban kapott díjat, ami nem profilotok...

:(

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) Red Bull fan válasza Bilux (#15) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

:K :K :K :DD

(#18) Xaels válasza mrlujoak (#16) üzenetére


Xaels
félisten

Galaxy Blog? Miről kellene szóljon, talán a Motoroláról? :((( Legyünk már tisztában azzal, hogy mi is az a blog...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) Švejk válasza Paul119 (#9) üzenetére


Švejk
őstag

Persze, nagyon irigykedem, hiszen nyilván a tulajdonomban van a Švejk Mobile Factory, és az én telefonom, az ŠMF bezzeg nem nyert díjat, pedig milyen jó...most aztán irigykedhetek és verhetem a fejem a falba! :W :U

(#20) eldiablo válasza Xaels (#18) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Ha objektívek akartak volna lenni, akkor a teljes listát írják meg hírként, nem pedig Galaxy Blog bejegyzésként hozzák le a Samsung eredményeit.

(#21) HawerKing


HawerKing
őstag

Megis erdemli

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#22) Xaels válasza eldiablo (#20) üzenetére


Xaels
félisten

Magam részéről le... a Samsung-ot. Az Eisa szerint az év telefonját használom, de lesz majd arról is hír. Nem fogok ezért fröcsögni egy blogban. Be kéne látni, hogy kellenek ezek a támogatott dolgok az oldalnak, mert valamiből finanszírozni kell vagy talán menjen az egész fórum át az indexre?

Na részemről ennyi...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) mrlujoak válasza Xaels (#18) üzenetére


mrlujoak
veterán

ÁCSI!

Hogy jössz te a kioktató stílusoddal? Ez ismerős?
http://mobilarena.hu/hirek/rovat/xperia_blog/index.html

Egyébként meg egyáltalán nem a blog tartalmával, hanem a Mobilarénán, mint főoldalon, mint blogoktól, és egyéb alkategóriáktól független hírfolyamról értekeztem.

Ennyire gógyinak tartasz, hogy ne lennék tisztában a blogok (fizetett Samsung blog :) ) tartalmi kategóriáival?!
Nem is a Galaxy blogra illett volna kicikkezni a Sony 5 Eisa díjaát...

Fel sem foghatom, ezt hogy gondoltad :(((

#22:
"Nem fogok ezért fröcsögni egy blogban."

Tudod, lehet, a TE nézeteid szerint csak fröcsögés, más szerint inkább ténymegállapítás, kérdés, kérdőre vonás.

Egyébként meg szerinted, hol másutt lehetne a nemtetszésed - mint szubjektív vélemény, mely még csak a fórumszabályzat ellen sem vét - kinyilvánítani a hír (legyen az blogbejegyzés, vagy címlapos írás) miatt, mint annak fórumjában?!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) h4h01


h4h01
senior tag

:D Hogy a Green phone..Ilyenkor mindig megnézem ezt a kis összehasonlítást a htc one-al, és egyből kiröhögöm őket..:D Tessék hallgatni a 2. perc után..Jujjujuj ezt magyarázzad meg samsung..

[link]

(#25) Mr.Csizmás válasza mrlujoak (#23) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

-semmi-

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) joey04 válasza mrlujoak (#23) üzenetére


joey04
titán

Egyébként meg szerinted, hol másutt lehetne a nemtetszésed - mint szubjektív vélemény, mely még csak a fórumszabályzat ellen sem vét - kinyilvánítani a hír (legyen az blogbejegyzés, vagy címlapos írás) miatt, mint annak fórumjában?!

itt

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) mrlujoak válasza joey04 (#26) üzenetére


mrlujoak
veterán

hú, most aztán megmondtad a tutit... Örülök, hogy vagy. Bár betartanád már amit ezermilliószor kértem tőled...Csak nem sikerül...

Nem hibajelentés, hanem egyéni véleményformálás volt - másokkal együtt, érdekes, azokat nem véleményezted - amit egy költői kérdésbe öltöttem...

Ez nem olyan észrevétel, ez amolyan szemfelnyitó hozzászólás volt.
Azóta is várom az Xperia blog bejegyzést a témával kapcsolatban.

Merem remélni megnyugodtál: [link], és jó sokat kell várnom a kérésem nemteljesítésével kapcsolatban a jövőben...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#28) Paul119 válasza Béééla (#14) üzenetére


Paul119
addikt

"A legzöldebb funkció meg az lehetne, hogy az IQ negatív egyének kezében el sem indulna, hogy azt a sok magot és teljesítményt ne pazarolják szar zenék meg intellektuell-FB-üzenetek írására." Tamogatom bar akkor csunyan vissza esnenek az eladasok :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#30) joey04 válasza mrlujoak (#27) üzenetére


joey04
titán

Na de legalább ott (a helyén) kaptál választ a kérdésedre. :R Szóval max hírként jöhet a Sony miatt. :)
Reméljük ebben az esetben a HTC is kap hírt. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) mrlujoak válasza joey04 (#30) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és akkor utoljára!
Nem az volt a "kérdés", hogy hova, és miért, hanem hogy egyáltalán miért nem került még megemlítésre egyáltalán magán az oldalon, bárhol.

Az már csak a többi fórumtárs szőrszálhasogatása, hogy hová...

De tök jó, tisztáztuk, hogy hová kerüljön, ellenben a fő tényállás az az, hogy míg a Samsungos hír kinn van, addig a Sonys sehol.

...és akkor itt térünk vissza az alap tényálláshoz, ami pedig a fizetett cikkezés régóta fennálló gyanakvásait jelenti. Itt is, de már máshol is kapott az oldal ilyetén bejegyzést. Valóságtartalma nem érdekel, nekem ebből sem hasznom, sem károm nem adódik, így meghagyom az ilyen szurkálódást másnak.

Természetesen semmi esetre sem a Samsung eredményeit degradálom, csupán az egyenlő bánásmód, és főleg a független újságírás alapjait nem vélem felfedezni.

Erre pedig az sem magyarázat, hogy egyik gyártó engedélyhez köti a blogon való megjelentetést (Xperia blog), a másik meg nem.
Ha a blogon ilyet nem közölhet le a sajtó, akkor megteszi azt másik csatornán. Lásd itt, hírként.

Tök jó, hogy a Samsung 5 díjat zsebelt be, de azért ne vezessük félre a MA olvasóit, hogy csak a Samsung volt ilyen eredményes.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) babkukta válasza mrlujoak (#31) üzenetére


babkukta
senior tag

Teljes mértékben igazad van!
Mi az, h csak a Samsung sikereit jelenítik meg??? Szeretem én is a Sony-t, épp ezért rosszul esik ez.. így az emberek azt hiszik, h csak ez a műanyag kacatgyártó ér el sikereket, miközben más gyártók is élen járnak. Gratulálok a Samsungnak, de a többiről se kéne elfeledkezni!!!

Üdvözlettel, Tibi

(#33) danikollar


danikollar
őstag

Mennyi Samsung oltás lesz/van itt! :N

(#34) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

(#35) Ati1979 válasza eldiablo (#34) üzenetére


Ati1979
veterán

:C

Sokat költ a Samu marketingre... :D

(#36) iSonic válasza Ati1979 (#35) üzenetére


iSonic
addikt

(#37) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

Huh.. Megnyugodtam. Már az hittem a desing és anyaghasználat miatt kapta a díjat az S4.. ;]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.