Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Parallaxis válasza GeoJoe (#150) üzenetére


Parallaxis
addikt

(olyan kijelzőt még nem láttam aminek csak egy része lép működésbe).

Az összes OLED kijelző ilyen, itt sincs semmi újdonság ezen a téren.
Az egyetlen újítás, hogy meg van hajtva a kijelző, de még az sem olyan mértékben, hogy oldalról jól olvasható legyen.

nekem úgy fest már elején van választék illetve az eseményen azt mondták h ma adták ki

Az S-Pen SDK-ja hány éve van kiadva? Mennyi alkalmazást írtak konkrétan hozzá?
A szemmel, döntéssel vezérelhető scroll API-ja mióta elérhető? Hány alkalmazás támogatja?

ha kiülünk valahova általában kirakja mindenki, hiszen amúgy is nyomkodja az ember

No ettől tudok hányni, mikor egy kávézóban ül egy asztalnál 3-4 ember és a mobilját bambulja, és le se tojják egymást (a legnagyobb parasztságnak tartom ezt)..
Szóval nem, nem veszem elő és nem nyomkodom, mert azért ülök le valakivel egy helyen, hogy azzal beszélgessek és nem azért, hogy Facebookra posztoljak...

[ Szerkesztve ]

(#152) GeoJoe válasza Parallaxis (#151) üzenetére


GeoJoe
senior tag

én meg az örökké fanyalgó, soha semmi sem jó hozzáállástól ;)

(#153) Parallaxis válasza GeoJoe (#152) üzenetére


Parallaxis
addikt

Akkor tapsikolj csak az ostoba, semmire nem jó techdemókra...

(#154) AS


AS
félisten

Holnap 10 kor MS Nokia Sajtó. Hátha lesz Win9 is .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#155) vicze válasza tjb007 (#116) üzenetére


vicze
félisten

Konkrétan úgy értettem, hogy a helyszínre nem vitték nincs kiállítva, a bejelentést olvastam. Meg maga a SoC se lett bemutatva.
Arra azért elég kíváncsi leszek, hogy milyen piacokon vetik be, elvileg sokkal erősebb mint a S805.

[ Szerkesztve ]

(#156) Wave86


Wave86
tag

Így átolvasva az érveiteket, nekem is az a meglátásom az Edge-vel kapocslatosan, hogy inkább csak jól néz ki, mintsem nélkülözhetetlen feature.
Gyanítom, hogy a sima Note 4 ára is magas lesz (az eredeti függetlenre gondolok, a szolgáltatói árak nem érdekelnek), a Note 4 Edge még magasabb akkor.
Valamint a Gear S is valószínűleg nem lesz olcsó, ám azzal, hogy egy mobilt képes kiváltani, sokaknak jelenthet alternatívát.

(#158) muratomi1 válasza Parallaxis (#153) üzenetére


muratomi1
senior tag

Már mióta nem techdemó ez az óra? A note edge az lehet az de ezt majd eldönti a vevőkör hogy jó vagy nem.
Amúgy meg ha leülök valakivel beszélni igenis kiteszem a telefont az asztalra. Persze lehalkitom, nem azt fogom nyomogatno miközben beszélek vele de azért had legyen már kint. Az asztalon. A telefon :D

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#159) Parallaxis válasza muratomi1 (#158) üzenetére


Parallaxis
addikt

Miért, a zsebedben nem érzed a rezgést? Miért kell mindenkinek látni a mobilod?

De egyébként sem erről beszéltem, hanem arról, mikor társaságban az emberek nem egymással beszélgetnek, hanem a mobiljukat baszkurálják állandóan.

de azért had legyen már kint. Az asztalon. A telefon

:)) :))

(#160) muratomi1 válasza Parallaxis (#159) üzenetére


muratomi1
senior tag

Így szoktam meg. Nem szoktam a zsebemben hordani, azzal mindig megjártam és nem, én tipikusan az a fajta vagyok, hogy nem érzem ha rezeg a telefon a zsebemben.
Igen ilyenekkel nem kell beszélgetni, ezek a tipikus kockák ha zavar elkerülöd de nem tudsz mit tenni ellenük.

take that money watch it burn sink in the river the lessons I learned-Note3,Gear 2, Asus MeMO Pad

(#161) pohár válasza Parallaxis (#159) üzenetére


pohár
félisten

ekkora kijelzővel lehet nem olyan jó érzés már ülni se :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#162) joey04 válasza pohár (#161) üzenetére


joey04
titán

az üléssel nekem nem volt semmi gondom note 3 tulajként, farmerban sem. Előhalászni ha hívnak! Na az már bajos volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#163) vicze válasza tjb007 (#149) üzenetére


vicze
félisten

Phonearena:
"The Samsung Galaxy Note 4 will come in two different flavors - a variant powered by a Snapdragon 805 SoC will be sold in some markets, while the rest of the world will get a model with an Exynos 5430 SoC... ...the other version will make use of a Mali-T628 MP6 GPU and an octa-core setup with four power-efficient 1.3GHz cores and four powerful 1.9GHz ones that work in a big.LITTLE configuration."

Úgy szeretem, hogy olyan jól informálódnak a szaklapok... A saját adatlapukon pedig csak a 5433-as verzió van természetesen...

(#164) tjb007 válasza vicze (#163) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerintem várjuk meg, míg kijön róla az első teszt.
Nekem tegnap három ember háromféle dolgot mondott (a negyedik fingom sincs kategóriás választ nem számolom bele), pedig mindegyik ott dolgozik a Samsungnál, az egyik ráadásul a félvezető üzletágukban, szóval tényleg tudnia kéne.

(#165) vicze válasza tjb007 (#164) üzenetére


vicze
félisten

:DD Erre nem tudok mást mondani... Nem lesz ebből az 5433-ből semmi novemberig legalább. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.