Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

És veszik, pedig mindenki a bukását jósolta meg. Nekem nem kéne, de úgy látszik, hogy nagyon sok embernek nem ilyen az ízlése. :)

(#2) pusszycat válasza kolosanyi (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig a te markodban elférne... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#3) Karma


Karma
félisten

Már nem azért, de az eredeti cikk "shipmentről" beszél, nem eladásról.

“All nothings are not equal.”

(#4) kolosanyi válasza pusszycat (#2) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudom, de nekem a 4" az ideális. Nagyobb nem jó, mert pl sport közben zavarna, ez épp határeset, kisebb meg nem kéne, mert nem tudok rajta gépelni. :)

(#5) sagit


sagit
addikt

Jó eredmény ha a leszállított ha az eladott szám a valós. Nem sokan gondolták hogy akár az egy mill. meglesz.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#6) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nem is tudom, én sem tudtam volna elképzelni magamnak egy ilyen hatalmas kijelzőjű mobilt. De ha ennyien megvették nem lehet rossz.

Xbox: kapeti

(#7) a.sebi válasza kapeti07 (#6) üzenetére


a.sebi
őstag

nem leheg rosz? egyszrűen zseniális..... azért az érdekes hogy a teszt végén azt irták hogy nem teremtett kategóriát...most meg azt hogy kategoriát teremtett....

(#8) arn


arn
félisten

minden heten vonatozom, es minden heten latok valakinek a kezeben egyet... engem nagyon meglepett, hogy mennyire elterjedt.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#9) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Amikor megjelent, én sem gondoltam, hogy ilyenem lesz. S3-at vártam, de rájöttem, hogy nyár előtt azt nem fogják bejelenteni, ill. nem lesz ilyen felbontása sem.
Közben hozzám került egy iPad, ami nagyon jó masina, de nem lehet vele kényelmesen netezni (hanyatt fekve legalábbis).
Pár hét használat után már az S2 tűnik játékszernek. :) A P6800-amat sem használom így, megy is a levesbe.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#10) RaveForce válasza kolosanyi (#4) üzenetére


RaveForce
veterán

sport közben minek a telefon?

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) Arthuro_Adam válasza Karma (#3) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

A két milliós cikkeknél is többféle verzió futott. Egyiknél shipment volt, másiknál meg eladott.

(#12) Robertoq


Robertoq
őstag

Ebből 5millió van olyan siker mint SGS2-ből a 20 :C

(#13) arn


arn
félisten

ez az 5 colos pana is jo lenne... kisebb (mongy a kijelzo is picivel), es vizallo is. nem egeszen 4 milivel szelesebb, mint az s2.
[link]

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#14) Gadgetfan_ válasza arn (#8) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Hol vonatozol, dél-korában? :D

Viccen kívül, szép teljesítmény. Nem gondoltam volna, nekem nagyon nem tetszik ez a koncepció, de úgy látszik sokaknak bejön :R

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#15) nicu71


nicu71
addikt

Merész lépés volt egy ekkora telefon,én sem gondoltam volna hogy siker lesz ,amíg ki nem próbáltam,egyszerűen gyönyörű, mindent tud ami kell/jó én mondjuk a rajzolgatást kihagynám/ én teljesen beleszerettem! :R pedig nem vagyok túl nagy híve a droidnak

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#16) TazLeacher válasza arn (#8) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Száz éve nem vonatoztam, és nem is láttam még egy ember kezében sem. Lehet a kettő között valami összefüggés. Valószínűleg csak azok veszik, akik vonatoznak. Vagy az emberek csak vonaton veszik elő. Vagy (ami valószínűbb) hetente egyszer ugyan azzal emberrel ülsz egy vonaton, és minden héten látod a kezében ugyan azt a telefont. De akár az is lehet, hogy az ember ugyan az, de minden héten másik telefonja van...abban az esetben viszont ha folytatod a tendenciát, és vonatozol tovább 96.153 hét után már elmondhatod magadról, hogy Te láttad mind az 5.000.000 példányt. A fene tud ezen kiigazodni...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17) sagit válasza TazLeacher (#16) üzenetére


sagit
addikt

köszi a hasznos hozzászólást :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#18) kolosanyi válasza RaveForce (#10) üzenetére


kolosanyi
veterán

Zene, illetve ha kint vagyok (futás, bicikli), akkor meg GPS követés az Endomondoval. Hasznos, mert szépen kiértékeli nekem az egészet.

(#16) jer1cho

:D

[ Szerkesztve ]

(#19) Cyberpunk válasza Robertoq (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van. Mert ha megnézed azért ez már bőven az a méret ami sokaknak már nagy. Réteg telefontól nagyon is jó arány. Meg lehet nézni mennyi kelt el a Dell Streak-ből anno.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Igazából a note-al nem is az a bajom, hogy nagy a zsebhez, vagy egy egykezes használathoz, - ezeket kompenzálja a méretéből következő, könnyen kezelhető érintőkijelző - hanem hogy baromi vicces a látvány ha valaki füléhez emelve telefonál vele. Én biztos csak BT fülessel használnám :D

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#21) Cyberpunk válasza Gadgetfan_ (#20) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Engem nem izgat ki mit gondol. Ha valaki nem tudja túltenni magát azon a horror látványon, ami hagyományos telefonáláskor fogadja, egy Note esetében. Az nem engem minősít. ;] Röhögjön csak az egérmozija mögül. Én meg jól kiröhögöm mikkor szifonról néz a buszon filmet. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Szép számok egy ekkora telefontól :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#23) sagit válasza Gadgetfan_ (#20) üzenetére


sagit
addikt

elég alacsony az ingerküszöböd ha ez neked baromi vicces látvány ;]

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#24) RaveForce válasza sagit (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

régen is voltak ekkora telefonok, mégse nevetett senki...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) Gadgetfan_ válasza RaveForce (#24) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Ja, de régen minden telefon ekkora volt :D

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#26) RaveForce válasza Gadgetfan_ (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

hm, akit nagyon zavar h egy ekkora eszközt kell a fejéhez venni, arra is gondoltak, ezzel: (bár ink pl. a 7.7es tabhoz tudnám elképzelni)

[link]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) kolosanyi válasza RaveForce (#26) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én meg egyikhez se. Most milyen bután néz már ki, hogy egy tollal telefonálsz? :D

(#28) Leinad


Leinad
csendes tag

Szerintem nagyon jó készülék! Én is szeretnék végre beruházni egyre, remélem már csak 2-3 hét! Amúgy nem néz ki egyáltalán viccesnek fülhöz emelve! Láttam viszont 7.0plus-szal valakit telefonálni fülhöz emelve, na az volt kicsit túlzás! :B Nekem az a gépezet is bejön, de az már tényleg túl nagy! Nehéz hordozni!

Samsung Galaxy Note!!!!!!!!!

(#29) mkRoland


mkRoland
senior tag

A hírben kapacitív-tollat emlegetnek. Nem mágneses elven működik az S-Pen???

[ Szerkesztve ]

(#30) Karma válasza mkRoland (#29) üzenetére


Karma
félisten

Nem, tényleg kapacitív elven megy. Most nem jut eszembe ki gyártja.
Nem is olyan pontos, mint egy Wacom induktív stylus :P

“All nothings are not equal.”

(#31) RaveForce válasza Karma (#30) üzenetére


RaveForce
veterán

hm, nekem a tesztből olyan rémlik, h más kijelzővel próbálták de azzal nem szuperált, aztán lehet csak képzelődök :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) Karma válasza RaveForce (#31) üzenetére


Karma
félisten

Hát most újfenn elbizonytalanodtam, pedig anno már eltöltöttem pár órát a Google-özéssel. Akkor találtam valamit, ami miatt azt hittem, hogy igaz a "kapacitív stylus" hírverés, most már nem találom, sőt.

Az biztos, hogy nem működik a stylus más eszközökkel, hiszen aktív kommunikációt végez a telefonnal. Másrészt itt vannak képek a stylusok belsejéről, na a Note-é pont ilyen (XDA-n láttam szétszedve).

Úgyhogy kizárásos alapon a hírverés hibás :)

Már csak az a kérdés, miért ilyen átkozottul pontatlan...

“All nothings are not equal.”

(#33) mkRoland válasza Karma (#32) üzenetére


mkRoland
senior tag

Lehet, hogy rezisztív! ;]

[ Szerkesztve ]

(#34) B1T3 válasza mkRoland (#33) üzenetére


B1T3
addikt

Magyarul egy darab műanyag pálca, amit erősen rá kell nyomni a kijelzőre? :P

(#35) mkRoland válasza B1T3 (#34) üzenetére


mkRoland
senior tag

Jaja. Indokolná a sokak által előhozott pontatlanságot....

[ Szerkesztve ]

(#36) Karma válasza mkRoland (#35) üzenetére


Karma
félisten

Hát nem, mert a rezisztív nem feltétlen pontatlanabb bármi másnál, ha jól van kalibrálva. Ennél meg pláne nem.

“All nothings are not equal.”

(#37) mkRoland válasza Karma (#36) üzenetére


mkRoland
senior tag

Oké-oké, poénnak próbáltam beállítani. Akkor milyen elven működik? Speciális kapacitív, ami csak részben vonja el a töltést, ezért nem használható más eszközzel?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.