Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laci.M


Laci.M
senior tag

Nem nézek tv-t szinte soha, de lehetséges, hogy ezt már láttam legalább 2 hete véletlenül??

Aláírás

(#2) peestee83


peestee83
aktív tag

És most kaptam egy levelet, amiben ajánlják ezt a kis fényképezőt.
149.900 Ft :Y
Ennyiért nem ezt venném, az biztos :)

Cor ne edito

(#3) sanyijedi válasza Laci.M (#1) üzenetére


sanyijedi
őstag

inkább 3.. ahogy látható YT-ra is dec 15-én került fel.. tv-ben hamarabb ment..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#4) bazs.88


bazs.88
csendes tag

ez ám a friss hír... :C vicc

Samsung Galaxy S III / LG Optimus 3D

(#5) Beowulf


Beowulf
csendes tag

Jövőhéten érkezik. Remélem tényleg olyan jó mint mondják. :)

(#6) drosan válasza peestee83 (#2) üzenetére


drosan
tag

Aki ennyi pénzért megveszi, annak egészségére! Ezért már egész komoly, időtálló gépeket lehet kapni, amik minőségi képet csinálnak. Kíváncsi leszek ez hol lesz mondjuk 5 év múlva... Persze, akinek az a fontos, hogy a Fészbukkon mutogassa magát és mindenféle ócska filtert ráhúzzon a fényképekre annak "instant get"! :C

(#7) Tuz


Tuz
tag

Alleban a samsung boltba már 2 hete kivantéve minimum. csak ha bárki olyan nagyon kiváncsi lenne rá :D

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#8) leslieke válasza Laci.M (#1) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Több, mint 2 hete megy, vagyis lehetséges.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#9) maláj


maláj
őstag

50k-ért még érdekelne, 150k-ért rájukrohad :DDD

(#10) RaveForce válasza maláj (#9) üzenetére


RaveForce
veterán

ahogy azt te gondolod.... :U hozzánk az összes ami jött, elment még ünnepek előtt..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) Beowulf


Beowulf
csendes tag

Szerintem van létjogosultsága. Én eddig iPhone 5-tel csináltam fotókat és azt töltöttem fel pl. Facebookra.
Nekem nem igazán van szükségem nagy nyakba akaszthatós gépre. Eddig is csak telefonnal fotóztam iPhone 4, 4S, SGS III és most az iPhone 5. Nekem fontos az azonnali feltöltési lehetőség. Hobbi szinten szoktam rendezvényeken lenni és ott jó ha csak 1-2 perces késéssel fel tudom a többieknek tölteni az eseményeket.
Nálam ez "Instant Get"! :D

(#12) Karambola válasza Beowulf (#11) üzenetére


Karambola
csendes tag

Itt a pont és jogos. Szülinapi party, családi kirándulás, esküvő, ballagás, sötöbö. Mire hazaérünk, már kommentezik az ismik.

Unatkozó kötekedők KÍMÉLJENEK !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.