Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) GyaxyBoy


GyaxyBoy
csendes tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne!

Feltettem a legújabb (portugál) Jelly Beam 4.1.2 frissitést ODIN-nal. Tökéletesen fel is ment a leírás alapján csináltam.
Újra indult magától, meg csináltam a beállításokat és használtam.
És innentől kezdve, aránylag sűrűn csinál olyat a telefonom, hogy megnyomom a bekapcsoló vagy a fő gombot lent középen egyszer és itt ugye a képernyőn be kéne jönnie, az óra, húzd az ujjadat el a képernyőn a feloldáshoz, ekkor nekem kicsit csíkokban vibrál és nem ír ki semmit. (olyan mintha hibás lenne a képernyő)
Ha húzom az ujjamat rajta, akkor ugyan úgy kinyílik és be jön a rendes oldal kioldva.
Ezt viszont csak a rom csere után csinálja. Mi lehet a baja, hogyan tudnám megcsinálni?
Még garanciás, ha vissza tudom állítani gyári állapotba és vissza tudom zárni, hogy t-mobile legyen. Meg ha kell akkor a rom csere számlálót lenullázni. :)

Második kérdés, egyszerűbb elvileg.
Rom csere előtt nem mentettem el semmit sem, köztük az alkalmazásokat sem. És nem találom a billentyűzetemet, amit előtte használtam.
Amit tudok róla.
'1'-es billentyűn volt a smile lehetőség, ha hosszan nyomtam.
kb. ugyan ott voltak a magyar billentyűk, ahol a 101 gombos pc keyboardon vannak.

Úgy nagyjából ennyi. Lehetett húzva is írni. Már próbáltam vagy 50-et de nem találom. Hátha itt megismeri. :)

Előre is köszönöm!!!

(#52) tolvaj! válasza GyaxyBoy (#51) üzenetére


tolvaj!
őstag

1. itt le van írva hogy hogy kell downgradelni és kinullázni a flashcountert ( amit csak GINGEBREAD alatt szabad. ha nem ott csinálod pá teló)
2. Amit leírtál hiba az inkább a leakre volt jellemző. megoldása: passz bocs.
3. a billentyűzet amit keresel a GINGERbradben alapból benne van de ha használni akarod máshol is akkor: SWYPE :)

remélem tudtam segíteni. bármilyen más kérdésed van az ITT tedd fel.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#53) GyaxyBoy válasza tolvaj! (#52) üzenetére


GyaxyBoy
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!

A billentyűzetet megtaláltam, ahogy mondtad és Ő volt az. Nagyon örülök neki. :)

Értem, és mi az a leak?
Most újra tettem egy másik Jelly Beam 4.1.2-t nem tudom mi a különbség azon kívül, h máshonnan szedtem le, de ezzel még eddig talán egyszer vagy kétszer jött elő ez a probléma.

Szervizben lehet megcsinálni ezt a leak-et?

Köszi eddigi segítségedet, üdv.!

(#54) Wa2x_ válasza GyaxyBoy (#53) üzenetére


Wa2x_
veterán

A cikk első mondatában benne van mi az a leak, nem lehet szervizeltetni, mivel ha feltetted, elveszett a garanciád.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#55) MK VII válasza Wa2x_ (#46) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi.
Feltettem ezt a portugál romot viszont nincs benne billentyűzet.
Már a legelején első indításnál is alapértelmezettnek a google hang alapú-t állítja be. Lehetőség sincs billentyűzetre váltani.
Valaki tudna segíteni,hogy hogy lehet bele billentyűzetet heggeszteni? :)
Előre is köszi! ;)

(#56) Wa2x_ válasza MK VII (#55) üzenetére


Wa2x_
veterán

Gyere az Ace 2 topicba!

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#57) medy90


medy90
csendes tag

Hali! Az lenne a kérdésem, hogy ha a portugál ROM-ot szeretném feltenni, ahhoz elég az odinba azt az egy fájlt betölteni és menni fog hibamentesen a telepítés? Kicsit lehet noob kérdés, de megköszönném a segítőkész válaszokat!

(#58) GyaxyBoy válasza medy90 (#57) üzenetére


GyaxyBoy
csendes tag

Erről itt beszélgetünk:

http://mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_ace_2_kotelezo_novekedes/hsz_1-50.html

Egyébként a mémet a legjobb eddig. Ott kérdezd, hogy tedd fel.

(#59) MihiAtti


MihiAtti
csendes tag

Sziasztok,

Nekem gyári Telenoros, nem kártyafüggetlen Ace-2-m van.
Végigolvastam az összes postot, és nem igazán tudom eldönteni, hogy összességében megéri-e frissíteni JB-re? Azért nem tudom, mert sokszor olvastam, hogy egyik sem lett teljesen probléma mentes készülék.
Ami azt illeti az enyém gyári állapotában sem az. Van hogy bejövő hívásom van, a képernyő nem kapcsol be, nem látom hogy ki keres, és amikor belépek, hogy megnézzem hogy ki keresett, még a hívás listában sincs benne az esemény. Találkozott már valaki ezzel a problémával? És vajon a frissítés megoldaná-e?

Leírnátok a tapasztalataitokat? Ki mióta frissített, és elégedett-e?

Előre is köszönöm
üdv
Mihi

(#60) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Sziasztok!

Már nem rendelkezem a készülékkel, így kérdéseiteket ITT tegyétek fel! Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#61) KGeri


KGeri
csendes tag

Letöltöttem a cikkben linkelt 4.1.2-hez való root.zip-et, az normális, hogy összesen 371 byte (CRC32: 8286F22F, MD5: 6611095B367611C86652D87652A18D84, SHA-1: C6641F69060818655FAAF3BD3125F0B7C1931E80)? Köszönöm!

(#62) Wa2x_ válasza KGeri (#61) üzenetére


Wa2x_
veterán

A fölötted lévő hozzászólást olvasd el és ott tedd fel a kérdésed! ;)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#63) KGeri válasza Wa2x_ (#62) üzenetére


KGeri
csendes tag

A cikkben linkelt JB-hez való root.zip onnan már nem tölthető le, ellenben itt elérhető.

(#64) Sunos


Sunos
újonc

Kérdés: Odin miért nem ismeri fel a telefont? Mit nem kapcsoltunk be? (USB hibakeresés enged, ismeretlen forrás enged). Mit kell még?

köszi,

Sunos

(#65) Burrit


Burrit
tag

Üdvözlet az Uraknak!

Olyan problémám lenne, hogy szeretnék kollégám Ace 2-es telefonján romot cserélni. Ezzel semmi bajom nem lenne, de teljesen gyári a telefon, és a win 7 nem ismeri fel, így nem tudom odinnal rootolni. Már minden létező drivert feltettem, de akkor sem megy. Tapasztalt valaki már ilyet?

(#66) Nauri válasza Wa2x_ (#50) üzenetére


Nauri
csendes tag

Csáó, MB4 az ha főzött,s ha felrakom gyárira, majd ha visszaállítom a kétgombos lépéssel alapra, mond akkor mi lesz, mi jön vissza? Mert ha gyárira települ rá a főzött, rá se tesszük! A gyárija, hót trójais.

Az MB4 kinézetre, felrakásilag hogy van? mert amatőr vagyok én.

(#67) Tonoic válasza Burrit (#65) üzenetére


Tonoic
tag

Ha még aktuális , nekem is volt ez a bajom, igazából nálam a Kies-t kellett feltenni .

Nope.

(#68) maoraon válasza Burrit (#65) üzenetére


maoraon
csendes tag

win7 alap sáv 64 biten nyit progit. Odinra katt jobb egér gombbal és a kompatibilt vissaz serv pack 3ra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.